Anmälda till Siljan Runt 2021 - #athomeedition2021 Avancerad sök

Namn Klubb Lag Ort Födelseår
Charlotte Winell Team Velociraptor Bromma 1982
William Tassel Team Velociraptor Bromma 1985
Raija Hanning Sollentuna 1960
Patrik Brännström Vandrarringen Västerås 1968
Karin Swärd Vandrarringen Västerås 1965
Caroline Lundgren Sollentuna 1955
Øivind Ødegaard Øivinds CK Team Ø & S Elverum 1950
Gun Gustafsson Hölö Riders Hölö 1958
Bertil Gustafsson Hölö Riders Hölö 1956
Bengt Åkerström Värmdö 1954
Emma Dufbäck Funäsdalen 1993
Yvonne Bengtsson Dala Active Skaters Falun 1971
Grund Sara Bengtsson FALUN 2010
Grund Isak Bengtsson Falu CK FALUN 2006
Anders Bengtsson Korsnäs IF SK FALUN 1965
Mikael Larsson Skarpnäck 1959
Per Bjälevik Idre 1961
Renee Sundström Team Ljungskog Vällingby 1970
Johan Gillberg Knivsta 1967
Carina Gilberg Knivsta 1969
Conny Axelsson sherides.ck Tumba 1958
Jan Karlsson SCK Södertälje Södertälje 1950
Magnus Johansson Djurgårdens IF CF Vega 1976
Olof Brattström Solna 1965
Johan Granlund Nyköping 1977
Mats Andersson Uppsala 1958
Eva-Lena Andersson Uppsala 1965
Lena Hjelmtorp Edsvik Sollentuna 1957
Tobias Fjellström Magic techno force Magic Techno Force Skärholmen 1979
Hanna Gustafsson Linköping 1979
Anders Törling Strängnäs CK Mariefred 1951
Anders Olson Magic techno force Magic Techno Force Sthlm 1981
Erik Apelmo Magic Techno Force Magic Techno Force Segeltorp 1980
Rickard Lindblom Magic Techno Force Magic Techno Force HÄGERSTEN 1980
Urban Svensson Fagersta Fagersta 1948
Arne ANDERSSON strängnäs ck Stallarholmen 1950
Arnulf Hogstad Tursyklistene Trondheim Støren 1945
Leif Enlund Knivsta 1947
Viveka Ek Södertälje 1951
Anders Bergström Vintage steel Bromma 1943
Sebastian Settergren Briqueterie Velo Enköping 1968
Sara Blumenberg Mora 1988
Daniel Andersson 910119-3952 Team FiKa Bromma 1991
Patrik Finne Team FiKa Solna 1963
David Waldstam Team FiKa Tungelsta 1990
Aino Leijon Rembo IK Avesta 1985
Kerstin Andersson Stora Sundby 1957
Anders Nisser Leksand Leksand 1971
per-åke danis team lena/danis sandviken 1970
lena karlsson team lena/danis gävle 1965
Karri Rinta Handelsbanken IF Vallentuna 1973
Carina Svanberg 691 93 Karlskoga 1963
Iréne Simonson Karlskoga 1962
Stefan Jerrelind Karlskoga 1963
Caroline Carlsson Stockholm 1977
Johan Wadmark Handelsbanken IF Lidingö 1959
Mathias Sandahl Handelsbanken IF sköndal 1975
Jan Häggbom Handelsbanken IF Handelsbanken IF Sollentuna 1962
Peder Johansson IFK Sala Sala 1950
Monica Banck IFK MORA Mora 1954
Anna-Karin Lövgren - Avesta 1969
Magnus Giers Gagnef Gagnef 1951
Christina Kopperud Lidköping ck Götene 1963
Peter Jansson Vattenfall IF Uppsala 1964
Marie Jansson-Gran Vattenfall IF Uppsala 1968
Anita Lunden Gyttorp 1966
Niclas Windahl Gyttorp 1966
Jenny Settergren Borås 1974
Martin Settergren Borås 1978
Håkan Ståby Nytorps vänner Nytorps vänner Bro 1971
