Anmälda till Siljan Runt 2021 - #athomeedition2021 Avancerad sök

#athomeedition2021

Namn Klubb Lag Ort Födelseår
Per Sjögren Örebro Örebro 1979
Annika Larsson ÖREBRO 1984
Niklas Sjögren ÖREBRO 1951
Stefan Lundqvist Oxevik Uddevalla 1955
Ulrika Hellman Uddevalla 1983
Oskar Johnsson Andare in Bici Andare in Bici Hägersten 1973
Jan Sarnet Andare in Bici Nacka 1971
Magdalena Petersson Andare in Bici Nacka 1968
Anna Jönsson Andare in Bici Andare in Bici Hägersten 1976
Linda Maltanski Sandviken 1979
Peter Dannqvist Bandhagen 1963
Carola Garrido Leiva Björknäsbussarnas IF Nacka 1973
Jussi Hyvönen Björknäsbussarnas IF Nacka 1967
Peter Olsson SMACK Sollentuna 1968
Lars-Rune Myhrén Fredrikshof IF CK Munsö 1946
Sven-Inge Eriksson Grangärdepsyklisterna Grangärde 1964
Ann-Sofi Göransson Grangärde Psyklisterna GRANGÄRDE 1962
Kjell Göransson GRANGÄRDE 1955
Charlotte Rollsby Bromma 1963
Max Björkman Bromma 1975
Marcus Seyffarth PUSH CC PUSH CC Lidingö 1973
Jonas Linder Lag Framnäs Solna 1969
Fredrik Jonsson Örebro 1976
Anette Guth Wigg Venjan 1961
Ove Wigg Venjan 1960
Anders Ullerås ODCK Uppsala 1901
Patrik Lidenskog Eskilstuna IK Torshälla 1977
Stefan Strålsjö ODCK ODCK Uppsala 1972
Jan Björk BCK Borlänge 1967
Pär Sandberg ODCK ODCK Skarpnäck 1964
Bo Eriksson Rembo IK Krylbo 1962
Filip Backström ODCK ODCK Uppsala 1975
Erik Hartman ODCK ODCK Alunda 1961
Maki Yamada ODCK ODCK Stockholm 1977
Carl Sandberg ODCK ODCK Sigtuna 1966
Magnus Sjögren ODCK ODCK Spånga 1973
Mimmi Zetterman 8209113946 JÄRFÄLLA 1982
Magnus Törnerud ODCK Saltsjö-Boo 1965
Jesper Stenson ODCK ODCK Lidingö 1964
Mats Edvardsson IK Jarl Rättvik Vikarbyn 1965
Stefan Nicolaisen Lidingö SK Handboll Lidingö 1969
EMIL DAHLQVIST Team Dolan Östersund 1979
JAN RUDWALL Stockholm 1960
Tommy Johansson Enskild Bollnäs 1945
Viveka Frankendal Täby 1967
Hans Pechan Cyclic Täby 1970
Simon Pechan Cyclic Täby 2002
Helena Pechan Cyclic Täby 1973
Elsa Pechan Cyclic Täby 2004
Hugo Pechan Cyclic Täby 2008
Karin Nyberg Team Rynkeby God Morgon Täby Sollentuna 1967
Anneli Gutenberg Vallentuna 1901
Lars Kandell Leksands IF Leksand 1973
Tuva Kandell Leksand 2004
Oskar Westergren Västerås xc ski Skultuna 1984
Emelie Berlin Leksand 1995
Jonas Björk Örebro Örebro 1968
Catarina Björk Höknäs Wild Swimming Transtrand 1957
Bernt Fransson Bernt Fransson ALFTA 1959
Henry Broström Skuttunge SK Björklinge 1956
Maria Andersson Linköping Linköping 1965
Martin Månsson ENSKEDE 1955
Hans Darlöf SweDala Bikers Falun 1955
Leif Danielsson Vänge 1954
Rickard Andersson Adaieski Jönköping 1985
Karl Tingström Tingan´s Måleri Rönninge 1946
Anders Sjöberg Västerhaninge 1944
Mathias Linder Lag Framnäs Lag Framnäs Solna 1973
Peter Wiklund Bromma 1901
Kjell Nordin Seco CK Fagersta 1958
Peter Zackrisson Borlänge 1962
TOMMY STJERNHOLM Sollentuna 1951
Eva Stjernholm Sollentuna 1901
Kirsten Moll Huddinge 1971
Michael Johansson Skanska Hus Stockholm Stockholm 1966
Sissel Widehag Sundbyberg 1975
Bengt Wernblom Skanska Hus Stockholm Bålsta 1963
Mikaela Ravelius Åkersberga 1985
