Anmälda till Galoppet Avancerad sök

Galoppet 200meter barn 3-6år

Namn Klass Kön Ort Födelseår
Jamie Fogelberg Barn 3-6 år Man 2018
Lunali Ekbom Barn 3-6 år Kvinna 2019
Miranda Pettersson Barn 3-6 år Kvinna 2018
Alisia Amb Barn 3-6 år Kvinna 2019
Hugo Kjöraas Barn 3-6 år Man Bålsta 2016
Majken Rydberg Barn 3-6 år Kvinna Täby 2018
Konrad Högberg Barn 3-6 år Man Bålsta 2016
Ebbe Höberg Barn 3-6 år Man Bålsta 2020
Molly Bohlin Barn 3-6 år Kvinna Järfälla 2014
Alva Ekbom Barn 3-6 år Kvinna Runhällen 2017
Edla Ekbom Barn 3-6 år Kvinna Runhällen 2016
Dante Löfgren Barn 3-6 år Man Bro 2019
Thea Gardelin Barn 3-6 år Kvinna Vendelsö 2019
Alexander Olsson Selinus Barn 3-6 år Man UPPSALA 2017
Signe Dahl Barn 3-6 år Kvinna Skokloster 2016
Matilda Jonsson Barn 3-6 år Kvinna Bro 2018
Arvid Nisser Barn 3-6 år Man Kungsängen 2015
Axel Nisser Barn 3-6 år Man Kungsängen 2017

Galoppet 400meter barn 7-11år

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Julian Albazi Bålsta Barn 7-11 år Man 2016
Florian Smedberg Strahl Barn 7-11 år Man Ekolsund 2014
Albin Smedberg Strahl Barn 7-11 år
Mathilda Johansson Barn 7-11 år Kvinna Bro 2014
Mattias Kjöraas Barn 7-11 år
Maja Bohlin Barn 7-11 år
Saga Bohlin Barn 7-11 år
Oskar Appeltofft Barn 7-11 år Man Åkersberga 2010
Tuva Björkstrander Barn 7-11 år Kvinna Åkersberga 2012
Sigrid Bergkvist Barn 7-11 år Kvinna Vallentuna 2014
Alexander Flod Brandon Bålsta IK Barn 7-11 år Man Bålsta 2014
Linnea Flod Brandon Barn 7-11 år
Natalie Löfgren Barn 7-11 år Kvinna Bro 2015
Isabelle Löfgren Barn 7-11 år
Alfred Melander Bålsta IK Barn 7-11 år Man 74693 Bålsta 2013
Lucas Sun Bålsta IK Barn 7-11 år Man Bålsta 2013
Felix Sun Barn 7-11 år
Love Ehrlin Barn 7-11 år Man Västerås 2012
Viola klasson Barn 7-11 år Kvinna Skokloster 2015
Stella Lagberg Barn 7-11 år
Oliver Dahl Barn 7-11 år
Melvin Dahl Barn 7-11 år
Maja Lagberg Barn 7-11 år
Hanna Gruber Tureberg FK Barn 7-11 år Kvinna Järfälla 2012
Emilia Jonsson Bålsta IK Barn 7-11 år Kvinna Bro 2015

Motion 5km

Startnummer Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
622 Martin Olsson Anomali IK Herrar Man Stockholm 1974
621 Mikael Tisjö F Bålsta IK Herrar Man Bålsta 1981
620 Roland Lycksell IFK Lidingö Friidrott Herrar Man Lidingö 1964
619 tim ahde Herrar Man Enköping 1994
618 Jonas Petersson Stockholms FTF Herrar Man Haninge 1973
617 Charlotta Enghag Bålsta Damer Kvinna Bålsta 1975
614 Fredrik Lång Bålsta IK Herrar Man Upplands-Bro 1972
613 Nathalie Ekbom Damer Kvinna Bro 1991
611 Nehemja Frezghi Fessehaye Rinkeby Run Herrar Man Stockholm 1997
612 Tsehay Ghebreselassie Rinkeby Run Damer
610 Göran Husén Herrar Man Kista 1952
615 Elisabeth Mandorf Hästkliniken Sigtuna / Bålsta IK Damer Kvinna Sigtuna 1976
616 Disa Mandorf Damer
609 Eva Melander Damer Kvinna Bro 1965
608 Frank Sun Herrar
607 Amanda Gardelin Bra Drag Damer Kvinna Vendelsö 1991
606 Martin Larsson IKJ Haninge Herrar Man Handen 1971
605 Sara Björklund Hemlingby lk Damer Kvinna Skutskär 1972
604 anna klasson Damer Kvinna Skokloster 1986
601 Fredrik Boman Herrar Man Skokloster 1971
602 Jenny Boman Damer
603 Martin Boman Herrar
600 Monica Engkvist Team MoTo Damer Kvinna SUNDBYBERG 1956

