Anmälda till Siljan Runt – 7 mil - Orsasjön runt Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Lag Födelseår
3381 Isabella Almeteg #BELLASRESA FUCK CANCER 1976
3380 Thomas Hättasch Roadrunners 1978
3379 Annethe Lövgren Team Karlsson 1988
3378 Klara Sköld CK Filip 2006
3376 Oleksii Tsymbaliuk 1985
3377 Ivan Dul 1988
3375 Oscar Kullin TK Pinnen 1997
3374 Anna Hinders Våmhus Ik 1993
3373 Sisko Nordqvist MAIF CK 1961
3372 Anders Sundqvist Mörbyfjärdens IF 1947
3371 Johnny Andersson CK stabil Östhammar 1960
3370 Jack Thomsson Shaw 2008
3369 Albin Åhs Sollentuna Slalomklubb Alpjävlar 2002
3368 Kasper Larsson Alpjävlar 2003
3365 Johanna Palmén 1975
3364 Jessica Alsenlid Otterstål Team utan gränser Ck 1974
3363 Ida Kindlund 1983
3362 Tzvi Cohen 1963
3361 Niklas Sjöström 1964
3360 Mikael Stam 1967
3359 Bjørn Olav Heesbråten Odal Sykkelklubb 1963
3357 Andreas Blomqvist 1980
3358 Linn Blomqvist 1984
3354 Anders Bengtsson 1965
3355 Isak Bengtsson Falu CK 2006
3356 Sara Bengtsson Falu CK 2010
3353 Ulf Söderberg 1972
3352 Maria Gullersbo Stora Skedvi IK Komfortlaget 1963
3351 Annika Rubensson Vallentuna CK 1967
3350 Eva Thimgren Foss 1957
3349 Lars Foss 1952
3347 Agneta Hammarberg Team Norrtälje 1956
3348 Ann Marie Rosenholm Team Norrtälje 1950
3346 Hansåke Kransberg Team halti 1962
3343 Lena Vallin Borlänge 1959
3342 Erik Myrenfors Arbetsmyrornas hb 1994
3341 Kennet Morin Spårvägen CF 1954
3340 Rikard Ärlig Björka CK 1964
3338 Rolf Lennart Berggren 1952
3336 Marie Stenström 1988
3337 Stina Skogström 1994
3335 Lars Henrik Fritz 1969
3334 Jan Andersson Kungälvs Roddklubb 1953
3333 Anders Redborg Sharks Sports Club 1953
3332 Per Samuelson Västerås 1954
3331 Jonny Eklund Ck rondör 1959
3330 Åsa Lilja 1966
3329 Aino Leijon Rembo IK 1985
3328 Lena Björklund 1980
3326 Peter Ekbacke Gutis 1969
3327 Petra Ekbacke Gutis 1965
3325 Carl Linde Bjöka CK 1962
3324 Fred Johansson Robbans Gubbar 1968
3323 Lelle Stenkvist Fredrikshof 1959
3322 Roine Gunde Karl Aronsson 1964
3321 Mikael Granström Bålsta CK 1966
3320 Gunilla Olsson Zundakroppsbalans 1964
3319 Pernilla Gestholm LPL Racer 1972
3318 Tomas Lithén Stormbröderna Orsastormen 1958
3317 Olof Källgren Stormbröderna Orsastormen 1959
3316 Tobias Ryde 1985
3315 Sari Stenfelt 1966
3314 Per Göran Aspegren Bromma 1953
3313 Ann-Kristina Åberg 1966
3312 Anna-Karin Lövgren 1969
3310 Gunnar Olsson Stora Tuna IK Skidklubb 1938
3311 Birgit Olsson Stora Tuna IK Skidklubb 1942
3308 Ann-Charlotte Edman CK Filip 1973
3309 Kajsa Sköld CK Filip 2003
3307 Anders Renström 1971
3306 siv sandberg 1957
3305 Hanna Backlund Bara Björnar Bara Björnar 1994
3304 Patrick Lövgren Team Karlsson 1986
3302 Johannes Gransell Odlarevägen CK 1986
3300 Albin Larsson CK Filip 2006
3299 Anna Lundberg 1969
3298 Anette Sulin 1964
3296 Annika Höjer Umeå ryttarförening Urban girls 1980
3297 Urban Isaksson Umeå draghundsklubb Urban girls 1977
3295 Taina Freytag 1965
3294 Karin Höjer Holmgren Urban girls 1976
3293 Salka Eynon 1962
3292 Gustaf Furustedt Bara Björnar Bara Björnar 1988