Pontus Gribbe Skanska Hus Stockholm Farsta 1965
Bengt Oden Skanska Hus Stockholm Solna 1954
Inger Wigg Huskvarna 1962
Åke Wigg Huskvarna 1955
Jonas Sjöberg Gubbar i O(trim) Mölnbo 1974
Henrik Wallentin Gubbar i O(trim) Mölnbo 1975
Lars Björling Mockfjärd 1950
Elin Björling Skövde 1986
Hans Baggens IK Jarl Rättvik Rättvik 1949
Marianne Gröning Rättvik 1951
Erik Kangeryd Jönköping 1958
Joakim Gnestabo Hudik Triathlon Sandviken 1961
Jan Andersson Nyköping 1961
Pelle Björkman Enskede Typisk Form designbyrå Enskede 1963
Heli Björkman Typisk Form designbyrå Ensekde 1963
Magnus Gelinder Ovidius Bygg CK Solna 1962
Sören Artursson Finspång 1954
Christina Eriksson Klarälvdalens kanot & multisportklubb Ekshärad 1959
Katarina Blom Team Gislaved 1976
Jessica Castelijns Team Gislaved 1985
Birgitta Jexell Skälbyligan Örsundsbro 1901
Johny Jexell Skälbyligan Örsundsbro 1901
Magnus Annersten Upplandsmotor Annersten proV cykling Täby 1968
Rainer Dörenberg STORVRETA 1960
Dennis Jansson Tessa o Dennis FALUN 1964
Therése Granström Tessa o Dennis FALUN 1969
Lennarth Pettersson LPJ Advice AB Uppsala 1951
Jane Pettersson Uppsala 1952
Anders Olofsson Tidlösa TK Team Vilse Upplands Väsby 1976
Mikael Stenelund Stockholms RK Älvsjö 1968
Leif Arvered Garpenberg 19 1952 Hägersten 1952
Kennet Morin Spårvägen Huddinge 1954
Annika Morin Huddinge 1957
Monika Gransell Ludvika Kommun if GRÄNGESBERG 1966
Per Gransell Epiroc IF Grängesberg 1963
Mona Khalidy The Force Awakens Stockholm 1978
Torbjörn Ulstrup Ullvi bystuga Leksand 1958
Annika Ulstrup Leksand 1957
Jan-Erik Sjödin ABB IF Ludvika 1974
Ana Paula Sjödin Ludvika 1976
Gustaf Högberg Ludvika Ludvika 1970
Torbjörn Olofsson Tidlösa TK Team Vilse Upplands Väsby 1979
Julia Damström Åsens SK Damströmmarna Järfälla 1993
Dan Damström Damströmmarna Järfälla 1952
Alf Nyström Storstockholms brandförsvar Vällingby 1944
Per Högberg Marnes CK Ludvika 1968
anders eklund 40- 50 klubben Kungsängen 1943
Lars-Gunnar Svenneke CK Myrsjö Skarpnäck 1901
Barbro Blomqvist Södertälje 1960
Anders Rönnholm kungsängen 1980
Mats Lindblad Färila 1981
Lasse Zeidlitz 30-40-klubben Stugun 1944
Per-Olof Johansson Vallentuna 1952
Patrik Henriksson Kungsängen 1982
Katharina Bacharach Persson Team Ljungskog Team Ljungskog Dösjebro 1978
Johan Ericson Smedjebacken 1981
Anne Larsson GÄVLE 1961
Annalena Olsson Västerås Cykelklubb Dream Team Stockholm 1965
Thomas Olsson Dream Team västerås 1965
Mattias Fredin All by myself Gagnef 1980
Christina Danielsson Gohde VCK Västerås 1948
Christer Busk Malung 1951
Fredrik Messler Falun 1987
Åke Bjurstam Wejéus Eskilstuna IK Eskilstuna 1957
Kjell Torlén Hammarby IF Nacka 1952
Anders Backlund Team Hufs Stockholm 1982
Johan Linde Team Hufs Stockholm 1982
Peter Swartlinger Vendelsö 1970
Åsa Swartlinger Vendelsö 1974
Tommy Kjellin Gävle 1967
Camilla Kjellin Gävle 1970
Angela Gerlitz TÄBY 1975
Roger Andersson All by myself Farsta 1964
Lennart Eliasson Aditro Kungsängen 1959
Örjan Gustad Borlänge 1981
Filip Pastuhoff Borlänge BORLÄNGE 1952
Joel Norman Uppsala 1993