Vanja Strand Arnäsvall 1975
Bengt Jones Mora CK Nusnäs 1953
John Egan Enköping 1975
Tomas Lindgren Borlänge 1972
Fredrik Konnander Försvarets sportklubb Hässelby 1966
Britt Konnander Hässelby 1969
Inga Bergström Team Ljungskog Sundbyberg 1966
Michael Bergström Team Ljungskog Sundbyberg 1964
Marcus Öhman AquaBiota Täby 1963
Mikael Jansson Hisingens CK Hisings Backa 1972
Gunnar BRUHN Kvarnsvedens GoIF BORLÄNGE 1944
Johnny Skeppstedt Hässelby 1963
Bouke van der Gaast Hässelby 1977
Johan Stenberg Fredrikshof CK Vällingby 1975
Patrik Bobäck Hässelby 1977
Maria Hälsingdal Gävle 1967
Mats Reuterwall Intersport Sälen Borlänge 1959
Leif Frimodigs Borlänge 1955
Petter Wallebo Bromma 1972
Dag Allernäs Borlänge 1901
Joacim Jansson SMACK Upplands Väsby 1971
Jimmy Hamari Arvika 1979
sven-olof hällkvist Kvissleby 1960
Urban Lodin Valbo 1966
Henrik Ivarsson Upplands Väsby Triathlon Sollentuna 1969
Arvid Siberov Rackarna IK Da Rackz Stockholm 1995
Birgitta Djusberg Schwarz Enviken 1951
Monica Djusberg Hofors 1949
Hans ORNEVI STOCKHOLM 1956
Hans Elvén Team Hansarna STOCKHOLM 1976
Mikael Jonsson Team Scior Gävle 1961
Christer Johnsson Karlskoga 1971
Peter Sjöström Hemköp Avesta Sala 1969
Thomas Söderberg Sundsbruk 1959
AnnCatrin Walfridsson Sundsvall 1962
Marianne Walfridsson Bjästa 1961
Pontus Gjertz Umeå Nytorps vänner Umeå 1997
Håkan Mattsson Lugnetvägens cykelklubb ÖREGRUND 1955
Sebastian Mattsson Lugnetvägens cykelklubb Uppsala 1990
Elisabeth Lundström Nytorps vänner Umeå 1958
Bengt Erik Lundström Nytorps vänner Umeå 1955
Edgar Fabian Wallebo Spånga 1995
Thomas B Upplandsmotor Björklinge 1969
Johan Svensson IK Fyris Triathlon Uppsala 1978
Joakim Nyberg KIF Toredal Triathlon KIF Toredal Rönninge 1972
lennart falk ok/q8 filipstad filipstad 1949
Richard Gustafsson Svengard CK Danderyd 1958
Tuomas Halonen Åkersberga Åkersberga 1981
Lars Hagström Oxvreten SK Nykvarn 1959
John Graaf Sörsjön Sörsjön 1956
Roger Larsson OKQ8 Filipstad Filipstad 1974
Anders Hansson BORLÄNGE Borlänge 1976
Karin Hansson Tylla - Torsång Race Team BORLÄNGE 1976
Robin Söderberg Sollentuna 1974
Anna Jansson Börje SK Uppsala 1976
Patric Englund Fahrrad CK Avesta 1973
Charlotte Hellsten Husman Fredrikshof SK Älvsjö 1962
Jeanette Nordin Hofors AIF Skid och cykelklubb HoforsPinglorna Hofors 1965
Sarah Winges Hofors AIF skid- och cykelklubb HoforsPinglorna Torsåker 1971
Pernilla Sellfors-Forsling Hofors AIF skid- och cykelklubb HoforsPinglorna Hofors 1980
Jon Mattsson Tylla - Torsång Race Team Borlänge 1979
Sofia Mattsson Tylla - Torsång Race Team Borlänge 1974
Katariina Palo Franzen Sollentuna Sollentuna 1963
Peter Franzen Sollentuna 1964
Richard Sveningsson Trosa 1969
Jan Boberg Börje SK Uppsala 1946
Per Axelsson Monticello Cycling Club Djursholm 1960
Martin Heed Uppsala 1992
Jeffrey Beg International Gerbils Sarasota 1964
Magnus Schultzberg ODCK ODCK Enskede 1965