Elitloppet 10km

Startnummer Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
530 Eskil Persson Hammarby IF Herrar Man Johanneshov 1977
529 Albin Carlerud Spårvägens FK Herrar Man Vaxholm 2002
528 Mikael Tisjö F Bålsta IK Herrar Man Bålsta 1981
527 Victor Urquhart Smångs Spårvägens FK Herrar Man Visby 1986
526 Henrik Wahlström Snö & Tö Herrar Man Bro 1974
525 Tomas Ring Stockholm Herrar Man Stockholm 1977
524 Magnus Blomdahl Kalix SK Herrar Man Stockholm 1970
519 Jonis Serry Rinkeby Run Herrar Man Rinkeby Run 2004
520 Noah Örtegren Rinkeby Run Herrar Man
521 Mansib Rahman Rinkeby Run Herrar Man
522 Johanna Granhällen Rinkeby Run Damer Kvinna
523 Mårten Westberg Rinkeby Run Herrar Man
518 Johan Langerak Ifk Lidingö sok Herrar Man Kungsängen 2001
517 Peter Weissenborn Täby IS Herrar Man Täby 1966
516 Viktor Hedlöf Kanje LK Roslagen Herrar Man Stockholm 1986
515 David Hedbom Stockholm Herrar Man STOCKHOLM 1971
514 Jonas Nilsson Glidarna Herrar Man Svedala 1969
513 Mikael Bågander Löparnas vänner Herrar Man Johanneshov 1972
512 Viktor Zackrisson Enhörna IF/Hoka one one Herrar Man Bro 2000
510 Hanna Vikström Täby IS Damer Kvinna TÄBY 2008
511 Henrik Vikström Herrar
509 Tommy Lacandler Herrar
508 Matilda Lindberg Vallentuna Damer Kvinna Vallentuna 1991
507 Julia Lindberg Sollentuna Damer Kvinna Sollentuna 1990
506 Dennis Selsborg Löparnas Vänner IF Herrar Man Skarpnäck 1974
505 Sabina Korpela FK Studenterna Damer Kvinna Sundbyberg 1982
504 Elin Sjuls FK Studenterna Damer Kvinna Solna 1998
503 Joakim Thelin Upsala IF Herrar Man Uppsala 1987
502 Mattias Jonsson AB Durgo Herrar Man Bro 1989
501 HÉCTOR DE PEDRO DOMINGO Hässelby SK Herrar Man Hässelby 1985

Stafett 5*400meter

Startnummer Namn Klubb Lag Klass Ort
193 Westberg Marten Rinkeby Run Rinkeby Run 1 Mix klass
194 Mårten Westberg Rinkeby Run 2 Mix klass
192 Isabelle Söderberg Ponny gänget Mix klass
191 Käpphästarna . Bålsta IK Mix klass Bålsta 2008
190 Hanna Selinus Svensk Galopp Mix klass UPPSALA 1985
189 2fast 4u Bålsta IK Mix klass Sigtuna 1976
188 Fast but not Furious ! Bålsta IK Mix klass Bålsta 2007

Medeldistans 800 m

Startnummer Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
42 elina Ekberg FUBB basket Damer/Flickor Kvinna Bålsta 2010
43 Elivia Haag FUBB basket Damer/Flickor Kvinna Bålsta 2010
44 Ellie Moroni FUBB basket Damer/Flickor Kvinna Bålsta 2010
45 Eveline Goro FUBB basket Damer/Flickor Kvinna Bålsta 2010
46 Lea Gedda FUBB basket Damer/Flickor Kvinna Bålsta 2010
47 Michelle Johansson FUBB basket Damer/Flickor Kvinna Bålsta 2010
48 Stella Hammarström FUBB basket Damer/Flickor Kvinna Bålsta 2010
49 Kerstin Hägglund FUBB basket Damer/Flickor Kvinna Bålsta 2010
50 Hanna Andren FUBB basket Damer/Flickor Kvinna Bålsta 1990