Anmälda till Öppet klubbmästerskap – 10 km (tävling)
Avancerad sök
10 km (tävling)
Namn
Klubb
Klass
Födelseår
Edmund Kurt
Örebro AIK
Herrar
1973
David Klasson
Åsbro GoIF
Herrar
1989
Christoffer Skantz
IF Göta Karlstad
Herrar
1985
Simon Karlsson
Lidköpings VSK
Herrar
1995
Emil Altskog
Åsbro GoIF
Herrar
1988
Albin Wallgren
Åsbro GoIF
Herrar
2007
Ove Karasiak
Åsbro GoIF
Herrar
1953
Mathias Viktorsson
Åsbro GoIF
Herrar
1982
Robin Wirström
Tjalve FIF
Herrar
1988
Annika Lindblom
Glanshammars IF
Damer
1960
Filip Hallin
Tjalve FIF
Herrar
2002
Bo Persson
Almby IK
Herrar
1948
David Lundström
Tisdagsklubben Örebro
Herrar
1992
Maria Nagle
IF Start
Damer
1976
Roger Sköldkvist
IF Start
Herrar
1965
Mikael Hansson
IF Start
Herrar
1963
Mattias Nätterlund
IF Start
Herrar
1986
Viktor Ehrnström
IF Start
Herrar
2009
Tony Ehrnström
IF Start
Herrar
1975
Petra Hanaeus
IF Start
Damer
1972
Emma Reinhed Liljeqvist
IF Start
Damer
1992
Filip Örn
IF Start
Herrar
1999
Marie Dasler
IF Start
Damer
1968
Per Arvidsson
IF Start
Herrar
1986
Anders Johansson
IF Start
Herrar
1972
Fredrik Zeitelberg
Örebro AIK
Herrar
1978
Andrea Franzén Wallberg
KFUM Arvika FIF - Friidrott
Damer
1984
Joakim Oskarsson
IFK Nora
Herrar
1961
Tobias Celander
IFK Nora
Herrar
1992
Eric Malm
IFK Nora
Herrar
1949
Torbjörn Sjölander
Örebro AIK
Herrar
1961
Erica Lech
Örebro AIK
Damer
1977
Andreas Svensson
Örebro Aik
Herrar
1974
Leif Andersson
Borlänge LK
Herrar
1954
Benny Östlund
Borlänge LK
Herrar
1952
Tomas Åsen
Borlänge LK
Herrar
1970
Mari Korpela
Borlänge LK
Damer
1982
Christoffer Kivling
Kumla SF
Herrar
1987
Greta Halldén
Mölndals AIK
Damer
2002
Lars Karlsson
Östansjö SK
Herrar
1964
Torbjörn Hallenborg
Kumla SF
Herrar
1952
Daniel Westergren
IF Mantra Sport
Herrar
1974
Oskar Hansson
Tisdagsklubben Örebro
Herrar
1997
Mattias Fritz
Karlslunds IF
Herrar
1978
Sebastian Myrdahl
Örebro AIK
Herrar
1994
Bengt Nilsson
Östansjö SK
Herrar
1949
Anders Montén
Almby IK
Herrar
1983
Hans Backström
Östansjö SK
Herrar
1953
David Klingenhoff
Örebro AIK
Herrar
1974
Javad Aghili
Örebro AIK
Herrar
1963
Simon Karlsson
Tisdagsklubben Örebro
Herrar
1993
Hannes Damström
Örebro AIK
Herrar
2008
Lars-Erik Almberg
Örebro AIK
Herrar
1969
Ludvig Börjesson
Örebro AIK
Herrar
1977
Tommy Theoren
Tisdagsklubben
Herrar
1972
Martin Duberg
Örebro AIK
Herrar
1985
Kajsa Rosdal
Tisdagsklubben Örebro
Damer
1989
Erik Blohm
IF Friskis&Svettis Örebro
Herrar
1984
Anders Haglund
Axa SC
Herrar
1974
Lars Furunäs
Umara Sports Club
Herrar
1977
Jonas Färnstrand
Örebro AIK
Herrar
1973
Mattias Folkesson
Örebro
Herrar
1972
Karl Kind
Örebro AIK
Herrar
1990
Björn Eriksson
Tisdagsklubben Örebro
Herrar
1986
Liduina van Sitteren
Örebro AIK
Damer
1989
Fredrik Johnsson
Örebro AIK
Herrar
1977
Jan Ermefjäll
Örebro AIK
Herrar
1957
Jesper Lundgren
Kumla
Herrar
2006
Jonas Olsson
Örebro AIK
Herrar
1978
Elin Stjernlöf
Linköpings Löparklubb
Damer
1993
Johan Fredriksson
Kumla SF
Herrar
1984
Jesper Zakrisson
Örebro AIK
Herrar
1980
Rasmus Andersson
Örebro AIK
Herrar
1990
Mats Sörhuus
IK Heros
Herrar
1984
Stefan Sager
Örebro AIK
Herrar
1977
Fredrik Härdfeldt
Örebro AIK
Herrar
1980
Therese Persson
Örebro AIK
Damer
1973
Maja Persson
Örebro AIK
Damer
1953
Shiva Kumar
Örebro AIK
Herrar
1985
Kent Mossbäck
Örebro AIK
Herrar
1972
Daniel Linder
Örebro AIK
Herrar
1978
Erik Källén
ÖREBRO AIK
Herrar
1985