Evelina Bennström Team Munga Västerås 1984
Anders Bennström Team Munga Västerås 1968
Martin Elliot Hässelby 1964
Erik Piehl Sylvén ODCK ODCK Uppsala 1982
Henrik Stolare Uppsala ODCK Uppsala 1974
Anders Ridström Kuala Lumpur 1967
Lars Blomqvist SK Bore Cykel Torsby 1970
Therese Kjellström Sickla Hälsocenter Älta 1979
Emelie Wallin Team Benneth Uppsala 1992
Anna Wallin Team Benneth Uppsala 1988
Rolf Netsby Gustafs 1950
Peter Nordlund Carbon Peppes Pedal Uppsala 1962
Rolf Lindroth Mångbergs ck Mora 1949
Frej Adolph Järfalla Team Headwind Järfalla 1974
Pia Svensson TvåOchEnHund Huddinge 1967
Krister Larsson TvåOchEnHund Huddinge 1970
Camilla Eliasson Örkelljunga 1967
Markus Henningsson Stockholm 1982
Toivo Johansson Falun 1953
Jesper Høgenhof Team Easy On Stockholm 1974
Jan-Olof Neandhers Bäckefors 1957
Maj-Britt Neandhers Bäckefors 1957
Ann-Christin Davidsson örebrocyklisterna Vedevåg 1951
Mattias Lindberg Krassen ck Krassen CK Göteborg 1977
Tove Österman Johanneshov Johanneshov 1967
Lena Hörngren She Rides Skarpnäck 1959
Anders Lagerkvist Mölndal Krassen CK Mölndal 1973
Stefan Johansson Borlänge CK Gustafs 1968
Håkan Rytterström Team Grappa Eskilstuna 1953
Magnus Larsson Huddinge Huddinge 1966
Lennart Andersson Lycksele Nytorps vänner Lycksele 1949
Henrik Pettersson Bikes Of Bulls Vingåker 1977
per-owe hvitfeldt ifk mora ifk mora 1943
Pierre Bolmefalk Köping 1967
Marina Bolmefalk Köping 1967
Ingegerd Carlsson Sundbyberg Team Ljungskog Sundbyberg 1965
Mats Carlsson Team Ljungskog SUNDBYBERG 1964
Helgi Hjartarson ÍBK Segeltorp 1971
Bjørn Olav Heesbråten Odal SK Sagstua 1963
Elisabeth Illevold Sagstua 1965
Björn Andersson Västerås Nytorps vänner Västerås 1945
Joakim Ågren Björka Old Boys Sundbyberg 1967
Joakim Lidholm Värmdö 1966
Jonad Sjöberg Huddinge Huddinge 1968
Ing-Britt Zetterberg VÄSTERÅS 1949
Lena Johansson Heby AIF Heby Karnevalsgäng Heby 1953
Lennart Hellsten Fredrikshof CK Älvsjö 1956
Bo Fredriksson Sundborn Sundborn 1948
Madeleine Bergrahm Järfälla Stäkets Valkyrior Järfälla 1967
Sean Rick Borlänge 1992
Staffan Andersson Nytorps vänner Nytorps vänner Umeå 1952
Thomas Kjellström Fredrikshof Älta 1963
Johan Lindström Siljy season Nyköping 1963
Ingalill Skoog Team Malungs Bokhandel Malung 1969
Anna Bäck COIF Leksand 1984
Bengt-olov Bäck Rävgärdets AB Leksand 1972
Hilda Hardell Bäckebo skid o motion Team Hardell STOCKHOLM 1997
Markus Kondziella Team Hardell STOCKHOLM 1994
Ola Nilsson Bollnäs CK Söderhamn 1964
Jan-Erik Olsson Borlänge CK Borlänge 1986
Emelie Irestedt Mora 1977
Mattias Forsberg Västerhaninge 1981
Lars Forsberg Västerhaninge 1951
Stefan Medin SMACK Upplands Väsby 1943
Per Medin örebro Örebro 1950
Jonas Davidsson Borlänge 1960
Torbjörn Busk Falun Team morfar Falun 1959
Zeke Norberg Team morfar Falun 2006
Lilly Norberg Team morfar Falun 2008
Annika Pettersson Norberg 1901
