Anmälda till Greiderloppet Avancerad sök

Lilla Greiderloppet 2019

Namn Startgrupp Klass Ort
Ruben Olczak Sandler
Lisbet Loord
Adam Linde
Emma Minell
Alma Liljerot Priftis
Melina Liljerot Priftis
Flora Stolpe
Sami Krifors
Svea Florén Sjögren
Joni Bjärnlind
Ruben Bjärnlind
Ture Jonsland
Holger Helldorff
Jane von Hofsten
Bo von Hofsten
Loke Zander Novakovic
Alva Living
Ellidhi Living
Anna Greta Berglund Hillergren
Ingalill Berglund Hillergren
Lisen Häyry
Alvar Grahn
Kai Söderbaum
Milla Söderbaum
Sakarias Löfgren
Eli Andersson
Emelie Baskin
Victor Baskin
Frans Karlberg
Nora Löfberg
Ellen Löfberg
mirja öster
Anakin Kamp
Noomi Kamp
Ossian Kamp
Alma Ahldén
Jakob Santin
Cecilia Santin
Bill Sundin
Harry Sundin
Elliot Strandberg
Jenny Falk Widergren
Ingrid Falk Widergren
Majken Engstedt
Aine Engstedt
Love Hedström Ifflander
Sigge Masimov
Frank Masimov
Dagmar Ljones
Finn Ljones
Maja Björkström
Arvid Holst
Sally Kaunitz

Lilla Greiderloppet 2020

Namn Startgrupp Klass Ort
Alvar Rundberg
Lisen Häyry
Rut Häyry
Hedda Borgström Schoyen
My Borgström Schoyen
Gunnar Kroon
Bengt Kroon
Johan Schweitz
Sam Harling Svalling
Alvar Grahn
Majken Grundel Ramberg
Ebbe Simonsson
Irma Palmqvist-Portin
Stig Leitner
Alvar Söderström
Sasha Andersson Gelhorn
Olle Asp
Adam Linde
Ingmar Brundin
Hilding Brundin
Judith Nordell
Lorenzo Nordell
Sonja Hielscher
Bo Hielscher
Sonja Müller
Emelie Baskin
Victor Baskin
Bo von Hofsten

Greiderloppet 2020

Namn Startgrupp Klass Ort Födelseår
Martin Ehrling Långsam Herrar 1954
Maria Gromova Tällberg Medel 4 Damer 1987
Miriam Siemsen-Rundberg Medel 3 Damer 1992
Wenke Rundberg Medel 3 Damer 1965
Martin Hjalmarsson Medel 1 Herrar 1994
Jakob Öhlén Medel 1 Herrar 1991
Adam Rönnegård Medel 1 Herrar 1990
Oscar Mattsson Medel 1 Herrar 1994
Alexander Björk Snabb Herrar 1983
Kenny Tällberg Medel 4 Damer 1980
Linus Andersson Medel 4 Herrar 1989
Martin Persson Medel 2 Herrar 1985
Bodil Unenge Snabb Damer 1967
Ebba Kjellin Snabb Damer 1994
Felix Forsberg Snabb Herrar 1996
Johan Unenge Snabb Herrar 1963
Erika Kämpe Medel 4 Damer 1982
Anna Meiton Medel 3 Damer 1985
Henning Ottmer Snabb Herrar 1995
Per Nässén Medel 1 Herrar 1991
Joel Borgström Snabb Herrar 1981
Henrik Nilsson Medel 1 Herrar 1978
Daniel Brandt Medel 1 Herrar 1981
Oscar Ardenfors Medel 3 Herrar 1985
Tomas Palmqvist Medel 3 Herrar 1985
John Henry Nylén Medel 1 Herrar 1997
Simon Román Medel 1 Herrar 1996
Emma Axelsson Medel 1 Damer 1995
Louise Wernersson Medel 1 Damer 1997
Li Strandberg Medel 3 Damer 1992
Henning GÖRANSSON SANDBERG Snabb Herrar 1987
