Anmälda till John Bauer Trail Run 2021 Avancerad sök

John Bauer Trail Run 18 km

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Ellen Henrysson Ödeshögs SK KS (Kvinnor (seniorer) Kvinna Ödeshög 2000
Klas Söderholm VBG MS (Män seniorer) Man Vänersborg 1967
Daniel Måledal MS (Män seniorer) Man Jönköping 1980
Daniel Åström Trailrunning Sweden Linköping/Vreta kloster MS (Män seniorer) Man Ljungsbro 1973
Johan Wideslätt Tillberga OCR MS (Män seniorer) Man Linköping 1987
Jimmy Iby IKHP Huskvarna MS (Män seniorer) Man GRÄNNA 1984
Ahmet Rapi IKHP Huskvarna MS (Män seniorer) Man JÖNKÖPING 1998
Mikael Nordquist Tisdagsklubben MS (Män seniorer) Man Huskvarna 1981
Petter Karlsson MS (Män seniorer) Man Huskvarna 1979
Tomas Kraft Huskvarna MS (Män seniorer) Man Huskvarna 1975
Peter Lagervall IK Stern MS (Män seniorer) Man Göteborg 1991
Joakim Jonsson Eksjö södra MS (Män seniorer) Man Hult 1984
Mattias Hassel Huskvarna MS (Män seniorer) Man Huskvarna 1980
Björn Andersson Värnamo MS (Män seniorer) Man Värnamo 1967
Måns Persson MS (Män seniorer) Jönköping 1993
Lo Lundberg KS (Kvinnor (seniorer) Jönköping 1997
Pontuz Zachlund Umara Sports Club MS (Män seniorer) Man Huskvarna 1992
Rikard Hallin Sockertoppen IF MS (Män seniorer) Man Jönköping 1992
Mattias Dahlgren Ekhagens IF MS (Män seniorer) Man Jönköping 1978
Oskar Lund Fredrikshofs FIF MS (Män seniorer) Man Stockholm 1984
Johan Skoghäll MS (Män seniorer) Man Bottnaryd 1980
Jakob Åberg MS (Män seniorer) Man Huskvarna 1988
Pär Ekman Team Bunkern MS (Män seniorer) Man GÖTEBORG 1972
Patricia Badh IK wilske KS (Kvinnor (seniorer) Kvinna Falköping 1975
Ragnar Rosenqvist Billingens vårdcentral MS (Män seniorer) Man Skövde 1984
Hugo Jacobsson Kungsbacka MS (Män seniorer) Man Kungsbacka 2002
Anders Jacobsson Kungsbacka MS (Män seniorer) Man Kungsbacka 1972
Joakim Karlström MS (Män seniorer) Man Huskvarna 1992
Niklas Eriksson Gammalkil MS (Män seniorer) Man Gammalkil 1982
David Karlsson Huskvarna MS (Män seniorer) Man HUSKVARNA 1988
mimmi svensson Apladalen löparklubb KS (Kvinnor (seniorer) Kvinna värnamo 1994
Joe Walfridson Ik Sisu MS (Män seniorer) Man Nässjö 1974
herbert Gutierrez GÖTEBORG MS (Män seniorer) Man GÖTEBORG 1970
Johan Cardell Ik Sisu MS (Män seniorer) Man Nässjö 1973
Patrik Dahlberg Jönköpings OK MS (Män seniorer) Man Taberg 1975
Sofia Wånge KS (Kvinnor (seniorer) Kvinna Huskvarna 1991
Michael Björnlinger IK Vista MS (Män seniorer) Man Huskvarna 1963
David Tell Tisdagsklubben MS (Män seniorer) Man Huskvarna 1979
Josefin Holmström Billingen X-trail SC KS (Kvinnor (seniorer) Kvinna Skövde 1993
Ulrika Ribbholm OK Njudung KS (Kvinnor (seniorer) Kvinna Landsbro 1969
Markus Öhman Hjo MS (Män seniorer) Man Hjo 1967
Andreas Hägglund Tisdagsklubben Huskvarna MS (Män seniorer) Man Huskvarna 1981
Mikael Lundborg Where are Hjo MS (Män seniorer) Man Hjo 1970
Maria Seger Vildmarkshotellet/ Destination Kolmården KS (Kvinnor (seniorer) Kvinna Kolmården 1972
Fredrik Lilliestielke MS (Män seniorer) Man JÖNKÖPING 1976
Claes- Frederic Antonsson IK Wilske MS (Män seniorer) Man Falköping 1977
Sofia Pettersson KS (Kvinnor (seniorer) Kvinna Tidaholm 1987
Sandra Magnusson Schlätta schliter KS (Kvinnor (seniorer) Kvinna Tidaholm 1978
Jessica Renlund KS (Kvinnor (seniorer) Kvinna Västra Frölunda 1994
