Anmälda till Fredsloppet 2020 Avancerad sök

Vuxen

Namn Klubb Startgrupp Klass Kön Ort Födelseår
Ewa Tillenius Guldheden Individuellt deltagande Promenad Kvinna Göteborg 1953
Erik Bäck Scoutkåren Göta Lejon Individuellt deltagande Löpning Man Göteborg 1980
Catherine Holt Göteborg - Bergsjön Promenad Kvinna 1985
Bengt Thoreson Individuellt deltagande Promenad Man Göteborg 1949
Oscar Rauer Reidar Dahléns Löparförening Göteborg - Bergsjön Löpning Man Malmö 1987
Moa Thörn Göteborg - Bergsjön Promenad Kvinna 1996
Alexander Forsblad Göteborg - Bergsjön Promenad Man 1986
Jan Johannesson Individuellt deltagande Promenad Man Jönköping 1967
Nikie Hallenberg - Göteborg - Bergsjön Löpning Kvinna Göteborg 1995
FREDRIK WILCEK Svensk-koreanska Föreningen Umeå - Ålidhem Promenad Holmsund 1991
Nadja Lundberg Individuellt deltagande Promenad Kvinna Göteborg 1996
Arvid Taawo Umeå - Ålidhem Promenad Man Umeå 1997
Ralf Dahlborg Proletären FF Göteborg - Länsmansgården Promenad Man Göteborg 1942
Elaine Millegard Individuellt deltagande Promenad Kvinna 1961
Joakim Tegblom Umeå - Ålidhem Promenad Man Umeå 1974
Andreas Mångberg Proletären FF Umeå - Ålidhem Promenad Man Umeå 1989
Håkan Eriksson Malmö - Bulltofta - 5 km Löpning Man GÖTEBORG 1985
Christer Johansson Emmaus Åkvarn Individuellt deltagande Promenad Man 1947
Ulf Sandberg Emmaus Åkvarn Individuellt deltagande Promenad Man 1948
Yvonne Eriksson Göteborg - Skatås Löpning Kvinna Göteborg 1951
Kenneth Eriksson Göteborg - Skatås Löpning Man 1950
Linda Isotalo Sundbyberg - Ursvik Löpning Kvinna Solna 1981
Per Sandström Individuellt deltagande Löpning Man Bromma 1986
Isak Wadsö Collective effort Malmö - Bulltofta - 5 km Löpning Man 1992
Marie Baude Individuellt deltagande Promenad Kvinna Dingle 1981
Gualberto Teran Individuellt deltagande Promenad Man Göteborg 1961
Lena Öman Individuellt deltagande Promenad Man 1961
Eva Harringer Frihetsteatern Vänner Individuellt deltagande Promenad Kvinna 1955
Ida Lif Göteborg - Bergsjön Promenad Kvinna Göteborg 1983
Klara Halldin Borås - Kypegården Löpning Kvinna Göteborg 1981
Per Jörneberg Vänersborg - Öxnered Löpning Man Vänersborg 1971
Simon Thörn Göteborg - Bergsjön Löpning Man Göteborg 1994
Victor Dahlgren Brattås CK Individuellt deltagande Löpning Man HENÅN 1990
Maja Heide Malmö - Bulltofta - 5 km Promenad Kvinna Malmö 1988
Amanda Plantin Malmö - Bulltofta - 5 km Promenad Kvinna Malmö 1988
Linda Magnusson Göteborg - Tynnered Promenad Kvinna Göteborg 1980
Gunilla Hummel Göteborg - Skatås Promenad Kvinna Göteborg 1950
Johan Karlsson Kommunistiska partiet Kalmar/Nybro Jönköping - Knektaparken Löpning Man Nybro 1985
Linnea Almgren Jönköping - Knektaparken Löpning Kvinna Nybro 1990
Elizabeth Andino Göteborg - Skatås Promenad Kvinna Lindome 1975
Rodrigo Gutierrez Göteborg - Hammarkullen Löpning Man Göteborg 1983
Johan Frisch Individuellt deltagande Löpning Man Göteborg 1988
Marie Martinsson Vänersborg - Öxnered Promenad Kvinna Vänersborg 1959
Gaj Asp Individuellt deltagande Promenad Kvinna Hällingsjö 1948
Hanne Thyr Sundbyberg - Ursvik Promenad Kvinna Sundbyberg 1985
Louise Svensson Vänersborg AIK Vänersborg - Öxnered Promenad Kvinna Vänersborg 1975
Pär Johansson Göteborg - Skatås Löpning Man Göteborg 1982
Joanna Dubinska Malmberg Borås - Kypegården Promenad Kvinna Borås 1951
Patrik Castillo IK NocOut.se Göteborg - Säröleden - 5km/10km (tidtagen löpning) Löpning Man Göteborg 1977
Anders Hederskog Göteborg - Säröleden - 5km/10km (tidtagen löpning) Löpning Man Göteborg 1985
Adele Palm Göteborg - Skatås Promenad Kvinna Göteborg 1990
Bo Brinkhoff Göteborg - Länsmansgården Promenad Man Göteborg 1946
Alicia Ayestaran Göteborg - Länsmansgården Promenad Kvinna 1944
Lars Karlsson Göteborg - Röda Sten Promenad Man Göteborg 1942
Kristina Engstrand Vänersborgs AIK Vänersborg - Öxnered Promenad Kvinna Vänersborg 1988
Stig Berlin Individuellt deltagande Promenad Man Lysekil 1953
Håkan Gustafsson Vänersborg - Öxnered Löpning Man VÄNERSBORG 1961
Krister Bengtsson Jönköping - Knektaparken Promenad Man Jönköping 1951
Ingemar Albertsson Individuellt deltagande Promenad Man Berghem 1953
Kerstin Andersson Team Sweden for Palestine Individuellt deltagande Löpning Kvinna Stockholm 1963
josefin finér Individuellt deltagande Löpning göteborg 1977
Tomas Vidén Svensk-Kubanska Föreningen Individuellt deltagande Promenad Eskilstuna 1949
Jakob Kilner Proletären FF Göteborg - Skatås Löpning Man Göteborg 1981
elisabeth margaretha dahlborg Göteborg - Länsmansgården Promenad Kvinna göteborg 1956
fabian berglund Göteborg - Hammarkullen Promenad Man 1989
ida pettersson Göteborg - Hammarkullen Promenad Kvinna 1985
Claes Bjurklint Individuellt deltagande Promenad Man 1955
Leif Ryding Individuellt deltagande Promenad Man Göteborg 1939
Moisés Ubeira Vänsterpartiet Sundbyberg Sundbyberg - Ursvik Promenad Man Sundbyberg 1984
Liviu Savin Folkhögskolan i Angered Individuellt deltagande Promenad Kvinna 1990
Dalia Meftah Folkhögskolan i Angered Individuellt deltagande Promenad Kvinna 1988
Arifa Sarku Folkhögskolan i Angered Individuellt deltagande Promenad Kvinna 1988
Falis Samatar Folkhögskolan i Angered Individuellt deltagande Promenad Man 1980
Halima Esse Folkhögskolan i Angered Individuellt deltagande Promenad Kvinna 1990
Alisa Ahmedtovic Folkhögskolan i Angered Individuellt deltagande Promenad Kvinna 1993
Haroun Haidari Folkhögskolan i Angered Individuellt deltagande Promenad Man 1997
Hodan Jama Folkhögskolan i Angered Individuellt deltagande Promenad Man 1997
Sayed Mahamoodi Folkhögskolan i Angered Individuellt deltagande Promenad Man 1992
wael Alsous Folkhögskolan i Angered Göteborg - Hammarkullen Löpning Man 1985
Miguel Nunez Riano Folkhögskolan i Angered Göteborg - Hammarkullen Löpning Man 1995
Zeinab Warsame Folkhögskolan i Angered Individuellt deltagande Promenad Man 1998
Mona Tahmas Folkhögskolan i Angered Individuellt deltagande Promenad Kvinna 1995
Emma Dahl Vänersborg - Öxnered Promenad Kvinna Borås 1991
Jonas Thyr Djerf Sundbyberg - Ursvik Promenad Man Sundbyberg 1993
Helena Ekergård Umeå - Ålidhem Promenad Kvinna Umeå 1950
Kent Johansson Umeå - Ålidhem Promenad Man 1948
Carl Centerwall Collective Effort Malmö - Bulltofta - 5 km Löpning Malmö 1988
Patrik Gälman Vänersborg - Öxnered Löpning Man Uddevalla 1981
