Anmälda till Skövde 6-timmars 2022 Avancerad sök

6-Timmars

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Karin Norden TSM Running K60
Louise Kjellson Umara SC K40
Mikael Sandberg LK Nyköpings Runners M60
Jan Paraniak Borås LK M70
Emma Bengtsson Syskonen bengtsson Kmot
Erik Bengtsson Syskonen bengtsson Mmot
Jonathan Jungmarker FK Herkules M35
Mats Liljegren Team Skavsåret IF M45
Marita Björk Borås Löparklubb K60
Nemanja Milosavljevic - Mmot
Mikael Nordström LVSK M35
Anna-Karin Andersson Billinge X-trail sports club K40
Hans Westerback Lidingö M60
Katarina Widell Kmot
Sandra Lundqvist Hälle IF K45
Mattias Kristensson Lindome Outdoors M35
Lukas Ljungcrantz M35
Carolina Höij Kristinehamns Multisportklubb K45
Tim Segerberg Mmot
Martin Birtic M40
Per Camén Borås Löparklubb M55
Malin Andersson Kmot
Joakim Hansen VCR M50
Daniel Ohlin Björnstorps IF M45
Esther Jonsson Väsby SK K45
Jan Wikström Solvikingarna M40
Owe Gustavsson LK 42195+ Mmot
Agneta Österman Lindquist team snigel K60
Jennica Falk Kmot
Monica Larsson Vårgårda K55
Jens Berkler M45
Hans-Inge Lindeskov Team Ultrasweden LK M70
Mattias Seaberg Borås Löparklubb M40
Lars Almqvist IFK Helsingborg M70
Niclas Dia SOK Knallen M55
Karolina Petersen Umara K40
Johan Lindhult Sala Mmot
Cina Lindhult Sala Kmot
Anton Wilson Borås Löparklubb M35
Hanna Hagrenius K35
Erika MacRae K50
Matilda Gend Ystads IF friidrottsförening Ksen
Kent Eriksson - M40
Siw Hedlin Axa sport club K50
Gisela Glaffey K35
Mattias Rydin Mmot
Sara Lindqvist Umara sports club K35
helena nilsson K50
niklas henningsson M45
Sofia Kay LK TV88 K45
Jessica Österberg NVKK Kmot
Joakim Bengtsson M35
Kirsi Pihl K50
Anders Hellner M40
Lars-Göran Olausson Team Blekinge M70
Timmy Lorinius IK Nocout.se M40
Daniel Forslund M40
Mikael Maschmann Åkers if M40
Britt Sulonen Team Ultrasweden K60
Kari Sulonen Team Ultrasweden M60
Tommy Carlsson LK TV88 M55
Nina Saarvanto Team Ljungbacka K55
Stefan Nordigårds Team Ljungbacka M55
Petra Larsson Kmot
Caroline Falck Velanda running K40
Katarina Arveklev K45
Josefine Bonde If Linnéa K40
Lasse Jutemar Borås Löparklubb M65
Tobias Backgård Mmot
Fredrik Stjärnvy Sweden Runners M45
Stefan Hedenfeldt Växjö Löparklubb M45
Anna Hedenfeldt Växjö Löparklubb K40
Magnus Kristiansson LK TV88 M50
Peter Svensson IFK Skövde M65
Nanne Backman Mmot
Hampus Otterborg Mmot
Dan Eriksson M40

3-Timmars

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Sara Björklund Hemlingby lk K45
Mattias Ekman Apladalens LK M35
Tomas Frost IFK Skövde M60
Diana Soto Solvikingarna K45
Karl Arvid Ljung Msen
Alexandra Rydsten K35
Lina Ivarsson-Wahlquist K40
Sofia Frostelid Kmot
Ingela Jonsson Kisa SK K50
Judith Jörneskog Kisa SK Kmot

1-Timmars

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Leif Johansson IFK Skövde FIK M75
Martin Larsson IKJ Haninge M50

Mat efter tävlingen för ej tävlande

Inga anmälda
Namn Klass Ort