Daniel Ericsson Edelweiss CK Täby 1987
Stefan Hagström - Team Hagström Vendelsö 1979
Jan Lohse Handelsbanken if Handelsbanken IF Bromma 1960
George Södergren IFK SALA Sala 1945
Åsa Christiernin CK UNI Uppsala 1976
Eric Åsberg Uppsala 1989
Leif Ericsson Högakustencyklisterna Sorunda if 1942
Victor Villman Stockholm 1988
Ann-Charlotte Edman CK Filip Filipstad 1973
Kajsa Sköld Filipstad 2003
Christer Stjernblom Hisingens CK Mölnlycke 1955
Nicklas Olsson Skärholmen 1965
Per Brask - Ludvika 1952
Håkan Dahl Huddinge 1976
Anders Fryckstedt Vendelsö 1971
Patrik Högman Vällingby 1901
Thomas Olsson Örebrocyklisterna Örebro 1951
Christer Ekstrand CK ceres Katrineholm 1953
Rolf Lindström Aptera Skogsutveckling Oskarshamn 1953
Karin Liljesand Aptera Skogsutveckling Oskarshamn 1960
Marie Hjalmarsson Rödåbygdens if Trollbergets gård Vindeln 1966
Tore Pettersson De Gamla Och Navet Falun 1953
Peter Helander Mora CK Mora 1901
Christer Falk DGON De Gamla Och Navet Falun 1945
Magnus Wien Klæboe Sagene IF Sykkel Team Ø & S OSLO 1983
Staffan Hugerth Mora CK Mora 1965
Håkon Ødegaard Håkon Ødegaard Team Ø & S OSLO 1984
Charlotte Rørdam Åkersberga Triathlonförening Åkersberga 1970
Kjerstin Petrelius Allard Linköping 1955
Charlotte Winell Team Velociraptor Bromma 1982
William Tassel Team Velociraptor Bromma 1985
Raija Hanning Sollentuna 1960
Patrik Brännström Vandrarringen Västerås 1968
Karin Swärd Vandrarringen Västerås 1965
Caroline Lundgren Sollentuna 1955
Øivind Ødegaard Øivinds CK Team Ø & S Elverum 1950
Gun Gustafsson Hölö Riders Hölö 1958
Bertil Gustafsson Hölö Riders Hölö 1956
Bengt Åkerström Värmdö 1954
Emma Dufbäck Funäsdalen 1993
Yvonne Bengtsson Dala Active Skaters Falun 1971
Grund Sara Bengtsson FALUN 2010
Grund Isak Bengtsson Falu CK FALUN 2006
Anders Bengtsson Korsnäs IF SK FALUN 1965
Mikael Larsson Skarpnäck 1959
Per Bjälevik Idre 1961
Renee Sundström Team Ljungskog Vällingby 1970
Johan Gillberg Knivsta 1967
Carina Gilberg Knivsta 1969
Conny Axelsson sherides.ck Tumba 1958
Jan Karlsson SCK Södertälje Södertälje 1950
Magnus Johansson Djurgårdens IF CF Vega 1976
Olof Brattström Solna 1965
Johan Granlund Nyköping 1977
Mats Andersson Uppsala 1958
Eva-Lena Andersson Uppsala 1965
Lena Hjelmtorp Edsvik Sollentuna 1957
Tobias Fjellström Magic techno force Magic Techno Force Skärholmen 1979
Hanna Gustafsson Linköping 1979
Anders Törling Strängnäs CK Mariefred 1951
Anders Olson Magic techno force Magic Techno Force Sthlm 1981
Erik Apelmo Magic Techno Force Magic Techno Force Segeltorp 1980
Rickard Lindblom Magic Techno Force Magic Techno Force HÄGERSTEN 1980
Urban Svensson Fagersta Fagersta 1948
Arne ANDERSSON strängnäs ck Stallarholmen 1950
Arnulf Hogstad Tursyklistene Trondheim Støren 1945
Leif Enlund Knivsta 1947
Viveka Ek Södertälje 1951
Anders Bergström Vintage steel Bromma 1943
Sebastian Settergren Briqueterie Velo Enköping 1968
Sara Blumenberg Mora 1988
Daniel Andersson 910119-3952 Team FiKa Bromma 1991
Patrik Finne Team FiKa Solna 1963
David Waldstam Team FiKa Tungelsta 1990
Aino Leijon Rembo IK Avesta 1985
