Anmälda till John Bauer Trail Run 2021
Avancerad sök
John Bauer Trail Run 18 km
Namn
Klubb
Klass
Kön
Födelseår
Ellen Henrysson
Ödeshögs SK
KS (Kvinnor (seniorer)
Kvinna
2000
Klas Söderholm
VBG
MS (Män seniorer)
Man
1967
Daniel Måledal
MS (Män seniorer)
Man
1980
Daniel Åström
Trailrunning Sweden Linköping/Vreta kloster
MS (Män seniorer)
Man
1973
Johan Wideslätt
Tillberga OCR
MS (Män seniorer)
Man
1987
Jimmy Iby
IKHP Huskvarna
MS (Män seniorer)
Man
1984
Ahmet Rapi
IKHP Huskvarna
MS (Män seniorer)
Man
1998
Mikael Nordquist
Tisdagsklubben
MS (Män seniorer)
Man
1981
Petter Karlsson
MS (Män seniorer)
Man
1979
Tomas Kraft
Huskvarna
MS (Män seniorer)
Man
1975
Peter Lagervall
IK Stern
MS (Män seniorer)
Man
1991
Joakim Jonsson
Eksjö södra
MS (Män seniorer)
Man
1984
Mattias Hassel
Huskvarna
MS (Män seniorer)
Man
1980
Björn Andersson
Värnamo
MS (Män seniorer)
Man
1967
Måns Persson
MS (Män seniorer)
1993
Lo Lundberg
KS (Kvinnor (seniorer)
1997
Pontuz Zachlund
Umara Sports Club
MS (Män seniorer)
Man
1992
Rikard Hallin
Sockertoppen IF
MS (Män seniorer)
Man
1992
Mattias Dahlgren
Ekhagens IF
MS (Män seniorer)
Man
1978
Oskar Lund
Fredrikshofs FIF
MS (Män seniorer)
Man
1984
Johan Skoghäll
MS (Män seniorer)
Man
1980
Jakob Åberg
MS (Män seniorer)
Man
1988
Pär Ekman
Team Bunkern
MS (Män seniorer)
Man
1972
Patricia Badh
IK wilske
KS (Kvinnor (seniorer)
Kvinna
1975
Ragnar Rosenqvist
Billingens vårdcentral
MS (Män seniorer)
Man
1984
Hugo Jacobsson
Kungsbacka
MS (Män seniorer)
Man
2002
Anders Jacobsson
Kungsbacka
MS (Män seniorer)
Man
1972
Joakim Karlström
MS (Män seniorer)
Man
1992
Niklas Eriksson
Gammalkil
MS (Män seniorer)
Man
1982
David Karlsson
Huskvarna
MS (Män seniorer)
Man
1988
mimmi svensson
Apladalen löparklubb
KS (Kvinnor (seniorer)
Kvinna
1994
Joe Walfridson
Ik Sisu
MS (Män seniorer)
Man
1974
herbert Gutierrez
GÖTEBORG
MS (Män seniorer)
Man
1970
Johan Cardell
Ik Sisu
MS (Män seniorer)
Man
1973
Patrik Dahlberg
Jönköpings OK
MS (Män seniorer)
Man
1975
Sofia Wånge
KS (Kvinnor (seniorer)
Kvinna
1991
Michael Björnlinger
IK Vista
MS (Män seniorer)
Man
1963
David Tell
Tisdagsklubben
MS (Män seniorer)
Man
1979
Josefin Holmström
Billingen X-trail SC
KS (Kvinnor (seniorer)
Kvinna
1993
Ulrika Ribbholm
OK Njudung
KS (Kvinnor (seniorer)
Kvinna
1969
Markus Öhman
Hjo
MS (Män seniorer)
Man
1967
Andreas Hägglund
Tisdagsklubben Huskvarna
MS (Män seniorer)
Man
1981
Mikael Lundborg
Where are Hjo
MS (Män seniorer)
Man
1970
Maria Seger
Vildmarkshotellet/ Destination Kolmården
KS (Kvinnor (seniorer)
Kvinna
1972
Fredrik Lilliestielke
MS (Män seniorer)
Man
1976
Claes- Frederic Antonsson
IK Wilske
MS (Män seniorer)
Man
1977
Sofia Pettersson
KS (Kvinnor (seniorer)
Kvinna
1987
Sandra Magnusson
Schlätta schliter
KS (Kvinnor (seniorer)
Kvinna
1978
Jessica Renlund
KS (Kvinnor (seniorer)
Kvinna
1994
Albin Kornbeck
Växjö Löparklubb
MS (Män seniorer)
Man
1988
Andreas Kalén
Tjalve IF Norrköping
MS (Män seniorer)
Man
