Anmälda till BTR 2022 Avancerad sök

Bocksten TrailRun 5 KM

Namn Klubb Kön Ort Födelseår
Luisa Zlatoidska Kvinna Göteborg 1994
Maria Bindekrans Kvinna Ytterby 1986
Gordon Bindekrans Kuddby IF Man Ytterby 1986
Christina Sjöö Kvinna Hindås 1964
Olof Högström -- Man Lindome 1945
Kristina Lundwall Kvinna Varberg 1963
Martin Wargren Man
Elin Strandvik Kvinna Kungsbacka 2006
Hugo Strandvik Man
Beata Åkerström IFK Skövde Skidklubb Kvinna Skövde 2006
Ola Åkerström Man
Jens Krantzén Man
Marie Cheshire Kvinna
Karl Cheshire Man
Anders Bjelkenfors Man
Ellinor Karlsson Kvinna Varberg 1988
Rebecca Ohlsson Kvinna Tvååker 1989
Jennica Dahlin Kvinna Falkenberg 1988
Anna Bång Kvinna Veinge 1978
Katja Wennerfors Bondens löpare Kvinna Stockholm 1970
Jeanette Hermansson VARBERG Kvinna Varberg 1971
Liv Hjälmås Varberg Kvinna Varberg 1987
Josefin Andersson Kvinna Mjölby 1979

Bocksten TrailRun Ultra 43 km

Namn Klubb Kön Ort Födelseår
Oskar Åstrand Borås Man Borås 1997
Hans-Owe Sjöö Skogsmaran Man Hindås 1961
Johan Larsson Tygelsjö Man Tygelsjö 1965
Erik Backlund Wengbrand Jönköpings Södra Man Jönköping 1980
Mikael Jansson Tanto 06.25 Man Bålsta 1970
Martin Nyström Rolf Sport Man Bagarmossen 1989
Hanna Kronberg Söderåsens FK Kvinna Landskrona 1974
Daniel Söderberg Nösslinge Running Stars Man Långås 1983
Fredric Sonesson Lindome Ultras Man Lindome 1966
Harry Oksa Fritsla Man Fritsla 1967
Frida Christiansson Kvinna Bagarmossen 1991
Helene Yxhammar Kvinna Skoghall 1968
Matthew Stiller TROLLHATTAN Man TROLLHATTAN 1993
Johanna Ottosson Kvinna Hindås 1976
Jessica Pilenberg Kvinna Skurup 1977
Malena Storm Erdegard Varje Steg Kvinna GÖteborg 1978
Henrik Lillsjö Man Stockholm 1977
Katarina Hildingsdotter Team Nordic Trail Kvinna Hägersten 1971
Sara Lindqvist Umara sports club Kvinna MÖLNDAL 1989
Anders Löthgren Man Frövi 1986
Markus Lindbom Man Hovås 1977
Daniel Zackrisson Hestra IF Man Borås 1981
Olof Wennerfors Bondens löpare Man Stockholm 1969
Mikael Andersson Dark Trail Runners Man Tenhult 1978
Peter Hellman Låkeberget Runners Man Torslanda 1974
Mandus Andersson Ljungby Man Ljungby 1992
Axel Åkesson Team ExeN Man Hamneda 1994
Anton Åkesson Team Exen Man Hamneda 1989
Emil Svensson Man Hyltebruk 1989
Erika Frick Kvinna Tvååker 1975
Karl Magnusson Varberg Man Varberg 1985
Ludvig Adin Man Dalby 1985
Elin Carrander Bjärred Kvinna Bjärred 1979
Kristoffer Nilsson Man Svedala 1986
Stephan Höfer TV Wenigumstadt 1902 Man Landvetter 1970
Johannes Lampinen Man Nykvarn 1985
Thomas Lundblad Man Göteborg 1975
Ragnar Bergvik Träslövsläge Man Träslövsläge 1982

Bocksten TrailRun 21,5 km

Namn Klubb Kön Ort Födelseår
Fredrik Törnmarck Värnamo Man Värnamo 1988
Frans Levin Jönköping Man Jönköping 1986