Albin Kornbeck Växjö Löparklubb MS (Män seniorer) Man Braås 1988
Andreas Kalén Tjalve IF Norrköping MS (Män seniorer) Man Norrköping 1991
Martin Vänt MS (Män seniorer) Man Norrköping 1976
Mikael Stenson MS (Män seniorer) Man Åby 1977
Therése Carlbrant KS (Kvinnor (seniorer) Kvinna Tenhult 1986
Tobias Nygren IKHP MS (Män seniorer) Man Jönköping 1978
Hampus Nordin IK Hakarpspojkarna MS (Män seniorer) Man JÖNKÖPING 1988
Joakim Gumaelius Tibro OK MS (Män seniorer) Man Tibro 1988
Tomas Petersen Ok njudung MS (Män seniorer) Man Vetlanda 1969
Richard Edlund JJK-Samurai MS (Män seniorer) Man Jönköping 1987
Martin Hellman MS (Män seniorer) Man Huskvarna 1988
Morgan Miledal Ok njudung MS (Män seniorer) Man Vetlanda 1971
Veronica Miledal Ok Njudung KS (Kvinnor (seniorer) Kvinna Vetlanda 1969
Milos Plavsic Södertälje MS (Män seniorer) Man Södertälje 1986
Maximilian Sieber - MS (Män seniorer) Man Jönköping 1987
Emil Lindgren MS (Män seniorer) Man Hjo 1990
Malin Fallgren Trail Torsdag KS (Kvinnor (seniorer) Kvinna Göteborg 1994
Katarina Holmgren IK Frej KS (Kvinnor (seniorer) Kvinna Täby 1982
Emil Strandberg MS (Män seniorer) Man Jönköping 1986
Patrik Albinsson MS (Män seniorer) Man Kärna 1988
Jeanette Svensson KS (Kvinnor (seniorer) Kvinna Lycke 1990
Anton Dahllöv MS (Män seniorer) Man Lycke 1990
Helena Skansén Nyberg IK NocOut KS (Kvinnor (seniorer) Kvinna Ljungsbro 1978
Robert Andersson MS (Män seniorer) Man Nyköping 1973
Erik Nilsson Jönköping MS (Män seniorer) Man Jönköping 1977
Oliver Renström MS (Män seniorer) Man Jönköping 1980
Calle Arnoldsson MS (Män seniorer) Man Hok 1989
Jonatan Sjölander MS (Män seniorer) Man Värnamo 1985
Ludvig Bergander Tisdagsklubben MS (Män seniorer) Man Huskvarna 1988
Christer Samuelsson MS (Män seniorer) Man Vårgårda 1967
Rasmus Johansson MS (Män seniorer) Man Jönköping 1994
Robin Fundby MS (Män seniorer) Man Jönköping 1989
Jessica Lundberg IK NocOut.se KS (Kvinnor (seniorer) Kvinna Skänninge 1986
Moa Fohlin Växjö KS (Kvinnor (seniorer) Kvinna Växjö 1996
Jörgen Fohlin Löttorp MS (Män seniorer) Man Löttorp 1967
Michael Edgren Ok Gränsen MS (Män seniorer) Man Habo 1985
Johanna Fridhagen Göteborg Majorna orienteringsklubb KS (Kvinnor (seniorer) Kvinna Älvängen 1991
Simon Ragnar team bunkern IF MS (Män seniorer) Man Partille 1983
David Kristenson Team Bunkern IF MS (Män seniorer) Man Göteborg 1989
Henrik Gustavsson MS (Män seniorer) Man Mariestad 1987
Hilda Geber KS (Kvinnor (seniorer) Kvinna Mariestad 1987
Clarinda Larsson KS (Kvinnor (seniorer) Kvinna Bor 1973
Johan Eskilsson MS (Män seniorer) Man Bor 1968
Nina Myhre Team Bunkern IF KS (Kvinnor (seniorer) Göteborg 1963
Alexander Arebo Dammert TABERG MS (Män seniorer) Man TABERG 1985
Jon Gustafsson Trollhättan MS (Män seniorer) Man Trollhättan 1987
Kent Johansson Östansjö sk MS (Män seniorer) Man Kumla 1968
Susanne Nyman Östansjö SK KS (Kvinnor (seniorer) Kvinna Örebro 1964
Oscar Björklund MS (Män seniorer) Man Stockholm 1985
Tobias Öberg Team Bunkern IF MS (Män seniorer) Man Göteborg 1986
Martin Källgård Team Bunkern IF MS (Män seniorer) Man Göteborg 1976
joachim Lundahl MS (Män seniorer) Man Jönköping 1989
Johan Bäck Vaggeryd SOK MS (Män seniorer) Man Hok 1973
Lars Gunnarsson MS (Män seniorer) Man Habo 1978