1991
Martin Vänt
MS (Män seniorer)
Man
1976
Mikael Stenson
MS (Män seniorer)
Man
1977
Therése Carlbrant
KS (Kvinnor (seniorer)
Kvinna
1986
Tobias Nygren
IKHP
MS (Män seniorer)
Man
1978
Hampus Nordin
IK Hakarpspojkarna
MS (Män seniorer)
Man
1988
Joakim Gumaelius
Tibro OK
MS (Män seniorer)
Man
1988
Tomas Petersen
Ok njudung
MS (Män seniorer)
Man
1969
Richard Edlund
JJK-Samurai
MS (Män seniorer)
Man
1987
Martin Hellman
MS (Män seniorer)
Man
1988
Morgan Miledal
Ok njudung
MS (Män seniorer)
Man
1971
Veronica Miledal
Ok Njudung
KS (Kvinnor (seniorer)
Kvinna
1969
Milos Plavsic
Södertälje
MS (Män seniorer)
Man
1986
Maximilian Sieber
-
MS (Män seniorer)
Man
1987
Emil Lindgren
MS (Män seniorer)
Man
1990
Malin Fallgren
Trail Torsdag
KS (Kvinnor (seniorer)
Kvinna
1994
Katarina Holmgren
IK Frej
KS (Kvinnor (seniorer)
Kvinna
1982
Emil Strandberg
MS (Män seniorer)
Man
1986
Patrik Albinsson
MS (Män seniorer)
Man
1988
Jeanette Svensson
KS (Kvinnor (seniorer)
Kvinna
1990
Anton Dahllöv
MS (Män seniorer)
Man
1990
Helena Skansén Nyberg
IK NocOut
KS (Kvinnor (seniorer)
Kvinna
1978
Robert Andersson
MS (Män seniorer)
Man
1973
Erik Nilsson
Jönköping
MS (Män seniorer)
Man
1977
Oliver Renström
MS (Män seniorer)
Man
1980
Calle Arnoldsson
MS (Män seniorer)
Man
1989
Jonatan Sjölander
MS (Män seniorer)
Man
1985
Ludvig Bergander
Tisdagsklubben
MS (Män seniorer)
Man
1988
Christer Samuelsson
MS (Män seniorer)
Man
1967
Rasmus Johansson
MS (Män seniorer)
Man
1994
Robin Fundby
MS (Män seniorer)
Man
1989
Jessica Lundberg
IK NocOut.se
KS (Kvinnor (seniorer)
Kvinna
1986
Moa Fohlin
Växjö
KS (Kvinnor (seniorer)
Kvinna
1996
Jörgen Fohlin
Löttorp
MS (Män seniorer)
Man
1967
Michael Edgren
Ok Gränsen
MS (Män seniorer)
Man
1985
Johanna Fridhagen
Göteborg Majorna orienteringsklubb
KS (Kvinnor (seniorer)
Kvinna
1991
Simon Ragnar
team bunkern IF
MS (Män seniorer)
Man
1983
David Kristenson
Team Bunkern IF
MS (Män seniorer)
Man
1989
Henrik Gustavsson
MS (Män seniorer)
Man
1987
Hilda Geber
KS (Kvinnor (seniorer)
Kvinna
1987
Clarinda Larsson
KS (Kvinnor (seniorer)
Kvinna
1973
Johan Eskilsson
MS (Män seniorer)
Man
1968
Nina Myhre
Team Bunkern IF
KS (Kvinnor (seniorer)
1963
Alexander Arebo Dammert
TABERG
MS (Män seniorer)
Man
1985
Jon Gustafsson
Trollhättan
MS (Män seniorer)
Man
1987
Kent Johansson
Östansjö sk
MS (Män seniorer)
Man
1968
Susanne Nyman
Östansjö SK
KS (Kvinnor (seniorer)
Kvinna
1964
Oscar Björklund
MS (Män seniorer)
Man
1985
Tobias Öberg
Team Bunkern IF
MS (Män seniorer)
Man
1986
Martin Källgård
Team Bunkern IF
MS (Män seniorer)
Man
1976
joachim Lundahl
MS (Män seniorer)
Man
1989
Johan Bäck
Vaggeryd SOK
MS (Män seniorer)
Man
1973
Lars Gunnarsson
MS (Män seniorer)
Man
1978
John Bauer Trail Run 10 km
Namn
Klubb
Klass
Kön
Födelseår
Jonas Bågenhammar
Huskvarna
MS (Män seniorer)
Man
1982
Sara Gifting
VRETA SoMK
KS (Kvinnor seniorer)
Kvinna
1978
Gustav Höög
JCK
MS (Män seniorer)
Man
1995
Ashley Waddell
Run-D.M.C.
