Anmälda till Växjö Marathon med Veteran-SM Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Lag Klass Kön Ort Födelseår
582 Rickard Kjällberg Harsö RC M motion Man Växjö 1974
581 Andreas Torneus Harsö RC M motion Man Växjö 1974
580 Martin Höckert M motion Man Vaxjo 1974
578 Jonas Porshult Team Blekinge Team Blekinge M40 Man Karlskrona 1977
577 Anna Kim-Andersson IKHP K45 Kvinna JÖNKÖPING 1971
579 Jimmy Wik M motion Man SÖDERÅKRA 1982
576 Anne Lidholm Tjust Distans K motion Kvinna VÄXJÖ 1990
575 Jonas Winblad Warberg Running Club M35 Man Varberg 1983
574 Tobias Andersson M motion Man Växjö 1988
573 Philip Lingebrant HLK-92 M35 Man Helsingborg 1982
572 Johan Tärnhuvud Estvik Team Blekinge Team Blekinge M35 Man Karlskrona 1984
571 John Olofsson HLK-92 M35 Man HELSINGBORG 1982
570 Johan Palm Färjestadens Motions IF M45 Man Färjestaden 1972
569 Martina Gustafsson Växjö löparklubb K35 Kvinna Växjö 1983
568 Mikko Spårman M motion Man RONNEBY 1973
567 Alexander Levin 338 Småland M40 Man Växjö 1978
566 Fatima Salkic Lonesome Runners K40 Kvinna Bjuv 1976
565 Lena Karlberg Kalmar RC triathlon K35 Kvinna Kalmar 1980
564 Paul Hübenbecker Bredablick Facility Services M motion Man Helsingborg 1975
563 Erik Johansson Katrineholms SK Friidrott Män Man Katrineholm 1990
562 Johan Claesson Team Claesson M motion Man Ängelholm 1965
561 Patrik Kock Sundbybergs IK M60 Man Sundbyberg 1955
560 David Forssgren Rooster Club Varberg Män Man Växjö 1994
559 Andreas Gren Momolocos M motion Man MALMÖ 1981
558 Lennart Hansson Pantern Springer M motion Man Vallda 1953
557 Niclas Dia SOK Knallen M55 Man Kristinehamn 1964
556 Jonas Strandberg M motion Man Ljungby 1973
555 Maggie Svensson Andrrstorp Kvinnor Kvinna Anderstorp 1974
554 Jonas Jonasson M motion Man Lyckeby 1973
553 Emil Falkek Falkenbergs RR Falkenbergs RR M45 Man Falkenberg 1974
552 Emelie Lindström Hofmannz K motion Kvinna Ljungby 1989
551 Martin Stegmark Halmstad Garnisons IF Halmstad Garnisons IF M40 Man Halmstad 1975
550 Markus Petersson IK NocOut.se M motion Man Linköping 1993
549 Björn Rönnerstrand Torebo Wild Boars Torebo Wild Boars M motion Man Göteborg 1980
548 Ulf Petersen Ocab RC Team AnyPace M35 Man Järfälla 1980
547 Fredrik Rådström Hällefors LK M35 Man Karlskoga 1983
546 Sara Jakobsson Örebro aik Kvinnor Kvinna Örebro 1987
544 Jennie Westerberg IFK Lidingö Friidrott K motion Kvinna Lidingö 1971
545 Anton Westerberg IFK Lidingö Friidrott M motion Man Lidingö 2002
543 Mårten Eriksson Kalmar RC Triathlon M50 Man Kalmar 1967
542 Andreas Juhl Revsudden löparklubb M motion Man Kalmar 1901
541 Jörgen Holmqvist Heleneholms IF M50 Man Vellinge 1966
540 Daniel Hökpers Hästbo Runners M motion Man Gävle 1985
539 Björn Ulvås Kalmar RC Triathlon M motion Man Rödeby 1978
538 Daniel Niemi Umara Sports Club Män Man Halmstad 1992
537 Elin Holmstrand SK Graal K35 Kvinna STRÖMSNÄSBRUK 1984
536 Jonatan Andersson Team blekinge Män Man Karlskrona 1998
535 Oscar Söderlund Uptown Runners Uptown Runners M motion Man Stockholm, Norrmalm 1987
533 Annika Askengren Berg LK TV88 K55 Kvinna Trollhättan 1960
534 Sofia Kay LK TV88 K40 Kvinna Vänersborg 1976
532 Gustav Bern Kalmar M motion Man Kalmar 1985
531 Mikael Pettersson Nybro Ski M motion Man Kalmar 1980
530 Erik Michaëlsson Majornas IK Majornas IK M50 Man Stråvalla 1967
529 Lennart Adolfsson Anderstorps OK M55 Man Anderstorp 1962
528 Ulrica Enetjärn Heleneholms Tri Team Apladalens LK K motion Kvinna Limhamn 1989
527 David Jaldemark Habo Friidrott -04 M45 Man Habo 1973