Pär Ekman Team Bunkern Man Göteborg 1972
Henrik Zetterlund Onsala Man Onsala 1977
Daniel Ernstsson Borås Löparklubb/ Team Bergspring Man Borås 1988
Ida Mörkeberg Kvinna Teckomatorp 1990
Lukas Mared Man Härryda 1993
John Konrup Runners & Boats Man Varberg 2000
Olof Olofsson Runners & Boats Man Åskloster 1998
Marita Björk Borås Löparklubb Kvinna Målsryd 1959
Anna Gustafsson Kvinna Varberg 1989
Ingemar Pettersson Junigård AB Man Njurunda 1979
Niklas Sjögren Man Varberg 1981
Louise Ulfstad Kvinna Floda 1988
Johanna Nilsson Kvinna Hovås 1989
Karl-Johan Magnil Varberg Man Varberg 1978
Andrée Victorin NAVE Runners Man Ullared 1985
Richard Gustafsson Man
Hanna Karlsson Kvinna Härryda 1993
Jenny Svensson Kvinna Höganäs 1982
Ann Catrin Ulfsdotter Kvinna Laholm 1989
Anneli Stenberg Kvinna Limhamn 1993
Sara Anden Kvinna
Fanny Zakrisson Hägersten SK Kvinna Hägersten 1989
Dino Ilecic Vänersborgs tennisklubb Man Hägersten 1990
Gabriel Lindell Bertmar Torekov Man Torekov 1987
Mikael Böhm Borås Löparklubb Man Fristad 1963
Henrik Roos Scania Road Runners Man Lund 1979
Johan Lundgren Team Fika Running Club Man Harplinge 1981
Torben Stampe Team Fika Running Club Man Löddeköpinge 1984
Marcus Österlund Hemliga klubben Man Varberg 1985
Lone Birgitte Larsen Præstøløberne Kvinna Præstø 1959
Mats Olofsson Man
Simon Madsen Man Næstved 1971
Michael Aagaard Nielsen Præstøløberne Man Faxe Ladeplads 1960
Mattias Ganslandt Trailrunner.me Man Heberg 1970
Helena Ganslandt Kvinna
Emilia Ganslandt Kvinna
Lotta Saetre Hindås SK Kvinna Hällingsjö 1974
Oscar Good Man Kungsbacka 1974
Josefin Hylander Kvinna Kävlinge 1975
Magnus Hylander Man
Pia Svensson Kvinna Falköping 1984
Per-Olof Arnås DRT Kungsbacka Man Kungsbacka 1965
Gordana Micanovic Kvinna Enskededalen 1978
Johanna Dahl Sjöberg Mölnlycke Kvinna Mölnlycke 1973
Melker Åkerström Man
Robert Ernofsson Söndagslöparna Man Onsala 1972
Carina Haggren Furet runners Kvinna Halmstad 1973
CarlHeinz Barthel Warberg Running Club Man varberg 1970
Ann-Charlotte Tinebo Axa Sports Club Kvinna Veberöd 1982
Dan Olsson Man VEBERÖD 1972
Emma Andersson Lonesome runners Kvinna Häljarp 1983
Anders Krok SOK Knallen Man Bollebygd 1963
Tobias Åkesson Man Göteborg 1977
Niklas Andersson Varberg Man Varberg 1986
Torun Pettersson Borås Löparklubb Kvinna Borås 1970
Kristian Adolfsson Borås Löparklubb Man Borås 1974
Klas Adolfsson Borås Löparklubb Man Jönköping 1972
Tobias Bengtsson Man Varberg 1973
Anna Anderberg Träningskonsulten Sports Club Kvinna Tibro 1974
Petter Backe Man Kristianstad 1984
Cissi Meltzer Golden Wellness Kvinna Varberg 1971
Emelie Broström Kvinna Göteborg 1982
Karl Broström Man Göteborg 1974
Anders Thorin Hindås Man Hindås 1971
