Anmälda till Aros Marathon 2021 Avancerad sök

Aros Marathon 50 km

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Erik Starbäck MoPS Herrar Uppsala 1968
Linus Starbäck Aros klubbförening Herrar Göteborg 1999
Oskar Lundin NORRKÖPING Herrar NORRKÖPING 1996
Kodirkhon Jasurzoda CSNchasers Herrar Norrköping 1997
Dan Sundberg Herrar Uppsala 1901
Sixten Melander MIFU Herrar UPPSALA 1997
Henrik Hillborg Herrar Västerås 1969
Martin Wirström Banana Running Club Herrar Solna 1974
Patrik Larsson Herrar Bromma 1977
Kenneth Ekman Herrar Uppsala 1961
Fredrik Wachsner Herrar Vallentuna 1970
Luiz Capezzuto Tyresö joggarna Herrar Farsta 1966
Tobias Demker N/A Herrar Uppsala 1976
Joakim Wahlman Herrar Uppsala 1971
Christer Westlinder Herrar Åkersberga 1979
Kenneth Eliasson Stockholm Gerillalöpare Herrar Tyresö 1961
Rafael Myncke Herrar Uppsala 1979
Jens Nääs Vanheim Atletklubb Herrar Uppsala 1987
Håkan Eriksson Aminea Vin & Sprit Herrar UPPSALA 1973
Kerstin Björkqvist Upsala IF Damer Harbo 1984
Kristoffer Soldal Soldal Herrar Farsta 1984
Johan Gärdebo Soldal Herrar Bromma 1986
Jenny Wallner Damer Sollentuna 1977
Joel Hoffman Ramsta Kullerbytta Klubb Herrar UPPSALA 1991
Josefina Andersson Gisslandi Damer Uppsala 1988
Simon Hoffman Svetten boys Herrar Uppsala 1990
Mathias Eriksson Uppsala ultra Herrar Uppsala 1966
Antero Silva Herrar Stockholm 1901
Kenneth Iversen Herrar Solna 1986
Mattias Brundin Klan Banan Herrar Kalmar 1974
Robert Pantzare Herrar Knutby 1976
Lowe Lundin Uppsala Herrar Uppsala 1995
Emma Lundberg Falkberget Trail Club Damer Tullinge 1981
Elin Tengbert Västerås Löparklubb Damer Västerås 1992
Niklas Gunne IFK Mora Friidrottsklubb Herrar Mora 1992
johan henriksson Herrar enköping 1992
Anders Engvall Lundby runners Herrar Uppsala 1976
Eva Edin Enköping Damer Köping 1976
Fredrik Starbäck Aros Klubbförening Herrar Uppsala 1997
Marcin de Kaminski CRD Runnerds Herrar Borensberg 1981
Björn Carlsson Team Ultrarapid (TUR) Herrar Uppsala 1994
Rutger Brattström Team Ultrarapid (TUR) Herrar Uppsala 1994
Lina Andersson Damer Stockholm 1993
Johan Jarl Herrar Grillby 1988
Linnea Nygårds Damer Uppsala 1999
Frida Michold IK Akele Damer LINKÖPING 1995
Oskar Hidén IK Akele Herrar LINKÖPING 1996
CARIN EKSTRÖM Uppsala Damer Uppsala 1968
Jenny Andersson strängnäs Damer strängnäs 1975
sofia Eriksson strängnäs Damer strängnäs 1975
Jonas Brantvall UT Kolmården Herrar Kimstad 1972
David Andeborn Andeborn Athletics Herrar Solna 1981
Richard Aspholm Herrar Uppsala 1980
Andreas Rundblad - Herrar Sala 1971
Magnus Göthlin Vänge Lonesome Runner Herrar Vänge 1971
Jenny Lindblom Veganrunners IK Damer Månkarbo 1979
Niklas Henriksson Örsundsbro Herrar Örsundsbro 1991
