Anmälda till BTR SOMMAR – Bocksten TrailRun 12 km
Avancerad sök
Namn
Klubb
Kön
Födelseår
Jeanette Jarl Ågren
Wärnamo SK
Kvinna
1972
Kjell Hillblom
Wärnamo SK
Man
1966
Lise-Lotte Strandberg
Kvinna
1967
Mikael Ståhlfors
Team bunkern
Man
1983
Sofia Hjortmo
Kvinna
1978
Saga Spetz
Kvinna
1998
Daniel Bernhardt
Man
1979
Elin Kindberg
Kvinna
1990
Frida Rönnqvist
Kvinna
1982
Veronica Engqvist
Vegan Runners IK
Kvinna
1973
Thomas Gehöör
Göteborg
Man
1988
Ida Runnquist
Göteborg
Kvinna
1991
Therese Waldetoft
Kvinna
1989
Jan Svennblad
Ölanda
Man
1968
Johan Olsson
CK Wano
Man
1979
Emma Palmquist
Kvinna
1987
Madeléne Hansson
Bildepån
Kvinna
1977
Jonas Olsson
Bildepån
Man
1976
Jonas Wolmesjö
Träslövsläge
Man
1982
Charlotta Lundberg
Kvinna
1976
Thom Lundberg
Man
1978
Peter Havlicek
Man
1976
Maria Wall
Kvinna
1975
Johan Dahl
Man
1966
Marcus Gradner
Man
1986
Elin Levin
Mölndal
Kvinna
1978
Gunhild Olsson
MÖLNDAL
Kvinna
1978
Per Isacson
BärneCompagniet
Man
1961
Nina Wolmesjö
Kvinna
1986
Johanna Eriksson
IS Göta friidrott
Kvinna
1991
Niklas Johansson
Low coast trail runners
Man
1977
Christian Bladh
Halmstad
Man
1978
Hanna Sandkvist Fagerström
Kvinna
1983
Christer Davidsson
Man
1973
Stina Davidsson
Kvinna
2007
Sandra Brenner
Kvinna
1981
Anna Bergmark
Kvinna
1983
Daniel Wijk
IF Skattmasarna
Man
1981
Malin Erlandsson
Kvinna
1970
Ulrika Johansson
Kvinna
1971
Henrik Sandersson
Sunvära SK
Man
1984
Sofie Hernqvist
Kvinna
1997
Lucas Ögren
Man
1998
Elessa Sopasakis
Kvinna
2007
Susanne Korjonen
Kvinna
1962
Martin Almqvist
Man
1974
Anders Ekdahl
Man
1978
Stefan Johansson
Man
1966
Patrik Larses
Varberg
Man
1987
Håkan Johansson
Kungsbacka
Man
1967
Mathias Johansson
Springpojkarna
Man
1988
Svante Mossbrant
Springpojkarna
Man
1997
Magnus Bernhed
Sävedalens AIK
Man
1967
Anette Bernhed
Härryda Kommun
Kvinna
1965
Casper Bernhardson
Man
2003
Martin Hadartz
Mölndal
Man
1979
Kristofer Bernhardsson
Fåle OCR
Man
1980
Marie Nilsson
Kvinna
1968
Kristina Bengtsson
Kvinna
1983
Johan Ankarberg
Man
1983
Veronica Strandh
IFK Umeå
Kvinna
1982
Max Kryh
Man
1995
Camilla Kryh
Varberg
Kvinna
1970
Camilla Pettersson
OK Alehof
Kvinna
1976
Mattias Pettersson
OK Alehof
Man
1970
Simon Tideman
Man
1985
Camilla Johansson
Kvinna
1977
Marie Lundgren
Low coast trail runners
Kvinna
1977
Madelene Persson
Kvinna
1982
Ulrika Landin
Kvinna
1978
Göran Önnerby
Anderstorps OK
Man
1949
Fredrik Valdemar Fors
OSLO
Man
1973
Fredrik Johansson
Kungsbacka
Man
1983
Richard Matti
Man
1974
Peter Haknert
Man
1972
Gunnels Haknert
Kvinna
1974
Mark van der Weegen
Hjo
Man
1966
Tove van der Weegen