Vicktoria Sandström Vingåkers OK Vingåker 1971
Joachim Hagström Svärdsjö Svärdsjö 1969
Andreas Woxberg Gustavsberg 1975
Anna Hahne Ludvika 1971
Pär Bäse Åkersberga 1968
Jan Österberg Borlänge Borlänge 1967
Clas Wedin Gustafs 1970
Mikael Nord Team Ljungskog Sundbyberg 1966
Maria Nord Team Ljungskog Team Ljungskog Sundbyberg 1966
Benneth Larsson Team Benneth Österbybruk 1951
Robin Wallin Team Benneth Knivsta 1984
Maria Malmström Team Benneth Knivsta 1985
Claes Brandt Hedemora 1977
Hans Bolinder Enskede 1962
Elin Ahren Hölö Hölö 1985
Martin Östberg borlänge cykelklubb Team Fästing borlänge 1980
Lenita Rytky Borlänge 1963
Magnus Lundgren Team Fästing Falun 1971
Kennet Karlsson Team Fästing Borlänge 1958
Dan Björkqvist Team Grappa Torshälla 1949
jan mård Team Grappa Eskilstuna 1956
Kennet Göransson Saltsjö-Boo Saltsjö-Boo 1963
Bengt Pettersson Mölnbo 1956
Johan Karlsson Solna 1985
Joakim Landén Björka Old boys Vallentuna 1970
Maria Wickberg Hässelby Team Wickberg Hässelby 1962
Peter Wickberg Team Wickberg Hässelby 1963
Per-Olov Bergström Svengard CK Djursholm 1962
Jonas Becker Arboga 1901
Rolf Cassergren SEGELTORP SEGELTORP 1901
Carl Sjöberg Lakemountaineers Uppsala 1979
Göran Sjöberg Lakemountaineers Köping 1955
Karin Graaf Orsa 1960
Bror Olsson Mora 1958
Ronja Olsson Mora 1987
Joakim Ivarsson Filipstad Filipstad 1982
Björn Markus Team Cykel & Fjäll FALUN FALUN 1958
Monika Berglund Knivsta 1963
Karin Wåhlander Team Relax Ludvika 1975
Stefan Gunnarsson Team Relax Ludvika 1967
Charles Bengtsson Övre Månsänn Sportgille Ekshärad 1983
Gittan Lokgård Mjälgen CK Leksand 1966
Linus Lokgård Lokgårds Leksand 2000
Oskar Lokgård Lokgårds Leksand 2004
Magnus Boman FLIR IF Täby 1970
Henirk Plyhm Maslungan Falun 1975
Mats Gehlin CK Rondör Karlholmsbruk 1958
Rikard Nilsson Björka Old Boys Järfälla 1970
Vanessa Hollender Heleneholms IF Triteam Malmö 1988
Leif Eriksson Katrineholm 1962
Rickard Lindell Karlstad 1991
Torgny Hellqvist Filipstad 1956
Pär Frinell Eskilstuna IK Eskilstuna 1959
Jonas Ericson Siljy season NYKÖPING 1968
Marita Bengtsson SK Bore Torsby 1959
Patric Oscarsson Trosabygdens OK Trosabygdens Cyklister Trosa 1968
Krister Bergström Trosabygdens Cyklister Trosabygdens Cyklister Trosa 1971
Ludwig Engblom Strucke ODCK Uppsala 1992
Peter Mattis Sälen 1901
Ulla Sundvall Borlänge 1961
Sofia Sens Göteborg 1994
Simon Sörlin Göteborg 1991
Lena Nordwinger Färentuna 1957
Björn Nordwinger Stockholm 1953
Thomas Nordström Bajen Trångsund 1961
Lisa Lindberg Bromma 1971
Agnes Karlsson Åby 1989
Stefan Hilke If Mantrssport Bergshamra 1979
Helena Smederöd Gagnef 1986
Ulrica Hanold Janbo ck Vittinge 1964
Ann-Louise Westbom Borlänge 1964
Ewa Andersson Morgongåva 1957
Ralf Sandbacka Team Aron ck Järfälla 1952
Hans Elmqvist AB Volvo Penta Göteborg 1957
Janne Svensson GUNNERS Borlänge 1968
Arnljot Mehl Søgne Cykleklubb Søgne 1954
Tomas Berg Vallentuna CK Täby 1952
Lotta Karlsson Surahammar 1970
Mats Karlsson Surahammar 1964
Christian Hardell Bäckebo skid o motion Team Hardell STOCKHOLM 1966
Eva Hardell Team Hardell STOCKHOLM 1968
Dan Banér Skärholmen 1952
Mattias Söderqvist Gävle 1980
Lotta de Mander CK Dunken Stockholm 1959
Karoliina Parkkinen Norrtälje 1989
Claes Nord Team Aron CK Östhammar 1963
Bogösta Ramlöw Finspång 1950
Helena Axestål Team Prosecco Forshaga 1987
Micael Axestål Team Prosecco Forshaga 1901
Mikael Zackrisson Filipstad 1969
Peter Nehlmark ENSKEDE 1957
Andreas Eriksson CK Motvind CK Motvind Hässelby 1901
Esa Keinonen Palk CK Motvind CK Motvind Täby 1970
Oskar Bergström Fredrikshof Hägersten 1985
Björn Oretun Rosersberg 1956
Johan Nilsson Vallentuna CK Vallentuna 1962
Emma Oretun Sollentuna 1989
Peter Wilnier Sollentuna 1974
Maria Herou Wallner Vallentuna 1964
Jörgen Jonsson Älta 1953
Andreas Tull Järfälla 1971
Carina Andersson Mora Mora 1960
Petri Lindstedt Familjenfarsta Lindedvald Farsta 1972
Mia Edvaldsson Lindedvald Farsta 1971
Bo Jonsson KBK-bikes Falun 1960
Peter Boräng Huddinge 1971
Lasse Furuseth Team Ø & S Oslo 1984
Petter Tiltnes Team Ø & S Oslo 1983
Jørgen Tiltnes Team Ø & S Oslo 1988
Sverre Tiltnes Team Ø & S Oslo 1954
Vegard B. Berge Team Ø & S Oslo 1901
Vegard L. Kvelstad Team Ø & S Oslo 1985
Øystein Eide-Fredriksen Team Ø & S Blommenholm 1983
Ulf Larsson Valbo 1965
Anders Lindström Papperslappens MBK Falun 1953
Christina Müller CU Valbo 1967
Mats Andersson Trosabygdens cyklister Trosa 1970
Stefan Holmen Coor service mgmt Hässelby 1967
Marianne Holmén Team Ljungskog Hässelby 1965
Pelle Lundahl Dimmornas Bror Järfälla 1952
Fredrik Andersson Smack Sigtuna 1968
Lennarth Carlsson Team Magnus CK Valbo 1962
Benny Vestlund Filipstad Filipstad 1960
Marilou Hamilton Levin ORSA 1968
Jens Levin ORA 1965
Morgan Einarsson Sk Bore Torsby Cykel Torsby 1971
Ulrika Samuelsson Åkersberga 1957
Christer Samuelsson Åkersberga 1953
Ove Jansson Norbergs ck Norberg 1959
Annica Jansson Norberg 1964
Thomas Persson Älvsjö 1958
Klas Jansson Karlstad 1953
Juha Klint Alnö Race Team Sundsvall 1963
Per Olof Sjödin Alnö Race Team Alnö Race Team Z2 Sundsvall 1974
Thore Pettersson Uppsala 1949
Daniel Pettersson Gävle 1982
Lena Ehrling Gävle 1984
Roger Malmgren Söderköping 1951
Christer Jakobsson Alnö Race Team Sundsvall 1971
Fredrik Hallin Hisingens Ck Göteborg 1975
Mikael Skott Arboga 1964
Eva Wiklander CK Örnen Härnösand 1979
Åsa Lanneros Täby 1969
Håkan Anderson Sälens IF Svärtine 1962
Lotta Anderson Svärtine 1962
Jan Jansson Uppsala 1951
Carola Altin Uppsala 1966
Mona Larsson Älvdalen 1957
Per Andersson Älvdalen 1956
Jerry Eriksson Lesjöfors fjädrar Lesjöfors 1958
Louise Lundström Bollnäs CK Bollnäs 1966
Alexander Fällman Team Utan Gränser Stockholm 1987
Karl-Lennart Alexandersson Team Kungälv Kärna 1954
Jonas Alexandersson Ytterby det 1988