526 Anna Ställberg Tullinge SK K35 Kvinna Tullinge 1982
525 David Karlsson M motion Man Nässjö 1978
523 Daniel Windisch Höglandets Triathlon M motion Man Eksjö 1982
524 Emelie Windisch Höglandets Triathlon K motion Kvinna Eksjö 1986
521 Anders Strömbom M motion Man Jönköping 1974
522 Malin Skoog OK Norrvirdarna K35 Kvinna Lammhult 1984
520 Erik Desmeules Dalregementets IF M50 Man FALUN 1968
519 Mattias Dahlgren Ekhagens IF M motion Man Jönköping 1978
518 Sara Andersson Ingelstads IK K35 Kvinna Ingelstad 1981
517 Mia Oskarsson K motion Kvinna Gemla 1977
516 Patrik Åsälv Falkenbergs RR M45 Man Vinberg 1972
515 Mikael Engman Öbacka LK M35 Man Härnösand 1980
514 Karolin Kärrå Apladalens LK Kvinnor Kvinna Värnamo 1986
513 Björn Franzén Glasrikets RC Nybro M35 Man Visby 1980
512 Anton Snöberg Kalmar RC Triathlon Män Man Kalmar 1988
511 Jonatan Bäckstrand MKK M motion Man Malmö 1966
510 Kaj Lahti DRT Kungsbacka M50 Man Kungsbacka 1967
509 Fredrik Jutengren Slow Motion M motion Man Växjö komun 1983
508 David Tiliander M motion Man Jönköping 1992
507 Anders Modigs Borlänge LK M55 Man Borlänge 1961
506 Elin Wiström K motion Kvinna Åkarp 1980
505 Jenny Roskvist K motion Kvinna HUSKVARNA 1976
504 Mattias Bramstång Halmstad Garnisons IF M40 Man Halmstad 1975
503 Fredrik Bolmstam Apladalens LK Apladalens LK M35 Man Värnamo 1982
502 Torleif Bergvall M motion Man Kalmar 1952
501 Fredrik Karlsson Ingelstad IK M motion Man Ingelstad 1974
500 Jan Schütz Team Nordic Trail M motion Man Jönköping 1977
499 Martin Söderstedt Elmhults Sport Club M motion Man Älmhult 1992
498 Vendela Normark Granetoft Team Blekinge K45 Kvinna Ronneby 1971
497 Bengt-Åke Permats Dala-Floda IF M70 Man Dala-Floda 1948
495 Malcolm Chapman IF Göta Karlstad M45 Man Karlstad 1971
496 Anna Nyström IF Göta Karlstad K35 Kvinna Karlstad 1981
494 Ulf Unnerhed IFK Halmstad M50 Man Åled 1967
493 Gustav Pettersson Vegan Runners IK M35 Man Linköping 1984
492 Johanna Esbjörnsson Bäckaslövskolan Växjö K motion Kvinna Växjö 1974
491 Kristofer Bodén Hageskruv Flyers M motion Man Lenhovda 1992
490 Jean-Marc Amann Slow Motion M motion Man Växjö 1979
489 Joanna Andersson Burseryds IF Kvinnor Kvinna Burseryd 1996
488 Tomas Gustafsson Kalmar Running Club Ölklubben M55 Man Kalmar 1964
487 Albin Svensson M motion Man Kalmar 1992
485 Patrik Stark Lönashult GoIF Lönashult GoIF M35 Man Ingelstad 1982
486 Johan Andersson M motion Man Tingsryd 1986
484 Cecilia Bjuresten Roma IF K45 Kvinna Visby 1970
483 Ulf wikell Gårdsby ik M motion Man Åryd 1967
482 Krystian Madejski RC Kalmar Tri Klub M45 Man Kalmar 1970
481 Juni Wemmergård TSM Running K motion Kvinna Täby 1983
480 Monika Sjölund K motion Kvinna Sollentuna 1974
479 Robert Karlsson OK Norrvirdarna M35 Man Lammhult 1981
478 Emma Ahlstrand Slow Motion K motion Kvinna Växjö 1980
477 Jessica Petersson Falkenbergs RR K45 Kvinna Falkenberg 1970
475 Timmy Gustafsson M motion Man Växjö 1985
476 Michael Westin Öbacka LK M45 Man HÄRNÖSAND 1972
474 Monika Karlsson Oskarshamns sport klubb K40 Kvinna Oskarshamn 1978
473 Patrik Bäckström Umara Sports Club M45 Man Söderåkra 1973
472 Alexander Leskovec Glasrikets RC Nybro M55 Man NYBRO 1964
471 Tony Elias Lerum Friidrott Lerum Friidrott M65 Man Lerum 1954
470 Madelaine Svantesson Axa Sports club K45 Kvinna Hässleholm 1974
469 Magnus Åhsberg Apladalens LK Apladalens LK M50 Man Värnamo 1967
468 Tommy Karlsson Ulrika IK M40 Man Linköping 1977
467 Johan Tigér Team Ultrasweden LK M40 Man Göteborg 1978
463 Ulf Johansson Enhörna IF M50 Man ENHÖRNA 1967