Eleonore Eriksson Medel 3 Damer 1985
Sanna Svanström Medel 3 Damer 1989
rebecka axelsson Medel 3 Damer 1995
Anton Jordås Medel 3 Herrar 1992
Jonatan Sundblad Gång Herrar 1996
Björn Castro Digné Medel 4 Herrar 1983
Martin Hedlin Medel 3 Herrar 1972
Morris Hedlin Medel 3 Herrar 2004
Daniel Edin Medel 3 Herrar 1991
Jens Aronsson Medel 3 Herrar 1986
Lotta Månsson Medel 3 Damer 1992
Maja Månsson Medel 3 Damer 1986
Sara Eriksson Gång Damer 1969
Kjell Ericsson Långsam Herrar 1943
Martin Eriksson Medel 4 Herrar 1966
Carolin Herrala Långsam Damer 1985
Josefin Herrala Långsam Damer 1986
Benjamin Ericson Medel 1 Herrar 1998
Daniel§ Nilsson Medel 4 Herrar 1984
Anders Forsell Medel 4 Herrar 1984
Karolina Öhrström Medel 4 Damer 1988
Anna Hjort Berggre'n Medel 4 Damer 1972
Jenny Hjort Berggre'n Medel 4 Damer 1972
Sara Hugosson Medel 3 Damer 1987
Anton Lindström Medel 3 Herrar 1986
Stina Sjöstrand Medel 3 Damer 1983
Josefin Wangel Medel 4 Damer 1979
Jesper Weithz Medel 4 Herrar 1974
Natanael Dahlfors Medel 4 Herrar 2002
Grim Karlgren Medel 3 Herrar 1988
Henette Wester Medel 1 Damer 1985
mirja harryson Medel 4 Damer 1977
Daniel Sannum Medel 3 Herrar 1981
Mathias Bergenheim Medel 2 Herrar 1977
Leticia Lopes Tavares Medel 2 Damer 1987
Eleonore Hjelm Medel 2 Damer 1982
Patrik Schön Medel 2 Herrar 1972
Victor Enbom Snabb Herrar 1987
Susanna Söderberg Medel 3 Damer 1989
Michael Unnebäck Medel 3 Herrar 1966
Åsa Unnebäck Medel 3 Damer 1966
Tea Unnebäck Medel 2 Damer 1994
Magnus Frid Snabb Herrar 1978
Kati Rosén Medel 1 Damer 1901
Laura Rosén Medel 1 Damer 2007
Amanda Bäcker Medel 4 Damer 1993
Kajsa Fahlander Medel 2 Damer 1991
Gustaf Söderholm Medel 1 Herrar 1996
Kateryna Kotsurenko Medel 1 Damer 1996
Charlotte Nording Gabrielsson Medel 3 Damer 1967
Simon Hermansson Medel 4 Herrar 1986
Erik Häyry Medel 2 Herrar 1984
Kalle Berg Medel 4 Herrar 1986
Yonas Mezughi Medel 3 Herrar 1988
Magnus Björkström Medel 2 Herrar 1978
Linda Ahmeti Medel 2 Damer 1977
Satu Bondén Medel 2 Damer 1972
Lars-Erik Bondén Medel 3 Herrar 1969
Per Freiholtz Medel 3 Herrar 1983
Maria Melander Långsam Damer 1964
Emma Melander Långsam Damer 1992
Nicklas Mårtensson Snabb Herrar 1976
Naiti del Sante Medel 3 Damer 1974
Pelle Wittheden Snabb Herrar 1974
Jon Fowler Medel 1 Herrar 1977
Victor Bladh Medel 3 Herrar 1901
Jakob Stone Medel 4 Herrar 1993
Cecilia Tiscornia Långsam Damer 1991
Emil Espes Medel 3 Herrar 1987
Josefin Karlsson Medel 2 Damer 1986
Helene Orsbo Långsam Damer 1952
Marina Blanco Lemos Medel 1 Damer 1978
