Anmälda till Kustmaran och Kristianopel Runt 2024 Avancerad sök

Kustmaran 42,2 km

Namn Klubb Klass Kön Födelseår
Pontus Skottén Herrar Man 1988
Gert-Inge Tapper SÖDRA SANDBY Herrar Man 1957
Leif Karlsson Solvikingarna Herrar Man 1963
Kurt Gustavsson Hultsfreds LK Herrar Man 1946
Joh-Anna Lindmark Segeltorp Damer Kvinna 1974
Casper Öberg Kalmar RC Triathlon Herrar Man 2001
Victor Blomberg Mikkeller Running Club Herrar Man 1989
Maria Gustavsson Malmö Damer Kvinna 1985
Leonhard Skoog Sollentuna Herrar Man 1984
Dilan Karkawatli Herrar Man 2003
Torbjörn Westman Oskarshamn RC Herrar Man 1961
Håkan Törnström Sons of Wheelchair Carlskrona Armtramp M/K Man 1962
Björn Suneson Vallentuna FK Herrar Man 1948
Lasse Jutemar Borås Löparklubb Herrar Man 1956
Jonas Bergqvison Wheeler”s Herrar Man 1977
Ing-Marie Olsson Tyresö Damer Kvinna 1954
Mikael Persson Kullens Company Herrar Man 1967
Eva-Lena Kjellsson Brittatorp TK Damer Kvinna 1967
Jörgen Kjellsson Brittatorp TK Herrar Man 1958
Bo Fredriksson Axas sports club Herrar Man 1958
Peter Liljedahl Herrar Man 1971
Hannes Svensson Umara Sports Club Herrar Man 1988
Henrik Skoog Kung CG Herrar Man 1977
Mikael Andersson Försvarsmakten Herrar Man 1982
Catharina Åkerman Tygelsjö IK Damer Kvinna 1985
Vera Rytter Damer Kvinna 1992
Lukas Lindman Karlskrona SOK Herrar Man 1998

Kustmaran 21,1 km

Namn Klubb Klass Födelseår
Jakob Degler Herrar 1988
Thomas Persson Herrar 1967
Richard Gynnstam Romeletrail Herrar 1978
Jakhongir Rakhmonov Herrar 1982
Oskar Eklund Karlskrona Herrar 1990
Liv Johannesson Axa sports clubb Damer 2001
Roger Kjellsson Team Blekinge LF Herrar 1969
Therese Svensson Damer 1977
Viktoria Andersson Damer 2006
Sebastian Borring IF Malmö Løp Herrar 1987
kennet kjellsson Herrar 1961
Eleonor Kjellén Damer 1991
Emma Kock Nilsson Team Blekinge Damer 1995
Jonatan Trege Nilsson Karlskrona Herrar 1995
Sebastian Djureen Herrar 1991
Erik Wigren Nättraby Herrar 1985
Anna Nguyen Damer 2003
Martin Lindblad Team Blekinge Herrar 1974
Julius Glennstål Herrar 2001
Birger Karlsson Torsås Herrar 1966
ali johansson Herrar 1991
Malin Gustafsson Umara sports club Damer 1971
Alfred Bartosch Herrar 1981
Ellen Thompson Damer 1992
Annika Lilja Damer 1980
Ida Ericson Damer 1983
Per Lysen SKF Friluftsklubb Herrar 1963
Anders Johansson Herrar 1980
Sofia Kindvall Riiby gård Damer 1982
Michael Berlin IFK Lidingö Friidrott Herrar 1982
Stefan Karlsson Team Blekinge Herrar 1968
Carl-Johan Andersson Team Blekinge Herrar 1990
Simon Fröh Team Blekinge Herrar 1984
Cornelia Hultkrantz Team Blekinge Damer 1986
Pauline Jeppsson Team Blekinge Damer 1977
Edvin Lindholm Team Blekinge LF Herrar 2002
Jannie Faming Karlskrona Damer 1988
Henrik Faming Herrar 1985
Patric Lundvall Växjö löparklubb Herrar 1968
Andreas Blomkvist Rödeby Herrar 1989
Matilda Andersson Damer 2001
Erika Drake Damer 1988
Therese Andersson The SS - The Starkare Snabbare Damer 1988
Marcus Bloom Umara Sports Club Herrar 1979
Hanna Bloom Umara Sports Club Damer 1981