Björn Palmbring Malmö - Bulltofta - 5 km Löpning Man Malmö 1984
Bo Harringer Individuellt deltagande Promenad Man V Frölunda 1947
Sandra Gustavsson Vänersborg - Öxnered Promenad Kvinna Vänersborg 1986
Johanna Gustavsson Vänersborg - Öxnered Promenad Kvinna 1999
Ewy Gahnström Vänersborg - Öxnered Löpning Kvinna 1951
Kent Holm Trollhättans IF Friidrott Vänersborg - Öxnered Löpning Man Trollhättan 1966
Matti Holstein Jalles TC Umeå - Ålidhem Löpning Man Umeå 1979
Söron Zetteholm Nej till Nato Gbg Individuellt deltagande Promenad Man 1954
Kersti Sjögren Nej till Nato Gbg Individuellt deltagande Promenad Kvinna 1979
Jan Vallinder Nej till Nato Gbg Individuellt deltagande Promenad Man 1956
Anne-Marie Fredriksson Nej till Nato Gbg Individuellt deltagande Promenad Kvinna 1978
Anna- Karin Sparredal Nej till Nato Gbg Individuellt deltagande Promenad Kvinna 1956
Tove Sohlberg Individuellt deltagande Promenad Kvinna Stockholm 1966
Viktor Tiroler Svensk-Kubanska Individuellt deltagande Promenad Man Jönköping 1984
Anna Nikoladou Svensk-Kubanska Individuellt deltagande Promenad Kvinna 1993
Felix Wännerdahl - Sundbyberg - Ursvik Löpning Man Solna 1994
Viktoria Folkesson Individuellt deltagande Promenad Kvinna Göteborg 1972
Ulrika Holm Upplands-Bro: Lillsjön Promenad Kvinna Bro 1978
Kerry Jonsson Göteborg - Länsmansgården Löpning Man Göteborg 1970
lars nyberg Individuellt deltagande Löpning Man hindås 1951
Ana Süssner Rubin Hjärtat till (V)änster Malmö - Bulltofta - 2,5km/Promenad Löpning Kvinna Malmö 1980
Allan Raattamaa Kommunistiska Partiet Umeå - Ålidhem Promenad Man 1960
Sune Marklund Kommunistiska Partiet Umeå - Ålidhem Promenad Man 1965
Olof Wikström Kommunistiska Partiet Umeå - Ålidhem Promenad Man 1980
Monica Viklund Kommunistiska Partiet Umeå - Ålidhem Promenad Kvinna 1981
Kent Haldebo Kommunistiska Partiet Umeå - Ålidhem Promenad Man 1966
Emil Nicklasson Kommunistiska Partiet Individuellt deltagande Promenad Man 1977
Örjan Mattsson Göteborg - Hammarkullen Promenad Man Kungälv 1949
Eva Brunsten Mattsson Göteborg - Hammarkullen Promenad Kvinna 1953
Lars Rothelius Göteborg - Hammarkullen Promenad Man Göteborg 1950
Rune Fjelldal Vegan Runners IK Göteborg - Länsmansgården Löpning Man Göteborg 1975
Shirley Chan Malmö - Bulltofta - 2,5km/Promenad Promenad Kvinna Malmö 1991
Gunnar Axelsson Kommunisterna Individuellt deltagande Promenad Man Henån 1951
Barbro Axelsson Individuellt deltagande Promenad Kvinna 1953
Ylva Oknelid Malmö - Bulltofta - 2,5km/Promenad Promenad Kvinna Malmö 1992
Johanna Ekman Malmö - Bulltofta - 2,5km/Promenad Promenad Kvinna 1992
Håkan Hansson - Vänersborg - Öxnered Löpning Man Uddevalla 1953
Erik Andersson Kommunistiska Partiet Individuellt deltagande Promenad Man 1951
Kenth Andersson Kommunistiska Partiet Individuellt deltagande Promenad Man 1956
Stig Berlin Kommunistiska Partiet Individuellt deltagande Promenad Man 1950
Anders Karlsson Kommunistiska Partiet Individuellt deltagande Promenad Man 1950
wanda Engqvist Kommunistiska Partiet Individuellt deltagande Promenad Kvinna 1990
Angelica Ewen Kommunistiska Partiet Individuellt deltagande Promenad Kvinna 2003
Povel Johansson Kommunistiska Partiet Individuellt deltagande Promenad Man 1988
Marit Kalleson Kommunistiska Partiet Individuellt deltagande Promenad Kvinna 1951
Jan - Åke Karlsson Kommunistiska Partiet Individuellt deltagande Promenad Man 1970
Anders Mångberg Kommunistiska Partiet Individuellt deltagande Promenad Man 1985
Vera Peterson Kommunistiska Partiet Individuellt deltagande Promenad Kvinna 1947
Elsa-Lena Åström Kommunistiska Partiet Individuellt deltagande Promenad Kvinna 1948
Torgny Johansson Kommunistiska Partiet Individuellt deltagande Promenad Man 1988
Joel Opperdoes Kommunistiska Partiet Individuellt deltagande Promenad Man 1980
Erik Ottosson Kommunistiska Partiet Individuellt deltagande Promenad Man 1985
Morgan Pettersson Kommunistiska Partiet Individuellt deltagande Promenad Man 1986
Hanna Jadenius Proletären FF Individuellt deltagande Löpning Kvinna Göteborg 1986
Arvid Gustafsson Proletären FF Individuellt deltagande Promenad Kvinna 1997
Acke Holmberg Göteborg - Säröleden - 5km/10km (tidtagen löpning) Löpning Man Göteborg 1996
judit sundstrøm palestinagruppen gøteborg Individuellt deltagande Löpning Kvinna GØTEBORG 1956
Lina Sundstrøm Palestinagruppen Gøteborg Individuellt deltagande Promenad Kvinna 1996
Teodor Sundstrøm Palestinagruppen Gøteborg Individuellt deltagande Löpning Kvinna 1994
Adrian Nählinder Göteborg - Hammarkullen Löpning Man 1978
Tom Svensson Jönköping - Knektaparken Löpning Jönköping 1985
Solveig Lindh-Josefson Norrby IF Borås - Kypegården Promenad Kvinna Borås 1956
Teddy John Frank Kommunistiska Partiet Individuellt deltagande Promenad Man x 1950
Christina Frank Kommunistiska Partiet Individuellt deltagande Promenad Kvinna 1947
Love Puke Mixgården Göteborg - Hammarkullen Promenad Man Göteborg 1988
Magdalena Blomgren Individuellt deltagande Löpning Kvinna Jönköping 1956
Östen Andersson Individuellt deltagande Promenad Man Robertsfors 1951
Ylva Albertsson Jönköping - Knektaparken Löpning Kvinna Jönköping 1980
Ingemar Ericsson Stödmedlem PFF Individuellt deltagande Promenad Man Varberg 1958
August Eliasson Tidningen Proletären Individuellt deltagande Promenad Man Göteborg 1986
Ralf Berntsson Proletären FF Göteborg - Röda Sten Promenad Man 1951
Eva-Britt Thörnqvist Berntsson Proletären FF Göteborg - Tynnered Promenad Kvinna 1949
Moa Eliasson Individuellt deltagande Promenad Kvinna Göteborg 1993
Agneta Lundquist Vänföreningen CYC Shatila och Palestinagrupperna Göteborg - Röda Sten Promenad Kvinna 1950
Jon Angelbratt Majornas IK Göteborg - Säröleden - 5km/10km (tidtagen löpning) Löpning Man Göteborg 1981
Sanna Tolonen Individuellt deltagande Löpning Kvinna Kungälv 1991
Hilda Hörberg Malmö - Bulltofta - 5 km Löpning Kvinna Malmö 1987
Marie Albertsson Kulturföreningen Sticket Jönköping - Knektaparken Löpning Värnamo 1980
Eva Sundqvist Göteborg - Skatås Löpning Kvinna Göteborg 1950
Jörgen Johansson Gislaved Individuellt deltagande Promenad Man Gislaved 1955
Per Strömberg TrollhättansIF friidrott Vänersborg - Öxnered Löpning Man VÄNERSBORG 1957
Laila Ekvall Vänersborg AIK Vänersborg - Öxnered Promenad Kvinna Vänerborg 1941
Charlotte Andersson Göteborg - Länsmansgården Promenad Kvinna Göteborg 1987
Nathalie Heidarian Göteborg - Skatås Löpning Kvinna Göteborg 1990
Ulla Olsson Individuellt deltagande Promenad Kvinna Varberg 1960
Lillian Granberg Individuellt deltagande Promenad Kvinna 1970
Peter Granberg Individuellt deltagande Promenad Man 1973
Bengt Svensson Individuellt deltagande Promenad Man 1966
Birgitta Johansson Individuellt deltagande Promenad Kvinna 1979
Tommy Eliasson Individuellt deltagande Promenad Man 1960
Eva Norell Individuellt deltagande Promenad Kvinna 1968
Jan Olsson Individuellt deltagande Promenad Man 1960
Frank Sandvik Individuellt deltagande Promenad Man 1965
Agneta Ljungkvist Individuellt deltagande Promenad Kvinna 1970
Kennet Ljungkvist Individuellt deltagande Promenad Man 1968
Sussanne Bjekenfelt Individuellt deltagande Promenad Kvinna 1960
Hilda Alvarado Individuellt deltagande Promenad Kvinna 1965
Daniel Alvarado Individuellt deltagande Promenad Man 1967
Lennart wiberg Individuellt deltagande Promenad Man 1969
Tomas Dahl Individuellt deltagande Promenad Man 1960
Ann Dahl Individuellt deltagande Promenad Kvinna 1961
Brita Papini Privat Göteborg - Röda Sten Promenad Kvinna Göteborg 1948
Monika Widegren Proletären FF Göteborg - Röda Sten Promenad Kvinna Göteborg 1950
Anita Salvén Sundbyberg - Ursvik Promenad Kvinna Skärholmen 1952
Ola Rönnmark Proletären FF Göteborg - Bergsjön Löpning Man Göteborg 1985
Christer Bertel Järnkaminerna Individuellt deltagande Löpning Man Uddevalla 1953
Marina Alvarado Göteborg - Skatås Promenad Kvinna Floda 1956
Magnus Bergh Heleneholms Idrottsförening Malmö - Bulltofta - 5 km Löpning Man Malmö 1949
Lars-Olof Månsson Solvikingarna Göteborg - Skatås Löpning Man Göteborg 1954
Evelyn Alvarado Pff Göteborg - Skatås Löpning Kvinna Göteborg 1991
Robert Mathiasson Borås - Kypegården Promenad Man ALINGSÅS 1979
Jose Ramirez Svensk-Kubanska föreningen Upplands-Bro: Lillsjön Löpning Man Stockholm 1948
Oskar Briving Göteborg - Röda Sten Promenad Man 1979
Mario Sousa Individuellt deltagande Promenad Man Uppsala 1949
Petter Karlsson Vänersborg - Öxnered Löpning Man Btålanda 1996
Juana Fernandez Kilner Proletären FF Göteborg - Röda Sten Promenad Kvinna 1986
Joakim Fernandez Kilner Proletären FF Göteborg - Röda Sten Promenad Man 1987
Jenny Kilner Göteborg - Röda Sten Löpning Kvinna Västra Frölunda 1977
Raija Karlsson Styrsö BK Individuellt deltagande Promenad Kvinna Styrsö 1958
Bengt Johansson Proletären FF Individuellt deltagande Promenad Man Varberg 1957
Katarina Lajsic Göteborg - Skatås Promenad Kvinna Mölndal 1990
Lennart Karlsson Styrsö BK Individuellt deltagande Löpning Man Styrsö 1953
Filip Astvald Individuellt deltagande Promenad Man Örebro 1987
Armando Elgueta Latinamerikanska Föreningen för mänskliga rättigheter Individuellt deltagande Promenad Man 1960
Johanna Franck Göteborg - Länsmansgården Promenad Kvinna Göteborg 1983
Gun Ståhlberg Sundbyberg - Ursvik Promenad Kvinna Sundbyberg 1953
Nanna Nordström Individuellt deltagande Löpning Kvinna Bandhagen 1981
Gert Larsson Proletären FF Göteborg - Tynnered Promenad Man 1949
Berit Ölander Individuellt deltagande Promenad Kvinna Göteborg 1958
Jan Strömqvist Individuellt deltagande Promenad Man 1952
Erik Jonsson Umeå - Ålidhem Löpning Man Umeå 1982
Barbro Ascher Johansson Göteborg Göteborg - Skatås Promenad Kvinna Göteborg 1950
Dennis Andersson Pingvin RC Borås - Kypegården Löpning Man Trelleborg 1976
Ruben Andersson Pingvin RC Borås - Kypegården Löpning Man 2007
Stig Thörnqvist Individuellt deltagande Löpning Göteborg 1953
Katja Ahlheden Nej till Nato Gbg Individuellt deltagande Promenad 1945
Christer Carneby Nej till Nato Gbg Individuellt deltagande Promenad Man 1960
Maud Bergman Nej till Nato Gbg Individuellt deltagande Promenad Kvinna 1965
Kjell Martinsson Nej till Nato Gbg Individuellt deltagande Promenad Man 1957
Ewa Holmstedt Nej till Nato Gbg Individuellt deltagande Promenad Kvinna 1960
Heidi Jensen Nej till Nato Gbg Individuellt deltagande Promenad Kvinna 1960
Kent Lindblad Nej till Nato Gbg Individuellt deltagande Promenad Man 1960
Britt Sandblom Nej till Nato Gbg Individuellt deltagande Promenad Kvinna 1960
Sri Nimpuno Nej till Nato Gbg Individuellt deltagande Promenad Kvinna 1941
Peter Lewis Nej till Nato Gbg Individuellt deltagande Promenad Man 1950
Greger Mossberg Nej till Nato Gbg Individuellt deltagande Promenad Man 1960
Sören Zetterman Nej till Nato Gbg Individuellt deltagande Promenad Man 1960
Dan Kotka Folket i Bild Individuellt deltagande Löpning Man 1960
Kaj Gustafson Individuellt deltagande Promenad Man Hisings Kärra 1946
Malin Svensson Individuellt deltagande Löpning Kvinna Mölndal 1990
Axel Bjurklint Individuellt deltagande Löpning Man 1991
Vanja Gustafsson Göteborg - Röda Sten Promenad Kvinna Göteborg 1964
Jon Wetteholm Individuellt deltagande Promenad Man Göteborg 1983
Karin Wetteholm Individuellt deltagande Promenad Kvinna 1987
Janne Gustavsson Borås - Kypegården Promenad Man Borås 1953
Gunilla Nilsson Sundbyberg - Ursvik Promenad Kvinna Stockholm 1954
Olle Asp Individuellt deltagande Promenad Man Hällingsjö 1961
Erik Backlund Spartakuskören Individuellt deltagande Promenad Man Göteborg 1946
Anita Ahlerup Spartakuskören Individuellt deltagande Promenad Kvinna 1947
Tove Johnsson Proletären FF Individuellt deltagande Promenad Mölndal 1960
Lena Fredriksson Borås - Kypegården Promenad Kvinna Borås 1958
Björn Fredriksson Borås - Kypegården Promenad Man 1959
Mia Stubbendorff Sundbyberg - Ursvik Promenad Kvinna Stockholm 1941
Malin Andersson Göteborg - Säröleden - 5km/10km (tidtagen löpning) Löpning Kvinna ASKIM 1988
EvaLena Varhelyi Sundbyberg - Ursvik Promenad Kvinna Stockholm 1953
MajLis Jonsson Sundbyberg - Ursvik Promenad Kvinna 1944
Doris Lindgren Latinamerikanska Kulturhuset Västerås Individuellt deltagande Promenad Kvinna 1970
Magnus Lindgren Latinamerikanska Kulturhuset Västerås Individuellt deltagande Promenad Man 1970
Viktoria Lindgren Latinamerikanska Kulturhuset Västerås Individuellt deltagande Promenad Kvinna 1990
America Alarcon Latinamerikanska Kulturhuset Västerås Individuellt deltagande Promenad Kvinna 1970
Alicia Gonzalez Latinamerikanska Kulturhuset Västerås Individuellt deltagande Promenad Kvinna 1970