Hjo
Kvinna
1971
Peter Solleveld
Man
1981
Linda Hjalmarsson
Kvinna
1983
Niklas Petersson Fro¨ling
Simlångsdalens IF
Man
1977
Annika Karlsson
FK Snapphanarna
Kvinna
1969
Ulrika Nilsson
FK Snapphanarna
Kvinna
1971
Rebecca Arnljung
Veddige
Kvinna
1988
Erik Gustafsson
X
Man
1978
Lisa Hugon
Kvinna
1981
Levis Wiik
Falkenberg
Man
1997
Lillemor Hemmingsson
Bildepån
Kvinna
1971
Jonas Ericsson
Man
1977
Linda Persson
Sk Graal
Kvinna
1983
Jesper Andersson
SK Graal
Man
1972
Ann-Louise Pettersson
Kvinna
1984
Catrine Johansson
Kvinna
1984
Josefine Repetto
Mölndal OCR if
Kvinna
1982
Ann Bägeby
Ok Vivill
Kvinna
1973
Emelie Bägeby
Ok Vivill
Kvinna
2005
Lena Nylander
Drt Kungsbacka
Kvinna
1977
Hannah Karlsson
Kvinna
1995
Magnus Sjöström
Onsala
Man
1964
Fredrik Andersson
Man
1979
Erica Torgersen
Mölndal OCR IF
Kvinna
1985
Jennie Larsson
Kvinna
1989
Jenny Rönnqvist
Kvinna
1982
Niclas Pettersson
Man
1974
Denise Båth
Kvinna
1986
Johanna Rönnqvist
Ok Löftan
Kvinna
1978
Magnus Båth
SOK 68
Man
1974
Robert Berglund
Mölndal OCR IF
Man
1978
Steffen Zweck
Östra Frölunda
Man
1971
Hanna Neftonsson
IF Rigor
Kvinna
1983
Claire Nabaggala
Kvinna
1998
Carina Fredriksson
Kvinna
1961
Maria Weddig
Kvinna
1964
Anna-Lena Osla
Kvinna
1971
Anna Karin Lemon
Team Bunkern
Kvinna
1991
Angelica Karlsson
Kvinna
1977
Cecilia Larsson
Kvinna
1982
Janette Millbom Lamkiewicz
Knit&Run
Kvinna
1973
Gustav Manninge Lange
Man
1984
Vibecke Manninge Lange
Kvinna
1985
Torbjörnörn Nilsson
Man
1973
Mirjam Kela
Kvinna
1980
Martin Svensson
Simlångsdalens if
Man
1983
Emma Jonsson
Falkenberg
Kvinna
1988
Magnus Stensson
Göteborg
Man
1961
Rosemarie Segerqvist
Kvinna
1966
Eric Johansson
Man
1990
Jasmin Müller
Kvinna
1982
Natalie Holmström
Kvinna
1985
Eva Granvik
Kvinna
1960
William Bergqvist
Linköping
Man
1998
Markus Bredberg
Man
1998
Christofer Levin
Man
1987
Mari Garnwall
Kvinna
1980
Per Garnwall
Man
1979
Andreas Ljungström
Gökskulla trail
Man
1975
Elin Ljungström
Gökskulla trail
Kvinna
1982
Pär Ljungström
Gökskulla trail
Man
1982
Robin Larsson
Man
1992
Fredrik Lagerljung
Malmö
Man
1992
Lena olsson
Varberg
Kvinna
1970
Marlene Sundling
Kvinna
1981
Emma Lundebro
Kvinna
1981
Richard Johansson
GTIF
Man
1979
Peter Lundin
Man
1962
Vildha Nord
Kvinna
2005
Jonas Sundberg
Team Bollestad
Man
1965
Caroline Larsson
Kvinna
1979
Nina Emilsson
Kvinna
1970
Ingvar Johansson
Man
1970
Hanna Åhman
Kvinna
1985
John Åhman
Oct Halmstad
Man
1983
Helena Nyborg
Drt Kungsbacka
Kvinna
1976
Tom Strandberg
Man
1961
Pernilla Hjortmo
DRT Kungsbacka
Kvinna
1970
Bengt-Olof Qvist
DRT
Man
1965
Joakim Hulth