KS (Kvinnor seniorer)
Kvinna
1986
Trinidad Sánchez Montoya
Jönköping
KS (Kvinnor seniorer)
Kvinna
1997
john strand
STOCKHOLM
MS (Män seniorer)
Man
1983
Oscar Claesson
IKHP Huskvarna
MS (Män seniorer)
Man
1995
Gabriel Claesson
IKHP Huskvarna
MS (Män seniorer)
Man
2004
Matilda Brisback
Djurmo
KS (Kvinnor seniorer)
Kvinna
1996
Kristoffer Säfström
Göteborg
MS (Män seniorer)
Man
1989
Madeleine Larsson
IKHP Huskvarna
KS (Kvinnor seniorer)
Kvinna
1994
David Erixon
IF Hallby SOK
MS (Män seniorer)
Man
1980
Michaela Carlsson
Vetlanda
KS (Kvinnor seniorer)
Kvinna
1987
Jacob Andersson
Vetlanda
MS (Män seniorer)
Man
1985
Jonas Ekdahl
Tranås
MS (Män seniorer)
Man
1977
Morgan Petersson
Varnhem
MS (Män seniorer)
Man
1974
Ella Arwesved
Tibro OK
KS (Kvinnor seniorer)
Kvinna
1996
Patrick Ljungberg
Crossfit karlskoga
MS (Män seniorer)
Man
1972
Angelica Ljungberg
Crossfit karlskoga
KS (Kvinnor seniorer)
Kvinna
1972
André Madejczyk
@trailsandmore
MS (Män seniorer)
Man
1975
Mikael Stenbäck
Taberg
MS (Män seniorer)
Man
1983
Kristian Stenbäck
Eksjö
MS (Män seniorer)
Man
1985
Mari Green
Väderstad
KS (Kvinnor seniorer)
Kvinna
1979
Henrik Josefsson
Nässjö
MS (Män seniorer)
Man
1983
Malin Hultqvist
Billingen X-trail Sports Club
KS (Kvinnor seniorer)
Kvinna
1986
johan hallendorff
Nissarna
MS (Män seniorer)
Man
1977
Ulrik Gejervall
Nissarna
MS (Män seniorer)
Man
1971
Hans Danielsson
TRAILTEAM 66
MS (Män seniorer)
Man
1966
Jörgen Hermann-Grund
TRAILTEAM 66
MS (Män seniorer)
Man
1966
Emel Josefsson
Jönköping
KS (Kvinnor seniorer)
Kvinna
1992
Caroline Rydh
Sockertoppen IF
KS (Kvinnor seniorer)
Kvinna
1983
Christoffer Karlsson
Ruda IF
MS (Män seniorer)
Man
1997
Gustaf Pilfalk
Lekeryd Svarttorp SK
MS (Män seniorer)
Man
1979
Martin Olsson
HÖKENSÅS MCK
MS (Män seniorer)
Man
1991
mathias sandstedt
IKHP
MS (Män seniorer)
Man
1995
Gustaf Dohlmar
Linköping
MS (Män seniorer)
Man
1985
Emma Sundelius
IKHP
KS (Kvinnor seniorer)
Kvinna
1989
Daniel Ekman
IKHP
MS (Män seniorer)
Man
1988
David andersson
Örebro
MS (Män seniorer)
Man
1990
Sofia Gumaelius
Tibro OK
KS (Kvinnor seniorer)
Kvinna
1993
Anna Carlemar
Ok Njudung
KS (Kvinnor seniorer)
Kvinna
1966
Sotiria Derri
Jönköping
KS (Kvinnor seniorer)
Kvinna
1974
Gustaf Reis
Bankeryd
MS (Män seniorer)
Man
1984
Elisabeth Lindberg
Gnesta
KS (Kvinnor seniorer)
Kvinna
1971
Jörgen Lindberg
Gnesta
MS (Män seniorer)
Man
1970
Sofia Birgersson
Göteborg
KS (Kvinnor seniorer)
Kvinna
1976
Albert Asterhed Jarfjord
IFK Sävsjö
MS (Män seniorer)
Man
1992
Lina Krantz
Nässjö
KS (Kvinnor seniorer)
Kvinna
1979
Mikael Krantz
Nässjö
MS (Män seniorer)
Man
1978
William Krantz
Nässjö
MS (Män seniorer)
Man
2009
Vanja Nilsson
Barnarp
KS (Kvinnor seniorer)
Kvinna
1979
Patricia Sundelin
Jönköping
KS (Kvinnor seniorer)
Kvinna
1985
Patrik Ottvar
Ingen
MS (Män seniorer)
Man
1991
Christian Karlssons
Fliseryd
MS (Män seniorer)
Man
1993
Julia Westh
Habo friidrott
KS (Kvinnor seniorer)
Kvinna
2004
Linda Svenske
RFZ Warriors
KS (Kvinnor seniorer)
Kvinna
1977
Jimmy Svenske
RFZ Warriors
MS (Män seniorer)
Man
1976
Linda Håkansson
RFZ Warriors
KS (Kvinnor seniorer)
Kvinna
1973
Malin Karlsson
RFZ WARRIORS
KS (Kvinnor seniorer)
Kvinna
1980
Amelia Reitter
Jönköping
KS (Kvinnor seniorer)
Kvinna
1991
Johan Wallin
Rfz Warriors
MS (Män seniorer)
Man
1979
Lovisa Rogö
IKHP
KS (Kvinnor seniorer)
Kvinna
1989
Dennis Sulander
Ingen klubb
MS (Män seniorer)
Man
1988
Markus Halvardsson
Bårarp
MS (Män seniorer)
Man
1987
Mats Palmgren
Kungälv
MS (Män seniorer)
Man
1990
Andreas Råvik
Vaggeryds SOK
MS (Män seniorer)
Man
1974
Sten Mogren
ENSKEDEDALEN
MS (Män seniorer)
Man
1959
Andrea Mogren
CrossFit Eken
KS (Kvinnor seniorer)
Kvinna
2001
Per Bjelke
Smulans flås
MS (Män seniorer)
Man
1980
Anna Bjelke
Smulans Flås
KS (Kvinnor seniorer)
Kvinna
1976
Henrik Andersson
JÖNKÖPING
MS (Män seniorer)
Man
1992
Emma Johansson
Jönköping
KS (Kvinnor seniorer)
Kvinna
1995
Sandra Kristof
Jönköping
KS (Kvinnor seniorer)
Kvinna
1985
Christian Gustavsson
Jönköping
MS (Män seniorer)
Man
1984
Johan Simonsson
Löpargubbar
MS (Män seniorer)
Man
1976
Daniel Brusehed
Löpargubbar
MS (Män seniorer)
Man
1976
Kristian Thörnblom
Löpargubbar
MS (Män seniorer)
Man
1976
Björn Hanson
Löpargubbar
MS (Män seniorer)
Man
1976
Daniel Cambring
Hjo
MS (Män seniorer)
Man
1977
Tommy Blom
Mölltorp
MS (Män seniorer)
Man
1978
Veronica Bromander
Nässjö
KS (Kvinnor seniorer)
Kvinna
1988
Anders Wallerstedt
Team Bunkern
MS (Män seniorer)
Man
1967
Inger Magnusson
Team Bunkern
KS (Kvinnor seniorer)
Kvinna
1967
Jenifer Ruz
Sussan & Jenifer
KS (Kvinnor seniorer)
Kvinna
1980
Susanne Karjalainen
Susanne & Jenifer
KS (Kvinnor seniorer)
Kvinna
1980
Johanna Jonsson
SOK Aneby
KS (Kvinnor seniorer)
Kvinna
