Anmälda till Siljan Runt 2021 - 7 mil - Orsasjön runt - Lördag 11/9 Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Lag Ort Födelseår
7116 Christian Olgerfelt ck natén 1979
7086 Pontus Gribbe Skanske 1965
7081 Linn Blomqvist Pyspunka 1984
7023 Gunilla Olsson Karlskogacyklisterna 1964
7148 Louise Bergfeldt Mora CK 1987
7065 Monica Banck IFK Mora 1954
7070 Lars Tomth Sollerö IF 1961
7157 Mariana Borkowski Lindecyklisterna 1963
7110 Jan-Erik Sjödin ABB IF 1974
7119 Lars Foss 1952
7146 Monica Elsinga 1965
7156 Hans Elsinga 1965
7160 Heli Björkman Typisk Form designbyrå 1963
7121 Lisa Gregorsson 1987
7155 Peter Kulneff 1955
7112 Catharina söderqvist x Tramp och pust 1963
7113 vendela Söderqvist Eskilstuna cykelklubb 1996
7080 Mikaela Björk 1981
7064 Kennet Morin Spårvägen 1954
7063 Annika Morin Spårvägen 1957
7159 Emma Söderlind 1996
7161 William Runsten 1994
7162 Tobias Jonasson 1996
7096 Patrik Hamberg CSK Ludvika 1977
7095 Terese Hamberg CSK Ludvika 1978
0 Peter Wahlquist 1971
0 Pernilla Wahlquist 1975
7166 Jan Nordström 1985
7132 staffan granerfeldt sälen 1951
7090 Camia Romby Axala 1969
0 Jakob Romby Axala 2003
0 Johan Hårleman Essity korpen 1963
7057 Tommy Rönnlund Cykelintresset 1959
7037 Tobias Larsson Falu SS TLS Sports 1972
7036 Maria Örnlind Falu SS TLS Sports 1976
0 Torvald Sundholm Mora CK 1949
7082 Tobias Fast 1976
7078 Catharina Lindén IKJ Haninge 1970
7019 Ellen Gunnars 1994
7091 Arne Stoor CK Soldi 1949
7001 Bengt Åkerström 1954
7002 Jonas Becker 1985
7144 Magnus Heinstedt Team Douglas 1955
0 Daniel Heinstedt 2004
7025 Göran Schönqvist Roslabgsbro if 1956
0 Diana Evertsson 1984
0 Arne Berggren 1946
7028 Rune Thomsson Stockholm 1946
7167 Lenita Rytky 1963
7158 Felix Cassepierre 1996
7024 Hans Eriksson Rö IK Roslagen 1948
0 Sanna Leino I rörelse 1987
0 Ellinor Strandberg I rörelse 1979
7153 Ola Nyberg norbergsck 1950
7075 Peter Andersson Ljusne AIK 1966
7076 Håkan Gard Ljusne AIK 1961
7173 Marina Fredriksson 1989
7168 Björn Strid 1985
7154 Peter Ekbacke 1969
0 Jan Falk I rörelse 1950
7151 Catarina Björk Höknäs Wild Swimming 1957
7124 Amanda Jones Brudpiga 1989
7163 Torbjörn Ulstrup Telia if 1958
7035 Rolf Lindroth 1949
7139 Annelie Eklöf 1967
7134 Anders Hansson 1962
7138 Christer Busk Malung 1951
0 Christer Lindtrup 1972
7126 Lena Wallin Borlänge 1959
7141 Hans Darlöf SweDala Bikers 1955
7118 lena Mattsson 1960
0 Carin Holm AXA Sportsclub 1969
7127 Mikael Skansgård Bjursås ik 1980
7125 Malin Nordström 1989
7052 Ulf Engström 1951
0 Karin Finnström 1982
7092 Patrik Gustafsson 1975
7171 Christina Wigren Järbo If 1967
7169 Anette Wigren Clas Ohlsons IF 1962
0 Hans Rytter ML Sports Club Falun 1949
7142 Anders Lindström Papperslappens MBK 1953
7104 Torgny Pettersson Markbygdens OK 1949
7164 Fred Eriksson Norbergs Cykelklubb 1946
7165 Lars Karlsson Norbergs Cykelklubb 1953
7143 Bo Nilsson 1948
7018 Torgny Axelsson 1947
7016 Lena Axelsson 1950
0 christer eriksson 1962
0 karin bäckström 1970
7034 Bo Linnér Björknäsbussarnas IF 1966
7033 Helene Hamberg 1967
7015 Karl-Oskar Lidström 1980
7014 Michael Akhras 1980
7067 Olle Knihs 1952
7114 Sussie Eriksson CSK Ludvika 1977
7022 Johan Demner Ritorp 1962
7007 Marita Glademyr Bålsta CK 1966
0 Pernilla Halldin 1971
0 Jonathan Halldin 2008
7120 Maria Örn 1982