John Bauer Trail Run 10 km

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Jonas Bågenhammar Huskvarna MS (Män seniorer) Man Huskvarna§ 1982
Sara Gifting VRETA SoMK KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Ljungsbro 1978
Gustav Höög JCK MS (Män seniorer) Man huskvarna 1995
Ashley Waddell Run-D.M.C. KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Skövde 1986
Trinidad Sánchez Montoya Jönköping KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Jönköping 1997
john strand STOCKHOLM MS (Män seniorer) Man STOCKHOLM 1983
Oscar Claesson IKHP Huskvarna MS (Män seniorer) Man Taberg 1995
Gabriel Claesson IKHP Huskvarna MS (Män seniorer) Man TABERG 2004
Matilda Brisback Djurmo KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Djurmo 1996
Kristoffer Säfström Göteborg MS (Män seniorer) Man Göteborg 1989
Madeleine Larsson IKHP Huskvarna KS (Kvinnor seniorer) Kvinna JÖNKÖPING 1994
David Erixon IF Hallby SOK MS (Män seniorer) Man Månsarp 1980
Michaela Carlsson Vetlanda KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Vetlanda 1987
Jacob Andersson Vetlanda MS (Män seniorer) Man Vetlanda 1985
Jonas Ekdahl Tranås MS (Män seniorer) Man Tranås 1977
Morgan Petersson Varnhem MS (Män seniorer) Man Varnhem 1974
Ella Arwesved Tibro OK KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Skövde 1996
Patrick Ljungberg Crossfit karlskoga MS (Män seniorer) Man Degerfors 1972
Angelica Ljungberg Crossfit karlskoga KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Degerfors 1972
André Madejczyk @trailsandmore MS (Män seniorer) Man Torup 1975
Mikael Stenbäck Taberg MS (Män seniorer) Man Taberg 1983
Kristian Stenbäck Eksjö MS (Män seniorer) Man Eksjö 1985
Mari Green Väderstad KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Väderstad 1979
Henrik Josefsson Nässjö MS (Män seniorer) Man Nässjö 1983
Malin Hultqvist Billingen X-trail Sports Club KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Skövde 1986
johan hallendorff Nissarna MS (Män seniorer) Man huskvarna 1977
Ulrik Gejervall Nissarna MS (Män seniorer) Man forserum 1971
Hans Danielsson TRAILTEAM 66 MS (Män seniorer) Man Ludvika 1966
Jörgen Hermann-Grund TRAILTEAM 66 MS (Män seniorer) Man Ludvika 1966
Emel Josefsson Jönköping KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Jönköping 1992
Caroline Rydh Sockertoppen IF KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Lerum 1983
Christoffer Karlsson Ruda IF MS (Män seniorer) Man Fliseryd 1997
Gustaf Pilfalk Lekeryd Svarttorp SK MS (Män seniorer) Man Lekeryd 1979
Martin Olsson HÖKENSÅS MCK MS (Män seniorer) Man Jönköping 1991
mathias sandstedt IKHP MS (Män seniorer) Man Jönköping 1995
Gustaf Dohlmar Linköping MS (Män seniorer) Man Linköping 1985
Emma Sundelius IKHP KS (Kvinnor seniorer) Kvinna JÖNKÖPING 1989
Daniel Ekman IKHP MS (Män seniorer) Man Jönköping 1988
David andersson Örebro MS (Män seniorer) Man Örebro 1990
Sofia Gumaelius Tibro OK KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Tibro 1993
Anna Carlemar Ok Njudung KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Vetlanda 1966
Sotiria Derri Jönköping KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Jönköping 1974
Gustaf Reis Bankeryd MS (Män seniorer) Man Bankeryd 1984
Elisabeth Lindberg Gnesta KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Gnesta 1971
Jörgen Lindberg Gnesta MS (Män seniorer) Man Gnesta 1970
Sofia Birgersson Göteborg KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Göteborg 1976
Albert Asterhed Jarfjord IFK Sävsjö MS (Män seniorer) Man Sävsjö 1992
Lina Krantz Nässjö KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Nässjö 1979
Mikael Krantz Nässjö MS (Män seniorer) Man Nässjö 1978
William Krantz Nässjö MS (Män seniorer) Man Nässjö 2009
Vanja Nilsson Barnarp KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Jönköping 1979
Patricia Sundelin Jönköping KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Jönköping 1985
Patrik Ottvar Ingen MS (Män seniorer) Man Habo 1991
