Anmälda till Siljan Runt 2021 - 16 mil - Orsasjön & Siljan runt - Lördag 11/9 Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Lag Ort Födelseår
16237 Gustaf Lindqvist Alnö Race Team 1983
16223 Andreas VInnberg 1984
16029 Cristian Rojas Täby 1981
16252 Pavel Caris 1970
16004 Mikael Rosenborg 1965
16281 Julia Dimling Dimling SCT Team FART 1996
16280 Torbjörn Dimling Team FART 1966
16250 Julien Puls SCT Team FART 1992
16206 Anders Österberg Borlänge ck 1963
16228 Fredrik Pettersson Fredrikshof 1970
16044 Stefhan Markström SSCT Wolfpack 1972
16238 Michael Sundman Fredrikshof 1980
16213 Fredrik Tuisku Strängnäs CK 1966
16195 Derek Bull Red Saints Rugby Club 1974
16094 Michael Sjögren Limited Edition CK 1964
16154 Jens Wickberg Hudiksvalls CK Hudiksvalls CK 1987
16171 Victor Wallin Hudiksvalls CK Hudiksvalls CK 1988
16133 Sebastian Högdahl Hudiksvalls CK Hudiksvalls CK 1990
16137 Sanna Friborg 1974
16147 Katarina Axenfalk Team Rynkeby Täby 1971
16124 Jan Aronson Team Rynkeby - God Morgon Täby 1957
16268 Jonas Kårelid 1968
16121 Johanna Ågren Team Rynkeby God Morgon Täby 1951
16087 Elina Velka 1980
16245 Caj Luoma Wivalliusgatan BK 1966
16269 Jonas Holmberg Fredrikshof CK 1962
16130 Olle Back Alnö Race Team 1993
16085 Johan Svensson IK Fyris Triathlon Team Cytiva 1978
16261 Gunnar Kihlberg Dalregementet IF 1962
16256 Ralf Ståhl Falu SS Triatlhon 1956
16249 Rikard Samuelsson 1984
16153 Jan Lindkvist Mora CK 1968
16185 Fredrik Aronson 1980
16150 Alexander Fällman 1987
16177 Lars Persson AC Salt Lake 1970
16152 Karin Liiw Power Woman Athletic Club 1969
0 Mathias Elenius Ok droppen Team Cytiva 1971
16179 Niklas Cumlin 1990
16251 Niklas Norberg Il Pirata 1990
16264 Hampus Wärme Il Pirata Il Pirata 1997
16270 Marcus Wärme Il Pirata Il Pirata 1971
16263 Joel Sjögren Il Pirata Il Pirata 1994
16260 Josef Sjögren Il Pirata Il Pirata 1992
16259 Simon Stjern Il Pirata 1993
16262 Hardy Simonsson Il Pirata 1966
16233 Andreas Lundström Bollnäs CK 1965
16046 Patrik Persson 1993
16209 Henrik Stolare ODCK Team Cytiva 1974
16042 Wolfgang Voit Wolfpack 1969
16031 Miguel Salomon Fredrikshof Wolfpack 1983
16032 Per Almbladh Fredrikshof Wolfpack 1979
16041 Antonio Abizzo Wolfpack 1989
16227 Mikael Dahlström Bjursås 1986
16107 Håkan Glad SK Bore 1955
16235 Daniel Ekström 1980
16036 Rehan Mirza Stockholm Cykelklubb Wolfpack 1970
0 Dan Utbys 1981
16038 Magnus Strahlert Försvarets SK Wolfpack 1979
16035 Reine Fyhr Fredrikshof Wolfpack 1985
16030 Bert Droh Fredrikshof Wolfpack 1965
16039 Maria Mårtensson Wolfpack 1974
16194 lasse hansen IKJ Haninge 1967
16160 Peter Haglund 1979
16234 Anders Östberg Borlänge CK 1966
16211 Torbjörn Svensk CK Dainon 1977
16200 Jacob Lindström CK Ringen 1989
16212 Karl-Åke Nyström 1950
16248 Martin Johansson Fredrikshof CK 1967
16221 Hans Karlsson Borlänge CK 1965
16257 Daniel Strand 1984
0 Oskar Bergkvist 1984
16258 Per Holmer Fredrikshof CK 1962
16163 Anders Alvelius 1979
16079 stig Johansson 1945
16208 Lars Holmström 1969
0 Kenneth Tröger Dellner IK 1963