1986
Marcus Gullander
Jönköping
MS (Män seniorer)
Man
1985
Martina Karlsson
Borlänge
KS (Kvinnor seniorer)
Kvinna
1988
Pontus Nilsson
Sävsjö
MS (Män seniorer)
Man
1992
Petra Höyhtyä
KS (Kvinnor seniorer)
Kvinna
1975
Denise Bäckström
KS (Kvinnor seniorer)
Kvinna
1976
Susanne Svanberg
Team Bunkern
KS (Kvinnor seniorer)
Kvinna
1970
Linda Kulneff
KS (Kvinnor seniorer)
Kvinna
1984
Margareta Huhta Nilsson
Team Bunkern IF
KS (Kvinnor seniorer)
Kvinna
1969
Emma Karlsson
Jönköping
KS (Kvinnor seniorer)
Kvinna
1994
Peter Brisback
MS (Män seniorer)
Man
1967
Martin Boström
Jönköping
MS (Män seniorer)
Man
1987
Christoffer Johnsson
Jönköping
MS (Män seniorer)
Man
1987
Carita Knutsson
Team Bunkern If
KS (Kvinnor seniorer)
Kvinna
1970
Lars Knutsson
Team Bunkern If
MS (Män seniorer)
Man
1969
Emmie Josefsson
Team Bunkern IF
KS (Kvinnor seniorer)
Kvinna
1989
Hanna Josefsson
Team Bunkern IF
KS (Kvinnor seniorer)
Kvinna
1986
Joanna Erik Dahlbergsgatan, 48
Göteborg
KS (Kvinnor seniorer)
Kvinna
1991
Johan Mood
HLTC Eksjö
MS (Män seniorer)
Man
1988
John Bauer Trail Run 4 km
Namn
Klubb
Klass
Kön
Födelseår
Lova Nilsson
IS Göta
F15
Kvinna
2007
Hosin Almohamad Albakkar
tranås
P15
Man
2006
Irma Westh
Habo friidrott
F15
Kvinna
2007
John Bauer Trail Run 2 km - Kidz
Namn
Klubb
Klass
Kön
Födelseår
Mio Bågenhammar
Huskvarna
P9
Man
2016
Gunnar Häggmark
Skene SOIS
P11
Man
2010
Vera Dahlberg
Jönköpings OK
F13
Kvinna
2008
Melvin Nordquist
P9
Man
2014
Theo Nordquist
P11
Man
2010
Melvin Andersson
Vetlanda
P9
Man
2014
Noah Jonsson
Hult
P9
Man
2013
Elina Lindén
Växjö OK
F9
Kvinna
2012
Sofia Altin
Växjö OK
F9
Kvinna
2012
Tilde Larsson
LSSK
F9
Kvinna
2015
Eddie Larsson
LSSK
P11
Man
2011
Ellen Nilsson
IS Göta
F11
Kvinna
2011
Ivan Rajalingam
Bankeryd
P9
Man
2013
Felicia Walltin
IKHP Huskvarna
F11
Kvinna
2011
Julia Walltin
IKHP Huskvarna
F13
Kvinna
2009
Lukas Clasén
IF Hallby SOK
P13
Man
2009
Elliot Clasén
IF Hallby SOK
P9
Man
2012
Stina Rosander
Lssk
F11
Kvinna
2010
Lily Gerhardsson
Barnarp
F13
Kvinna
2008
Vera Westh
Habo friidrott
F9
Kvinna
2007
Veronika Råvik
Vaggeryds SOK
F13
Kvinna
2008
Carl-johan Holmgren
IK frej
P11
Man
2011
Walter Holmgren
IK frej
P13
Man
2013
Adela Höyhtyä
F11
Kvinna
2010
Ofelia Bäckström
F11
Kvinna
2010
Lowe Edgren
Habo if
P9
Man
2013
John Bauer Trail Run 18 km (kopia)
Inga anmälda
Namn
Klubb
Klass
Kön
Födelseår