Anmälda till Greiderloppet 2020 Avancerad sök

Namn Startgrupp Klass Ort Födelseår
Julia Grabe Medel 1 Damer 1991
Erika Lagerhed Medel 4 Damer 1973
Beatrice Hillergren Långsam Damer 1972
Anneli Friberg Medel 2 Damer 1977
Sanja Kuruzovic Medel 4 Damer 1986
Laila Thulin Gång Damer 1970
Max Adolfsson Medel 2 Herrar 1987
Martin Ehrling Långsam Herrar 1954
Maria Gromova Tällberg Medel 4 Damer 1987
Miriam Siemsen-Rundberg Medel 3 Damer 1992
Wenke Rundberg Medel 3 Damer 1965
Martin Hjalmarsson Medel 1 Herrar 1994
Jakob Öhlén Medel 1 Herrar 1991
Adam Rönnegård Medel 1 Herrar 1990
Oscar Mattsson Medel 1 Herrar 1994
Alexander Björk Snabb Herrar 1983
Kenny Tällberg Medel 4 Damer 1980
Linus Andersson Medel 4 Herrar 1989
Martin Persson Medel 2 Herrar 1985
Bodil Unenge Snabb Damer 1967
Ebba Kjellin Snabb Damer 1994
Felix Forsberg Snabb Herrar 1996
Johan Unenge Snabb Herrar 1963
Erika Kämpe Medel 4 Damer 1982
Anna Meiton Medel 3 Damer 1985
Henning Ottmer Snabb Herrar 1995
Per Nässén Medel 1 Herrar 1991
Joel Borgström Snabb Herrar 1981
Henrik Nilsson Medel 1 Herrar 1978
Daniel Brandt Medel 1 Herrar 1981
Oscar Ardenfors Medel 3 Herrar 1985
Tomas Palmqvist Medel 3 Herrar 1985
John Henry Nylén Medel 1 Herrar 1997
Simon Román Medel 1 Herrar 1996
Emma Axelsson Medel 1 Damer 1995
Louise Wernersson Medel 1 Damer 1997
Li Strandberg Medel 3 Damer 1992
Henning GÖRANSSON SANDBERG Snabb Herrar 1987
Eleonore Eriksson Medel 3 Damer 1985
Sanna Svanström Medel 3 Damer 1989
rebecka axelsson Medel 3 Damer 1995
Anton Jordås Medel 3 Herrar 1992
Jonatan Sundblad Gång Herrar 1996
Björn Castro Digné Medel 4 Herrar 1983
Martin Hedlin Medel 3 Herrar 1972
Morris Hedlin Medel 3 Herrar 2004
Daniel Edin Medel 3 Herrar 1991
Jens Aronsson Medel 3 Herrar 1986
Lotta Månsson Medel 3 Damer 1992
Maja Månsson Medel 3 Damer 1986
Sara Eriksson Gång Damer 1969
Kjell Ericsson Långsam Herrar 1943
Martin Eriksson Medel 4 Herrar 1966
Carolin Herrala Långsam Damer 1985
Josefin Herrala Långsam Damer 1986
Benjamin Ericson Medel 1 Herrar 1998
Daniel§ Nilsson Medel 4 Herrar 1984
Anders Forsell Medel 4 Herrar 1984
Karolina Öhrström Medel 4 Damer 1988
Anna Hjort Berggre'n Medel 4 Damer 1972
Jenny Hjort Berggre'n Medel 4 Damer 1972
Sara Hugosson Medel 3 Damer 1987
Anton Lindström Medel 3 Herrar 1986
Stina Sjöstrand Medel 3 Damer 1983
Josefin Wangel Medel 4 Damer 1979
Jesper Weithz Medel 4 Herrar 1974
Natanael Dahlfors Medel 4 Herrar 2002
Grim Karlgren Medel 3 Herrar 1988
Henette AVBOKAD Wester Medel 1 Damer 1985
mirja harryson Medel 4 Damer 1977
Daniel Sannum Medel 3 Herrar 1981
Mathias Bergenheim Medel 2 Herrar 1977
Leticia Lopes Tavares Medel 2 Damer 1987
Eleonore Hjelm Medel 2 Damer 1982
Patrik Schön Medel 2 Herrar 1972
Victor Enbom Snabb Herrar 1987
Susanna Söderberg Medel 3 Damer 1989
Michael Unnebäck Medel 3 Herrar 1966
Åsa Unnebäck Medel 3 Damer 1966
Tea Unnebäck Medel 2 Damer 1994
Magnus Frid Snabb Herrar 1978
Kati Rosén Medel 1 Damer 1901
Laura Rosén Medel 1 Damer 2007
Amanda Bäcker Medel 4 Damer 1993
Kajsa Fahlander Medel 2 Damer 1991
Gustaf Söderholm Medel 1 Herrar 1996
Kateryna Kotsurenko Medel 1 Damer 1996
Charlotte Nording Gabrielsson Medel 3 Damer 1967
Simon Hermansson Medel 4 Herrar 1986