16244 Kenth Ackemo 1970
16062 Sindre Kvilten Engerdal Sykkelklubb 1959
16077 Jesper Forssell Vck Team slow 1970
16071 Olle Lilja Vck Team slow 1993
12159 Niklas Evertsson 1989
16037 Roger Åhrberg Team Pingislunga 1979
16190 Sofia Cederlöf Lantz Smack 1983
16078 Jonas Nilsson Alnö RaceTeam (ART) 1964
16066 Carl Martinez Alnö Race Team 1956
16075 Mats Nordin Alnö race team 1958
16064 Peter Nyberg Alnö Race Team 1958
16109 Thomas Heens Sveden Trä IF 1965
16108 Lars Erkus Fredrikshof 1965
16247 Thomas Rosendal KnivstaCK 1979
0 Petter Stenström Ekerö 1971
16216 Linus Backlund Trollhättans SOK 2002
0 Markus Hed White Hart Lane Cycling Club 1974
0 Dan Björklund White Hart Lane cycling club 1975
16048 Patrik Tengvall Ifk Sala 1964
16157 Teresia Ondrasek Jonsson Alnö Race Team 1973
2 Johannes Malmgren Bröderna brothers 1987
1 Mattias Hermansson Bröderna brothers 1972
16122 Heinz Ädel Alnö race team 1966
16113 Jenny Asplund Hudik triathlon 1986
16112 Anders Gill Hudik Triathlon 1969
16111 Torbjörn Bäckström Hudik Triathlon 1964
16203 Jonny Johansson AFRY Borlänge 1964
16058 Trond Håvard Joten Engerdal, Norge 1964
16019 Stefan Eriksson Hudiksvalls cykelklubb 1978
16016 Christer Andersson Hudiksvalls Cykelklubb 1958
16132 Sebastian Falk Alnö race team 1977
0 Douglas Von walden ART 1973
0 Roger Hugosson Alnö Race Team 1962
16170 Mikael Martin Västerås triathlon klubb 1973
16184 Björn Gårdensjö Västerås 1951
16127 Kent Eriksson Alnö Race Team 1965
16169 Magnus Andersson 1977
16180 Ida Sternbro Västerås Cykelklubb 1984
16135 Andreas Palmborg 1977
16202 Tobias Linestrand Nälden if Team Hansa 1975
0 Lennart Falk Renströmska CK 1952
16220 Tommie Lindkvist Velodrom CK 1985
16172 Ronnie Flodin Fredrikshof ck 1957
16117 Jörgen Hellberg Vallentuna CK 1950
16017 Bo Andersson Vilodrom OKQ8 Cykel 1947
16018 Magnus Kindlund OKQ8 Cykel 1982
16040 Juhani Örtlund Team Cykel Gubbar 1961
16043 Jan Olov Säfvelin 1963
16173 Jesper Hansén Alnö Race Team 1972
16073 Mats Sjöqvist VSSF 1950
0 Annette Stenberg CK Falken Falken 1963
0 Mats Arvidsson CK Falken Falken 1962
16034 Bernt Granberg 1971
16033 Camilla Åström 1967
16060 Steinar Solbakken Engerdal Sykkelklubb 1946
16072 Mats Aadde Cheesecake Team SZ 1962
16014 Esbjörn Jens Karlsson Swedish zwifters Team SZ 1966
16115 Peter Augustsson CK Falken Team SZ 1975
0 Örjan Sjöström Fredrikshof CK Cykelipa 1954
16102 Marcus Aldén Västerås cykelklubb 1979
16136 KRISTER AALTO Bålsta CK Team SZ 1983
16015 Anneli Kylen Kinds GoGreen CK Team SZ 1970
16056 Kenneth Pettersson Sandviken 1953
16057 Robert Stahl 1960
16114 Thim Andersson CK falken Team SZ 1988
16116 Hans Bergsten CK Falken Team SZ 1975
16023 Mikael BENGTH Mora cykelklubb 1965
16105 André Palmblad CK Falken 1966
16047 urban Hallberg Mora ck 1959
16201 stefan mattsson Team Mattsson 1959
16197 Sofia Mattsson Team Mattsson 1990
16187 Kajsa Mattsson Team Mattsson 1992
16026 Johan Gustafsson Fredrikshof 1968
0 Robert Furelid 1980
16110 Erik Lönnberg Brunnbäck 1988
16129 Dennis Wallén Brunnbäck 1992
16054 Åsa Ledin CK Örnen 1973
16053 Mattias Norlin CK ÖRNEN 1972
16138 Albin Öhrn 1986
16196 Tor Kamsvåg 1967
16189 Jens Viebke 1967
16188 Petter Förander 1967
16061 Jonas Andersson Folksamkamraterna 1970
16067 Joakim Gemling 1970
16052 Jacques Ebert Team Overschenkel 1989
16055 Jeannot Ebert Team Overschenkel 1991
16051 Alexander Ericsson Team Overschenkel 1990
16240 Mikael Holmer 1988
16161 Sally jonsson Alnö Race Team 1983
16095 Mattias Tidare IK droppen Team Cytiva 1969
0 Hans Sjöbom IK Droppen Team Cytiva 1968
16242 Ulf Johansson Bjursås IK 1956
16155 Victoria Larsson 1988
16156 Patrik Ahlstrand 1984
16231 Mattias Nordlund Bjursås IK 1970
16236 Jan Eriksson 1965
16226 Jim Johansson Bjursås IK 1989
16241 Emil Aronsson 1986
16219 Elias Köpmans BPV 1985
16191 Andreas Holmström N/a Red Saints Rugby Club 1979
16218 Emil Larsson Sandvikens CK Bullen, Biffen och Bärsan 1982
16215 Tommy Stridh Sandvikens CK Bullen, Biffen och Bärsan 1981
16204 Henrik Franzén Klubblös Bullen, Biffen och Bärsan 1980
16168 Thomas Eriksson 1987
16162 Alexander Palm 1987
16101 Thomas Sundgren CK Stabil 1965
16103 Gunnar Björkman CK Stabil 1955
16104 Ola Wallin 1966
16065 Tore Kvilten Vang Skiløperforening 1987
0 Lage Trangsrud Engerdal sykkelklubb - Norge 1956
16222 Johan Falk 1977
16192 Ante Eriksson 1963
16144 Felicia Rask Team Rask 2005
16123 Martin Rask Team Rask 1973
16012 Carl Hamsten 1981
16143 Jonas Rydlund ART 1974
16120 Christer Jakobsson Alnö Race Team 1971
16024 Claire Klasér Orsa if Uppvindar 1965
16025 Björn Petersson Orsa if Uppvindar 1964
16021 Ingemar Nordgren Team Kungälv 1959
16230 Hans Ekström 1984
16090 Andreas Wiberg Team Cytiva 1973
16027 Håkan Dahlberg Rotebro gubbklubb 1964
16059 Thore Joten Engerdal 1951
0 Göran Lindqvist Fredrikshof IF CK Cykelipa 1957
16164 Joakim Hargin Treudd IPA Team Hargin 1979
3 Christer Stjernblom Hisingens CK 1955
16022 Stefan Johansson Borlänge CK 1968
16167 Anders Olson Magic Techno Force 1981
16131 Rickard Lindblom Magic Techno Force Magic Techno Force 1980
16178 Erik Apelmo 1980
16074 Richard Hellman IK Droppen Team Cytiva 1975
16020 Peter Nilsson Kungsörs SK Druidorden 1969
16013 Peter Viberg Nishansgard CK 1977
0 Andreas Flodman Vallentuna CK 1980
16255 Charles Bengtsson Övre Månsänn Sportgille 1983
0 Niclas Sundberg 1990
16082 Tommy Persson Lindecyklisterna 1970
0 Niklas Holm Lokomotiv Fruängen 1990
16142 Joakim Ågren Björka Old Boys 1967
16091 Jonas Thordarson 1982
16207 Helena Smederöd Borlänge CK 1986
16175 Jan Björk Borlänge CK 1967
16080 Johan Johansson Upplands Motor 1968
16141 Andreas Woxberg 1975
16084 Henry Broström Skuttunge SK 1956
16089 Magnus Annersten Upplands Motor Upplands Motor 1968
16088 Lars Söderquist Ck uni 1969
16083 Markus Almerud Team Almerud 1976
16098 Kent Hedman Västerås CK 1961
0 Peter Wiklund 1958
0 Jan Lohse Handelsbanken if 1960
16096 Veronica Sjöström Mälarenergi Elnät 1974
16099 Roger Alden Mälarenergi Elnät 1970
0 Karin Nordling STDIRLC9 Alnö Race Team 1965
0 Örjan ERIKSSON VY5G6BUR Alnö Race Team 1964
16009 Tony Pettersson Bålsta ck 1966
16049 Lasse Lundberg 1952
0 Greger Jonsten Norbergs CK 1957
16118 Daniel Eriksson 1979
16146 Johan Åhman Örebrocyklisterna 1979
16254 Thomas Augustsson 1967
16253 Caroline Carlsson 1977
16183 Emelie Wallin Team Benneth 1992
16182 Anna Wallin Team Benneth 1988
16166 Robin Wallin Team Benneth 1984
16181 Benneth Larsson Team Benneth 1951
0 Fredrik Görsten NF Teknik & Data AB 1972
16125 Lennart Meandzija Björka old boys 1977
0 Magnus Boman FLIR IF 1970
16006 Sören Larsson Broby Goif Broby Skidor 1955
16126 Martin Östberg Borlänge ck Team Fästing 1980
16232 Christian Hardell Bäckebo skid o motion Team Hardell 1966
16239 Eva Hardell Bäckebo skid o motion Team Hardell 1968
16005 Glenn Karlsson Broby GoIF Broby Skidor 1954
16159 Hans Holmberg Spårvägen Cykel 1952
0 Marcus Öhman Täby AquaBiota 1963
0 Jan Karlsson Broby GoIF Skidor Broby Skidor 1946
16007 Mogens Lauridsen Sköldinge IF 1964
0 Jesper Hedberg IF Thor Team Cytiva 1971
16119 Jerk Bjerneld IK Droppen Team Cytiva 1973
0 Mikael Hagström Calvados [CVD] 1963
16165 John Holmberg Calvados [CVD] 1973
0 Per Edvall Mora ck 1963
0 jörgen olssom 1978
16246 John Augustsson - 1985
16243 Torbern Werner 1986
0 Gunnar Littbrand 1969
0 Fredrik Strandlund Västerås CK 1970
16176 Magnus Lundgren Team Fästing Team Fästing 1971
16134 Kennet Karlsson Fästing Fästing 1958
16174 Niklas Eriksson Team Fästing Team Fästing 1979
16210 Anna-Karin Axellie 1966
16011 Anders Lagerkvist Krassen CK 1973
0 Martin Rappe NF Teknik & Data AB 1972
0 Joakim Gnestabo Hudik Triathlon 1961
0 Anders Rönnholm 1980
0 Mats Lindblad 1981
0 Patrik Henriksson 1982
16214 Bengt-Åke Fagerman 1954
16128 Arvid Siberov Snabba Grabbarna Team Snabbgrabb 1995
16106 Edgar Fabian Wallebo 1995
16151 Rikard Nilsson Björka Old Boys 1970
16086 Peter Almerud Team Almerud 1950
16205 Bo Jonsson KBK-bikes 1960
0 Tove Österman 1967
16289 Mattias Söderqvist 1980
16139 Per Lindström Duna CK 1965
16050 Bertil Gustafsson Trosabygden 1956
0 Lena Löventeg Cykelintresset Umeå 1975
16199 Jan Siljeströmer Team Family IF 1963
16198 Agneta Siljeströmer Team Family IF 1966
16063 Joakim Karlsson Börje sk 1969
16076 Hans Elmqvist AB Volvo Penta 1957
16069 Christin Johansson Cykelintresset Umeå 1966
0 Joakim Landén Björka Old Boys 1970
16225 Emma Dufbäck 1993
16045 Bengt Jones Mora CK 1953
0 Peter Mattis 1972
0 Fredrik Andersson Smack 1968
16193 Leif Harrå 1960
16028 Peter Olsson SMACK 1968
16217 Cecilia Lundgren 1977
16100 Morgan Einarsson SK Bore Torsby 1971
16148 Niclas Brolin 1989
16092 Gunnar Littbrand 1968
16224 Robert Häll Gruppo Compatto Gruppo Compatto 1969
16158 Mats Svärd Fredrikshof CK 1962
16081 Roger Svensson 1966
0 Gunnar Högström Cykelintresset Umeå 1967
16070 Ulf Johansson Cykelintresset Umeå 1963
16068 Tommy Strandh Cykelintresset Umeå 1963
16097 Anne Gäfvert Bålsta CK 1981
16186 Hansa Andersson Team Hansa 1975
16149 Sofia Malmsten 1978
16145 Kriatian Berthelsen 1986
Till anmälan för 16 mil - Orsasjön & Siljan runt - Lördag 11/9