Malin Thorin Hindås SK Kvinna Hindås 1967
Sofia Adolfsson Kvinna Bjärred 1979
Pär Nyberg Borås Löparklubb Man Borås 1961
Peter Janosi Borås Löparklubb Man Sjömarken 1968
Jonatan Bromander Långenäs Old Boys Man Mullsjö 1993
Anders Larsson Man Särö 1972
Lisa Bäckman Kvinna Lerum 1976
Susanne Svedberg IK Trasten Kvinna Berghem 1967
Mattias Ågren Dals Långed Man Dals Långed 1977
Christian Pennert Man Göteborg 1969
Susanne Pennert Kvinna
Joakim Bromander Långenäs Old Boys Man Onsala 1989
Rita Palmelund OK gläntan Kvinna Vessigebro 1985
Catarina Dedert Kvinna Mölnlycke 1970
Stefan Jonsson Man Mölnlycke 1966
Sofia Holmkvist Varberg Kvinna Varberg 1987
Catrine Gunnarsson Falkenbergs RR Kvinna FALKENBERG 1986
Daniel Hörland Man Alingsås 1982
Martin Svahn IFK Bänared Man Tvååker 1984
Petter Hjelte Team nordic trail Man Varberg 1985
Jonas Hermansson STENKULLEN Man STENKULLEN 1968
Malin Hermansson Wahlen Kvinna
Lisa Werdin Kvinna Varberg 1981
Robert Löfstrand #RunningLoosers Man Borås 1972
Pernilla Elmengård Kvinna Gånghester 1984
Viktoria Eriksson Kvinna Vallda 1976
Magnus Bogstag Man
Mats Östnell #RunningLoosers Man Göteborg 1964
Mattias Gustafsson Bua trailrunners Man Bua 1974
Jonna Johansson Kvinna Dingle 1985
Mikael Ylinen Man
Marcus Ahlström Man Västra Frölunda 1991
Josefin Nyman Järhult Kvinna Jonsered 1993
Gunilla Brorsson Team Nordic Trail Helsingborg Kvinna Helsingborg 1962
Elin Trossholmen Kvinna Billdal 1982
Mikael Esbjörner Man TIBRO 1982
Kenny Green Pettersson Man Ljungskile 1988
Sandra Wendt Kvinna
Jeanette Arvidsson Kvinna
Stina Åberg Kvinna
Jennie Matlak Kvinna
Anna Aldrin Kvinna Hovås 1980
anders Andersson Man
Christoffer Persson CrossFit Hässleholm Man Hässleholm 1985
Chalotte Bergstrand Kvinna
Lena Lagerljung Team Nordic Trail Kvinna Stockholm 1963
Micke Lagerljung Man
Liane Thuvander Kvinna Göteborg 1970
Karin Svahn Kvinna Mölndal 1962
Marie Stuhr Sander Team Nordic Trail Kvinna Helsingborg 1991
Ulf Johansson Lindome Man Lindome 1977
Malin Johansson Kvinna
Nina Magnerius Kvinna Kållered 1978
Patrik Magnerius Man Kållered 1968
anna strömberg Helsingborg Kvinna Helsingborg 1984
Vendela Karlsson Kvinna Träslövsläge 2002
Magdalena Costyson Vretstorps IF Kvinna Vretstorp 1984
Mikael Jacobson Vretstorps IF Man Vretstorp 1981
Carl-Oskar Persson Man ONSALA 1981
Christina Heikel Särö Kvinna Särö 1981
Jakob Hassel RID Man Stockholm 1991
Ida Nielsen Kvinna Holsted 1990

Bocksten TrailRun 12 km

Namn Klubb Kön Ort Födelseår
Cristoffer Johansson Man Varberg 1986
Mathias Lyon OCRGYM Man Sävedalen 1975
Per Nilsson THEOCRGYM Man Sävedalen 1975
Jens Törnmarck Askersund Man Askersund 1953
Celine Brandt Falkenberg Kvinna Falkenberg 1988