Kerstin Andersson Stora Sundby 1957
Anders Nisser Leksand Leksand 1971
per-åke danis team lena/danis sandviken 1970
lena karlsson team lena/danis gävle 1965
Karri Rinta Handelsbanken IF Vallentuna 1973
Carina Svanberg 691 93 Karlskoga 1963
Iréne Simonson Karlskoga 1962
Stefan Jerrelind Karlskoga 1963
Caroline Carlsson Stockholm 1977
Johan Wadmark Handelsbanken IF Lidingö 1959
Mathias Sandahl Handelsbanken IF sköndal 1975
Jan Häggbom Handelsbanken IF Handelsbanken IF Sollentuna 1962
Peder Johansson IFK Sala Sala 1950
Monica Banck IFK MORA Mora 1954
Anna-Karin Lövgren - Avesta 1969
Magnus Giers Gagnef Gagnef 1951
Christina Kopperud Lidköping ck Götene 1963
Peter Jansson Vattenfall IF Uppsala 1964
Marie Jansson-Gran Vattenfall IF Uppsala 1968
Anita Lunden Gyttorp 1966
Niclas Windahl Gyttorp 1966
Jenny Settergren Borås 1974
Martin Settergren Borås 1978
Håkan Ståby Nytorps vänner Nytorps vänner Bro 1971
Vanja Strand Arnäsvall 1975
Bengt Jones Mora CK Nusnäs 1953
John Egan Enköping 1975
Tomas Lindgren Borlänge 1972
Fredrik Konnander Försvarets sportklubb Hässelby 1966
Britt Konnander Hässelby 1969
Inga Bergström Team Ljungskog Sundbyberg 1966
Michael Bergström Team Ljungskog Sundbyberg 1964
Marcus Öhman AquaBiota Täby 1963
Mikael Jansson Hisingens CK Hisings Backa 1972
Gunnar BRUHN Kvarnsvedens GoIF BORLÄNGE 1944
Johnny Skeppstedt Hässelby 1963
Bouke van der Gaast Hässelby 1977
Johan Stenberg Fredrikshof CK Vällingby 1975
Patrik Bobäck Hässelby 1977
Maria Hälsingdal Gävle 1967
Mats Reuterwall Intersport Sälen Borlänge 1959
Leif Frimodigs Borlänge 1955
Petter Wallebo Bromma 1972
Dag Allernäs Borlänge 1901
Joacim Jansson SMACK Upplands Väsby 1971
Jimmy Hamari Arvika 1979
sven-olof hällkvist Kvissleby 1960
Urban Lodin Valbo 1966
Henrik Ivarsson Upplands Väsby Triathlon Sollentuna 1969
Arvid Siberov Rackarna IK Da Rackz Stockholm 1995
Birgitta Djusberg Schwarz Enviken 1951
Monica Djusberg Hofors 1949
Hans ORNEVI STOCKHOLM 1956
Hans Elvén Team Hansarna STOCKHOLM 1976
Mikael Jonsson Team Scior Gävle 1961
Christer Johnsson Karlskoga 1971
Peter Sjöström Hemköp Avesta Sala 1969
Thomas Söderberg Sundsbruk 1959
AnnCatrin Walfridsson Sundsvall 1962
Marianne Walfridsson Bjästa 1961
Pontus Gjertz Umeå Nytorps vänner Umeå 1997
Håkan Mattsson Lugnetvägens cykelklubb ÖREGRUND 1955
Sebastian Mattsson Lugnetvägens cykelklubb Uppsala 1990
Elisabeth Lundström Nytorps vänner Umeå 1958
Bengt Erik Lundström Nytorps vänner Umeå 1955
Edgar Fabian Wallebo Spånga 1995
Thomas B Upplandsmotor Björklinge 1969
Johan Svensson IK Fyris Triathlon Uppsala 1978
Joakim Nyberg KIF Toredal Triathlon KIF Toredal Rönninge 1972
lennart falk ok/q8 filipstad filipstad 1949
Richard Gustafsson Svengard CK Danderyd 1958
Tuomas Halonen Åkersberga Åkersberga 1981
Lars Hagström Oxvreten SK Nykvarn 1959
John Graaf Sörsjön Sörsjön 1956
Roger Larsson OKQ8 Filipstad Filipstad 1974
Anders Hansson BORLÄNGE Borlänge 1976
Karin Hansson Tylla - Torsång Race Team BORLÄNGE 1976
Robin Söderberg Sollentuna 1974
Anna Jansson Börje SK Uppsala 1976