464 Robert Berg Enhörna IF M40 Man Rönninge 1975
465 Christena Walter Enhörna IF K55 Kvinna Södertälje 1960
466 Erik Arumskog Enhörna IF Män Man Södertälje 1987
462 Anton Gustafsson Umara sports club Män Man Österbybruk 1987
461 Peter Asp M motion Man Växjö 1971
460 Marcus Ringstrand FC Bubbis M motion Man NORRKÖPING 1991
459 Pär Johansson Apladalens LK Apladalens LK M45 Man Värnamo 1972
458 Lin Mandelberg Roma if K35 Kvinna Visby 1982
456 Filip Rosenberg Heleneholms IF Tri Team M35 Man Malmö 1982
457 Jenny Rosenberg Heleneholms IF Tri Team K35 Kvinna Malmö 1981
455 Johan Ställberg IFK Tumba M35 Man Tullinge 1980
454 Tobias Johannesson Stigmännen Ok Karlshamn M45 Man KARLSHAMN 1974
453 Mikael Mattsson Kisa SK M50 Man Rimforsa 1968
452 Jonas Johansson M motion Man Linköping 1981
451 Fredrik Cervin IFK Helsingborg M motion Man Vallåkra 1981
450 Simon Svensson Lönashult goif Lönashult GoIF Män Man Hovmantorp 1991
449 Max Harris IFK Halmstad IFK Halmstad Män Man Halmstad 1993
448 Nils-Allan Torstensson Hultsfreds LK M60 Man VIMMERBY 1957
447 Gith Johansson AmoKabel RC K motion Kvinna Alstermo 1975
446 Marcus Dynevall TSM Running M motion Man Skärholmen 1987
445 Niklas Henningsson Sundbybergs IK Team AnyPace M35 Man Solna 1983
444 Maria Wallström K motion Kvinna Bjuv 1977
442 Marie Dasler IF Start K50 Kvinna Örebro 1968
443 Elias Zika IF Start M35 Man Örebro 1981
441 Johanna Falk K motion Kvinna Växjö 1981
440 Robert Larsson Underprestera SK M35 Man Kalmar 1982
438 Jerry Olsson Björnstorps if M60 Man Björnstorps if 1958
439 Peter Hansson Björnstorps if M55 Man Björnstorps if 1964
437 Lennart Skoog Stenungsunds OK M70 Man Stenungsund 1946
436 Magnus Magnusson Lerum Friidrott Lerum Friidrott M50 Man Göteborg 1968
435 john persson Sävedalens AIK M50 Man Sävedalen 1966
434 Tobias Nilsson Lerum Friidrott Lerum Friidrott M45 Man Lerum 1974
433 Niklas Rung Lerum Friidrott Lerum Friidrott M45 Man Floda 1972
432 Lina Karlsson En av tre Running Club K40 Kvinna Uddevalla 1977
431 Peter Broström Kalmar M motion Man KALMAR 1964
430 Lars Wahlqvist SOK Knallen M60 Man Fristad 1956
429 Joakim Hoffman Växjö AIS M35 Man Tävelsås 1984
427 Kristoffer Karlsson UF Contact UF Contact Män Man Olofström 1992
428 Johan Cardell IK Sisu Nässjö M45 Man Nässjö 1973
426 Sofia Gruvberger Saal Coach K Runners K motion Kvinna Lund 1970
425 Lars Leonardsson Stockholm Långdistansklubb M65 Man Danderyd 1952
424 Karin Ahlstedt Coach K Runners K motion Kvinna Lund 1976
423 Jens Holgersson Axa Sports Club M40 Man Växjö 1975
422 Viktoria Johnsson Kalmar RC Triathlon K50 Kvinna Mönsterås 1969
421 Maria Göransson K motion Kvinna Bjärred 1976
420 Mimmi Evelyndotter K motion Kvinna Göteborg 1988
419 Karin Schön IF Kville K55 Kvinna Göteborg 1962
418 Jonas Gustafsson Ingelstads IK Män Man Ingelstad 1983
417 Christer SVENSSON Växjö AIS Växjö AIS M50 Man VÄXJÖ 1969
416 Andreas Gustavsson Hammarby IF M35 Man BERGKVARA 1982
415 Julia Montgomery Terrible Tuesday Triathlon club K35 Kvinna Stockholm 1984
414 Peter Carrefors Falkenbergs RR M45 Man Falkenberg 1973
413 Emma Vuckovic Skruvs IF K35 Kvinna Lessebo 1981
412 Tony Ekvall Strömstads löparklubb M motion Man Vänersborg 1971
409 Pernilla Ek FIK Färjestaden K50 Kvinna halmstad 1968
410 Erik Kalla FIK Färjestaden M45 Man Harplinge 1971
411 Lotta Mörck Hässleholms AIS K50 Kvinna Tormestorp 1966
408 Jan Engström IK Akele M50 Man Linköping 1967
407 Leif Engelholm Glasrikets RC Nybro M55 Man Orsjo 1964
406 Viggo Stenvard SOK Knallen M35 Man BORÅS 1980
405 Nichlas Joelsson Newtripsweden M motion Man Högsby 1980