Fredrik Nilsson Dark Trail Runners Herrar Nyköping 1981
Ola Carell Ärna IF Herrar Uppsala 1989
Susanne Kvick Bålsta Ik Damer Bålsta 1973
Johan Holmgren Herrar Stockholm 1981
Per Hägg Herrar Märsta 1984
Marco Di Gennaro Herrar Björklinge 1985
Michael Lindgren Uppsala Herrar Uppsala 1997
Lina Svensson Enköpings AIF Damer Enköping 1982
Shanti Pisto-Forsberg Skiordie Herrar Uppsala 1979
Torsten Geirsson Herrar Örebro 1996
Kasper Bernhardsson Hagby ik Herrar Vänge 1973
Liwa Mentzer Hagby ik Damer Vänge 1965
Per Andersson UltraUppsala Herrar Uppsala 1979
Markus Nägele HMF RC Herrar Uppsala 1977
Stefan Sandberg Herrar Uppsala 1980
Helena Ljungström Hägersten Damer Hägersten 1974
Pär Sjölander Jönköping Herrar Jönköping 1973
Elsa Juujärvi Damer Borlänge 1999
Mark Aldred Herrar Hässelby 1971
Tobias Högberg Herrar Uppsala 1997
Henrik Högberg Stockholm Herrar Stockholm 1990
Johanna Alverbratt Damer Bagarmossen 1986
Niclas Pereira dos Reis Lindblad Stockholm Gerillalöpare Herrar Hägersten 1972
Linda Holmberg Västerås Damer Västerås 1991
Robert Kron Herrar Johanneshov 1984
Johan Carlsson Fjärdhundra SK Herrar Enköping 1990
Fredrik Nygren Fjärdhundra SK Herrar Uppsala 1992
Tommy Jansson Saltsjöbaden triathlon Herrar Stockholm 1968
Elias Jansson Saltsjöbaden triathlon Herrar Stockholm 1995
Calle Jansson Saltsjöbaden triathlon Herrar Stockholm 1998
Marcus Danielsson Lonesome runners Herrar Uppsala 1985
Marcus Granklint Herrar Västerås 1972
Jacob Jensen Bålsta IK Herrar Bålsta 1975
Kristina Wickman Damer Alunda 1967
Dan Vedelöv Klan Banan Herrar Saltsjöbaden 1969
Julia Viertel Västerås SOK Damer Västerås 1976
Kim Öberg Damer Tumba 1987
Emanuel Janzon AXA SC Herrar Uppsala 1984
Rory Davies HMF RC Herrar Uppsala 1978
Jannica Randerstedt Engström EAI Damer ENKÖPING 1979
Simon Johnsson Sigtuna Herrar Sigtuna 1979
Per Lovén Herrar Upplands Väsby 1993
Erik Navander Herrar Uppsala 1977
Maria Haglund Uppsala Damer Uppsala 1992
Andreas Andersson Uppsala Herrar Uppsala 1993
Magnus Westerlund OK Enen Herrar Enköping 1976
Emmy Pettersson Deloitte Damer Bromma 1994
Fabian Sagström Enköping Herrar Enköping 1978
Sara Fothergill Damer Stockholm 1984
Staffan Westberg Herrar Örnsköldsvik 1960
Thomas Isberg EAI Herrar Enköping 1977
Anna Lindquist Damer Västerås 1979
Maria Wahlund IK Fyris triathlon Damer Uppsala 1975
Patrik Eklund Herrar Bromma 1982
Magnus Nilsson JOHANNESHOV Herrar JOHANNESHOV 1966
Anna Wik Damer Enskede 1967
Jesper Andersson 1891 Herrar Uppsala 1970
Tommy Eriksson Ifk sala Herrar Sala 1977
Gunilla Axelsson Uppsala LK Damer Uppsala 1988
Daniel Becker Stadionmys Herrar Vaxholm 1973
Nikita Steiner Damer Västerås 1994
Petra Larsson Damer Vällingby 1975