Kristianopel Runt 10 km

Namn Klubb Klass Födelseår
Matilda Josefsson Karlskrona Damer 1990
Rebecca Serrander Damer 1992
Markus Edmonds Kverulanterna Herrar 1992
Jessica Jonasson Damer 1980
Vilhelm Andersson Herrar 2004
Benny Julås Lyckeby Herrar 1960
Sandra Ekholm Damer 1991
Jens Söderström OK Orion Herrar 1980
Jimmie Bärtfors Ok Orion Herrar 1977
Hanna Sjölander Damer 1992
Ola Petersson Umara sportsclub Herrar 1986
Emelie Helmersson Hungry Heart Runners Damer 1983
Lars Hanson SJL Gustaf Herrar 1973
Jannike Ottosson Team Blekinge Damer 1982
Urban Emanuelsson Herrar 1953
Johan Jangeborn Herrar 1979
Linn Svensson Damer 1997
Linda Hård-Hellberg Färjestaden Damer 1986
Jenni Karlsson Damer 1981
Henrik Porsbring Herrar 1973
Hugo Jeppsson Karlskrona Simsällskap Herrar 2008
Joanna Nilsson Damer 1981
Jesper Jonsson Ingen Herrar 1990
Jörgen Abrahamsson Herrar 1969
Johnny Karlsson Herrar 1965
Malin Persson Damer 1984
Elizabeth Andersson Damer 1979
Sivert Rosander Herrar 1956
Irene Tegnefjord Karlskrona Damer 1963
Emelie Olsson Damer 1994
Erika Harderwijk Hasslö Damer 1991
Sandra Johansson Damer 1991
Greger Milsten Nocout.se Herrar 1972
Anders Loell Herrar 1985

Kristianopel Runt 5 km

Namn Klubb Klass Födelseår
Cecilia Carlberg Damer 1983
Annie Carlberg Damer 2006
Ewelina Gylling Damer 1990
Simon Karlsson Helds Runningclub Herrar 2002
Elvira Held Helds Runningclub Damer 2002
Christopher Amott IF Udd Herrar 1977
Zandra Berg Damer 1988
Izabella Söderström OK Orion F16 2011
Carina Petersson Damer 1964
Åsa Thelin Damer 1970
Nicholas Nunes Herrar 1998
Marite Sild Damer 1996
Leif Karlsson Uf contact Herrar 1949
Eva Nordin Karlskrona Damer 1961
Jakob Jeppsson Team Blekinge Herrar 1979
Max Jeppsson Lyckeby BTK P16 2011
Annie Johansson Team Blekinge Damer 1984
Diana Weikel Damer 1983
Nova Johansson Ka2if F16 2012
Emma Blomkvist Rödeby Damer 1991
Kristina Ponting IF Udd Damer 1961

Kristianopel Runt - Jubileumslopp 4 km

Namn Klubb Klass Kön Födelseår
Sanna Linderson Damer Kvinna 1980
Cecilia Bjäreljung Damer Kvinna 1992
Viveka Johansson Damer Kvinna 1968
Birgit Johansson Damer Kvinna 1962
Eva Johansson Damer Kvinna 1966
Fanny Bohnsack Damer Kvinna 1999
Carina Petersson Min egen Damer Kvinna 1966
Mathias Malmgren Team Blekinge Herrar Man 1969
Sofia Hidling Torhamns Goif Damer Kvinna 1970

Kristianopel Runt 2,5 km

Namn Klubb Klass Födelseår
Thea Ekholm F8 2017
Kalle Almlöf KA 2 IF P8 2016
Odin Drake P10 2014

Kristianopel Runt 0,9 km

Namn Klubb Klass
Elsie Nyberg
Thea Johansson
Theodor Johansson
Alfred Karlsson
Alice Karlsson
Nour Tilving
Julie Karlsson
Ilse Tilving
Ines Jonasson
Olle Ekholm
Liam Winterby
Alice Drake