Christian Karlssons Fliseryd MS (Män seniorer) Man Fliseryd 1993
Julia Westh Habo friidrott KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Mullsjö 2004
Linda Svenske RFZ Warriors KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Ljungby 1977
Jimmy Svenske RFZ Warriors MS (Män seniorer) Man Ljungby 1976
Linda Håkansson RFZ Warriors KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Ljungby 1973
Malin Karlsson RFZ WARRIORS KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Annerstad 1980
Amelia Reitter Jönköping KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Jönköping 1991
Johan Wallin Rfz Warriors MS (Män seniorer) Man Ljungby 1979
Lovisa Rogö IKHP KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Jönköping 1989
Dennis Sulander Ingen klubb MS (Män seniorer) Man Jönköping 1988
Markus Halvardsson Bårarp MS (Män seniorer) Man Jönköping 1987
Mats Palmgren Kungälv MS (Män seniorer) Man Kärna 1990
Andreas Råvik Vaggeryds SOK MS (Män seniorer) Man Vaggeryd 1974
Sten Mogren ENSKEDEDALEN MS (Män seniorer) Man ENSKEDEDALEN 1959
Andrea Mogren CrossFit Eken KS (Kvinnor seniorer) Kvinna ENSKEDEDALEN 2001
Per Bjelke Smulans flås MS (Män seniorer) Man UMEÅ 1980
Anna Bjelke Smulans Flås KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Västra Frölunda 1976
Henrik Andersson JÖNKÖPING MS (Män seniorer) Man Jönköping 1992
Emma Johansson Jönköping KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Jönköping 1995
Sandra Kristof Jönköping KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Jönköping 1985
Christian Gustavsson Jönköping MS (Män seniorer) Man Jönköping 1984
Johan Simonsson Löpargubbar MS (Män seniorer) Man Askim 1976
Daniel Brusehed Löpargubbar MS (Män seniorer) Man Billdal 1976
Kristian Thörnblom Löpargubbar MS (Män seniorer) Man Västra Frölunda 1976
Björn Hanson Löpargubbar MS (Män seniorer) Man Halmstad 1976
Daniel Cambring Hjo MS (Män seniorer) Man Hjo 1977
Tommy Blom Mölltorp MS (Män seniorer) Man Mölltorp 1978
Veronica Bromander Nässjö KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Äng 1988
Anders Wallerstedt Team Bunkern MS (Män seniorer) Man Onsala 1967
Inger Magnusson Team Bunkern KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Hisings Kärra 1967
Jenifer Ruz Sussan & Jenifer KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Ellös 1980
Susanne Karjalainen Susanne & Jenifer KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Partille 1980
Johanna Jonsson SOK Aneby KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Tranås 1986
Marcus Gullander Jönköping MS (Män seniorer) Man Jönköping 1985
Martina Karlsson Borlänge KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Borlänge 1988
Pontus Nilsson Sävsjö MS (Män seniorer) Man Sävsjö 1992
Petra Höyhtyä KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Karlstad 1975
Denise Bäckström KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Norrköping 1976
Susanne Svanberg Team Bunkern KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Torslanda 1970
Linda Kulneff KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Värnamo 1984
Margareta Huhta Nilsson Team Bunkern IF KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Torslanda 1969
Emma Karlsson Jönköping KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Jönköping 1994
Peter Brisback MS (Män seniorer) Man VÄSTERÅS 1967
Martin Boström Jönköping MS (Män seniorer) Man Jönköping 1987
Christoffer Johnsson Jönköping MS (Män seniorer) Man Jönköping 1987
Carita Knutsson Team Bunkern If KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Hisings Backa 1970
Lars Knutsson Team Bunkern If MS (Män seniorer) Man Hisings Backa 1969
Emmie Josefsson Team Bunkern IF KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Göteborg 1989
Hanna Josefsson Team Bunkern IF KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Göteborg 1986
Joanna Erik Dahlbergsgatan, 48 Göteborg KS (Kvinnor seniorer) Kvinna Göteborg 1991
Johan Mood HLTC Eksjö MS (Män seniorer) Man Ekšjö 1988