Tommy Persson Lindecyklisterna Lindesberg 1970
Anna Hansson Hedemora 1975
Jörgen Nilsson Sala 1971
Sofia Vähäsalo Kristinehamns HT Kristinehamn 1982
Rickard Östman Norrtälje 1977
Berndt Johansson Örebro cyklisterna Lindesberg 1947
Ann-Marie Johansson Lindesberg 1949
Andreas Lundström Bollnäs CK Bollnäs 1965
Anders Magnusson CK Rondör ENKÖPING 1957
Peter Zackrisson Borlänge 1962
mats collin Stockholms Hamns IF Haninge 1968
Lena Wilhelmsson Hammarö 1968
Peter Karlsson Team Utan Gränser Team Utan Gränser Johanneshov 1975
Tord Lillja CK Rondör Enköping 1962
Mikael Sesin Alnö Race Team SUNDSVALL 1965
Henrik Modigh OK Hammaren Gävle 1981
Lena Haga Orsa 1965
Christina Kalles Orsa 1960
Ann Braneby Västerås 1977
Hans Elven Team Hansarna Västerås 1945
Fredrik Elvén Team Hansarna Team Hansarna Uppsala 1973
Thomas Schinke Team Schwedenfreunde Osnabrück 1964
Felix Schinke Osnabrück 1990
Ingo Jänisch Osnabrück 1969
Christoph Schmidt Osnabrück 1971
Kerstin Lundström Lundströms IF Lundströms IF Täby 2011
Joakim Lundström Lundströms IF Lundströms IF Täby 1982
Jeanette Lundström Lundströms IF Täby 1980
Noel Lundström Lundströms IF Täby 2007
Elly Lundström Lundströms IF Täby 2009
Håkan Dahl Huddinge 1976
Bengt Norderfeldt Djursholm 1954
Per Palmblad TeamMagnus CK Gävle 1974
Daniel Karlsson Engdahl KIF Toredal Rönninge 1976
Siv-Inger Rådström Skoghalls CK Hammarö Karlstad 1973
Kent Staaf Vissefjärda 1956
Johan Holmgren Fredrikshof enebyberg 1953
Folke Emilsson Team Malungs Bokhandel Malung 1950
Marie Jernberg Team Malungs Bokhandel Malung 1968
Lars Lindroth Storstockholms Brand försvar Kungsängen 1945
Åsa Höjer Borlänge CK Borlänge 1967
Per Höjer Borlänge 1965
Anders Karlsson Sociala Cukelklubben Sociala Cykelklubben Kristianstad 1974
Crippa Nilsson Stockholm CK Värmdö 1966
Anders Sundström Speedy Snails Rättvik 1958
Anita Ramberg Speedy Snails Rättvik 1955
Gregory Ezelsdorfer Södertälje SCK Södertälje 1963
Maria Johansson Gustafs Gustafs 1973
Eva Larsson Rönninge 1948
Lasse Lundberg Tumba 1952
Cathrin Ersbjörs Borlänge 1975
Karin Nordling Alnö Race Team Sundsvall 1965
Örjan Eriksson Alnö race team Sundsvall 1964
Gunnar Ahlgren IFK Mora SK Mora 1958
Titti Rudert Ifk Mora SK Mora 1951
Jim Christoffersson Kif Toredal KIF Toredal Rönninge 1980
Roger Nell SSCT Kungsängen 1964
Mats Jonasson KIF Toredal KIF Toredal Rönninge 1976
Erik Larsson KIF Toredal Rönninge 1982
Anders Bogghed Lantmäteriets fritidsförening Gävle Gävle 1970
Peter Almerud Team Almerud Trosa 1950
Marrkus Almerud Team Almerud Bromma 1976
Ulf Johansson BROMMA 1954
Henrik Sandén Masklungan Strängnäs 1982
Anders Appelsved KIF Toredal KIF Toredal Rönninge 1974
Stefan Salén CK Soldi Tyresö 1970
Thomas Nilsson Stanley Security Cycling Team Järfälla 1965
Jenny Elvén Team Hansarna Stockholm 1978
Martin Axelsson Trosa 1966
Till anmälan för #athomeedition2021