Man
1988
Jakob Lundwall
Man
1994
Michelle Jakobsson
Kvinna
1992
Adam Jakobsson
Man
1992
Matilda Lindkvist
Kvinna
1975
Valter Lindkvist
Man
2008
Joakim Viberg
Man
1975
Johan Simonsson
Löpargubbar
Man
1976
Lars Carlsson
Man
1960
Thomas Wahl
WTRS
Man
1967
Noel Wahl
WTRS
Man
2004
Johan Runevad
Varberg
Man
1974
Nicole HILL
Kvinna
1970
Aaron HILL
Man
1975
Christina Perneby
IFK Lidingö SOK
Kvinna
1963
Hans Börjesson
Team Grubba
Man
1980
Jenny Larsson
Team Grubba
Kvinna
1983
Peter Jakobsson
Man
1966
Josefine Emilsson
Kvinna
1984
Cristoffer Johansson
Man
1986
Mathias Lyon
OCRGYM
Man
1975
Per Nilsson
THEOCRGYM
Man
1975
Jens Törnmarck
Askersund
Man
1953
Celine Brandt
Falkenberg
Kvinna
1988
Niclas Bengtsson
Man
1965
Kristoffer Nilsson
TrailRunningSweden
Man
1977
Sofia Persson
TrailRunningSweden
Kvinna
1979
Ida Wallin
Varberg
Kvinna
1989
Svea Roos
Scania Road Runners
Kvinna
2007
Agneta Roos
Scania Road Runners
Kvinna
1976
Jessika Hedman
Kvinna
1997
Carita Knutsson
Team Bunkern
Kvinna
1970
Lars Knutsson
Team Bunkern
Kvinna
1969
Emelie Önnhed
Atletfabriken
Kvinna
1994
Kicki Wingård
DRT Kungsbacka
Kvinna
1968
Emma Bäcklund
Kvinna
1994
Frida Ström
Borås Löparklubb
Kvinna
1986
Pernilla Johnsson
Fasters Team
Kvinna
1970
Kristin Norrhamn
Fasters Team
Kvinna
1990
Rosmarie Petersson
Fasters Team
Kvinna
1968
Björn Hanson
Löpargubbar
Man
1976
Charlotte Lindholm
Halmstad
Kvinna
1975
Johanna Johansson
If Rigor
Kvinna
1971
Jenny Sohlin
Kvinna
1974
Elina Larsson
Runacademy
Kvinna
1990
Catharina Norén
Runacademy IF
Kvinna
1967
lisa österlund
Kvinna
1990
Katarina Krok
Borås Löparklubb
Kvinna
1969
Tommy Karnerfors
Man
1988
Jan Westhoff
Borussia Dortmund
Man
1991
Torgny Nilsson
Varbergs AtletFabrik
Man
1984
Martina Mårtensson
Kvinna
Ronald Gustafsson
Man
1966
Stephan Hjalmarsson
IK Hakarpspojkarna
Man
1967
Henrik Wiberg
Man
1988
Linnéa Ajger
Kvinna
Robin Swebilius
Man
1988
Erik Persson
Man
1981
Anton Heyl
Falkenberg
Man
1989
Johan Kjellström
Man
1971
Ulrika Kjellström
Kvinna
Ylva Segner
Scania Road Runners
Kvinna
1977
Kristoffer Lindroos
Man
1987
Åsa Nilses
Göteborg
Kvinna
1973
Maria Ek
Kvinna
1970
Claus Raahauge Geertsen
Præstøløberne
Man
1962
Inger Magnusson
Team Bunkern
Kvinna
1967
Peter Ljunggren
Man
Ingrid Hagerup
Kvinna
1958
Hanna Bremberg
Kvinna
1984
Torbjörn Saetre
Hindås sk
Man
1967
Jonas Jerklind
Team Bunkern
Man
1969
Rikard Kling
Göinge Trail
Man
1976
Marie Lundqvist
Kvinna
1982
Annelie Lindgren
Kvinna
Jörgen Olsson
Man
1969
Caroline Olsson
Kvinna
1970
Anna Englund
Team Bunkern
Kvinna
1969
Lisa Mastalir
Kvinna
1973
