Anmälda till Siljan Runt 2021 - #athomeedition2021 Avancerad sök

#athomeedition2021

Namn Klubb Lag Ort Födelseår
Frej Adolph Järfalla Team Headwind Järfalla
Pia Svensson TvåOchEnHund Huddinge
Krister Larsson TvåOchEnHund Huddinge
Camilla Eliasson Örkelljunga
Markus Henningsson Stockholm
Toivo Johansson Falun
Jesper Høgenhof Team Easy On Stockholm
Jan-Olof Neandhers Bäckefors
Maj-Britt Neandhers Bäckefors
Ann-Christin Davidsson örebrocyklisterna Vedevåg
Mattias Lindberg Krassen ck Krassen CK Göteborg
Tove Österman Johanneshov Johanneshov
Lena Hörngren She Rides Skarpnäck
Anders Lagerkvist Mölndal Krassen CK Mölndal
Stefan Johansson Borlänge CK Gustafs
Håkan Rytterström Team Grappa Eskilstuna
Magnus Larsson Huddinge Huddinge
Lennart Andersson Lycksele Nytorps vänner Lycksele
Henrik Pettersson Bikes Of Bulls Vingåker
per-owe hvitfeldt ifk mora ifk mora
Pierre Bolmefalk Köping
Marina Bolmefalk Köping
Ingegerd Carlsson Sundbyberg Team Ljungskog Sundbyberg
Mats Carlsson Team Ljungskog SUNDBYBERG
Helgi Hjartarson ÍBK Segeltorp
Bjørn Olav Heesbråten Odal SK Sagstua
Elisabeth Illevold Sagstua
Björn Andersson Västerås Nytorps vänner Västerås
Joakim Ågren Björka Old Boys Sundbyberg
Joakim Lidholm Värmdö
Jonad Sjöberg Huddinge Huddinge
Ing-Britt Zetterberg VÄSTERÅS
Lena Johansson Heby AIF Heby Karnevalsgäng Heby
Lennart Hellsten Fredrikshof CK Älvsjö
Bo Fredriksson Sundborn Sundborn
Madeleine Bergrahm Järfälla Stäkets Valkyrior Järfälla
Sean Rick Borlänge
Staffan Andersson Nytorps vänner Nytorps vänner Umeå
Thomas Kjellström Fredrikshof Älta
Johan Lindström Siljy season Nyköping
Ingalill Skoog Team Malungs Bokhandel Malung
Anna Bäck COIF Leksand
Bengt-olov Bäck Rävgärdets AB Leksand
Hilda Hardell Bäckebo skid o motion Team Hardell STOCKHOLM
Markus Kondziella Team Hardell STOCKHOLM
Ola Nilsson Bollnäs CK Söderhamn
Jan-Erik Olsson Borlänge CK Borlänge
Emelie Irestedt Mora
Mattias Forsberg Västerhaninge
Lars Forsberg Västerhaninge
Stefan Medin SMACK Upplands Väsby
Per Medin örebro Örebro
Jonas Davidsson Borlänge
Torbjörn Busk Falun Team morfar Falun
Zeke Norberg Team morfar Falun
Lilly Norberg Team morfar Falun
Annika Pettersson Norberg
Vicktoria Sandström Vingåkers OK Vingåker
Joachim Hagström Svärdsjö Svärdsjö
Andreas Woxberg Gustavsberg
Anna Hahne Ludvika
Pär Bäse Åkersberga
Jan Österberg Borlänge Borlänge
Clas Wedin Gustafs
Mikael Nord Team Ljungskog Sundbyberg
Maria Nord Team Ljungskog Team Ljungskog Sundbyberg
Benneth Larsson Team Benneth Österbybruk
Robin Wallin Team Benneth Knivsta
Maria Malmström Team Benneth Knivsta
Claes Brandt Hedemora
Hans Bolinder Enskede
Elin Ahren Hölö Hölö
Martin Östberg borlänge cykelklubb Team Fästing borlänge
Lenita Rytky Borlänge
Magnus Lundgren Team Fästing Falun
Kennet Karlsson Team Fästing Borlänge
Dan Björkqvist Team Grappa Torshälla
jan mård Team Grappa Eskilstuna
Kennet Göransson Saltsjö-Boo Saltsjö-Boo
Bengt Pettersson Mölnbo
Johan Karlsson Solna
Joakim Landén Björka Old boys Vallentuna
Maria Wickberg Hässelby Team Wickberg Hässelby
Peter Wickberg Team Wickberg Hässelby
Per-Olov Bergström Svengard CK Djursholm
Jonas Becker Arboga
Rolf Cassergren SEGELTORP SEGELTORP
Carl Sjöberg Lakemountaineers Uppsala