Niclas Bengtsson Man Varberg 1965
Kristoffer Nilsson TrailRunningSweden Man Laholm 1977
Sofia Persson TrailRunningSweden Kvinna Laholm 1979
Ida Wallin Varberg Kvinna Varberg 1989
Svea Roos Scania Road Runners Kvinna Lund 2007
Agneta Roos Scania Road Runners Kvinna Lund 1976
Jessika Hedman Kvinna Varberg 1997
Carita Knutsson Team Bunkern Kvinna Hisings Backa 1970
Lars Knutsson Team Bunkern Kvinna Hisings Backa 1969
Emelie Önnhed Atletfabriken Kvinna Varberg 1994
Kicki Wingård DRT Kungsbacka Kvinna Kungsbacka 1968
Emma Bäcklund Kvinna Borås 1994
Frida Ström Borås Löparklubb Kvinna Borås 1986
Pernilla Johnsson Fasters Team Kvinna Väröbacka 1970
Kristin Norrhamn Fasters Team Kvinna Veddige 1990
Rosmarie Petersson Fasters Team Kvinna Frillesås 1968
Björn Hanson Löpargubbar Man Halmstad 1976
Charlotte Lindholm Halmstad Kvinna Halmstad 1975
Johanna Johansson If Rigor Kvinna Kungsbacka 1971
Jenny Sohlin Kvinna Tranemo 1974
Elina Larsson Runacademy Kvinna Varberg 1990
Catharina Norén Runacademy IF Kvinna Lund 1967
lisa österlund Kvinna Varberg 1990
Katarina Krok Borås Löparklubb Kvinna Bollebygd 1969
Tommy Karnerfors Man Kungsbacka 1988
Jan Westhoff Borussia Dortmund Man Steinfurt 1991
Torgny Nilsson Varbergs AtletFabrik Man Varberg 1984
Martina Mårtensson Kvinna
Ronald Gustafsson Man Kungsbacka 1966
Stephan Hjalmarsson IK Hakarpspojkarna Man Jönköping 1967
Henrik Wiberg Man Stockholm 1988
Linnéa Ajger Kvinna
Robin Swebilius Man Göteborg 1988
Erik Persson Man Malmö 1981
Anton Heyl Falkenberg Man Falkenberg 1989
Johan Kjellström Man Lund 1971
Ulrika Kjellström Kvinna
Ylva Segner Scania Road Runners Kvinna Tjörnarp 1977
Kristoffer Lindroos Man Halmstad 1987
Åsa Nilses Göteborg Kvinna Göteborg 1973
Maria Ek Kvinna Göteborg 1970
Claus Raahauge Geertsen Præstøløberne Man Præstø dk 1962
Inger Magnusson Team Bunkern Kvinna Hisings Kärra 1967
Peter Ljunggren Man
Ingrid Hagerup Kvinna København SV 1958
Hanna Bremberg Kvinna Varberg 1984
Torbjörn Saetre Hindås sk Man Hällingsjö 1967
Jonas Jerklind Team Bunkern Man Växjö 1969
Rikard Kling Göinge Trail Man Varberg 1976
Marie Lundqvist Kvinna Karlstad 1982
Annelie Lindgren Kvinna
Jörgen Olsson Man Getinge 1969
Caroline Olsson Kvinna Getinge 1970
Anna Englund Team Bunkern Kvinna Växjö 1969
Lisa Mastalir Kvinna Göteborg 1973
Krister Strandvik Man
Kajsa Thoren-Strandvik Kvinna
Kalle Krantzén Östra Torps IF Man LAGAN 1981
Hampus Yngvaldsson Man
Gustav Yngvaldsson Man
Malin Arvidsson NYMY Kvinna Sparsör 1988
Daniel Sjölin NTMY Man Sparsör 1986
Elin Söderberg Nösslinge Running Stars Kvinna Ullared 1993
Peter Ståhl Sjömarken Man Sjömarken 1965
Therese Gustafsson Växjö Kvinna Växjö 1985
Björn Andersson Palm Desert Mountain Climbers Man Varberg 1983