404 Michael Lagerman Ärla IF M50 Man Stallarholmen 1969
403 Slimo Safouane Oskarshamns SK M65 Man Oskarshamn 1951
402 Raimo Arvola UF Contact UF Contact M55 Man Olofström 1961
401 Matilda Kjellberg Samuelsson Elmhults SC Kvinnor Kvinna VIRESTAD 1997
400 Petter Nordholm Team Blekinge LF M40 Man Karlskrona 1975
399 Johan Hoff Brattberg Gamla Masthugget M motion Man Göteborg 1981
398 Annika Petersson Burseryds if K55 Kvinna Burseryd 1962
397 Gideon Michael Brahmst Män Man Högsby 1987
396 Sören Remar Ulricehamns FK M70 Man Ulricehamn 1948
395 Leif Larson Genarps IF M60 Man Hästveda 1956
394 Pär Lindbäck M motion Man Braås 1985
393 Jörgen Svensson Kalmar RC Triathlon M45 Man Kalmar 1972
392 Peter Agelii Bålsta IK Bålsta IK M60 Man 34 1958
391 Heikki Rytkönen UF Contact UF Contact M50 Man Olofström 1968
390 Johan Stark Lönashult GoIF Lönashult GoIF M35 Man Växjö 1980
389 Jesper Sjölander Björntorps IF M50 Man Lund 1969
388 Johanna Nilsson Falkenbergs RR K35 Kvinna Falkenberg 1984
387 Lukas Ingvarsson VBK M motion Man Göteborg 1994
386 Magnus Forsberg Ok Norrvirdarna M50 Man Lammhult 1966
385 Håkan Andersson Kalmar RC Triathlon M45 Man Kalmar 1970
384 Christian Lengqvist Hossmo RC M40 Man Kalmar 1977
383 Jesper Thiman Kalmar RC M35 Man Ljungbyholm 1983
381 Evelina Petersson Färjestadens Motions IF K motion Kvinna Ljungbyholm 1994
382 Göran Johansson SOK Knallen M60 Man Målsryd 1957
379 Ola Grauers Habo Friidrott M35 Man Habo 1980
378 Magnus Johansson Scania Road Runners M45 Man Lund 1974
380 Stefan Pettersson Apladalens löparklubb M50 Man Värnamo 1966
377 Thomas Witten M motion Man Lenhovda 1969
376 Mats Johansson Björnstorps IF Björnstorps IF M55 Man Lund 1963
375 Erik Aschan Runacademy IF Team AnyPace M40 Man Tyresö 1975
374 Henrik Larm 338 Småland M motion Man Växjö 1986
373 Simon Karlsson Ärla IF Män Man STRÄNGNÄS 1989
372 Tomas Carling Triathlon Syd Björnstorps IF M35 Man Lund 1980
371 Johan Åkerdal M motion Man Växjö 1989
370 Anette Ottosson Falkenbergs RR K50 Kvinna Heberg 1968
369 Elise Johansson Lonesome runners K motion Kvinna Göteborg 1979
368 Anna Samuelsson IFK Skövde FIK K50 Kvinna Skövde 1967
367 Pontus Johansson Växjö AIS Män Man Växjö 1987
366 Olof Rooth Brittatorps TK M40 Man Mölndal 1976
365 Anders Skärström Falkenbergs RR M50 Man Falkenberg 1969
364 Micael Lindqvist Apladalens LK Apladalens LK M45 Man Värnamo 1972
363 Lars Nilsson M motion Man Kristianstad 1966
362 Liselott Bertilsson K motion Kvinna Hässleholm 1975
361 Josephine Falkenberg Olsson Sweden Runners Kvinnor Kvinna Oslo 1987
360 Christer Lovén Stensjöns IF M60 Man Jönköping 1956
359 Joakim Thiman Kalmar RC Triathlon M35 Man Ljungbyholm 1982
358 Mattias Björkman IFK Halmstad IFK Halmstad M35 Man Halmstad 1982
353 Erik Stomrud Kalmar RC Triathlon M35 Man Kalmar 1981
354 Anders Erikson Glasrikets RC Nybro M55 Man Nybro 1963
352 Jonas Eklund Kalmar RC M motion Man KALMAR 1981
355 Daniel Ohlin IS Göta M45 Man Helsingborg 1973
356 Johan Olsson IS Göta M45 Man Helsingborg 1970
357 Lars Christensson IS Göta M55 Man Helsingborg 1962
351 Angelica Lönn K motion Kvinna Kalmar 1995
350 Lars Marklund Kalmar RC Triathlon M40 Man Kalmar 1976
349 Michael Kälebo IFK Halmstad IFK Halmstad M40 Man Åled 1979
348 Helene Ahlberg IF Linnéa IF Linnéa K55 Kvinna Stockholm 1961
347 Maria Gustafsson Sok knallen K40 Kvinna Dalsjöfors 1977
346 Lars-Göran Olausson Team Blekinge LF M65 Man Jämjö 1952
345 Jimmy Ovhagen AXA Sports Club M50 Man KALMAR 1969
344 Jimmy Thörnberg IK NocOut.se Män Man Linköping 1987
343 Måns Bunke BjärredMölle M motion Man Bjärred 1968
342 Sandra Södergren Fif Gnistan Kvinnor Kvinna Hallabro 1989
341 Christopher Lyrbo Högby IF M35 Man Kalmar 1980
340 Fredrik Ekvall Kalmar RC Triathlon Björnstorps IF M40 Man Färjestaden 1977
339 Daniel Jonsson Kalmar RC Triathlon M45 Man LJUNGBYHOLM 1974
338 Ewa Thunberg Kalmar Kvinnor Kvinna Kalmar 1987
337 Kajsa Pernbert Sweden Gym-Outdoor Training K motion Kvinna Trekanten 1980
336 Jim Hedin Växjö AIS Män Man VÄXJÖ 1984
335 Bo Fredriksson Ok Orion M60 Man Jämjö 1958
334 Anders Hansson Vilsta IK M75 Man ESKILSTUNA 1944
333 Gert-Inge Tapper Scania Road Runners M60 Man Södra Sandby 1957
332 Martin Holmgren Lonesome Runners M motion Man Malmö 1978
331 Victor Visala M motion Man Munka-ljungby 1987
330 Kim Nilsson M motion Man Agunnaryd 1983
329 Sara Rais Tjust bike & runningclub Kvinnor Kvinna Västervik 1987
328 Ebba Ståhl K motion Kvinna Ängelholm 1988
327 Rickard Engström IK NocOut.se M45 Man Sturefors 1971
326 Victor Egerbo Egerbosses M motion Man Jönköping 1986
325 Johan Sävenstrand Hestra IF SevenSports.se M45 Man Vårgårda 1972
324 Sofia Svensson Team power woman athletic club K motion Kvinna Växjö 1985
323 Nika Baindurov M motion Man LAMMHULT 1990
322 Madeleine Dunsäter Oskarshamns Sportklubb K45 Kvinna OSKARSHAMN 1973
321 Anton Wilson Umara Sports Club M35 Man Borås 1983
320 Dan Rundqvist Växjö Löparklubb M50 Man Lessebo 1967
319 Andreas Magnusson Solvikingarna M45 Man Mölnlycke 1974
317 Per Åsberg LK Roslagen M50 Man Uppsala 1968
318 Alexander Åsberg LK Roslagen Män Man Uppsala 2000
316 Magnus Franzén Emmaboda Verda OK M40 Man EMMABODA 1977
315 Lena Esselwall Carlsson K motion Kvinna Stockaryd 1960
314 Karl-Fredrik Blake Kalmar RC Triathlon M35 Man Kalmar 1982
313 Emma Rengbo IF Malmö Löp K35 Kvinna Åkarp 1980
312 Johanna Rask Apladalens LK Kvinnor Kvinna Värnamo 1988
311 Johan Kilander IK Ramone M motion Man Östersund 1975
310 Morgan Johansson 338 Småland M45 Man Ljungby 1974
309 Christer Brunstrom Solvikingarna M motion Man Tollered 1955
308 Jonas Nilsson Team Siri,sverige M motion Man TULLINGE 1965
307 Erik Kasselstrand Björnstorps IF Björnstorps IF Män Man Lund 1987
306 Jasin Nawrozi M motion Man Örebro 1998
305 Patric Lindvall Växjö löparklubb M motion Man Växjö 1968
304 Jarno Aspbäck Umara Sports Club M40 Man Halmstad 1976
303 Anders Eriksson Enköpings AIF M60 Man Örsundsbro 1956
302 Jon Ninel Laesi Volvo Braås fritidsförening M motion Man MOHEDA 1979
301 Susanne Ekqvist Heleneholms IF Tri Team K50 Kvinna Malmö 1965
300 Katja Schönbeck IFK Växjö K45 Kvinna Växjö 1971
299 Johan Lundbäck Kalmar RC Triathlon M motion Man Kalmar 1978
298 Jonas Landin Kalmar RC Triathlon M45 Man Kalmar 1972
297 Patrick Andersson Falkenbergs RR M45 Man Slöinge 1974
296 Axel Smith Björnstorps IF Björnstorps IF Män Man Lund 1986
295 Patrik Gustavsson Tranemo IF Män Man Hestra 1985
294 JENNIE DAHL Ryssby IF K motion Kvinna RYSSBY 1978
293 Thomas Rosén Wäxjö MS M motion Man Växjö 1989
292 Mathias Persson M motion Man Linköping 1977
291 Markus Hagelberg Umara Sports Club M40 Man Växjö 1975
290 Peter Albinsson Umara sports club M40 Man Emmaboda 1978
288 Margaret Håkansson Team Blekinge LF K40 Kvinna Jämjö 1975
289 Fredrik Håkansson Team Blekinge LF M40 Man Jämjö 1975
287 Marcus Widenfors Team Nordic Trail M motion Man Stockholm 1976
286 Peter Wallfors M50 Man Kalmar 1969
285 Konny Frölander Kalmar RC Triathlon M motion Man Ljungbyholm 1986
284 Mikael Tisjö Umara Sports Club M35 Man Bålsta 1981