Göran Sjöberg Lakemountaineers Köping
Karin Graaf Orsa
Bror Olsson Mora
Ronja Olsson Mora
Joakim Ivarsson Filipstad Filipstad
Björn Markus Team Cykel & Fjäll FALUN FALUN
Monika Berglund Knivsta
Karin Wåhlander Team Relax Ludvika
Stefan Gunnarsson Team Relax Ludvika
Charles Bengtsson Övre Månsänn Sportgille Ekshärad
Gittan Lokgård Mjälgen CK Leksand
Linus Lokgård Lokgårds Leksand
Oskar Lokgård Lokgårds Leksand
Magnus Boman FLIR IF Täby
Henirk Plyhm Maslungan Falun
Mats Gehlin CK Rondör Karlholmsbruk
Rikard Nilsson Björka Old Boys Järfälla
Vanessa Hollender Heleneholms IF Triteam Malmö
Leif Eriksson Katrineholm
Rickard Lindell Karlstad
Torgny Hellqvist Filipstad
Pär Frinell Eskilstuna IK Eskilstuna
Jonas Ericson Siljy season NYKÖPING
Marita Bengtsson SK Bore Torsby
Patric Oscarsson Trosabygdens OK Trosabygdens Cyklister Trosa
Krister Bergström Trosabygdens Cyklister Trosabygdens Cyklister Trosa
Ludwig Engblom Strucke ODCK Uppsala
Peter Mattis Sälen
Ulla Sundvall Borlänge
Sofia Sens Göteborg
Simon Sörlin Göteborg
Lena Nordwinger Färentuna
Björn Nordwinger Stockholm
Thomas Nordström Bajen Trångsund
Lisa Lindberg Bromma
Agnes Karlsson Åby
Stefan Hilke If Mantrssport Bergshamra
Helena Smederöd Gagnef
Ulrica Hanold Janbo ck Vittinge
Ann-Louise Westbom Borlänge
Ewa Andersson Morgongåva
Ralf Sandbacka Team Aron ck Järfälla
Hans Elmqvist AB Volvo Penta Göteborg
Janne Svensson GUNNERS Borlänge
Arnljot Mehl Søgne Cykleklubb Søgne
Tomas Berg Vallentuna CK Täby
Lotta Karlsson Surahammar
Mats Karlsson Surahammar
Christian Hardell Bäckebo skid o motion Team Hardell STOCKHOLM
Eva Hardell Team Hardell STOCKHOLM
Dan Banér Skärholmen
Mattias Söderqvist Gävle
Lotta de Mander CK Dunken Stockholm
Karoliina Parkkinen Norrtälje
Claes Nord Team Aron CK Östhammar
Bogösta Ramlöw Finspång
Helena Axestål Team Prosecco Forshaga
Micael Axestål Team Prosecco Forshaga
Mikael Zackrisson Filipstad
Peter Nehlmark ENSKEDE
Andreas Eriksson CK Motvind CK Motvind Hässelby
Esa Keinonen Palk CK Motvind CK Motvind Täby
Oskar Bergström Fredrikshof Hägersten
Björn Oretun Rosersberg
Johan Nilsson Vallentuna CK Vallentuna
Emma Oretun Sollentuna
Peter Wilnier Sollentuna
Maria Herou Wallner Vallentuna
Jörgen Jonsson Älta
Andreas Tull Järfälla
Carina Andersson Mora Mora
Petri Lindstedt Familjenfarsta Lindedvald Farsta
Mia Edvaldsson Lindedvald Farsta
Bo Jonsson KBK-bikes Falun
Peter Boräng Huddinge
Lasse Furuseth Team Ø & S Oslo
Petter Tiltnes Team Ø & S Oslo
Jørgen Tiltnes Team Ø & S Oslo
Sverre Tiltnes Team Ø & S Oslo
Vegard B. Berge Team Ø & S Oslo
Vegard L. Kvelstad Team Ø & S Oslo
Øystein Eide-Fredriksen Team Ø & S Blommenholm
Ulf Larsson Valbo
Anders Lindström Papperslappens MBK Falun
Christina Müller CU Valbo
Mats Andersson Trosabygdens cyklister Trosa
Stefan Holmen Coor service mgmt Hässelby
Marianne Holmén Team Ljungskog Hässelby
Pelle Lundahl Dimmornas Bror Järfälla
Fredrik Andersson Smack Sigtuna
Lennarth Carlsson Team Magnus CK Valbo
Benny Vestlund Filipstad Filipstad
Marilou Hamilton Levin ORSA
Jens Levin ORA
Morgan Einarsson Sk Bore Torsby Cykel Torsby
Ulrika Samuelsson Åkersberga
Christer Samuelsson Åkersberga
Ove Jansson Norbergs ck Norberg
Annica Jansson Norberg