Erik Häyry Medel 2 Herrar 1984
Kalle Berg Medel 4 Herrar 1986
Yonas Mezughi Medel 3 Herrar 1988
Magnus Björkström Medel 2 Herrar 1978
Linda Ahmeti Medel 2 Damer 1977
Satu Bondén Medel 2 Damer 1972
Lars-Erik Bondén Medel 3 Herrar 1969
Per Freiholtz Medel 3 Herrar 1983
Maria Melander Långsam Damer 1964
Emma Melander Långsam Damer 1992
Nicklas Mårtensson Snabb Herrar 1976
Naiti del Sante Medel 3 Damer 1974
Pelle Wittheden Snabb Herrar 1974
Jon Fowler Medel 1 Herrar 1977
Victor Bladh Medel 3 Herrar 1901
Jakob Stone Medel 4 Herrar 1993
Cecilia Tiscornia Långsam Damer 1991
Emil Espes Medel 3 Herrar 1987
Josefin Karlsson Medel 2 Damer 1986
HeleneAVBOKAD OrsboAVBOKAD Långsam Damer 1952
Marina Blanco Lemos Medel 1 Damer 1978
Ninni Åkesson Medel 2 Damer 1957
Eigil Söderin Snabb Herrar 1981
Alexander Tarlinder Snabb Herrar 1980
Torbjörn Skog Medel 3 Herrar 1901
Kalle Ekdahl Medel 1 Herrar 1968
Staffan Settergren Snabb Herrar 1965
Gittan Nässen Medel 1 Damer 1962
Björn Hökby Medel 3 Herrar 1962
Mira Alestig Medel 3 Damer 1989
Peter Alestig Medel 3 Herrar 1982
Anna Ulrika Simonsson Medel 4 Damer 1983
Joakim Johansson Medel 1 Herrar 1991
Olivia Stopek Medel 3 Damer 1991
Henrik Petersson Medel 2 Herrar 1977
Mattias Edholm Snabb Herrar 1976
Simon Taubert Snabb Herrar 1978
Ola Renman Medel 3 Herrar 1984
Isabelle Strengbom Medel 3 Damer 1989
Rikard Linde Medel 3 Herrar 1970
Anna Quarnström Medel 2 Damer 1988
Martin Portin Medel 2 Herrar 1982
Johan Roseen Medel 1 Herrar 1980
Joacim Bock Medel 1 Herrar 1990
Kristin Löf Medel 1 Damer 1991
Magnus Tideman Medel 4 Herrar 1959
Erik Algesten Medel 1 Herrar 1971
Maja Hjertzell Medel 2 Damer 1971
Linnea Svärd Medel 2 Damer 1983
Maria Grundel Medel 1 Damer 1976
Leif Näslund Långsam Herrar 1967
Susanne Karlsson Medel 3 Damer 1973
Sven Lindskog Snabb Herrar 1963
Freddot Carlsson Andersson Medel 1 Herrar 1972
Karin kebbe helin Medel 1 Damer 1975
Rosaria Galanti Medel 2 Damer 1954
Anton Tallhage Medel 2 Herrar 1989
Mikael Löwnertz Medel 2 Herrar 1990
Lisa Asp Medel 1 Damer 1979
Anders Ljung Medel 4 Herrar 1974
Karin Ljung Medel 4 Damer 1981
Håkan Berglin Medel 4 Herrar 1966
ilja hallberg Långsam Herrar 1969
Erika Söderström Medel 3 Damer 1976
Johan Backman Medel 3 Herrar
Fredrik Andersson Medel 2 Herrar 1976
Jenny Bonnevier Medel 1 Damer 1974
Johan Erlandsson Långsam Herrar 1977
Vejde AVBOKAD Ericson Medel 2 Herrar 1982
Ulrika AVBOKAD Sjödin Medel 2 Damer 1981
Johan Holmberg Medel 3 Herrar 1972
Staffan Andersson Medel 2 Herrar 1977
Paloma Linde Medel 3 Damer 2004
Clara Gustafsson Medel 3 Damer 1976
Ida Stiller Medel 4 Damer 1992
patrik hernwall Medel 2 Herrar 1966
Sofia Nordlund Medel 2 Damer 1990
Sofia Friberg Långsam Damer 1974
Ann-Sofi Räms Långsam Damer 1948
Mats Hellström Medel 1 Herrar 1959
Åsa Fröding Medel 2 Damer 1964
Micke Blomquist Medel 2 Herrar 1964
Klara Anderhagen Holmes Gång Damer 1997
Mats Karlsson Medel 4 Herrar 1972
Adam Sarac Medel 1 Herrar 1901
Valentin Zulj Medel 3 Herrar 1995
Jenny Adrian Meredith Medel 3 Damer 1971
Elisabeth Hjelm Olsson Gång Damer 1959
Vilgot Österlund Snabb Herrar 1995
U-B Persson Medel 4 Damer 1956
Bernt Stalinger Medel 1 Herrar 1951
Bo Olsson Medel 2 Herrar 1955