Jesus Garcia Latinamerikanska Kulturhuset Västerås Individuellt deltagande Promenad Man 1980
waldema Vilafans Latinamerikanska Kulturhuset Västerås Individuellt deltagande Promenad Kvinna 1980
Cecilia Karlsson Latinamerikanska Kulturhuset Västerås Individuellt deltagande Promenad Kvinna 1986
Anita Lindström Frösunda Mångkampsförening Sundbyberg - Ursvik Promenad Kvinna Södertälje 1943
Gunilla Österlund Frösunda Mångkampsförening Sundbyberg - Ursvik Promenad Kvinna 1946
Fredrik Persson Göteborg - Tynnered Löpning Man Västra Frölunda 1991
Kjell Johansson Göteborg - Tynnered Promenad Man 1953
Mats Strandberg Stöcksjö IS Individuellt deltagande Löpning Man Nordmaling 1949
Lisa Forsberg Individuellt deltagande Promenad Kvinna Ale 1949
Lasse Forsberg Individuellt deltagande Promenad Man 1950
Oskar Karlsson - Göteborg - Tynnered Löpning Man Västra Frölunda 1985
Christian Forsman Individuellt deltagande Löpning Man Göteborg 1984
Leif Andersson Malmö - Bulltofta - 5 km Löpning Man Västervik 1954
Ingrid Persson Malmö - Bulltofta - 2,5km/Promenad Promenad Kvinna 1952
Hanna Frejd Proletären FF Göteborg - Tynnered Löpning Kvinna 1980
Arne Sjögren Individuellt deltagande Promenad Man Ulricehamn 1944
Ingalill Sjögren Individuellt deltagande Promenad Kvinna 1953
Joakim Falk Sundbyberg - Ursvik Löpning Man Sundbyberg 1977
Cecilia Larsson Sundbyberg - Ursvik Promenad Kvinna 1978
Selma Falk Sundbyberg - Ursvik Promenad Kvinna 2002
Irmeli Alvarado Göteborg - Skatås Promenad Kvinna 1959
John Näsman Proletären FF Göteborg - Röda Sten Promenad Man Göteborg 1954
Ronny Larsson Svensk-kubanska föreningen Borås Borås - Kypegården Promenad Man Boråsjn 1952
Ingela Larsson Borås - Kypegården Promenad Kvinna 1954
Henry Ascher Individuellt deltagande Promenad Man Göteborg 1953
Sofia Larsson Borås - Kypegården Promenad Kvinna FRISTAD 1980
Finn Ternrud Göteborg - Länsmansgården Löpning Man Göteborg 1973
Elisabeth Ahrent Malmö - Bulltofta - 5 km Löpning Kvinna Sankt Olof 1962
Edgar Ahrent Malmö - Bulltofta - 5 km Löpning Man 1993
Mikael Sundberg Göteborg - Hammarkullen Promenad Man Angered 1955
Freddy Malmberg Borås - Kypegården Löpning Man Borås 1950
Thomas Petersen Olsson Oliv OK Upplands-Bro: Lillsjön Löpning Man Enskede 1966
Björn Levin Oliv OK Upplands-Bro: Lillsjön Löpning Man 1965
Rosa Pantern Pantern RC Göteborg - Säröleden - 5km/10km (tidtagen löpning) Löpning Man LERKIL 1953
Kersti Hamrin Sundbyberg - Ursvik Promenad Kvinna sundbyberg 1955
Martin Hamrin Sundbyberg Individuellt deltagande Löpning Man Sundbyberg 1983
Maja Sjöström IK Reuma Göteborg - Tynnered Löpning Kvinna V.Frölunda 1978
Mia-Maria Thomsen Individuellt deltagande Promenad Kvinna Norrköping 1972
Victor Bergqvist Individuellt deltagande Löpning Man Västra Frölunda 2001
Tommy Elg Proletären FF Individuellt deltagande Löpning Man Gislaved 1985
Mats Claesson Spartacus kören Göteborg - Tynnered Promenad Man Västra Frölunda 1952
Cecilia Claesson Proletären FF Göteborg - Tynnered Promenad Kvinna 1952
Elin Rittmark Individuellt deltagande Löpning Kvinna Göteborg 1982
Marianne Karlsson Individuellt deltagande Promenad Kvinna 1970
Ammyn Mansour Freepalestin Göteborg - Skatås Löpning Man Göteborg 1960
Joakim Olofsson Individuellt deltagande Löpning Man Västra Frölunda 1983
Leila Hammouda IF Linnéa Individuellt deltagande Löpning Kvinna Stockholm 1969
Juan Obregon #springförfrihet Sundbyberg - Ursvik Löpning Man Enskede 1979
jannnike bahlenberg Göteborg - Skatås Promenad Kvinna göteborg 1952
Camilla van Paaschen Collective Effort Malmö - Bulltofta - 5 km Löpning Kvinna Malmö 1989
Renee Brosow Sundbyberg - Ursvik Promenad Kvinna Järfälla 1959
Erik Philipson Sundbyberg - Ursvik Promenad Man 1959
Adam Kiswani Palestinska Huset Göteborg - Hammarkullen Löpning Man Angered 1981
Owe Fred Borås - Kypegården Promenad Man Borås 1947
Jerry Johansson Årsta AIK Handboll Individuellt deltagande Löpning Man 1973
Betty Möller Svensk-Kubanska föreningen Eskilstuna Individuellt deltagande Promenad Kvinna Eskilstuna 1943
José Dominguez Proletären FF Göteborg - Tynnered Promenad Man Västra Frölunda 1945
Anita Lindelöf Proletären FF Göteborg - Tynnered Promenad Kvinna 1947
Catarina Cramér Sundbyberg - Ursvik Promenad Kvinna Stockholm 1953
Tommy Cramér Sundbyberg - Ursvik Promenad Man 1954
Eva Ludvigsson svensk-kubanska föreningen Vänersborg - Öxnered Löpning Kvinna Uddevalla 1953
Purushotam Bharati Collective effort Malmö - Bulltofta - 5 km Löpning Man Malmö 1990
Ellen Lind Individuellt deltagande Promenad Kvinna Göteborg 1992
Ingela Söder Borås - Kypegården Löpning Kvinna Borås 1970
Ulf Olausson Göteborg - Hammarkullen Promenad Man Hisings-Backa 1955
Gunnel Jernstig Vänersborg - Öxnered Löpning Kvinna Trollhättan 1963
Inger Johansson Göteborg - Länsmansgården Promenad Kvinna Göteborg 1948
Krister Hägg Proletären FF Göteborg - Bergsjön Promenad Man 1957
Gunnar Olofsson Borås Palestinagrupp Borås - Kypegården Promenad Man Borås 1951
Anette Lundberg Friskis&svettis Vänersborg Vänersborg - Öxnered Löpning Kvinna VÄNERSBORG 1963
Monica Boring Proletären FF Göteborg - Tynnered Löpning Kvinna 1960
Maria Boring Proletären FF Göteborg - Länsmansgården Promenad Kvinna 1965
Ida Boring Proletären FF Göteborg - Länsmansgården Löpning Kvinna 1994
Elma Boring Proletären FF Göteborg - Tynnered Promenad Kvinna 1998
Hannah Ascher Göteborg - Skatås Promenad Kvinna Göteborg 1989
Peter Hansson Sundbyberg - Ursvik Löpning Man Skarpnäck 1966
Gunilla Häggström Sundbyberg - Ursvik Löpning Kvinna 1962
Ulf Halldin Individuellt deltagande Promenad Man Halmstad 1947
Hugo Jörgensen Proletären FF Borås - Kypegården Promenad Man Skene 1951
Stina Nilsson Malmö - Bulltofta - 2,5km/Promenad Promenad Kvinna 1981
Anna Kallos Malmö - Bulltofta - 2,5km/Promenad Promenad Kvinna Malmö 1990
Ingegärd Lööf Proletären FF Individuellt deltagande Promenad Kvinna Göteborg 1946
Anna-Maria Pettersson Göteborg - Länsmansgården Löpning Kvinna 1978
Anahi Hernandez Sundbyberg - Ursvik Promenad Kvinna Järfälla 1979
Susan Voss Individuellt deltagande Promenad Kvinna Göteborg 1952
Tony Ekvall Strömstads löparklubb Vänersborg - Öxnered Löpning Man Vänersborg 1971
sven-arne persson Individuellt deltagande Löpning Man hisings-backa 1949
Eva Persson Individuellt deltagande Promenad Kvinna 1950
Lotta Persson Individuellt deltagande Löpning Kvinna 1978
Eddie Persson Individuellt deltagande Löpning Man 1975
lisa persson Individuellt deltagande Löpning Kvinna 1981
Lars Hidfors Göteborg - Röda Sten Promenad Man TORSLANDA 1953
Lennart Mårtensson Individuellt deltagande Löpning Man GÖTEBORG 1947
Olof Levin Göteborg - Säröleden - 5km/10km (tidtagen löpning) Löpning Man Göteborg 1993
Fredrik Skoglund Strana Göteborg - Säröleden - 5km/10km (tidtagen löpning) Löpning Man Västra Frölunda 1993
Elin Pettersson Ifk göteborg orientering Göteborg - Säröleden - 5km/10km (tidtagen löpning) Löpning Kvinna Göteborg 1997
Yvonne Staaf Sundbyberg - Ursvik Promenad Solna 1959
Håkan Staaf Sundbyberg - Ursvik Promenad Solna 1964
Antonio Morais Göteborg - Säröleden - 5km/10km (tidtagen löpning) Löpning Man Göteborg 1963
Eric Morais Göteborg - Säröleden - 5km/10km (tidtagen löpning) Löpning Man 1998
Ove Martinsson Trollhättans IF Vänersborg - Öxnered Löpning Man Vänersborg 1954
Staffan Lundberg Nej till NATO Göteborg Individuellt deltagande Promenad Gothenburg 1947
adam nyström Proletären FF Göteborg - Säröleden - 5km/10km (tidtagen löpning) Löpning Man Stockholm 1990
Gösta Svenn SK Kamraterna Göteborg - Tynnered Löpning Man Västra Frölunda 1962
Helena Sjöstrand Svenn Knit and Run Göteborg - Tynnered Löpning Kvinna 1969
Pontus Fjällman Baker Tilly Östra Värmland Göteborg - Säröleden - 5km/10km (tidtagen löpning) Löpning Man Göteborg 1990
Thord Ström Göteborg - Röda Sten Promenad Man Styrsö 1953
Lilian Andino Göteborg - Skatås Promenad Kvinna Lindome 1974
Frida Åsander Sundbyberg - Ursvik Löpning Kvinna Sundbyberg 1978
Niklas Ibrahim Sundbyberg - Ursvik Löpning Kvinna 1976
Johanna Andersson Nässjö Jönköping - Knektaparken Löpning Kvinna Nässjö 1979
Tareq Hassan Palestinagrupperna Sundbyberg - Ursvik Löpning Man Kista 1993
Margreth Ström Göteborg - Röda Sten Promenad Kvinna Styrsö 1952
Kent Sarmark Proletären FF Individuellt deltagande Promenad Man V Frölunda 1953
Siamak Ansari Utbilding förening Mehregan Göteborg - Skatås Löpning Man Sävedalen 1955
KAMBIZ KAFI V Sundbyberg - Ursvik Löpning Man STOCKHOLM 1952
Jakob Bergman Mörka Fronten Göteborg - Röda Sten Promenad Man 1975
Ina Lundström Mörka Fronten Göteborg - Röda Sten Promenad Kvinna 1983
Frida Werlid Mörka Fronten Göteborg - Röda Sten Promenad Kvinna 1978
Sava Iancovici Solvikingarna Göteborg - Säröleden - 5km/10km (tidtagen löpning) Löpning Man Göteborg 1974
Ulf Nilsson Göteborg - Bergsjön Löpning Man Göteborg 1953
Ingrid Nilsson Göteborg - Bergsjön Löpning Kvinna 1956
Lars Selberg Solvikingarna Göteborg - Säröleden - 5km/10km (tidtagen löpning) Löpning Man Göteborg 1977
Lena Cassel Göteborg - Röda Sten Promenad Kvinna Torslanda 1953
Sanna Kilner Proletären FF Individuellt deltagande Promenad Kvinna Göteborg 1956
Bertil Kilner Proletären FF Individuellt deltagande Promenad Man 1940
Annica Albertsson Kommunisterna Jönköping Individuellt deltagande Promenad Kvinna Jönköping 1952
Rune Andersson Kommunisterna Jönköping Individuellt deltagande Promenad Man 1951
AnnChristine Karlsson Göteborg - Tynnered Promenad Kvinna Västra Frölunda 1959
Hervor Björne Kommunistiska partiet Umeå - Ålidhem Löpning Kvinna Umeå 1947
Margareta Ask Individuellt deltagande Promenad Kvinna Huskvarna 1950
Mikael Ask Individuellt deltagande Promenad Man 1948
Erica Andersson Malmö - Bulltofta - 5 km Löpning Kvinna Kävlinge 1979
Zoltan Tiroler Svensk-Kubanska Föreningen Individuellt deltagande Löpning Man Jönköping 1951
Anna Assarsson Svensk-Kubanska Föreningen Individuellt deltagande Löpning Kvinna 1969
Joel Assarsson Individuellt deltagande Promenad Man Jönköping 1992
Luisa Garcia Göteborg - Tynnered Promenad Kvinna Västra Frölunda 1982
Mia Sundkvist Göteborg - Tynnered Promenad Kvinna 1986
Emelia Claesson Göteborg - Tynnered Promenad
Eva Bengtsson Göteborg - Röda Sten Promenad Kvinna 1960
Inga-Lill Atterlöv Individuellt deltagande Promenad Kvinna 1955
Petter Gustafsson Göteborg - Säröleden - 5km/10km (tidtagen löpning) Löpning Man Göteborg 1985
Alborz Sigrevi Individuellt deltagande Löpning Man Hargshamn 1950
Monika Sundin Göteborg - Säröleden - 5km/10km (tidtagen löpning) Löpning Kvinna Olofstorp 1956
Sara Moberg Göteborg - Säröleden - 5km/10km (tidtagen löpning) Löpning Kvinna Göteborg 1981
anton söron Nej till Nato Göteborg - Skatås Löpning Man göteborg 1992
Jens Sandahl Göteborg - Säröleden - 5km/10km (tidtagen löpning) Löpning Man Sävedalen 1969
Zain Awad Sundbyberg - Ursvik Löpning Kvinna Nacka 2000
Reinhold Bergqvist Proletären FF Individuellt deltagande Promenad Man Västra Frölunda 1945
Tobias Halldin Borås - Kypegården Promenad Man Borås 1976
Elin Halldin Borås - Kypegården Promenad Man 1975
Berndt Sandberg Nej till Nato Gbg Göteborg - Bergsjön Promenad Man Göteborg 1954
Martin Österlin Svensk-Kubanska Föreningen Individuellt deltagande Promenad Man Göteborg 1942
Louise Österlin Svensk-Kubanska Föreningen Individuellt deltagande Promenad Kvinna 1944
Peter Medin Jönköping - Knektaparken Löpning Man Jönköping 1968
László Sall Vesselényi Göteborg - Bergsjön Löpning Man Göteborg 1990
Ann Johansson Individuellt deltagande Löpning Kvinna jönköping 1955
Britt-Marie Kjellgren Individuellt deltagande Promenad Kvinna Lysekil 1949
Bengt-Olof Andersson Svensk-Kubanska föreningen Vänersborg - Öxnered Promenad Man Lysekil 1952
Mattias Andersson Göteborg - Säröleden - 5km/10km (tidtagen löpning) Löpning Hovås 1987
Tommy Johansson Jönköping - Knektaparken Löpning Man jönköping 1952
Thomas Dahlén SKFs Kommunistiska förening Göteborg - Bergsjön Löpning Man Göteborg 1955
Jens Halldin Proletären FF Göteborg - Röda Sten Löpning Man Göteborg 1974
Martin Arovén SvK Upplands-Bro: Lillsjön Promenad Man Kungsängen 1946
Margarita Vega Svenska kubanska Upplands-Bro: Lillsjön Promenad Kvinna 1953
Salvador Hormazabal Svensk-kubanska Upplands-Bro: Lillsjön Promenad Tumba 1960
Gabriel Steffensen Mölndals AIK Göteborg - Skatås Löpning Man Göteborg 1996
Bengt Frejd Proletären FF Göteborg - Tynnered Promenad Man Västra Frölunda 1948
Lisa Frejd Proletären FF Göteborg - Tynnered Promenad Man 1953
Elinor Frejd Proletären FF Individuellt deltagande Promenad Kvinna 1982
Kalle Johansson Proletären FF Göteborg - Röda Sten Promenad Kvinna 1997
