Anmälda till BBUT20 - Bunketorp Backyard Ultra Trail Avancerad sök

Bunketorp Backyard Ultra Trail

Startnummer Namn Klubb Lag Klass Ort Födelseår
242 Mikael Kristensson Team nordic trail Herrar göteborg 1989
241 Robert Berglund The Cross Factory Herrar Lindome 1978
240 Anton Harland I senaste laget Herrar Billdal 1984
239 Joakim Kopka Lonsome UltraRunners Backyard Babies Herrar Göteborg 1969
238 Fredrik Reinhold Lindome Ultra Backyard Babies Herrar Lindome 1971
237 Jonas Wetterling Herrar Mölndal 1988
236 Kristoffer Wibring CCCB Herrar Lindome 1984
235 Jörgen Brynne IK Jogg Polvo Herrar Torslanda 1960
234 Tor Lindqvist Styrbjørn Sailors Herrar Göteborg 1975
232 Andree Lundberg Falkberget Trail Club Herrar Tullinge 1977
233 Emma Lundberg Falkberget Trail Club Damer Tullinge 1981
231 Ingela Stjärnvy Stjärnvy & Co Damer Torslanda 1976
230 Pontus Axblom Herrar Mölndal 1974
229 Johan Andreasson I senaste laget Herrar Kungälv 1989
228 Martin Samson DRT Kungsbacka DRT Kungsbacka Herrar Lindome 1978
227 Magnus Björk Herrar Lindome 1969
226 Sanna Isegran Lindome Ultras Damer Lindome 1970
225 Mikael Ström Mölndal Outdoor IF URCG Herrar Mölndal 1959
224 Josefin Torenfält Damer Älvsjö 1988
223 Gustav Trägårdh Gustav Trägårdh Event AB Herrar VÄSTRA FRÖLUNDA 1974
222 Lisa Karlsson Damer Partille 1975
221 Anders le Dous Mölndal Outdoor IF Herrar Mölndal 1970
220 Patrik Isegran Lindome Ultra Backyard Babies Herrar Lindome 1969
219 Nicholas Allgurin Göta UndKompani Herrar Göteborg 1973
218 Martin Lingvall Umara Sports Club Umara Sports Club Herrar Landvetter 1977
217 Daniel Robertsson IFK Göteborg I senaste laget Herrar Sävedalen 1977
216 Fredric Sonesson Sone BK Lindome Ultra Herrar Lindome 1966
215 Eric Sjöman Lerum Friidrott Herrar Lerum 1975
214 Ola Sjöholm Sweden Runners Stjärnvy & Co Herrar Torslanda 1970
213 Alexander Åstrand Herrar Göteborg 1997
212 Mattias Kristensson Ubbhult Herrar Hällingsjö 1985
211 Emil Johansson URCG URCG Herrar Mölndal 1979
210 Calle Johansson DRT Kungsbacka DRT Kungsbacka Herrar Kungsbacka 1963
209 Martin Boberg DRT Kungsbacka DRT Kungsbacka Herrar Kungsbacka 1970
208 Henrik Jönsson IK Uven Herrar LINDOME 1974
207 Aramis Sasinka URCG URCG Herrar Mölndal 1973
206 Mats Åstrand Herrar Kållered 1972
205 Peter Mattsson Omg! Wtf! Bbq! Herrar Trollhättan 1980
204 Tony Elias Lerum Friidrott Herrar Lerum 1954
203 Fredrik Stjärnvy Sweden Runners Stjärnvy & Co Herrar Torslanda 1974
202 Jonas Lindvall Lindome Outdoors Herrar Lindome 1976
201 Therese Eriksson F&S Vänersborg Damer Vänersborg 1982