7009 Johnny Wigström Bålsta CK 1965
7073 Lilly Norberg Team Morfar 2008
7027 Tomas Holmgren 1969
7089 Per Wiman 1961
7088 Ping Liang 1969
7074 Zeke Norberg Team Morfar 2006
7072 Torbjörn Busk Team Morfar 1959
7115 Petter Kristiansen Team lise 1965
7111 Amanda Kristiansen Team lise 2002
7109 Richard Sveningsson 1969
0 Kjerstin Petrelius Allard 1955
7048 Stefan Larsson Sandviken 1955
7049 Therese Larsson Skövde 1980
7077 Anneli Lundin tramp och pust 1954
7175 Mikael Stefansson Tramp och pust 1971
7117 Jörgen Halldin Inget Velo 1968
0 ulla sundvall 1961
7140 Karin Liljesand 1960
7010 Ylva Carlsbratt Bålsta ck 1959
7008 Desiré Dragelin 1992
7006 Michaela Pettersson 1992
7005 Monica Granström Bålsta CK 1967
7004 Mikael Granström Bålsta CK 1901
7137 Rolf Lindström 1953
7147 Viveka Ek 1951
7069 Gunnar Palmberg Skanska Hus Stockholm Syd 1969
7083 Petra Kolsvik 1967
7085 Michael Hilmersson 1970
7020 Lasse Zeidlitz 1944
7017 anders eklund 40- 50 klubben 1943
7079 Björn Andersson Nytorps Vänner Nytorps Vänner 1945
2 Folke Hedin Mora ck 1955
7108 Malin Nygren Häggtuna 1969
7107 Dan Ideståhl Häggtuna 1970
7066 Mikaela Ravelius 1985
7003 Christer Ekstrand CK Ceres 1953
7068 Tuomas Halonen 1981
7136 Emil Ahlberg HiQ Sports Club 1976
7041 Kerstin Andersson 1957
7060 Roger Malmgren 1951
7103 Marie-Louise Broman 1959
7045 Eva Stjernholm 1950
7047 Tommy Stjernholm 1901
7130 Marie Levin 1962
7131 Ingela Berglund A2S&XUT!56 1962
7145 Ulla Heinstedt 1957
7149 Jerry Eriksson ZY8F0AJV 1958
7058 Lars Porseryd sollerö if 1945
7051 Monica Djusberg 1949
7050 Birgitta Djusberg Schwarz 1951
7129 Jenny Elvén Team Hansarna 1978
7054 Leif Enlund 1947
0 Ann-Marie Johansson Örebro cyklisterna 1949
7071 Leif Eriksson Högakustencyklisterna 1942
7087 Dan Björkqvist Team Grappa 1949
7094 Håkan Rytterström Team Grappa 1953
7084 jan mårdh Team Grappa 1956
7101 Håkan Broman 1962
7053 Siwert Jansson Knivsta CK 1949
7097 Johanna Forsberg Duna CK 2003
7093 Katarina Forsberg Duna CK 1964
7150 Hans Rytter ML Sports Club Falun Cykel & Längdspecialisten Falun 1949
7128 Hans Elven Team Hansarna 1945
7026 ING-BRITT ZETTERBERG 1949
7021 Lena Johansson Heby karnevalsgäng 1953
0 Torgny Hellqvist 1956
7106 Peter Karlsson Team Utan Gränser 1975
7011 Anders Bogghed Lantmäteriets Fritidsförening i Gävle 1970
7040 Patrik Wallin Easy riders 1983
7029 Bert Karlbom orsa lås ab 1937
7030 jonas karlbom orsa lås ab 1964
7038 Anders Thoren Easy Riders Easy riders 1978
7039 Johan Wallbom Specialfastigheter Easy riders 1982
7042 Nicolai Carlsen Easy riders 1964
7043 Hans Rosenberg Easy riders 1965
7100 Annika Zetterström Lanterne Rouge 1958
7098 Peter Forsberg Lanterne Rouge 1956
7046 Christian Blomster Easy riders Easy riders 1971
0 Dan-Ove Höök 1955
0 Anita Höök 1957
7044 Annika Holmström 1963
7133 Lotta Karlsson 1970
7135 Mats Karlsson 1964
7031 Lilian Lunde CK Ceres 1945
7032 Jan Olof Eriksson CK Ceres 1940
7122 orvar johansson Falun Falun 1959
7061 Christer Price Falun 1960
7012 Per-Erik Axelsson 1954
7013 Ann-Britt Hennoks 1977
7102 Eva Blomquist Umeå 1952
7099 Sven Bohlin Umeå 1952
7055 Peter Lundberg Lundbergarna 1959
7056 Anneli Lundberg Lundbergarna 1963
7059 Martin Lundberg Lundbergarna 1992
7152 Jan Karlsson SCK Södertälje Södertälje 1950
Till anmälan för 7 mil - Orsasjön runt - Lördag 11/9