Håkan Lundqvist Proletären FF Göteborg - Bergsjön Promenad Man 1946
Bernt Sjöberg Proletären FF Individuellt deltagande Promenad Man 1945
Magnus Ottosson Göteborg - Skatås Löpning MÖLNDAL 1990
Mikael Gottberg Hälle IF Individuellt deltagande Löpning Man Mölndal 1984
Rickard Efvergren Jönköping - Knektaparken Promenad Man Jönköping 1948
Mimmi Hansson Proletären FF Individuellt deltagande Promenad Kvinna Göteborg 1989
Henrik Källén Proletären FF Individuellt deltagande Löpning Man Göteborg 1985
Jan Nankler Vänföreningen CYC Shatila och Palestinagrupperna Göteborg - Röda Sten Promenad Man 1950
Clara Nankler Vänföreningen CYC Shatila och Palestinagrupperna Göteborg - Röda Sten Promenad Man 1950
David Gidén Hember Göteborg - Säröleden - 5km/10km (tidtagen löpning) Löpning Man Stockholm 1991
Anna Artén Vänföreningen CYC Shatila och Palestinagrupperna Göteborg - Röda Sten Promenad Kvinna 1950
Jane Mattsson Vänföreningen CYC Shatila och Palestinagrupperna Göteborg - Röda Sten Promenad Kvinna 1953
Eva Hammad Vänföreningen CYC Shatila och Palestinagrupperna Göteborg - Röda Sten Promenad Kvinna 1950
Nestor Verdinelli Vänföreningen CYC Shatila och Palestinagrupperna Göteborg - Röda Sten Promenad Man 1950
Unni Brandeby Vänföreningen CYC Shatila och Palestinagrupperna Göteborg - Röda Sten Promenad Kvinna 1950
Ola Fransson Vänföreningen CYC Shatila och Palestinagrupperna Göteborg - Röda Sten Promenad Man 1950
Eva Schmidt Vänföreningen CYC Shatila och Palestinagrupperna Göteborg - Röda Sten Promenad Kvinna 1950
Lennart Fridh Vänföreningen CYC Shatila och Palestinagrupperna Göteborg - Röda Sten Promenad Man 1946
Birgitta Falk Vänföreningen CYC Shatila och Palestinagrupperna Göteborg - Röda Sten Promenad Kvinna 1950
Kerstin Senander Vänföreningen CYC Shatila och Palestinagrupperna Göteborg - Röda Sten Promenad Kvinna 1950
Kickan Einarsson Vänföreningen CYC Shatila och Palestinagrupperna Göteborg - Röda Sten Promenad Kvinna 1951
Marianne Persson Vänföreningen CYC Shatila och Palestinagrupperna Göteborg - Röda Sten Promenad Kvinna 1950
Gill Tarschys Vänföreningen CYC Shatila och Palestinagrupperna Göteborg - Röda Sten Promenad Kvinna 1950
Britt Engdahl Vänföreningen CYC Shatila och Palestinagrupperna Göteborg - Röda Sten Promenad Kvinna 1950
Bengt Persson Göteborg - Skatås Löpning Man Kristinehamn 1952
Linus Ahlbäck Proletären FF Göteborg - Skatås Löpning Man Malmö 1984
Mafalda Ruiz Proletären FF Göteborg - Skatås Löpning Kvinna Göteborg 1986
Alfredo Teran Proletären FF Göteborg - Skatås Löpning Man Göteborg 1991
Meis Jalil Göteborg - Skatås Promenad Kvinna 1991
Oskar Simann Ax Örgryte IS Göteborg - Säröleden - 5km/10km (tidtagen löpning) Löpning Man Hisings Backa 1991
ove karlsson Proletären FF Individuellt deltagande Promenad Man göteborg 1945
Maret Sjögren Sundbyberg - Ursvik Promenad Kvinna Bandhagen 1953
Leif Mattsson ProletärenFF Individuellt deltagande Promenad Man Västra Frölunda 1953
Ylva Zetterlund Proletären FF Göteborg - Säröleden - 5km/10km (tidtagen löpning) Löpning Kvinna Göteborg 1986
Lovisa Varenius Göteborg - Säröleden - 5km/10km (tidtagen löpning) Löpning Kvinna Göteborg 1991
Jonas Martinsson IFK Växjö Vänersborg - Öxnered Löpning Man Växjö 1992
Per-Ove Åström Individuellt deltagande Promenad Man Åström 1949
Elsa-Lena Åström Individuellt deltagande Promenad Kvinna 1950
Sara Hamrin Vänsterpartiet Sundbyberg - Ursvik Löpning Kvinna Sundbyberg 1980
David Hallberg Jönsson Göteborg - Bergsjön Löpning Man 1994
Magnus Ivarsson Kommunalvänstern/Vänsterpartiet i Sollentun Sundbyberg - Ursvik Löpning Man Sollentuna 1975
Eva Jaksjö Spartacus Individuellt deltagande Promenad Kvinna Uddevalla 1959
Karin Mattsson Individuellt deltagande Löpning Kvinna Göteborg 1981
Ulrika Mauricci Sundbyberg - Ursvik Löpning Kvinna Enskede 1969
Steen Jängnemyr Älvsjö BMX Sundbyberg - Ursvik Löpning Man Ekerö 1963
Ylva Thyr Sundbyberg - Ursvik Promenad Kvinna Sundbyberg 1954
Mats Nordlund Sundbyberg - Ursvik Promenad Man 1952
Staffan Sundvall Vegan Runners IK Göteborg - Säröleden - 5km/10km (tidtagen löpning) Löpning Göteborg 1981
Lars Björkblom Individuellt deltagande Promenad Man Uppsala 1948
Nathalie Alvarado Göteborg - Skatås Löpning Kvinna Göteborg 1984
Daniel Bäck Göteborg - Skatås Löpning Man 1981
Christer Carneby Svensk-Kubanska föreningen Individuellt deltagande Promenad Man Göteborg 1955
Anders Warberg Proletären FF Göteborg - Skatås Löpning Man Göteborg 1989
Marit Bachs Malmö - Bulltofta - 5 km Löpning Kvinna Malmö 1986
Jonathan Fogelqvist Collective effort Malmö - Bulltofta - 5 km Löpning Man Malmö 1987
Monica Ekström Kommunistiska Partiet Jönköping Jönköping - Knektaparken Löpning Kvinna Jönköping 1948
Pelle Nordström Kommunistiska Partiet Jönköping Jönköping - Knektaparken Löpning Man Jönköping 1950
Martin Persson Aron fönsterputs & son Malmö - Bulltofta - 5 km Löpning Malmö 1985
Mohamed Natour Raftälven Individuellt deltagande Löpning Man Frösön 1981
Haleemeh Natour Raftälven Individuellt deltagande Löpning Kvinna 1983
Jan Danielsson Individuellt deltagande Promenad Man Göteborg 1941
Anita Danielsson Individuellt deltagande Promenad Kvinna Göteborg 1940
Daniel Berggren Strömstad Löparklubb Vänersborg - Öxnered Löpning Man STRÖMSTAD 1987
Marcus Jönsson Proletären FF Göteborg - Skatås Löpning Man Göteborg 1981
Khalil Awad Sundbyberg - Ursvik Löpning Man Nacka 1966
Eva Tallvid Jönköping - Knektaparken Promenad Kvinna 1952
Ari Ruotsalainen Jönköping - Knektaparken Promenad Man 1956
Mats Werning Jönköping - Knektaparken Promenad Man 1993
Lasse Axelsson Individuellt deltagande Promenad Man 1972
Våge Landberg Individuellt deltagande Promenad Man 1956
Martin Landberg Individuellt deltagande Löpning Man 1982
Olle Johansson Jönköping - Knektaparken Promenad Man 1948
Lalle Johansson Individuellt deltagande Promenad Man 1950
Johan Ulff Göteborg - Säröleden - 5km/10km (tidtagen löpning) Löpning Man 1981
Erik Ottosson Individuellt deltagande Löpning Man 1985
Johan Gunnarsson Individuellt deltagande Löpning Man 1983
Mikael Andersson Individuellt deltagande Löpning Man 1979
Axel Lyckberg Proletären FF Individuellt deltagande Löpning Man 1986
Jan Inge Lyckberg Individuellt deltagande Löpning Man 1955