Gustav Gelin Avbokad Medel 3 Herrar 1975
mats holmberg Medel 2 Herrar 1977
Mikael Forsström Medel 2 Herrar 1961
Ylva Lindbeck Medel 2 Damer 1989
Magnus Holmgren Snabb Herrar 1978
Christer Schapiro Medel 2 Herrar 1948
Kalle Asplund Snabb Herrar 1977
Agnes Halmin Medel 3 Damer 1982
Mattias Mirhagen Medel 3 Herrar 1983
Emilia Traneborn Medel 3 Damer 1985
Emil Andersson Medel 2 Herrar 1977
Maria AVBOKAD Viberg Medel 2 Damer 1975
Nisse Palmgren Medel 2 Herrar 1960
Peter Gustavsson Medel 4 Herrar 1977
Pontus Stråhle Medel 4 Herrar 1969
Johanna Andersson Medel 3 Damer 1986
Katarina AVBOKAD Hildingsdotter Medel 1 Damer 1971
Magdalena Mroczek Medel 3 Damer 1971
Miriam Hielscher Medel 2 Damer 1979
Hanna Rothelius Medel 4 Damer 1901
Ingela Håkansson Långsam Damer 1967
Sanna Scherp Långsam Damer 1979
jonas kjellgren Medel 2 Herrar 1962
Didem Yildirim Medel 2 Damer 1986
Charlotte A Lilliehorn Gång Damer 1960
David Rynell Åhlén Medel 2 Herrar 1984
Josefine Johansson Medel 3 Damer 1979
Jimmy Andersson Medel 1 Herrar 1958
nina svensson Medel 2 Damer 1968
Erik Andergren Medel 1 Herrar 1990
Astrid Andersson Lilliehorn Medel 1 Damer 1990
Gustav Andersson Lilliehorn Medel 1 Herrar 1997
Emmy Andersson Lilliehorn Gång Damer 1987
Anton Ahlin Medel 1 Herrar 1987
Andreas Rudolfsson Snabb Herrar 1984
Uffe Trelje Medel 2 Herrar 1964
Karin Lundberg Medel 2 Damer 1969
Richard Berge Sundwall Medel 2 Herrar 1979
Tobias Cornvik Medel 1 Herrar 1977
Jimmi Svahn Snabb Herrar 1981
Nora Germundsson Medel 2 Damer 1987
Per Olofsson Snabb Herrar 1970
Simon Rothelius Medel 4 Herrar 1980
Camilla Rosell Snabb Damer 1975
Martin Emretsson Snabb Herrar 1988
Paulina Sokolow Medel 2 Damer 1970
Jörgen Bergmark Medel 2 Herrar 1970
John Milton Medel 3 Herrar 1996
Karl Gustavsson Medel 3 Herrar 1996
Teresa Maluenda Medel 4 Damer 1982
Emma Junström Medel 2 Damer 1974
Agneta Attland Hertzberg Medel 3 Damer 1963
Anton Bergerhed Snabb Herrar 1986
Oskar Nordell Medel 2 Herrar 1978
Hanna Nordell Medel 2 Damer 1982
Carl Lannerstad Snabb Herrar 1983
fredrik thorén Medel 2 Herrar 1986
Mathias Elovsson Medel 3 Herrar 1967
Isak Elovsson Medel 3 Herrar 2007
Malin Wikegård Medel 4 Damer 1968
Fredrik Holmqvist Medel 4 Herrar 1971
Aron Lahti Medel 2 Herrar 1986
Lisa Lindberg Medel 1 Damer 1973
Nils Larsson Medel 1 Herrar 1962
Mattis Loberg Medel 2 Herrar 1977
Karl Sellin Snabb Herrar 1988
Per Fors Medel 1 Herrar 1988
Petter Forsberg Medel 1 Herrar 1984
Ronnie Vanhatapio Medel 1 Herrar 1978
Martin Börjeson Medel 2 Herrar 1959
Linn Börjeson Medel 2 Damer 1993
Marcus Hellqvist Medel 3 Herrar 1974
Anders Löfberg Medel 2 Herrar 1977
olov von hofsten Medel 1 Herrar 1982
Till anmälan för Greiderloppet 2020

Vill du sälja/överlåta din startplats?

Ange e-postadressen du anmälde dig till loppet med:

Du kan sälja vidare din startplats i Greiderloppet 2020.
Senaste tid för lägga ut sin startplats till försäljning är 2020-09-04 15:31.
Senaste tid för ta över startplats är 2020-09-10 15:31.

Har du köpt en startplats?

Skriv in din anmälningskod tillGreiderloppet 2020.

Tänk på att ange koder med stor resp. liten bokstav.

Letar du en startplats i Greiderloppet 2020?
Här hittar du alla platser till salu i Greiderloppet 2020