Patric Englund Fahrrad CK Avesta 1973
Charlotte Hellsten Husman Fredrikshof SK Älvsjö 1962
Jeanette Nordin Hofors AIF Skid och cykelklubb HoforsPinglorna Hofors 1965
Sarah Winges Hofors AIF skid- och cykelklubb HoforsPinglorna Torsåker 1971
Pernilla Sellfors-Forsling Hofors AIF skid- och cykelklubb HoforsPinglorna Hofors 1980
Jon Mattsson Tylla - Torsång Race Team Borlänge 1979
Sofia Mattsson Tylla - Torsång Race Team Borlänge 1974
Katariina Palo Franzen Sollentuna Sollentuna 1963
Peter Franzen Sollentuna 1964
Richard Sveningsson Trosa 1969
Jan Boberg Börje SK Uppsala 1946
Per Axelsson Monticello Cycling Club Djursholm 1960
Martin Heed Uppsala 1992
Jeffrey Beg International Gerbils Sarasota 1964
Magnus Schultzberg ODCK ODCK Enskede 1965
Evelina Bennström Team Munga Västerås 1984
Anders Bennström Team Munga Västerås 1968
Martin Elliot Hässelby 1964
Erik Piehl Sylvén ODCK ODCK Uppsala 1982
Henrik Stolare Uppsala ODCK Uppsala 1974
Anders Ridström Kuala Lumpur 1967
Lars Blomqvist SK Bore Cykel Torsby 1970
Therese Kjellström Sickla Hälsocenter Älta 1979
Emelie Wallin Team Benneth Uppsala 1992
Anna Wallin Team Benneth Uppsala 1988
Rolf Netsby Gustafs 1950
Peter Nordlund Carbon Peppes Pedal Uppsala 1962
Rolf Lindroth Mångbergs ck Mora 1949
Frej Adolph Järfalla Team Headwind Järfalla 1974
Pia Svensson TvåOchEnHund Huddinge 1967
Krister Larsson TvåOchEnHund Huddinge 1970
Camilla Eliasson Örkelljunga 1967
Markus Henningsson Stockholm 1982
Toivo Johansson Falun 1953
Jesper Høgenhof Team Easy On Stockholm 1974
Jan-Olof Neandhers Bäckefors 1957
Maj-Britt Neandhers Bäckefors 1957
Ann-Christin Davidsson örebrocyklisterna Vedevåg 1951
Mattias Lindberg Krassen ck Krassen CK Göteborg 1977
Tove Österman Johanneshov Johanneshov 1967
Lena Hörngren She Rides Skarpnäck 1959
Anders Lagerkvist Mölndal Krassen CK Mölndal 1973
Stefan Johansson Borlänge CK Gustafs 1968
Håkan Rytterström Team Grappa Eskilstuna 1953
Magnus Larsson Huddinge Huddinge 1966
Lennart Andersson Lycksele Nytorps vänner Lycksele 1949
Henrik Pettersson Bikes Of Bulls Vingåker 1977
per-owe hvitfeldt ifk mora ifk mora 1943
Pierre Bolmefalk Köping 1967
Marina Bolmefalk Köping 1967
Ingegerd Carlsson Sundbyberg Team Ljungskog Sundbyberg 1965
Mats Carlsson Team Ljungskog SUNDBYBERG 1964
Helgi Hjartarson ÍBK Segeltorp 1971
Bjørn Olav Heesbråten Odal SK Sagstua 1963
Elisabeth Illevold Sagstua 1965
Björn Andersson Västerås Nytorps vänner Västerås 1945
Joakim Ågren Björka Old Boys Sundbyberg 1967
Joakim Lidholm Värmdö 1966
Jonad Sjöberg Huddinge Huddinge 1968
Ing-Britt Zetterberg VÄSTERÅS 1949
Lena Johansson Heby AIF Heby Karnevalsgäng Heby 1953
Lennart Hellsten Fredrikshof CK Älvsjö 1956
Bo Fredriksson Sundborn Sundborn 1948
Madeleine Bergrahm Järfälla Stäkets Valkyrior Järfälla 1967
Sean Rick Borlänge 1992
Staffan Andersson Nytorps vänner Nytorps vänner Umeå 1952
Thomas Kjellström Fredrikshof Älta 1963
Johan Lindström Siljy season Nyköping 1963
Ingalill Skoog Team Malungs Bokhandel Malung 1969
Anna Bäck COIF Leksand 1984