Tor Härnqvist Proletären FF Göteborg - Säröleden - 5km/10km (tidtagen löpning) Löpning Man 1984
Anders Arebäck Individuellt deltagande Promenad Man 1947
Andreas Funksjö Individuellt deltagande Promenad Man 1965
Johan Wittgren Jönköping - Knektaparken Löpning Man 1983
Johan Augustsson Göteborg - Säröleden - 5km/10km (tidtagen löpning) Löpning Man 1980
Kjell Augustsson Individuellt deltagande Promenad Man 1950
Jens Sandahl Individuellt deltagande Löpning Man Sävedalen 1969
Yohanna Andersson Vegan Runners IK Malmö - Bulltofta - 5 km Löpning Kvinna Malmö 1990
Ahmed Mahmoud Göteborg - Säröleden - 5km/10km (tidtagen löpning) Löpning Man Göteborg 1998
Bibbi Ljungvall Spartacuskören Individuellt deltagande Promenad Kvinna Göteborg 1947
Patrik Paulov Individuellt deltagande Promenad Man Göteborg 1973
Ida Öberg Individuellt deltagande Promenad Kvinna 1979
Wictor Johansson Upplands-Bro: Lillsjön Löpning Man Bro 1981
Tomas Sjökvist Malmö - Bulltofta - 5 km Löpning Man MALMÖ 1985
Göran. Andersson Spartakuskören Individuellt deltagande Promenad Göteborg 1938
Agneta Sjöblom Spartakuskören Individuellt deltagande Promenad Kvinna 1948
Robert Lyons Frihetsteaterns vänner Individuellt deltagande Promenad Man Göteborg 1947
Stefan Almqvist Spartacuskören Individuellt deltagande Promenad Man Göteborg 1949
Pierre Ekvall Strömstad Löparklubb Vänersborg - Öxnered Löpning Man FRÄNDEFORS 1964
Annica Gustafsson Vänersborg - Öxnered Promenad Man 1965
Tommy Josefsson Ymer Borås - Kypegården Löpning Man Borås 1951
Irene Eliasson Borås - Kypegården Löpning Kvinna Borås 1973
Björn Martinsson Strömstad LK Vänersborg - Öxnered Löpning Man Vänersborg 1988
Tobias Andersson Collective effort Malmö - Bulltofta - 5 km Löpning Man Malmö 1980
Miriam Negash Collective Effort Malmö - Bulltofta - 2,5km/Promenad Löpning Kvinna 1987
Bengt Persson Borås - Kypegården Löpning Man Borås 1949
Rasmus Andersson Vegan Runners IK Malmö - Bulltofta - 5 km Löpning Man Malmö 1984
Pieter Söron Nej till Nato Gbg Individuellt deltagande Löpning Man Göteborg 1948
marie lundberg Proletären FF Göteborg - Bergsjön Promenad Kvinna göteborg 1958
Sonja Persson Borås - Kypegården Promenad Kvinna Borås 1951
Simon Alskans Collective Effort Malmö - Bulltofta - 5 km Löpning Man Malmö 1980
Henrik Johansson Collective Effort Malmö - Bulltofta - 2,5km/Promenad Löpning Man Malmö 1973
Erik Elldér Malmö - Bulltofta - 5 km Löpning Man Göteborg 1985
Simon Larsson Individuellt deltagande Löpning Man Göteborg 1983
Erik Roshagen Malmö - Bulltofta - 5 km Löpning Man Malmö 1991
Ida Roshagen Collective Effort Malmö - Bulltofta - 5 km Löpning Kvinna Malmö 1988
Evelina Orrlöv Göteborg - Tynnered Löpning Kvinna Göteborg 1988
Chester Elmroth Göteborg - Tynnered Löpning Man 1989
Annsofi Pettersson Ev med spartacuskören Göteborg - Röda Sten Promenad Kvinna Göteborg 1949
Robin Pranter Collective Effort Malmö Malmö - Bulltofta - 5 km Löpning Man Malmö 1992
Mirza Zjajo Sundbyberg - Ursvik Promenad Man Handen 1983
Anna Karlsson Malmö - Bulltofta - 5 km Löpning Kvinna Malmö 1984
Ola Nilsson Malmö - Bulltofta - 5 km Löpning Man Malmö 1978
Erik Andersson Sundbyberg - Ursvik Löpning Man Bandhagen 1983
Mattis Nilsson Collective Effort IF Malmö - Bulltofta - 5 km Löpning Malmö 1980
Daniel Blennow Collective effort Malmö - Bulltofta - 5 km Löpning Man Malmö 1982
Pauline Green Malmö - Bulltofta - 5 km Löpning Kvinna Malmö 1990
Leonie Noe Collective Effort Malmö - Bulltofta - 5 km Löpning Kvinna Malmö 1995
Hector Wall Malmö - Bulltofta - 5 km Löpning Man Malmö 1995
Johan Åhlin Collective effort Malmö - Bulltofta - 5 km Löpning Man Malmö 1984
Tom Dahlström Vegan Runners IK Göteborg - Tynnered Löpning Man Västra Frölunda 1984
Johan Elldér Malmö - Bulltofta - 5 km Löpning Man Malmö 1987
Evelina Jensen Collective Effort Malmö - Bulltofta - 5 km Löpning Kvinna Malmö 1986
Elisabeth Björner Malmö - Bulltofta - 5 km Löpning Kvinna Malmo 1987
Marianne Hüll Individuellt deltagande Promenad Kvinna Hisings Kärra 1947
Tommi Gustafsson nejtillallt Malmö - Bulltofta - 5 km Löpning Man Vallåkra 1986
Martin Lööf Sundbyberg - Ursvik Löpning Man Älvsjö 1979
Rickard Torndahl Collective Effort IF Malmö - Bulltofta - 5 km Löpning Man Malmö 1987
Lovisa Nilsson Collective Effort IF Malmö - Bulltofta - 5 km Löpning Kvinna 1989
Cecilia Kyle Collective effort Malmö - Bulltofta - 5 km Löpning Kvinna Malmö 1984
Kim Åström Collective Effort Malmö - Bulltofta - 5 km Löpning Malmö 1993
Simon Unnersjö Collective Effort Malmö - Bulltofta - 5 km Löpning Man Malmö 1985
Mikael Sörling Malmö - Bulltofta - 5 km Löpning Malmö 1969
Alexander Alvarado Proletären FF Göteborg - Skatås Löpning Man Göteborg 1990
Hjördis Fohrman Individuellt deltagande Promenad Kvinna Jonsered 1951
Kjell Fohrman Individuellt deltagande Promenad Man 1950
Sofie Ekvall Strömstad Löparklubb Vänersborg - Öxnered Löpning Kvinna Trollhättan 1995
Christoffer Brunberg Vänersborg - Öxnered Löpning Man 1993
Mikael Ekvall Strömstad lk Vänersborg - Öxnered Löpning Västra Frölunda 1989
Stina Ekvall Vänersborg - Öxnered Promenad Kvinna 1989
Diaj Hermansen Individuellt deltagande Promenad Man Göteborg 1949
Agneta Sundin Svensk-Kubanska Föreningen Individuellt deltagande Promenad Kvinna 1957
Dan Ljung Individuellt deltagande Promenad Man Älmestad 1953
Guje Höglund Individuellt deltagande Promenad Kvinna Gothenburg 1947
Annica Bäckerstam Proletären FF Individuellt deltagande Promenad Kvinna Göteborg 1954
Larseric Bergqvist Svensk-Kubanska Föreningen Individuellt deltagande Promenad Man Göteborg 1944
Erik Svensson Real Maskin BK Göteborg - Bergsjön Löpning Man Göteborg 1986
Nåmis Louisedotter Vegan Runners IK Göteborg - Tynnered Löpning Man Göteborg 1991
Olivia Linander Göteborg - Tynnered Löpning Kvinna 1992
Andrietta Pettersson DALS ROSTOCK Individuellt deltagande Kvinna DALS ROSTOCK 1971
Kenny Rosén Stenkullens Röda Motionärer Göteborg - Bergsjön Man Stenkullen 1987
Stefan Gullholm Proletären ff Göteborg - Bergsjön Man Göteborg 1964
Anna-Nora Zell Göteborg - Länsmansgården Promenad Kvinna Göteborg 1954
Linda Jansson Individuellt deltagande Kvinna Sävedalen 1985
Ingemar Lund Svensk-Kubanska Föreningen Individuellt deltagande Man Kungsbacka 1958
Gunnar Silvermo Svensk-Kubanska Föreningen Göteborg - Röda Sten Promenad Göteborg 1951