Ninni Åkesson Medel 2 Damer 1957
Eigil Söderin Snabb Herrar 1981
Alexander Tarlinder Snabb Herrar 1980
Torbjörn Skog Medel 3 Herrar 1901
Kalle Ekdahl Medel 1 Herrar 1968
Staffan Settergren Snabb Herrar 1965
Gittan Nässen Medel 1 Damer 1962
Björn Hökby Medel 3 Herrar 1962
Mira Alestig Medel 3 Damer 1989
Peter Alestig Medel 3 Herrar 1982
Anna Ulrika Simonsson Medel 4 Damer 1983
Joakim Johansson Medel 1 Herrar 1991
Olivia Stopek Medel 3 Damer 1991
Henrik Petersson Medel 2 Herrar 1977
Mattias Edholm Snabb Herrar 1976
Simon Taubert Snabb Herrar 1978
Ola Renman Medel 3 Herrar 1984
Isabelle Strengbom Medel 3 Damer 1989
Rikard Linde Medel 3 Herrar 1970
Anna Quarnström Medel 2 Damer 1988
Martin Portin Medel 2 Herrar 1982
Johan Roseen Medel 1 Herrar 1980
Joacim Bock Medel 1 Herrar 1990
Kristin Löf Medel 1 Damer 1991
Magnus Tideman Medel 4 Herrar 1959
Erik Algesten Medel 1 Herrar 1971
Maja Hjertzell Medel 2 Damer 1971
Linnea Svärd Medel 2 Damer 1983
Maria Grundel Medel 1 Damer 1976
Leif Näslund Långsam Herrar 1967
Susanne Karlsson Medel 3 Damer 1973
Sven Lindskog Snabb Herrar 1963
Freddot Carlsson Andersson Medel 1 Herrar 1972
Karin kebbe helin Medel 1 Damer 1975
Rosaria Galanti Medel 2 Damer 1954
Anton Tallhage Medel 2 Herrar 1989
Mikael Löwnertz Medel 2 Herrar 1990
Lisa Asp Medel 1 Damer 1979
Anders Ljung Medel 4 Herrar 1974
Karin Ljung Medel 4 Damer 1981
Håkan Berglin Medel 4 Herrar 1966
ilja hallberg Långsam Herrar 1969
Erika Söderström Medel 3 Damer 1976
Johan Backman Medel 3 Herrar
Fredrik Andersson Medel 2 Herrar 1976
Jenny Bonnevier Medel 1 Damer 1974
Johan Erlandsson Långsam Herrar 1977
Vejde Ericson Medel 2 Herrar 1982
Ulrika Sjödin Medel 2 Damer 1981
Johan Holmberg Medel 3 Herrar 1972
Staffan Andersson Medel 2 Herrar 1977
Paloma Linde Medel 3 Damer 2004
Clara Gustafsson Medel 3 Damer 1976
Ida Stiller Medel 4 Damer 1992
patrik hernwall Medel 2 Herrar 1966
Sofia Nordlund Medel 2 Damer 1990
Sofia Friberg Långsam Damer 1974
Ann-Sofi Räms Långsam Damer 1948
Mats Hellström Medel 1 Herrar 1959
Åsa Fröding Medel 2 Damer 1964
Micke Blomquist Medel 2 Herrar 1964
Klara Anderhagen Holmes Gång Damer 1997
Mats Karlsson Medel 4 Herrar 1972
Adam Sarac Medel 1 Herrar 1901
Valentin Zulj Medel 3 Herrar 1995
Jenny Adrian Meredith Medel 3 Damer 1971
Elisabeth Hjelm Olsson Gång Damer 1959
Vilgot Österlund Snabb Herrar 1995
U-B Persson Medel 4 Damer 1956
Bernt Stalinger Medel 1 Herrar 1951
Bo Olsson Medel 2 Herrar 1955
Gustav Gelin Medel 3 Herrar 1975
mats holmberg Medel 2 Herrar 1977
Mikael Forsström Medel 2 Herrar 1961