Peter Söderbaum Man
Kristina Jason Lonesome runners Kvinna Helsingborg 1969
Rebecka Eriksson Kvinna Varberg 1981
Josefine Björklund Kvinna Varberg 1974
Bengt Björklund Man
Mike Cheshire Man Nyhamnsläge 1979
Peter Rolandsson Träna och Skräna Man Stockholm 1978
Camilla Harström Team Bunkern Kvinna Kungsbacka 1972
Åsa Ågren Dals Långeds IK Kvinna Dals Långed 1978
Dag Månsson Man TORSLANDA 1965
Niclas Bjelkenfors Man Varberg 1982
Caroline Casparson Kvinna Halmstad 1987
Håkan Casparson Man
Hannes Forsgård Man Malmö 1982
Cathrin Leben Kungsbacka Kvinna Kungsbacka 1980
Sarah Pennycook Öjersjö Kvinna Öjersjö 1977
Sara Nevander Gökskulla trail Kvinna Landvetter 1979
Anna Ericsson Kvinna Halmstad 1968
Arwid Jonsson Man Träslövsläge 1985
Annelie Thögersen Kvinna BARA 1987
Kristina Stefansdotter Kvinna
Johannes Lindroos Cardinalerna Man Tvååker 1984
Filip Larsson Man Halmstad 1993
Thomas Larsson Man Halmstad 1963
Richard Forss Man Löddeköpinge 1987
Emelie Forss Kvinna Löddeköpinge 1987
Morten Arnesen Man Tvååker 1983
Filip Axell Träslövsläge Man Träslövsläge 1983
Johan Svensson Man VÄSTRA FRÖLUNDA 1985
Tomas Thunman Spargresarna Man Ullared 1987
Berit Andersson Falkenberg Kvinna Falkenberg 1962
Katarina Karlsson Frisch Falkenberg Kvinna Falkenberg 1965
Rikard Svensson Man Träslövsläge 1990
Albin Stormvinter Man Åskloster 1983
Mikael Eliasson Man
Sally Mattsson Mölndal Kvinna Mölndal 1993
Anton Lenér Himlekök runners Man Varberg 1991
Anton Eriksson Varberg Man Varberg 1988
Malena Billeqvist Kvinna Gråbo 1976
John Billeqvist Man
Charlotte Emanuelsson Kvinna Varberg 1980
Olivia Hermansson Man Varberg 1996
Anna-Lena Hermansson Kvinna Bua 1967
Klara Leijon Kvinna Borås 2000
Ann Bohman Dalstorp Kvinna Dalstorp 1955
Andreas Yngvesson Low Coast TrailRunners Man Falkenberg 1975
Tommy Nilsson Man Romelanda 1977
Peter Eriksson Man Vallda 1977
Camilla Fransson Kvinna Skövde 1971
Johan Fransson Man
Camilla Alexandersson Kvinna Kållered 1974
Cecilia Belfrage Askim Kvinna Askim 1981
Elina Cuellar Kvinna Varberg 1982
Karin Sjömar Kvinna GÖTEBORG 1980
Caroline Edsgren Kvinna Göteborg 1980
Monica Petersson Billger Mölndal Outdoor Kvinna Mölndal 1961
Martin Billger Man
marie Delryd Kvinna hovås 1968
Kent Eriksson Man Varberg 1980
Michael Nilsson Varbergs GIF Man Varberg 1967
Gustav Aqvilin Grimeton Man Grimeton 1987
Mathilda Aqvilin Kvinna
Sebastian Håkansson Salsjögänget Man Bräkne-Hoby 1988
Anders Håkansson Man
Martina Petersson MUNKA-LJUNGY Kvinna MUNKA-LJUNGY 1962
Lars ivar Nilsson Laholm Man Laholm 1961
Sara Svensson Tvååker Kvinna Tvååker 1990
Johan Persson Man
Magnus Cejie Man Varberg 1978
Jessica Karlsson Kvinna Vaggeryd 1973
Frippe Karlsson Man VAGGERYD 1971