Bengt-olov Bäck Rävgärdets AB Leksand 1972
Hilda Hardell Bäckebo skid o motion Team Hardell STOCKHOLM 1997
Markus Kondziella Team Hardell STOCKHOLM 1994
Ola Nilsson Bollnäs CK Söderhamn 1964
Jan-Erik Olsson Borlänge CK Borlänge 1986
Emelie Irestedt Mora 1977
Mattias Forsberg Västerhaninge 1981
Lars Forsberg Västerhaninge 1951
Stefan Medin SMACK Upplands Väsby 1943
Per Medin örebro Örebro 1950
Jonas Davidsson Borlänge 1960
Torbjörn Busk Falun Team morfar Falun 1959
Zeke Norberg Team morfar Falun 2006
Lilly Norberg Team morfar Falun 2008
Annika Pettersson Norberg 1901
Vicktoria Sandström Vingåkers OK Vingåker 1971
Joachim Hagström Svärdsjö Svärdsjö 1969
Andreas Woxberg Gustavsberg 1975
Anna Hahne Ludvika 1971
Pär Bäse Åkersberga 1968
Jan Österberg Borlänge Borlänge 1967
Clas Wedin Gustafs 1970
Mikael Nord Team Ljungskog Sundbyberg 1966
Maria Nord Team Ljungskog Team Ljungskog Sundbyberg 1966
Benneth Larsson Team Benneth Österbybruk 1951
Robin Wallin Team Benneth Knivsta 1984
Maria Malmström Team Benneth Knivsta 1985
Claes Brandt Hedemora 1977
Hans Bolinder Enskede 1962
Elin Ahren Hölö Hölö 1985
Martin Östberg borlänge cykelklubb Team Fästing borlänge 1980
Lenita Rytky Borlänge 1963
Magnus Lundgren Team Fästing Falun 1971
Kennet Karlsson Team Fästing Borlänge 1958
Dan Björkqvist Team Grappa Torshälla 1949
jan mård Team Grappa Eskilstuna 1956
Kennet Göransson Saltsjö-Boo Saltsjö-Boo 1963
Bengt Pettersson Mölnbo 1956
Johan Karlsson Solna 1985
Joakim Landén Björka Old boys Vallentuna 1970
Maria Wickberg Hässelby Team Wickberg Hässelby 1962
Peter Wickberg Team Wickberg Hässelby 1963
Per-Olov Bergström Svengard CK Djursholm 1962
Jonas Becker Arboga 1901
Rolf Cassergren SEGELTORP SEGELTORP 1901
Carl Sjöberg Lakemountaineers Uppsala 1979
Göran Sjöberg Lakemountaineers Köping 1955
Karin Graaf Orsa 1960
Bror Olsson Mora 1958
Ronja Olsson Mora 1987
Joakim Ivarsson Filipstad Filipstad 1982
Björn Markus Team Cykel & Fjäll FALUN FALUN 1958
Monika Berglund Knivsta 1963
Karin Wåhlander Team Relax Ludvika 1975
Stefan Gunnarsson Team Relax Ludvika 1967
Charles Bengtsson Övre Månsänn Sportgille Ekshärad 1983
Gittan Lokgård Mjälgen CK Leksand 1966
Linus Lokgård Lokgårds Leksand 2000
Oskar Lokgård Lokgårds Leksand 2004
Magnus Boman FLIR IF Täby 1970
Henirk Plyhm Maslungan Falun 1975
Mats Gehlin CK Rondör Karlholmsbruk 1958
Rikard Nilsson Björka Old Boys Järfälla 1970
Vanessa Hollender Heleneholms IF Triteam Malmö 1988
Leif Eriksson Katrineholm 1962
Rickard Lindell Karlstad 1991
Torgny Hellqvist Filipstad 1956
Pär Frinell Eskilstuna IK Eskilstuna 1959
Jonas Ericson Siljy season NYKÖPING 1968
Marita Bengtsson SK Bore Torsby 1959
Patric Oscarsson Trosabygdens OK Trosabygdens Cyklister Trosa 1968
Krister Bergström Trosabygdens Cyklister Trosabygdens Cyklister Trosa 1971
Ludwig Engblom Strucke ODCK Uppsala 1992
Peter Mattis Sälen 1901
Ulla Sundvall Borlänge 1961
Sofia Sens Göteborg 1994
Simon Sörlin Göteborg 1991
Lena Nordwinger Färentuna 1957
Björn Nordwinger Stockholm 1953
Thomas Nordström Bajen Trångsund 1961