John Bauer Trail Run 4 km

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Lova Nilsson IS Göta F15 Kvinna Helsingborg 2007
Hosin Almohamad Albakkar tranås P15 Man Adelöv 2006
Irma Westh Habo friidrott F15 Kvinna Mullsjö 2007

John Bauer Trail Run 2 km - Kidz

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Mio Bågenhammar Huskvarna P9 Man Huskvarna 2016
Gunnar Häggmark Skene SOIS P11 Man Skene 2010
Vera Dahlberg Jönköpings OK F13 Kvinna Taberg 2008
Melvin Nordquist P9 Man Huskvarna 2014
Theo Nordquist P11 Man Huskvarna 2010
Melvin Andersson Vetlanda P9 Man Vetlanda 2014
Noah Jonsson Hult P9 Man Hult 2013
Elina Lindén Växjö OK F9 Kvinna Växjö 2012
Sofia Altin Växjö OK F9 Kvinna Växjö 2012
Tilde Larsson LSSK F9 Kvinna Huskvarna 2015
Eddie Larsson LSSK P11 Man Huskvarna 2011
Ellen Nilsson IS Göta F11 Kvinna Helsingborg 2011
Ivan Rajalingam Bankeryd P9 Man Bankeryd 2013
Felicia Walltin IKHP Huskvarna F11 Kvinna HUSKVARNA 2011
Julia Walltin IKHP Huskvarna F13 Kvinna HUSKVARNA 2009
Lukas Clasén IF Hallby SOK P13 Man Jönköping 2009
Elliot Clasén IF Hallby SOK P9 Man Jönköping 2012
Stina Rosander Lssk F11 Kvinna Lekeryd 2010
Lily Gerhardsson Barnarp F13 Kvinna Jönköping 2008
Vera Westh Habo friidrott F9 Kvinna Mullsjö 2007
Veronika Råvik Vaggeryds SOK F13 Kvinna Vaggeryd 2008
Carl-johan Holmgren IK frej P11 Man Täby 2011
Walter Holmgren IK frej P13 Man Täby 2013
Adela Höyhtyä F11 Kvinna Karlstad 2010
Ofelia Bäckström F11 Kvinna Norrköping 2010
Lowe Edgren Habo if P9 Man Habo 2013

John Bauer Trail Run 18 km (kopia)

Inga anmälda
Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår