Anmälda till Siljan Runt 2021 - 12 mil - Siljan runt - Lördag 11/9 Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Lag Ort Födelseår
12119 Tomas gällstedt 1965
12385 Tomas Eriksson HAPG IF 1968
12232 Kristina Svedberg 1979
12235 Matti Ahtonen 1979
12191 Andreas Gerdin Masugnens IF 1984
12195 Svart Karl-Olov Karlsson Brudpiga 1984
12192 Daniel Sandberg Brudpiga 1956
12180 Mikael Olsson Brudpiga 1960
12113 Viktor Stribe 1982
12105 Michael Johansson Skanska anläggning 1966
12101 Åsa Berglund Nyman 1964
12211 Henrik Edholm 1988
12096 Klas Tollstadius 1954
12245 Magnus Fahlström 1971
12247 Hannele Junkala 1963
12079 Håkan Rosendahl CK Vinet 1956
12203 Pelle Björkman Typisk Form designbyrå 1963
12044 Dennis Lindahl 1980
12043 Åke Johansson 1949
12120 Maria Nygren Tönnets CK Tönnets CK 1992
12135 Kalle Hjorth Tönnets CK Tönnets CK 1989
12137 Daniel Nygren Tönnets CK Tönnets CK 1989
12136 Noa Hjorth Tönnets CK Tönnets CK 2000
12017 Ylva Kallström #värmlandsklass 1974
12031 Mats Torsten Pettersson Cykla o njut 1963
12033 Annalena Hörbing Cykla&Njut 1967
0 Frauke Ecke 1968
12227 Henrik Westerberg Vreta Warriors 1980
12200 Holger Ecke Vattenfall IF 1965
12089 Dan Pettersson Mälarenergi Elnät 1981
12010 Mats Thomasen Karlskogacyklisterna 1956
12199 Henrik Wallentin Gubbar i O-Trim Mental Pedal 1975
12109 Martin Romby Axala 1969
12015 Anna Tarstedt #värmlandsklass 1964
12007 Ulrika Mårdholm #värmlandsklass 1967
12057 Birgitta Åström Strandparken 1952
12018 Billy Holm Hammarby 1951
12016 Stefan Nielsen Hammarby 1955
12021 Maria Haglund Team Rynkeby #värmlandsklass 1967
12013 Caroline Åhs Team Rynkeby #värmlandsklass 1970
12020 Eva Gidlund Team Rynkeby #värmlandsklass 1960
12009 Eva-Lena Svensson Team Rynkeby Värmland #värmlandsklass 1963
12184 Susanne Berneryd 1969
12068 Ann-Kristin Elm 1968
12065 Tomas Elm 1970
12142 Hans Karlsson Länna if 1956
12141 Marita Karlsson Mood Länna if 1959
12186 Yngve Perjons Dala-Floda IF 1959
0 Lina Åkerblom 1974
12140 Lisa Nirell 1979
12143 Alexander Haak 1974
12086 Niclas Camarstrand Falu CK Ensam är stark 1965
12116 Rasmus van Paaschen HPCC 1974
12019 Frode Rølsåsen Ck Elverum Lonely rider 1958
12246 Claes Nilsson 1959
12244 Monica Manske 1968
12190 Niklas Larsson Team Bonik 1977
12197 Bo Larsson Team Bonik 1952
12220 Marcus Brismo Kan man cykla ute också? #trainerfreak 1987
12122 Patrik Oscarsson Idrottens IF 1963
12087 Bo Lindén IKJ Haninge 1965
0 Elina Loman 1994
0 Linnea Bjurström 1991
12112 Anki Spåls Garphyttans IF 1973
12106 Roger Almen Team de Kadens 1969
12025 Lars Lundgren Vårdinge hej 1951
12027 Fredrik Lundgren Mental Pedal Mental Pedal 1976
12081 Jonathan Jogér Pyspunka 1999
12084 Håkan Jacobs Pyspunka 1966
12080 Hugo Jacobs Pyspunka 2001
12002 Peter Carlsson Team Turbo Södermalm 1966
12003 Torben Freytag Fredrikshof CK Team Turbo Södermalm 1963
12384 Mattias Österman 1968
12123 Carl-Johan Thorell Idrottens IF 1962
12132 Thomas Angarth Idrottens IF 1955
12121 Carl-Åke Myrsell Idrottens IF 1958
12133 Peter Eriksson Idrottens IF 1979
12118 Johan Pellas Idrottens IF 1967
12183 Benny Hag KP aktiv KP aktiv 1961
0 ulf lindow Lima if 1962
12035 ROINE Helin Ck wänershof 1954