Lisa Lindberg Bromma 1971
Agnes Karlsson Åby 1989
Stefan Hilke If Mantrssport Bergshamra 1979
Helena Smederöd Gagnef 1986
Ulrica Hanold Janbo ck Vittinge 1964
Ann-Louise Westbom Borlänge 1964
Ewa Andersson Morgongåva 1957
Ralf Sandbacka Team Aron ck Järfälla 1952
Hans Elmqvist AB Volvo Penta Göteborg 1957
Janne Svensson GUNNERS Borlänge 1968
Arnljot Mehl Søgne Cykleklubb Søgne 1954
Tomas Berg Vallentuna CK Täby 1952
Lotta Karlsson Surahammar 1970
Mats Karlsson Surahammar 1964
Christian Hardell Bäckebo skid o motion Team Hardell STOCKHOLM 1966
Eva Hardell Team Hardell STOCKHOLM 1968
Dan Banér Skärholmen 1952
Mattias Söderqvist Gävle 1980
Lotta de Mander CK Dunken Stockholm 1959
Karoliina Parkkinen Norrtälje 1989
Claes Nord Team Aron CK Östhammar 1963
Bogösta Ramlöw Finspång 1950
Helena Axestål Team Prosecco Forshaga 1987
Micael Axestål Team Prosecco Forshaga 1901
Mikael Zackrisson Filipstad 1969
Peter Nehlmark ENSKEDE 1957
Andreas Eriksson CK Motvind CK Motvind Hässelby 1901
Esa Keinonen Palk CK Motvind CK Motvind Täby 1970
Oskar Bergström Fredrikshof Hägersten 1985
Björn Oretun Rosersberg 1956
Johan Nilsson Vallentuna CK Vallentuna 1962
Emma Oretun Sollentuna 1989
Peter Wilnier Sollentuna 1974
Maria Herou Wallner Vallentuna 1964
Jörgen Jonsson Älta 1953
Andreas Tull Järfälla 1971
Carina Andersson Mora Mora 1960
Petri Lindstedt Familjenfarsta Lindedvald Farsta 1972
Mia Edvaldsson Lindedvald Farsta 1971
Bo Jonsson KBK-bikes Falun 1960
Peter Boräng Huddinge 1971
Lasse Furuseth Team Ø & S Oslo 1984
Petter Tiltnes Team Ø & S Oslo 1983
Jørgen Tiltnes Team Ø & S Oslo 1988
Sverre Tiltnes Team Ø & S Oslo 1954
Vegard B. Berge Team Ø & S Oslo 1901
Vegard L. Kvelstad Team Ø & S Oslo 1985
Øystein Eide-Fredriksen Team Ø & S Blommenholm 1983
Ulf Larsson Valbo 1965
Anders Lindström Papperslappens MBK Falun 1953
Christina Müller CU Valbo 1967
Mats Andersson Trosabygdens cyklister Trosa 1970
Stefan Holmen Coor service mgmt Hässelby 1967
Marianne Holmén Team Ljungskog Hässelby 1965
Pelle Lundahl Dimmornas Bror Järfälla 1952
Fredrik Andersson Smack Sigtuna 1968
Lennarth Carlsson Team Magnus CK Valbo 1962
Benny Vestlund Filipstad Filipstad 1960
Marilou Hamilton Levin ORSA 1968
Jens Levin ORA 1965
Morgan Einarsson Sk Bore Torsby Cykel Torsby 1971
Ulrika Samuelsson Åkersberga 1957
Christer Samuelsson Åkersberga 1953
Ove Jansson Norbergs ck Norberg 1959
Annica Jansson Norberg 1964
Thomas Persson Älvsjö 1958
Klas Jansson Karlstad 1953
Juha Klint Alnö Race Team Sundsvall 1963
Per Olof Sjödin Alnö Race Team Alnö Race Team Z2 Sundsvall 1974
Thore Pettersson Uppsala 1949
Daniel Pettersson Gävle 1982
Lena Ehrling Gävle 1984
Roger Malmgren Söderköping 1951
Christer Jakobsson Alnö Race Team Sundsvall 1971
Fredrik Hallin Hisingens Ck Göteborg 1975
Mikael Skott Arboga 1964
Eva Wiklander CK Örnen Härnösand 1979
Åsa Lanneros Täby 1969
Håkan Anderson Sälens IF Svärtine 1962
Lotta Anderson Svärtine 1962
Jan Jansson Uppsala 1951
Carola Altin Uppsala 1966
Mona Larsson Älvdalen 1957
Per Andersson Älvdalen 1956
