Anmälda till Aros Marathon 2021 - Aros Marathon 50 km Avancerad sök

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Elin Tengbert Västerås Löparklubb Damer Västerås 1992
Niklas Gunne IFK Mora Friidrottsklubb Herrar Mora 1992
johan henriksson Herrar enköping 1992
Anders Engvall Lundby runners Herrar Uppsala 1976
Eva Edin Enköping Damer Köping 1976
Fredrik Starbäck Aros Klubbförening Herrar Uppsala 1997
Marcin de Kaminski CRD Runnerds Herrar Borensberg 1981
Björn Carlsson Team Ultrarapid (TUR) Herrar Uppsala 1994
Rutger Brattström Team Ultrarapid (TUR) Herrar Uppsala 1994
Lina Andersson Damer Stockholm 1993
Johan Jarl Herrar Grillby 1988
Linnea Nygårds Damer Uppsala 1999
Frida Michold IK Akele Damer LINKÖPING 1995
Oskar Hidén IK Akele Herrar LINKÖPING 1996
CARIN EKSTRÖM Uppsala Damer Uppsala 1968
Jenny Andersson strängnäs Damer strängnäs 1975
sofia Eriksson strängnäs Damer strängnäs 1975
Jonas Brantvall UT Kolmården Herrar Kimstad 1972
David Andeborn Andeborn Athletics Herrar Solna 1981
Richard Aspholm Herrar Uppsala 1980
Andreas Rundblad - Herrar Sala 1971
Magnus Göthlin Vänge Lonesome Runner Herrar Vänge 1971
Jenny Lindblom Veganrunners IK Damer Månkarbo 1979
Niklas Henriksson Örsundsbro Herrar Örsundsbro 1991
Fredrik Nilsson Dark Trail Runners Herrar Nyköping 1981
Ola Carell Ärna IF Herrar Uppsala 1989
Susanne Kvick Bålsta Ik Damer Bålsta 1973
Johan Holmgren Herrar Stockholm 1981
Per Hägg Herrar Märsta 1984
Marco Di Gennaro Herrar Björklinge 1985
Michael Lindgren Uppsala Herrar Uppsala 1997
Lina Svensson Enköpings AIF Damer Enköping 1982
Shanti Pisto-Forsberg Skiordie Herrar Uppsala 1979
Torsten Geirsson Herrar Örebro 1996
Kasper Bernhardsson Hagby ik Herrar Vänge 1973
Liwa Mentzer Hagby ik Damer Vänge 1965
Per Andersson UltraUppsala Herrar Uppsala 1979
Markus Nägele HMF RC Herrar Uppsala 1977
Stefan Sandberg Herrar Uppsala 1980
Helena Ljungström Hägersten Damer Hägersten 1974
Pär Sjölander Jönköping Herrar Jönköping 1973
Elsa Juujärvi Damer Borlänge 1999
Mark Aldred Herrar Hässelby 1971
Tobias Högberg Herrar Uppsala 1997
Henrik Högberg Stockholm Herrar Stockholm 1990
Johanna Alverbratt Damer Bagarmossen 1986
Niclas Pereira dos Reis Lindblad Stockholm Gerillalöpare Herrar Hägersten 1972
Linda Holmberg Västerås Damer Västerås 1991
Robert Kron Herrar Johanneshov 1984
Johan Carlsson Fjärdhundra SK Herrar Enköping 1990
Fredrik Nygren Fjärdhundra SK Herrar Uppsala 1992
Tommy Jansson Saltsjöbaden triathlon Herrar Stockholm 1968
Elias Jansson Saltsjöbaden triathlon Herrar Stockholm 1995
Calle Jansson Saltsjöbaden triathlon Herrar Stockholm 1998
Marcus Danielsson Lonesome runners Herrar Uppsala 1985
Marcus Granklint Herrar Västerås 1972
Jacob Jensen Bålsta IK Herrar Bålsta 1975
Kristina Wickman Damer Alunda 1967