12059 Andreas Blomqvist Pyspunka 1980
12088 Per Folkerud Pyspunka 1955
12196 Gabriel Bassula 1986
12093 Helene Tryggveson 1969
0 JOHAN BERGENSTRÅHLE 1941
12228 Lars-Olof Nordqvist Falu Guld 1952
12131 Carina Eriksson Södertälje CK 1965
12130 Hans Hofmann Södertälje CK 1963
12177 Magnus Carlander Fristad Goif 1972
12128 Lukas Jonsson PrimeTime RT 2002
12127 Erik Jones PrimeTime RT 1999
12179 Freddi Almgren 1975
12382 Tomas Szorath 1969
12187 anders andreasson Fristad GOIF 1974
12194 Magnus Andersson 1969
12381 Anders Eriksson 1981
12153 Christer Blomqvist Team Blomman 1959
12146 Åsa Storm Team Blomman 1962
12154 Emil Blomqvist Team Blomman 1996
12237 Anders Israelsson 1960
0 Michael Rosén Coor Sports club 1967
12161 Christian Allansson 1986
12160 Claes Allansson 1986
12040 Rickard Hed Peab IF 1964
12054 Sören Lindkvist Orsa 1948
12209 Anders Hansson Team Dekadens 1976
12207 Karin Hansson Team Dekadens 1976
12138 Carl-Göran Bergström BK Milan 1953
12030 Ida Kindlund OKQ8 Cykel 1983
12249 Håkan Karlsson Portocolom International CK 1957
12077 Per Halmstad Enköping 1974
12230 Emil Sundqvist 1982
12224 Louise Gauffin 1966
12215 Anders Brismo Vallentuna CK 1962
12029 Jan-Erik Bergqvist Vikas Sadelnötare 1949
12074 Petter Hörberg Kroby CK 1974
12056 Jonas Rickeborn Enköpings cykelklubb 1966
12061 John Gejvall Enköpings CK 1972
12144 Charlie Hammarström 1974
12152 Mikael Johansson 1963
12075 Torbjörn Andersson Fredrikshof cykel 1946
12038 ante andersson vika if 1947
12234 Oliver Andersson 1993
12097 Ann-Christin Persson 1961
12091 Therese Holm 1984
12193 Luc Verdruye 1965
12176 Sven Andersson 1974
12167 Marica Lindquist Borlänge 1963
12151 Henrik Ivarsson Upplands Väsby Triathlon 1969
12188 Elias Rydberg N/A Rulltårta CK 1995
12189 Oskar Bouvin IFK Sala Rulltårta CK 1989
0 Håkan Liljeholm Triona 1960
12219 Mikael Hedgårds CK Tok 1970
12205 Leif Frimodigs 1955
12150 Patrick Fredriksson 1972
0 Frida Andersson Team Hasselbacken 1985
12226 Andreas Tull CK Tok 1971
12223 Hans Gyllner CK Tok 1970
12218 Fredrik Lunde CK Tok 1971
12222 Niklas Pohly CK Tok 1972
12217 Jon Mattsson Team Dekadens 1979
12216 Sofia Mattsson Team Dekadens 1974
12239 Anders Forslund 1970
12149 Lars-Gunnar Svenneke CK Myrsjö 1951
12148 Ola Hansén Dala Gummi 1968
12157 Urban Lodin 1966
0 Pär Dilot ÖCK 1961
0 Maria Klockare ÖCK 1964
12175 Anders Thunberg Degerfors 1950
12174 Annika Hast Team Annika 1967
12170 Jimmy Hast Team Annika 1964
12173 Kjell Persson Team Annika 1963
12050 Lars Kalén solna 1964
12092 Jan Sjöberg Lakemountaineers 1963
12202 Ulf Gelberg Below the radar 1968
12212 Martin Ingfeldt Below the radar 1977
0 Ann-Sofie Törnros Team Törnros 1974
0 Patrik Törnros Team Törnros 1969
12066 Sofia Kinch 1977
12060 Åsa Andersson 1977
12005 Maj-Britt Neandhers 1957
12006 Jan-Olof Neandhers 1957
12098 Carl Sjöberg Lakemountaineers 1979
16229 Patrik Birgander Rapha CC 1964
12063 Per Andersson Hedlunds Cykelentusiaster Hedlunds cykelentusiaster 1966
12055 Thomas Sommar Hedlunds cykelentusiaster 1964
0 Sara Blumenberg 1988
12011 Rolf Netsby 1950
12158 Mikael Larsson 1959
12162 Sebastian Settergren Briqueterie Velo 1968
12094 Åsa Sallhag Mälarenergi Elnät 1964
0 Lena Dellbrant Mälarenergi Elnät 1965
12238 Hans-Olof Nordin 1961
12236 Johan Nilsson 1981
12134 Roberto Vermunt 1967
12126 Cees de Groot 1965
12171 Fredrik Messler 1987
12071 Barbro Blomqvist Södertälje 1960
12117 Christopher Jern Fredrikshof 1969
12062 Emil Hägerlund CSK Ludvika 1972
12206 Johan Klingberg Björklinge 1963
12201 Pål Peterson Björklinge 1966
0 Lars Romin Björklinge 1961
12108 Jan Boberg Börje SK 1946
12107 Anna Jansson Börje SK 1976
12111 Per Bergman 1965
12076 Annika Rubensson Fredrikshof 1967
12067 Kjell-Åke Åström SNBK. Sundsvall Njurunda Båtklubb Strandparken 1951
0 Birgitta Åström Sundsvall Njurunda Båtklubb Strandparken 1952
12004 Mats Eriksson CK ceres 1956
12172 Jesper Kihlander 1987
12078 Patrik Högman 1968
12165 Johan Nilsson Vallentuna CK 1962
0 Hans Lassbo Skoghalls ck 1956
12221 Sarianna Suomi VAIK Simklubb 1974
12168 Ola Nilsson Bollnäs CK 1964
12214 Fredrik Elvén Team Hansarna 1973
12185 Thomas Thenander Borlänge CK 1956
12182 Annika Borgenstrand Orsa/Sandhed 1964
12045 Anders Eriksson Uppsala Vasaloppsklubb 1991
12047 Andreas Lood Köpings CK 1981
12166 Henrik Plyhm 1975
12073 Ulrika Samuelsson 1957
12181 Lena Haga 1965
12041 Anneli Almbråten 1975
12042 Rickard Hermansson 1974
12147 lars mix 1963
12156 Joakim Mix IK Vista 1966
12052 Magnus Gelinder Ovidius Bygg CK 1962
12233 Peter Franzen Sollentuna 1964
12231 Katariina Palo Franzén Sollentuna 1963
12229 Robin Söderberg 1974
12064 Ralf Sandbacka Team Aron CK 1952
12095 Göran Sjöberg 1955
12124 Johan Stenberg 1975
12164 Ruben Bark Finspång IFK Norrköping 1962
12125 Patrik Bobäck 1977
12090 Thomas Schinke Team Schwedenfreunde 1964
12104 Lotta de Mander CK Dunken 1959
0 Berndt Johansson Örebro cyklisterna 1947
12049 Eva Larsson 1948
12072 Christer Samuelsson 1953
0 Per Anders Jansson Åkersberga GK Hedlunds cykelentusiaster 1965
12129 Bouke van der Gaast 1977
12026 Roger Nell SSCT 1964
12023 Stefan Salén Stanley Security 1970
12139 Björn Markus Team Cykel & Fjäll FALUN 1958
12213 Hans Elvén Team Hansarna 1976
12022 Crippa Nilsson Stockholm CK 1966
12051 Per Bjälevik 1961
12210 Bogösta Ramlöw Finspång 1950
12163 Gunnar BRUHN Kvarnsvedens GoIF 1944
12240 Frida Engblom Team ventilhattarna 1978
12243 Robert Engblom Team ventilhattarna 1978
12241 Tobias Hag Team ventilhattarna 1978
12145 Jan Andersson 1961
12024 Thomas Nilsson Stanley Security cycling Team 1965
12046 Thomas Persson 1958
12155 Mats Ågren Flen 1962
12115 Anders Bergman 1960
12225 Torbjörn Andersson 1948
12083 Kalev Tammemäe VCK 1964
12103 Peter Arninger Köping 1963
0 Patrik Beck Skoghalls CK Hammarö 1970
12012 Ingela Lispers Olsnäs 1958
12014 Ulf Lundström 1958
12208 Björn Lidén Torsångs IF 1901
0 Lars-Eric Berg Sundbäck Ck 1942
12008 Björn Hedlund Sundbäck CK 1942
12099 Lars Fält Måndagsklubben cykel Måndagsklubben 1960
12100 Lotta Andren Måndagsklubben cykel Måndagsklubben 1973
12250 Kenny Haag 1986
12253 Emelie Axell 1990
12053 Ronny Bjelkmark 1959
12058 Mats Elfdahl Cykeltjänst 1958
12248 Jan Carlsson Östra Kyrkbyns Cykelklubb 1956
12028 Anette Blomquist 1962
12251 Olle Axell Ökck 1956
12032 Harald Lindkvist CK Rondör 1958
12034 Lillian Lindau Rondör 1959
Till anmälan för 12 mil - Siljan runt - Lördag 11/9