283 Mattias Ekman Apladalens LK Apladalens LK M35 Man Värnamo 1982
282 Henrik Egerbo Umara sports club Egerbosses M35 Man Hyssna 1980
281 Mats Svensson Ryssbergets IK M50 Man KRISTIANSTAD 1965
279 Hanna Bäckman Triathlon Syd K35 Kvinna Lund 1983
280 Daniel Bäckman Triathlon Syd Män Man Lund 1985
278 Kristofer Blixt M motion Man gnesta 1986
277 Lennart Hagmar Heleneholms if M70 Man Malmö 1948
275 Tomas Hagström IK NocOut.se M45 Man Linköping 1973
274 Niklas Kullman Kalmar RC Triathlon Män Man Läckeby 1986
276 Ann-Sofie Sivelä Team Powerwoman K motion Kvinna Palokka 1972
273 Annica Winblad Växjö löparklubb K40 Kvinna Växjö 1976
272 Barbro Liljequist Heleneholms IF K65 Kvinna Malmö 1954
271 Daniel Carlberg Umara Sports Club M35 Man Billdal 1982
270 Hans-Inge Lindeskov Team Ultrasweden LK M70 Man Åtvidaberg 1949
269 David Muir Aktivitus Sports Club M40 Man Göteborg 1975
268 David Roos Triathlon Syd M50 Man Bjärred 1969
267 Simon Löfgren Kalmar RC M motion Man Kalmar 1986
266 Jonathan Egerbo Umara Sports Club Egerbosses M40 Man Växjö 1977
265 Jenny Rådde Kalmar RC Triathlon K45 Kvinna Kalmar 1974
264 Martin Gustafsson Tjalve IF Norrköping M45 Man Norrköping 1974
263 Robert Lindquist Umara Sports club M40 Man Kalmar 1977
262 Johan Forsman Fredrikshofs IF M35 Man HÄGERSTEN 1984
261 Torbjörn Westman M motion Man Oskarshamn 1961
260 Richard Berkeby Trimate SK M motion Man Kalmar 1983
259 Jesper Isaksson Heleneholms IF M40 Man Malmö 1975
258 Thomas Dahlgren IFK Halmstad M45 Man Halmstad 1973
257 Leif Andersson Borlänge LK M65 Man Falun 1954
256 Ingemar Loeb Friskis och Svettis Kungsbacka M70 Man Kullavik 1947
255 Pär Ericzzon Örebro AIK M45 Man Frövi 1974
254 Jannica Sigurdson K motion Kvinna Hägersten 1979
253 Emma Götulf Springgruppen K motion Kvinna Höör 1973
252 Magnus Bergh Heleneholms IF M70 Man MALMÖ 1949
251 Oleg Osipov M motion Man Vetlanda 1989
250 Johan Lindeberg Uppsala LK M55 Man Uppsala 1963
249 Jan-olof Svensson Falkenbergs RR M50 Man Falkenberg 1966
248 Dag Nilsson Apladalens löparklubb M60 Man Lammhult 1957
247 Hanna Ekström Högby IF K35 Kvinna Färjestaden 1983
246 Peter Svensson IFK Skövde M60 Man Stockholm, Sweden 1957
245 Janne Landin Ölklubben M motion Man Kalmar 1959
244 Tobias Bonell M motion Man Kalmar 1982
243 Erik Andersson IF Linnéa IF Linnéa M35 Man Hägersten 1984
242 Åsa Sörensen Runners club, Helsingborg K50 Kvinna Ramlösa 1969
241 Ulf Evaldsson M motion Man Ystad 1966
240 Christer Karlsson Kalmar RC Triathlon M45 Man Kalmar 1970
239 Kjell Bäckström Solvikingarna M70 Man Göteborg 1947
238 Sven Åke Persson IK Akele M75 Man MANTORP 1944
237 Christer Hagberg Växjö Löparklubb M50 Man Växjö 1967
236 Lars Sellgren IFK Halmstad M55 Man Halmstad 1961
235 Tobias Johansson Stockholm frontrunners Stockholm Frontrunners M40 Man Stockholm 1979
234 Linda Elofsson Kalmar RC triathlon K45 Kvinna Kalmar 1974
233 Mikael Elofsson Kalmar RC Triathlon M45 Man KALMAR 1973
232 Bengt Dolk Team Ultrasweden LK M60 Man Norrköping 1957
231 Tobias Brink Trimate SK M motion Man Oskarshamn 1976
230 Lennart Hansson Tjalve if M70 Man Norrköping 1949
229 Patrick Carlsson 338Småland M45 Man Ljungby 1971
228 Hanna Ahl Svenskt träningsfolk IF Kvinnor Kvinna Påskallavik 1988
227 Andreas Andersson Ocab Rc M35 Man Fårbo 1980
226 Jerry Rydberg M motion Man Västra Frölunda 1961
225 Frank Johan Ahlberg IF Linnéa IF Linnéa M50 Man Stockholm 1968
224 Clarence Ärlebrink Huddinge AIS M45 Man TRÅNGSUND 1970
223 David Martinsson Warberg Running Club M40 Man Träslövsläge 1978