Ylva Lindbeck Medel 2 Damer 1989
Magnus Holmgren Snabb Herrar 1978
Christer Schapiro Medel 2 Herrar 1948
Kalle Asplund Snabb Herrar 1977
Agnes Halmin Medel 3 Damer 1982
Mattias Mirhagen Medel 3 Herrar 1983
Emilia Traneborn Medel 3 Damer 1985
Emil Andersson Medel 2 Herrar 1977
Maria Viberg Medel 2 Damer 1975
Nisse Palmgren Medel 2 Herrar 1960
Peter Gustavsson Medel 4 Herrar 1977
Pontus Stråhle Medel 4 Herrar 1969
Johanna Andersson Medel 3 Damer 1986
Katarina Hildingsdotter Medel 1 Damer 1971
Magdalena Mroczek Medel 3 Damer 1971
Miriam Hielscher Medel 2 Damer 1979
Hanna Rothelius Medel 4 Damer 1901
Ingela Håkansson Långsam Damer 1967
Sanna Scherp Långsam Damer 1979
jonas kjellgren Medel 2 Herrar 1962
Didem Yildirim Medel 2 Damer 1986
Charlotte A Lilliehorn Gång Damer 1960
David Rynell Åhlén Medel 2 Herrar 1984
Josefine Johansson Medel 3 Damer 1979
Jimmy Andersson Medel 1 Herrar 1958
nina svensson Medel 2 Damer 1968
Erik Andergren Medel 1 Herrar 1990
Astrid Andersson Lilliehorn Medel 1 Damer 1990
Gustav Andersson Lilliehorn Medel 1 Herrar 1997
Emmy Andersson Lilliehorn Gång Damer 1987
Anton Ahlin Medel 1 Herrar 1987
Andreas Rudolfsson Snabb Herrar 1984
Uffe Trelje Medel 2 Herrar 1964
Karin Lundberg Medel 2 Damer 1969
Richard Berge Sundwall Medel 2 Herrar 1979
Tobias Cornvik Medel 1 Herrar 1977
Jimmi Svahn Snabb Herrar 1981
Nora Germundsson Medel 2 Damer 1987
Per Olofsson Snabb Herrar 1970
Simon Rothelius Medel 4 Herrar 1980
Camilla Rosell Snabb Damer 1975
Martin Emretsson Snabb Herrar 1988
Paulina Sokolow Medel 2 Damer 1970
Jörgen Bergmark Medel 2 Herrar 1970
John Milton Medel 3 Herrar 1996
Karl Gustavsson Medel 3 Herrar 1996
Teresa Maluenda Medel 4 Damer 1982
Emma Junström Medel 2 Damer 1974
Agneta Attland Hertzberg Medel 3 Damer 1963
Anton Bergerhed Snabb Herrar 1986
Oskar Nordell Medel 2 Herrar 1978
Hanna Nordell Medel 2 Damer 1982
Carl Lannerstad Snabb Herrar 1983
fredrik thorén Medel 2 Herrar 1986
Mathias Elovsson Medel 3 Herrar 1967
Isak Elovsson Medel 3 Herrar 2007
Malin Wikegård Medel 4 Damer 1968
Fredrik Holmqvist Medel 4 Herrar 1971
Aron Lahti Medel 2 Herrar 1986
Lisa Lindberg Medel 1 Damer 1973
Nils Larsson Medel 1 Herrar 1962
Mattis Loberg Medel 2 Herrar 1977
Karl Sellin Snabb Herrar 1988
Per Fors Medel 1 Herrar 1988
Petter Forsberg Medel 1 Herrar 1984
Ronnie Vanhatapio Medel 1 Herrar 1978
Martin Börjeson Medel 2 Herrar 1959
Linn Börjeson Medel 2 Damer 1993
Marcus Hellqvist Medel 3 Herrar 1974
Anders Löfberg Medel 2 Herrar 1977
olov von hofsten Medel 1 Herrar 1982