Nina Lovén Väsby SS Triathlon Damer Upplands väsby 1967
Jason Knight Team Nordic Trail Herrar Åkersberga 1978
Andrew Maier Team Nordic Trail Herrar Åkersberga 1977
Andreas Öhrn Enköpings AI Herrar Enköping 1976
Andreas Hallman EAI Herrar Enköping 1981
Mats Thyr Herrar Gävle 1964
Peter Glans Bålsta IK Herrar Bålsta 1966
David Simonsbacka Ultra Uppsala Herrar Uppsala 1978
Andre Witt OCR Enköping Herrar ENKÖPING 1990
Henrik Rosencrantz 55+ Herrar Uppsala 1965
Mattias Liljestrand Lindbackens LK Herrar Uppsala 1971
Emma Maclean IFK Sala Damer Solna 1977
Henrik Tullborg EAI Herrar Enköping 1975
Tor Caesar Maffe Bad Boy Herrar Sundbyberg 1965
Joakim Ask MoJo Herrar Uppsala 1986
Kristian Ekfors Insamlingen 1 kr/km Herrar Bandhagen 1972
Alexander Strandh EAI Herrar Enköping 1980
Agneta Dahm Bålsta IK Damer Enköping 1962
Pelle Pettersson - Herrar Uppsala 1990
Deri Thomas parkrun IF Herrar Kungsängen 1976
Joakim Leo IF Mantra Herrar Uppsala 1975
Niklas Marx Högsbohöjd runners Herrar Göteborg 1975
Christer Tinnerholm Bålsta IK Herrar Grillby 1968
Johan Lindhult Herrar SALA 1967
Johnny Gustafsson Salnecke Roadrunners Herrar ÖRSUNDSBRO 1961
Jonas Hermansson Enköpings AIF Herrar Enköping 1971
Marcus Hartmann Axa SC Herrar Stockholm 1977
Kristin Holmberg Damer Nacka 1976
Lars Fahlén Mantra sport Herrar Uppsala 1964
Bruno Malabeux Hagunda IF Herrar Vänge 1971
Jan Fager Tyresöjoggarna Herrar Tyresö 1965
Christoffer Backman Tyresöjoggarna Herrar Tyresö 1971
Henrik Torsner Enköpings AI Herrar Enköping 1977
Lisa Ehrengren Rubbetoft Skyttorps if Damer Örbyhus 1977

Aros Marathon 25 km

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Gustav Arvidsson - Herrar Stockholm 1981
Ulrika Skarp Damer Örsundsbro 1978
Jesper Ekström Herrar ENKÖPING 1991
Jesper Ekström Herrar Enköping 1901
Bodil Davidsson Storvreta Damer Storvreta 1961
Hannah Klick Uppsala Damer Uppsala 2002
Daniel Gustafsson Herrar Uppsala 1977
Jörgen Martinsson KÖPING Herrar KÖPING 1963
Ulrica Hising Damer Uppsala 1974
Ulrika Sandelin Damer Uppsala 1976
Jenny Våhlin Örsundsbro Damer Örsundsbro 1981
Alejandro Valderas Herrar Märsta 1986
Ivar Veszelei IK Fyris Herrar Örebro 1998
Lisa Alvemark EAI Damer Enköping 1988
Annica Eklund Damer Enköping 1980
Sofia Ekehult EAI Damer Enköping 1981
Anna Wåhlstedt Team PowerWoman Damer Enköping 1976
Åke Dahllöf Stockholm Herrar Stockholm 1971
Emma Holmbro Stockholm Gerillalöpare Damer Stockholm 1977
Jonas Wåhlstedt Herrar Enköping 1977
Lotta Ottosson Uppsala LK Damer Uppsala 1965
Christer Spinord Herrar Uppsala 1969
Monica Veszelei IK Droppen Damer Uppsala 1966
Niklas Löfstrand IFK Sala Herrar Sala 1975
Pernilla Forslund Pillans Träning Damer Örsundsbro 1984