222 Johan Andersson Falkenbergs RR Män Man Falkenberg 1976
221 Torbjörn Svensson Umara Sports Club M40 Man Blentarp 1976
220 Hilma Petersson Axa Sports Club Kvinnor Kvinna Påryd 1998
219 Anders Östman Heleneholms IF M55 Man Vellinge 1962
218 Lars Uddbäck Malmö Allmänna IF M60 Man Älmhult 1956
217 Mikael Andersson M motion Man VIMMERBY 1971
216 Mats Fallman Näset Triathlonklubb (51097-16) M60 Man Vellinge 1958
215 Mimmi Strand Lonesome runners K motion Kvinna Göteborg 1976
214 Niklas Lundgren M motion Man Hässleholm 1987
213 Björn Johansson SOK Knallen M40 Man Gånghester 1976
212 Bengt Wiedel IFK Trelleborg M60 Man Trelleborg 1958
211 leif karlsson Solvikingarna M55 Man Frölunda 1963
210 Henrik Abuhelal M motion Man Växjö 1977
209 Bo Sundström Kalmar RC Triathlon M50 Man Kalmar 1967
208 Christoffer von Essen Torebo Wild Boars M40 Man Stockholm 1979
207 Viktor Gustavsson Glasrikets RC Nybro Män Man Vassmolösa 1992
206 Jörgen Sporre Runacademy IF M55 Man Södertälje 1963
205 Niklas Andersson Hässelby SK M40 Man STOCKHOLM 1978
204 David Jonsson Umara Sportsclub Män Man Färjestaden 1986
203 Caroline Turkowitch Glasriket Nybro RC K40 Kvinna Nybro 1979
202 Elin Nilsson Lonesome Runners K motion Kvinna Malmö 1992
200 Tobias Broberg Umara sports club Team Broberg Män Man Färjestaden 1985
201 Annie Broberg Umara sports club Team Broberg Kvinnor Kvinna Färjestaden 1990
199 Malin Cederth Wahlström Runacademy IF Runacademy IF K40 Kvinna Årsta 1979
198 Adrian Cerps Umara Sports Club Män Man Växjö 1994
197 Carl Bengtsson M motion Man Borås 1980
196 Marcus Hansander Team Ultrasweden LK M45 Man Kungsängen 1972
195 Gabriel Turkowitch Kalmar rc M motion Man Kalmar 1986
194 Roger Sandberg Trifit IF M motion Man JÖNKÖPING 1969
193 Ulrika Hjort Kalmar RC Triathlon K45 Kvinna Kalmar 1972
192 Matti Pylkkänen Gamleby Ok M65 Man Överum 1950
191 Siw Hedlin K motion Kvinna Värnamo 1968
190 Marie Alenäs K40 Kvinna London 1977
189 Britt Hellmark Lidköpings IS K65 Kvinna Götene 1950
188 Jon Angelbratt Majornas IK Majornas IK M35 Man Göteborg 1981
187 Henrik Feltendahl Tråden AB M motion Man Växjö 1989
186 Bengt Lindgren Vallentuna FK M70 Man Stockholm 1947
185 Hanna Svensson Tjalve IF Norrköping, team powerwoman Kvinnor Kvinna Norrköping 1989
184 Sebastian Uddbäck Malmö Allmänna IF Män Man Limhamn 1986
183 Kristoffer Loo Scania Road Runners Män Man Lund 1997
182 Lars-Göran Berggren Team Skavsåret IF M60 Man Järfälla 1957
181 Lars Zetterholm AXA Sports club M60 Man Kolmarden 1957
180 Ruben Karlsson Friskis&Svettis Karlskrona M motion Man Karlskrona 1987
179 Peter Karlsson IK Jogg M60 Man Lycke 1955
178 Testanmälan Testsson Växjö Löparklubb M motion Man Växjö 2000
177 Fredrik Fransson IK Nocout.se M45 Man Linghem 1971
176 Göran Lindskog Friskis & Svettis Kungsbacka M65 Man Vallda 1953
175 Marie Dellby Bålsta IK Bålsta IK K55 Kvinna BALSTA 1964
174 Valter Saaristu Runacademy IF M65 Man ÄLVSJÖ 1950
173 Anna Wilner Höglandets Triathlon K motion Kvinna EKSJÖ 1970
172 Peter Larsson Team Blekinge M50 Man Nättraby 1967
170 Nathalie Ekbrand 338 Småland K motion Kvinna Växjö 1988
171 Markus Andersson Glasrikets RC Nybro M motion Man Nybro 1985
169 Valerio Molinari M motion Man Växjö 1999
168 Tobias Tyberg Team Ormsalva M45 Man Täby 1974
167 Anna Hedenfeldt Växjö Löparklubb K35 Kvinna Växjö 1981
166 Carl Jason M motion Man Kalmar 1999
165 Mikael Rosengren M motion Man Huddinge 1980
164 Miriam Markusson Berg Eksjö K motion Kvinna Eksjö 1970
163 Tommy Hagberg Växjö Löparklubb M50 Man Osby 1968