Johanna Dahl Sjöberg
Mölnlycke
Kvinna
1973
Krister Strandvik
Man
Kalle Krantzén
Östra Torps IF
Man
1981
Hampus Yngvaldsson
Man
Gustav Yngvaldsson
Man
Malin Arvidsson
NYMY
Kvinna
1988
Daniel Sjölin
NTMY
Man
1986
Elin Söderberg
Nösslinge Running Stars
Kvinna
1993
Peter Ståhl
Sjömarken
Man
1965
Therese Gustafsson
Växjö
Kvinna
1985
Björn Andersson
Palm Desert Mountain Climbers
Man
1983
Peter Söderbaum
Man
Kristina Jason
Lonesome runners
Kvinna
1969
Rebecka Eriksson
Kvinna
1981
Josefine Björklund
Kvinna
1974
Bengt Björklund
Man
Mike Cheshire
Man
1979
Peter Rolandsson
Träna och Skräna
Man
1978
Camilla Harström
Team Bunkern
Kvinna
1972
Åsa Ågren
Dals Långeds IK
Kvinna
1978
Dag Månsson
Man
1965
Niclas Bjelkenfors
Man
1982
Caroline Casparson
Kvinna
1987
Håkan Casparson
Man
Hannes Forsgård
Man
1982
Cathrin Leben
Kungsbacka
Kvinna
1980
Sarah Pennycook
Öjersjö
Kvinna
1977
Sara Nevander
Gökskulla trail
Kvinna
1979
Anna Ericsson
Kvinna
1968
Arwid Jonsson
Man
1985
Annelie Thögersen
Kvinna
1987
Kristina Stefansdotter
Kvinna
Johannes Lindroos
Cardinalerna
Man
1984
Catarina Dedert
Kvinna
1970
Filip Larsson
Man
1993
Thomas Larsson
Man
1963
Richard Forss
Man
1987
Emelie Forss
Kvinna
1987
Morten Arnesen
Man
1983
Filip Axell
Träslövsläge
Man
1983
Johan Svensson
Man
1985
Tomas Thunman
Spargresarna
Man
1987
Berit Andersson
Falkenberg
Kvinna
1962
Katarina Karlsson Frisch
Falkenberg
Kvinna
1965
Rikard Svensson
Man
1990
Daniel Hörland
Man
1982
Albin Stormvinter
Man
1983
Mikael Eliasson
Man
Sally Mattsson
Mölndal
Kvinna
1993
Anton Lenér
Himlekök runners
Man
1991
Anton Eriksson
Varberg
Man
1988
Malena Billeqvist
Kvinna
1976
John Billeqvist
Man
Charlotte Emanuelsson
Kvinna
1980
Olivia Hermansson
Man
1996
Anna-Lena Hermansson
Kvinna
1967
Klara Leijon
Kvinna
2000
Ann Bohman
Dalstorp
Kvinna
1955
Andreas Yngvesson
Low Coast TrailRunners
Man
1975
Tommy Nilsson
Man
1977
Peter Eriksson
Man
1977
Camilla Fransson
Kvinna
1971
Johan Fransson
Man
Camilla Alexandersson
Kvinna
1974
Elina Cuellar
Kvinna
1982
Karin Sjömar
Kvinna
1980
Caroline Edsgren
Kvinna
1980
Monica Petersson Billger
Mölndal Outdoor
Kvinna
1961
Martin Billger
Man
marie Delryd
Kvinna
1968
Kent Eriksson
Man
1980
Michael Nilsson
Varbergs GIF
Man
1967
Gustav Aqvilin
Grimeton
Man
1987
Mathilda Aqvilin
Kvinna
Karin Svahn
Kvinna
1962
Sebastian Håkansson
Salsjögänget
Man
1988
Anders Håkansson
Man
Lars ivar Nilsson
Laholm
Man
1961
Sara Svensson
Tvååker
Kvinna
1990
Johan Persson
Man
Magnus Cejie
Man
1978
Jessica Karlsson
Kvinna
1973
Frippe Karlsson
Man
1971
Till anmälan för Bocksten TrailRun 12 km