Dan Vedelöv Klan Banan Herrar Saltsjöbaden 1969
Julia Viertel Västerås SOK Damer Västerås 1976
Kim Öberg Damer Tumba 1987
Emanuel Janzon AXA SC Herrar Uppsala 1984
Rory Davies HMF RC Herrar Uppsala 1978
Jannica Randerstedt Engström EAI Damer ENKÖPING 1979
Simon Johnsson Sigtuna Herrar Sigtuna 1979
Per Lovén Herrar Upplands Väsby 1993
Erik Navander Herrar Uppsala 1977
Maria Haglund Uppsala Damer Uppsala 1992
Andreas Andersson Uppsala Herrar Uppsala 1993
Magnus Westerlund OK Enen Herrar Enköping 1976
Emmy Pettersson Deloitte Damer Bromma 1994
Fabian Sagström Enköping Herrar Enköping 1978
Sara Fothergill Damer Stockholm 1984
Staffan Westberg Herrar Örnsköldsvik 1960
Thomas Isberg EAI Herrar Enköping 1977
Anna Lindquist Damer Västerås 1979
Maria Wahlund IK Fyris triathlon Damer Uppsala 1975
Patrik Eklund Herrar Bromma 1982
Magnus Nilsson JOHANNESHOV Herrar JOHANNESHOV 1966
Anna Wik Damer Enskede 1967
Jesper Andersson 1891 Herrar Uppsala 1970
Tommy Eriksson Ifk sala Herrar Sala 1977
Gunilla Axelsson Uppsala LK Damer Uppsala 1988
Daniel Becker Stadionmys Herrar Vaxholm 1973
Nikita Steiner Damer Västerås 1994
Petra Larsson Damer Vällingby 1975
Nina Lovén Väsby SS Triathlon Damer Upplands väsby 1967
Jason Knight Team Nordic Trail Herrar Åkersberga 1978
Andrew Maier Team Nordic Trail Herrar Åkersberga 1977
Andreas Öhrn Enköpings AI Herrar Enköping 1976
Andreas Hallman EAI Herrar Enköping 1981
Mats Thyr Herrar Gävle 1964
Jonas Wåhlstedt Herrar Enköping 1977
David Simonsbacka Ultra Uppsala Herrar Uppsala 1978
Andre Witt OCR Enköping Herrar ENKÖPING 1990
Henrik Rosencrantz 55+ Herrar Uppsala 1965
Mattias Liljestrand Lindbackens LK Herrar Uppsala 1971
Emma Maclean IFK Sala Damer Solna 1977
Henrik Tullborg EAI Herrar Enköping 1975
Tor Caesar Maffe Bad Boy Herrar Sundbyberg 1965
Joakim Ask MoJo Herrar Uppsala 1986
Kristian Ekfors Insamlingen 1 kr/km Herrar Bandhagen 1972
Alexander Strandh EAI Herrar Enköping 1980
Agneta Dahm Bålsta IK Damer Enköping 1962
Pelle Pettersson - Herrar Uppsala 1990
Deri Thomas parkrun IF Herrar Kungsängen 1976
Joakim Leo IF Mantra Herrar Uppsala 1975
Niklas Marx Högsbohöjd runners Herrar Göteborg 1975
Christer Tinnerholm Bålsta IK Herrar Grillby 1968
Johan Lindhult Herrar SALA 1967
Johnny Gustafsson Salnecke Roadrunners Herrar ÖRSUNDSBRO 1961
Jonas Hermansson Enköpings AIF Herrar Enköping 1971
Marcus Hartmann Axa SC Herrar Stockholm 1977
Kristin Holmberg Damer Nacka 1976
Lars Fahlén Mantra sport Herrar Uppsala 1964
Bruno Malabeux Vänge Herrar Vänge 1971
Jan Fager Tyresöjoggarna Herrar Tyresö 1965
Christoffer Backman Tyresöjoggarna Herrar Tyresö 1971
Henrik Torsner Enköpings AI Herrar Enköping 1977
Lisa Ehrengren Rubbetoft Skyttorps if Damer Örbyhus 1977
Till anmälan för Aros Marathon 50 km