162 Göran Johanson Bålsta IK Bålsta IK M45 Man Bålsta 1974
161 Malin Svensson Umara Sports club K35 Kvinna Söderåkra 1982
160 Ulrika Kårehed Wester Hsk Gymnastikklubb K motion Kvinna Hallstahammar 1987
159 Christoffer Karlsson IK NocOut.se M motion Man Linköping 1990
158 Mathias Johansson Umara Sports club M50 Man Torslanda 1967
157 Fredrik Ljunggren Umara Sports Club M45 Man Huskvarna 1973
156 Linda Hansson K motion Kvinna Södra sandby 1974
155 Kaarlo Book SOK KNALLEN BORÅS M50 Man Borås 1965
154 Dennis Sjögren Momolocos Momolocos M motion Man Karlskrona 1984
153 Krister Karlsson Växjö löparklubb M50 Man Växjö 1965
152 Stefan Paulsson M motion Man Hässleholm 1982
151 Elias Isaksson M motion Man Umeå 1986
150 Nicklas Mårtensson AIK M40 Man Stockholm 1976
149 Nathan Tanner-Malmén Enhörna IF M40 Man Enhörna 1977
147 Nina Hansson Kalmar RC Team Swestål K motion Kvinna Kalmar 1978
148 Henrik Hansson Kalmar Rc Team Swestål M motion Man Kalmar 1978
146 Jonas Khan M motion Man Katrineholm 1977
143 Martin Petersson Tvingeling M motion Man Karlskrona 1982
144 Patrik Abramsson Tvingeling M motion Man Karlskrona 1983
145 Fredric Ståhl Tvingeling M motion Man Malmö 1983
142 Christer Broström Ok Denseln M50 Man Skärblacka 1965
141 Maria Broström Ok Denseln K45 Kvinna skärblacka 1971
140 Robert Löfgren IF Linnéa M50 Man Stockholm 1967
139 Mario Cortinovis Enhörna IF M45 Man SÖDERTÄLJE 1971
138 Peter Andersson M motion Man Angered 1977
137 Samuel Johansson Växjö Löparklubb Män Man Alvesta 1990
136 Erpur Adalsteinsson Björnstorps IF Björnstorps IF M40 Man Lund 1975
134 Susanne Alldén K motion Kvinna Alvesta 1979
135 July Hanif Bashir M motion Man Alvesta 1980
133 Joakim Hvidsten M motion Man Rygge 1987
132 Jörgen Laestadius Örebro AIK M45 Man Stockholm 1972
131 Anela Löfvenberg Kalmar RC K motion Kvinna Kalmar 1987
130 Lennart Bengtsson SOLVIKINGARNA M75 Man HÅLANDA 1942
129 Sven Dahlström Uppsala IF Friidrott M35 Man Uppsala 1984
128 Patrik Jönsson Lonsomerunners M motion Man Ystad 1983
127 Bibbi Lind Solvikingarna K75 Kvinna Göteborg 1944
126 Emil Svahn M motion Man Jönköping 1986
125 Oskar Ernving LK Nyköpings Runners M35 Man Nyköping 1984
124 Rickard Andersson IF Linnéa IF Linnéa M45 Man Sollentuna 1972
122 Tilda Nordström IK Akele K40 Kvinna Linköping 1979
123 Björn Suneson Vallentuna FK M70 Man Stockholm 1948
121 Martin Ouchterlony M motion Man Växjö 1987
120 Roger Hesselstrand M motion Man Lund 1965
119 Lasse Jutemar SOK Knallen M60 Man Kinnarumma 1956
118 Simon Axelsson IFK Sävsjö M motion Man Sävsjö 1976
117 Carolina Pansar SOK Knallen K35 Kvinna Rångedala 1984
116 Jörgen Leidebrant LK Nyköpings Runners LK Nyköpings Runners M45 Man Nyköping 1974
115 Michael Hellström Team Sloth M motion Man Enköping 1973
114 Kristofer Andréasson M motion Man Eslöv 1980
112 Suzanne Wallén Fredrikshofs FIF K60 Kvinna Huddinge 1958
113 Mats Wallén Fredrikshof FIF M65 Man Huddinge 1951
111 Jonas Wiktor Team Chemgroup M motion Man Lindome 1974
110 Gustav Holstein Heleneholms IF Män Man Malmö 1991
109 Thomas Krantz Solvikingarna M70 Man Västra Frölunda 1948
108 Björn Stråt M motion Man VÄXJÖ 1996
107 Martin Petersson Kalmar RC Triathlon M35 Man Kalmar 1981
106 Sofia Söder Lejon K motion Kvinna Nacka 1963
104 Matilda Bergqvist K motion Kvinna Trelleborg 1985
103 Erik Fries IK Jogg M55 Man Göteborg 1961
102 Anders Hellner Bromma IF M35 Man Stockholm 1980
101 Jenny Pariola Kustjoggarna K motion Kvinna Trelleborg 1983
100 Stig Åsberg IFK Nyland M70 Man Härnösand 1947
Till anmälan för Växjö Marathon med Veteran-SM