Marie Fahlen Individuellt deltagande Kvinna Göteborg 1955
Camilla Larsson Från Sverige till Palestina maraton Individuellt deltagande Upplands Väsby 1970
Tobbe Larsson Ship to Gaza Individuellt deltagande Man Upplands Väsby 1970
Bertil Andersson Individuellt deltagande Man Gothenburg 1952
Lennart Odhström IF Elfsborg Individuellt deltagande Man Las Palmas 1956
Karin Emanuelsson Ingen Göteborg - Säröleden - 5km/10km (tidtagen löpning) Löpning Kvinna Göteborg 1969
Ingrid Frejd Individuellt deltagande Kvinna Göteborg 1985
Lennart Gradén Individuellt deltagande Man Göteborg 1948
Anne Reitz Göteborg - Röda Sten Promenad Kvinna Goeteborg 1957
Catarina Stymne Raftälven Individuellt deltagande Kvinna Föllinge 1946
Roland Mårtensson Raftälven Individuellt deltagande Man Föllinge 1947
Jonas Myhrman Göteborg - Skatås Löpning Man Mölnlycke 1979
Lisa Stern Individuellt deltagande Löpning Kvinna Gävle 1978
Johan Lång Individuellt deltagande Löpning 1970
Ferbie Åhlund Individuellt deltagande Löpning Göteborg 1990
Eléa Karlsson Individuellt deltagande Löpning Göteborg 1990
Cristopher Henry Individuellt deltagande Löpning Göteborg 1983
Bosse Johansson Göteborgs Hamnarbetares IF Göteborg - Länsmansgården Löpning Man Göteborg 1950
Annika Aurell 41457 Göteborg Individuellt deltagande Löpning Göteborg 1971
Agneta Samuelsson Proletären FF Individuellt deltagande Löpning Harestad 1962
William Wismeier Proletären FF Individuellt deltagande Löpning Västra Frölunda 1988
Sandra Wismeier Proletären FF Göteborg - Tynnered Promenad Västra Frölunda 1988
Anders Karlsson Proletären FF Individuellt deltagande Löpning Göteborg 1985
Staffan Ehnebom Individuellt deltagande Promenad Tanumshede 1952
Agneta Ehnebom Individuellt deltagande Promenad Tanumshede 1953
Annulerad Anmälan Individuellt deltagande Promenad Göteborg 1991
Hans Hamrin Proletären FF Individuellt deltagande Löpning Sundbyberg 1956
Stefan Gullholm Klubblös Individuellt deltagande Löpning Göteborg 1964
Jonatan Fahlén Proletären FF Individuellt deltagande Löpning Göteborg 1990

Barn/Ungdom

Namn Klubb Startgrupp Klass Kön Ort Födelseår
Lovis Lundberg Umeå - Ålidhem Kvinna Umeå 2015
Samer Abu Olba Borås Borås - Kypegården Man Borås 2006
Edvin Claesson Palmqvist Göteborg - Tynnered Göteborg 2017
Linda Magnusson Göteborg - Tynnered Kvinna Göteborg 1980
Jockum Wallin Göteborg - Tynnered Man Göteborg 2015
Natalia Hernandez Göteborg - Skatås
Liam Nordlund Sundbyberg - Ursvik
Linus Nordlund Sundbyberg - Ursvik
Yaya King Upplands - Bro United FK Upplands-Bro: Lillsjön 2002
Frej Ragnar Kilner Rönnbäck Göteborg - Skatås
Killian Thyr Djerf Sundbyberg - Ursvik
Ellen Horne Göteborg - Länsmansgården Kvinna Göteborg 2015
Amadeo Tiroler Individuellt deltagande
Gillis Johansson Upplands-Bro: Lillsjön
Angelo Jonsson Göteborg - Länsmansgården
Chanel Blomstrand Vänersborg Vänersborg - Öxnered Kvinna Vänersborg 2006
Emilio Rubin Malmö - Bulltofta - 2,5km/Promenad
Edith Engström Göteborg - Bergsjön Kvinna Malmö 2013
Vidar Lo Blom Nählinder Göteborg - Hammarkullen Man Angered 2010
Eli Blom Nählinder Göteborg - Hammarkullen
Edda Rauer Göteborg - Bergsjön Kvinna Göteborg 2013
Nikolai Selg Rissne IF Sundbyberg - Ursvik Man Sundbyberg 2009
Lian Berntsson Thörnqvist Proletären FF Göteborg - Tynnered Man 2018
Tage Nilsson karlsson Malmö - Bulltofta - 2,5km/Promenad Malmö 2015
Åke Nilsson karlsson Malmö - Bulltofta - 2,5km/Promenad
Olle Andersson Göteborg - Länsmansgården
Viola Rönnmark Göteborg - Bergsjön
Alma Rönnmark Göteborg - Bergsjön
Isak Kilner Göteborg - Röda Sten Kvinna Västra Frölunda 2012
Elias Kilner Göteborg - Röda Sten
Inez Kilner Göteborg - Röda Sten
Julian Fernandez Kilner Göteborg - Röda Sten
Bonnie Franck Ferguson Göteborg - Länsmansgården
Ava Castellanos Nordström Individuellt deltagande
Bror Wetteholm Individuellt deltagande
Freja Holt Proletären FF Individuellt deltagande Göteborg 2013
Saga Frejd Proletären FF Göteborg - Tynnered 2015
Leah Blomqvist Upplands - Bro United FK Upplands-Bro: Lillsjön Man 2005
Noehl Blomqvist Upplands - Bro United FK Upplands-Bro: Lillsjön
Noehl Blomqvist Upplands-Bro: Lillsjön
George Abou Raad Upplands - Bro United FK Upplands-Bro: Lillsjön
Dario Marof Upplands - Bro United FK Upplands-Bro: Lillsjön
Minna Damstedt Upplands - Bro United FK Upplands-Bro: Lillsjön
Sami Shah Upplands - Bro United FK Upplands-Bro: Lillsjön
Tina Jalal Upplands - Bro United FK Upplands-Bro: Lillsjön
Ailin Gullbrand Upplands - Bro United FK Upplands-Bro: Lillsjön Kvinna 2005
Mikel Gullbrand Upplands - Bro United FK Upplands-Bro: Lillsjön Kvinna
Mira Bogard Upplands - Bro United FK Upplands-Bro: Lillsjön Kvinna
Ebba Hallingström Upplands - Bro United FK Upplands-Bro: Lillsjön Kvinna
Teho Blomqvist Upplands - Bro United FK Upplands-Bro: Lillsjön Man
Gustav Söder Olofsson Borås Palestinagrupp Borås - Kypegården
Helen Boring Proletären FF Göteborg - Tynnered
Malin Boring Proletären FF Göteborg - Tynnered
Ada Ascher Göteborg - Skatås
Torsten Horne Göteborg - Länsmansgården Man Göteborg 2012
iris persson Individuellt deltagande
Liv Andersson Jönköping - Knektaparken
Tilde Demme Angered Göteborg - Länsmansgården Kvinna Angered 2016
Arvid Jadenius Angered Göteborg - Länsmansgården Man Angered 2018
Ellis Sundkvist Göteborg Göteborg - Tynnered Kvinna Göteborg 2015
Kaj Humlesjö Göteborg - Tynnered
Hella Humlesjö Göteborg - Tynnered
Leen Awad Sundbyberg - Ursvik 2004
Melvin Halldin Borås - Kypegården
Olivia Halldin Borås - Kypegården
Xander Fransson Vänersborg - Öxnered Man Vänersborg 2008
Theo Fransson Vänersborg - Öxnered
William Ekvall Vänersborg AIK Vänersborg - Öxnered Man Uddevalla 2012
Naomi Gustafsson Vänersborg - Öxnered
Zoey Gustafssons Vänersborg - Öxnered
Bob Ekvall Vänersborg - Öxnered
Zainah Natour Raftälven Individuellt deltagande
Hasan Natour Raftälven Individuellt deltagande
Kinda Natour Raftälven Individuellt deltagande
Julia Natour Raftälven Individuellt deltagande
Sigrid Öberg Individuellt deltagande
Axel Öberg Individuellt deltagande
Eric Eliasson Borås - Kypegården
Alma Wismeier Proletären FF Individuellt deltagande Västra Frölunda 2018
Erik Wismeier Proletären FF Göteborg - Tynnered Västra Frölunda 2018

Vuxen (kopia)

Inga anmälda
Namn Klubb Startgrupp Klass Kön Ort Födelseår