Thomas Persson Älvsjö
Klas Jansson Karlstad
Juha Klint Alnö Race Team Sundsvall
Per Olof Sjödin Alnö Race Team Alnö Race Team Z2 Sundsvall
Thore Pettersson Uppsala
Daniel Pettersson Gävle
Lena Ehrling Gävle
Roger Malmgren Söderköping
Christer Jakobsson Alnö Race Team Sundsvall
Fredrik Hallin Hisingens Ck Göteborg
Mikael Skott Arboga
Eva Wiklander CK Örnen Härnösand
Åsa Lanneros Täby
Håkan Anderson Sälens IF Svärtine
Lotta Anderson Svärtine
Jan Jansson Uppsala
Carola Altin Uppsala
Mona Larsson Älvdalen
Per Andersson Älvdalen
Jerry Eriksson Lesjöfors fjädrar Lesjöfors
Louise Lundström Bollnäs CK Bollnäs
Alexander Fällman Team Utan Gränser Stockholm
Karl-Lennart Alexandersson Team Kungälv Kärna
Jonas Alexandersson Ytterby det
Tommy Persson Lindecyklisterna Lindesberg
Anna Hansson Hedemora
Jörgen Nilsson Sala
Sofia Vähäsalo Kristinehamns HT Kristinehamn
Rickard Östman Norrtälje
Berndt Johansson Örebro cyklisterna Lindesberg
Ann-Marie Johansson Lindesberg
Andreas Lundström Bollnäs CK Bollnäs
Anders Magnusson CK Rondör ENKÖPING
Peter Zackrisson Borlänge
mats collin Stockholms Hamns IF Haninge
Lena Wilhelmsson Hammarö
Peter Karlsson Team Utan Gränser Team Utan Gränser Johanneshov
Tord Lillja CK Rondör Enköping
Mikael Sesin Alnö Race Team SUNDSVALL
Henrik Modigh OK Hammaren Gävle
Lena Haga Orsa
Christina Kalles Orsa
Ann Braneby Västerås
Hans Elven Team Hansarna Västerås
Fredrik Elvén Team Hansarna Team Hansarna Uppsala
Thomas Schinke Team Schwedenfreunde Osnabrück
Felix Schinke Osnabrück
Ingo Jänisch Osnabrück
Christoph Schmidt Osnabrück
Kerstin Lundström Lundströms IF Lundströms IF Täby
Joakim Lundström Lundströms IF Lundströms IF Täby
Jeanette Lundström Lundströms IF Täby
Noel Lundström Lundströms IF Täby
Elly Lundström Lundströms IF Täby
Håkan Dahl Huddinge
Bengt Norderfeldt Djursholm
Per Palmblad TeamMagnus CK Gävle
Daniel Karlsson Engdahl KIF Toredal Rönninge
Siv-Inger Rådström Skoghalls CK Hammarö Karlstad
Kent Staaf Vissefjärda
Johan Holmgren Fredrikshof enebyberg
Folke Emilsson Team Malungs Bokhandel Malung
Marie Jernberg Team Malungs Bokhandel Malung
Lars Lindroth Storstockholms Brand försvar Kungsängen
Åsa Höjer Borlänge CK Borlänge
Per Höjer Borlänge
Anders Karlsson Sociala Cukelklubben Sociala Cykelklubben Kristianstad
Crippa Nilsson Stockholm CK Värmdö
Anders Sundström Speedy Snails Rättvik
Anita Ramberg Speedy Snails Rättvik
Gregory Ezelsdorfer Södertälje SCK Södertälje
Maria Johansson Gustafs Gustafs
Eva Larsson Rönninge
Lasse Lundberg Tumba
Cathrin Ersbjörs Borlänge
Karin Nordling Alnö Race Team Sundsvall
Örjan Eriksson Alnö race team Sundsvall
Gunnar Ahlgren IFK Mora SK Mora
Titti Rudert Ifk Mora SK Mora
Jim Christoffersson Kif Toredal KIF Toredal Rönninge
Roger Nell SSCT Kungsängen
Mats Jonasson KIF Toredal KIF Toredal Rönninge
Erik Larsson KIF Toredal Rönninge
Anders Bogghed Lantmäteriets fritidsförening Gävle Gävle
Peter Almerud Team Almerud Trosa
Marrkus Almerud Team Almerud Bromma
Ulf Johansson BROMMA
Henrik Sandén Masklungan Strängnäs
Anders Appelsved KIF Toredal KIF Toredal Rönninge
Stefan Salén CK Soldi Tyresö
Thomas Nilsson Stanley Security Cycling Team Järfälla
Jenny Elvén Team Hansarna Stockholm
Martin Axelsson Trosa