Annika Fuhr Damer Ekolsund 1982
Daniel Sannum Herrar Bromma 1981
Daniel Björkbacka SK Trim Herrar Västerås 1976
Kristian Livén Herrar Upplands Väsby 1986
Erik Ståhlsten Herrar Enköping 1987
Sebastian Lann Enköping Herrar Enköping 1987
Guy Finkill Uppsala Herrar Lund 1988
Jimmy Ahlborg Bålsta skidklubb Herrar Bålsta 1988
Michelle Berndtsson Runacademy IF Damer Lidköping 1972
Erik Livén Herrar Klintehamn 1959
Matilda Abizzo Swedwn runners Kungsängen Damer Kungsängen 1990
Fia Lindgren Sweden runners Kungsängen Damer Kungsängen 1981
Risto Lempinen Herrar Grillby 1962
Lisa Ljungman Damer Bagarmossen 1985
Alexandra Thorell Mjölksyra Damer Uppsala 1991
Sara Sjöström Mjölksyra Damer Örsundsbro 1991
Jani Lempinen Herrar Enköping 1990
Annika Lindqvist Damer Västerås 1967
Martin Isacsson Herrar Bromma 1988
John-Daniel Isacsson - Herrar Stockholm 1989
Anki Isaczon Damer Upplands Väsby 1974
Mona Uppsten EAI Damer Enköping 1968
Päivi Lempinen EAI Damer Enköping 1965
Zandra Sjögren Damer Enköping 1971
Eleonore Johansson Damer Enköping 1972
Charlotte Kramer Damer Uppsala 1963
Sara Granholm Damer Enköping 1978
Mikaela Pettersson Damer Enköping 1990
Camilla Rooney Enköping Damer Enköping 1980
Jane Jaråker Eai löparklubb Damer Enköping 1968
Madeleine Lahti Enköpings AIF Damer Enköping 1981
Daniel Gustafsson Herrar Uppsala 1977
Tommy Sjöberg Herrar Uppsala 1987
Jimmy Johansson EAI Herrar Enköping 1992
Maria Strömqvist WTRS Damer Västerås 1976
Olle Alm Herrar Enköping 1994
Christoph Michold Bålsta IK Långskubbarna Herrar Örsundsbro 1958
Maria Tärngren EAI Löpargrupp Damer Enköping 1981
Mia-Mari Stråle USIF Damer Uppsala 1986
Magnus Berneklint BBQ Road&Trail Herrar Grillby 1979
Johan Dalton BBQ Road&Trail Herrar Grillby 1975
Elin Ohlsson BBQ Road&Trail Damer Vattholma 1982
Alva Liljestrand Lindbackens LK Damer Uppsala 2006
Niklas Löfstrand IFK Sala Herrar Sala 1975
Roberto Carnona Herrar Uppsala 1970
Anders Eriksson ÖRSUNDSBRO Herrar Örsundsbro 1956
Staffan Lejdhamre Herrar Uppsala 1974
Erik Larsson Erik Herrar Uppsala 1990
Annika Skoglöv Örsundsbro Damer Örsundsbro 1973
Veronica Lindberg Etl-Racingteam Damer Sollentuna 1980

Aros Marathon MTB 50 km

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Rikard Hulten Herrar Man Uppsala 1990
Cilla Ericsson Damer Kvinna Örsundsbro 1968
Björn Östberg Herrar Man Örsundsbro 1967
Erik Wigh Herrar Man Ljusdal 1985
Hans Erik Schenning Herrar Man Enköping 1955
Dan Johansson Enköping cykelklubb Herrar Man Enköping 1972
John Holmlund Bålsta Herrar Stockholm 1964
Pasi Sahi Härkeberga IF Herrar Man ENKÖPING 1965
Mikael Svennbeck Team Cykelgross Herrar Man Uppsala 1974
Dennis Juhlin Herrar Man Örsundsbro 1990