Jerry Eriksson Lesjöfors fjädrar Lesjöfors 1958
Louise Lundström Bollnäs CK Bollnäs 1966
Alexander Fällman Team Utan Gränser Stockholm 1987
Karl-Lennart Alexandersson Team Kungälv Kärna 1954
Jonas Alexandersson Ytterby det 1988
Tommy Persson Lindecyklisterna Lindesberg 1970
Anna Hansson Hedemora 1975
Jörgen Nilsson Sala 1971
Sofia Vähäsalo Kristinehamns HT Kristinehamn 1982
Rickard Östman Norrtälje 1977
Berndt Johansson Örebro cyklisterna Lindesberg 1947
Ann-Marie Johansson Lindesberg 1949
Andreas Lundström Bollnäs CK Bollnäs 1965
Anders Magnusson CK Rondör ENKÖPING 1957
Peter Zackrisson Borlänge 1962
mats collin Stockholms Hamns IF Haninge 1968
Lena Wilhelmsson Hammarö 1968
Peter Karlsson Team Utan Gränser Team Utan Gränser Johanneshov 1975
Tord Lillja CK Rondör Enköping 1962
Mikael Sesin Alnö Race Team SUNDSVALL 1965
Henrik Modigh OK Hammaren Gävle 1981
Lena Haga Orsa 1965
Christina Kalles Orsa 1960
Ann Braneby Västerås 1977
Hans Elven Team Hansarna Västerås 1945
Fredrik Elvén Team Hansarna Team Hansarna Uppsala 1973
Thomas Schinke Team Schwedenfreunde Osnabrück 1964
Felix Schinke Osnabrück 1990
Ingo Jänisch Osnabrück 1969
Christoph Schmidt Osnabrück 1971
Kerstin Lundström Lundströms IF Lundströms IF Täby 2011
Joakim Lundström Lundströms IF Lundströms IF Täby 1982
Jeanette Lundström Lundströms IF Täby 1980
Noel Lundström Lundströms IF Täby 2007
Elly Lundström Lundströms IF Täby 2009
Håkan Dahl Huddinge 1976
Bengt Norderfeldt Djursholm 1954
Per Palmblad TeamMagnus CK Gävle 1974
Daniel Karlsson Engdahl KIF Toredal Rönninge 1976
Siv-Inger Rådström Skoghalls CK Hammarö Karlstad 1973
Kent Staaf Vissefjärda 1956
Johan Holmgren Fredrikshof enebyberg 1953
Folke Emilsson Team Malungs Bokhandel Malung 1950
Marie Jernberg Team Malungs Bokhandel Malung 1968
Lars Lindroth Storstockholms Brand försvar Kungsängen 1945
Åsa Höjer Borlänge CK Borlänge 1967
Per Höjer Borlänge 1965
Anders Karlsson Sociala Cukelklubben Sociala Cykelklubben Kristianstad 1974
Crippa Nilsson Stockholm CK Värmdö 1966
Anders Sundström Speedy Snails Rättvik 1958
Anita Ramberg Speedy Snails Rättvik 1955
Gregory Ezelsdorfer Södertälje SCK Södertälje 1963
Maria Johansson Gustafs Gustafs 1973
Eva Larsson Rönninge 1948
Lasse Lundberg Tumba 1952
Cathrin Ersbjörs Borlänge 1975
Karin Nordling Alnö Race Team Sundsvall 1965
Örjan Eriksson Alnö race team Sundsvall 1964
Gunnar Ahlgren IFK Mora SK Mora 1958
Titti Rudert Ifk Mora SK Mora 1951
Jim Christoffersson Kif Toredal KIF Toredal Rönninge 1980
Roger Nell SSCT Kungsängen 1964
Mats Jonasson KIF Toredal KIF Toredal Rönninge 1976
Erik Larsson KIF Toredal Rönninge 1982
Anders Bogghed Lantmäteriets fritidsförening Gävle Gävle 1970
Peter Almerud Team Almerud Trosa 1950
Marrkus Almerud Team Almerud Bromma 1976
Ulf Johansson BROMMA 1954
Henrik Sandén Masklungan Strängnäs 1982
Anders Appelsved KIF Toredal KIF Toredal Rönninge 1974
Stefan Salén CK Soldi Tyresö 1970
Thomas Nilsson Stanley Security Cycling Team Järfälla 1965
Jenny Elvén Team Hansarna Stockholm 1978
Martin Axelsson Trosa 1966