3291 Linnea Nilsson Bålsta CK 1995
3290 Helén Klinga H9 1972
3289 Bengt Wernblom H9 1963
3287 Mats Anderman Friskis&Svettis Gävle 1957
3288 Elin Anderman 1986
3286 Stefan Mäler 1971
3285 Elisabeth Lundström Nytorps vänner Nytorps vänner 1958
3284 Felix Cassepierre 1996
3282 Ewa Ljungcrantz Zahara ski runners 1967
3283 Micke Noren Zahara ski runners 1963
3281 Anki Wallden Team Relax 1963
3279 Stefan Falk 3X Bikers 1956
3280 Martina Falk 3X Bikers 1960
3278 Åsa Sätterström Övernora 1966
3276 Ewert Pettersson 1958
3277 Susanne Bengtsson 1968
3275 Lars Renström 1966
3274 Merima Radulovic Team Radulovic 1989
3273 Michael Zboncak Sonnolitano 1993
3272 Tony Berglund 1952
3270 Nils-Gunnar Edvardsson Årsunda 1963
3271 Marie Edvardsson Årsunda 1964
3269 Linda Olsson 1982
3267 Sandra Persson 1987
3268 Christer Burst 1979
3266 Kristina Nilsson 1967
3265 Linda Tillman 1979
3263 Cornelia Wilhelmsson Hallstahammar 2000
3264 Hilma Bergström Hallstahammar 2009
3262 Martin Andersson 1969
3261 Jessica Gelin 1988
3260 Magdalena Gjertz Nytorps vänner Nytorps vänner 2000
3259 Elin Tibell 1981
3258 Pontus Gjertz Nytorps vänner Nytorps vänner 1997
3256 Erik Dahlin 1966
3257 Karin Dahlin 1969
3254 Maria Edelswärd Karlsson 1958
3255 Ulf Karlsson 1954
3253 Else Berit Holmseth Trysil SK 1957
3252 Eva Hansson Värnamo cykelklubb 1961
3251 Ulrika Isaksson 1965
3250 Carina Axols Stora Skedvi IK Komfortlaget 1966
3248 Pia Michaelsson Stora Skedvi IK Komfortlaget 1967
3249 Marie Björklund Stora Skedvi IK Komfortlaget 1964
3247 Lennart Andersson Lycksele Nytorps vänner 1949
3246 Jan Nilsson Pumpade däck Pumpade däck 1961
3245 Marita Bergman 1962
3244 Marita Wigström Bålsta CK 1966
3242 Petri Lindholm KCK 1971
3243 Laszlo Fodor KCK 1949
3241 Bo Sandberg Strängnäs 1961
3240 Julia Lantz 1993
3238 Helene Lindblom Mjälloms Cykelgäng 1954
3239 Lena Dahlgren Nyberg Mjälloms Cykelgäng 1959
3237 Daniel Uttgren 1971
3236 Jenny Nordvinger 1985
3235 Karl-Åke Lekander 1980
3234 Elisabet Wiklund 1974
3233 Ann-Christine Jonsson Storuman IK 1967
3232 Johan Sars 1965
3231 Vicktoria Sandström Vingåkers ok 1971
3230 Christina Kopperud Lidköpings ck 1963
3229 Doris Eriksson 1955
3228 mikael jonsson En gång till 1962
3227 Linnea Hedin Vallentuna CK 1995
3225 Jan Wiklund Gagnef 1960
3226 Ottilia Wiklund Gagnef 2010
3223 Lars Olsson TIF Sundsvall 1964
3224 Tina Olsson TIF Sundsvall 1964
3222 Sören Larsson Broby Goif 1955
3217 Helena Evsäter Team Prosecco 1969
3218 Thomas Evsäter Team Prosecco 1955
3219 Anders Svensson Team Prosecco 1962
3220 Susanne Wiegl Team Prosecco 1960
3221 Håkan Degerstedt Team Prosecco 1956
3216 Tomas Zwahlen 1961
3215 Staffan Tilling Uppsala Mastersimklubb 1951
3213 Göran Wiberg Broa CK 1953
3214 Lena Wiberg Fårö CK 1955
3211 Ebbe Qvarnström 1957
3212 Elisabeth Qvarnström 1954
3210 Christina Larsson 1954
3209 Ruben Andersson 1984
3208 Ola Nyberg norbergsck 1950
3207 Anneli Lundin 1954
3206 Kjell Westberg Forsbacka 1958
3205 Daniella Wennerström Team OP 1977
3203 Bernt Fransson 1959
3204 Tommy Johansson 1945
3202 Erik Jonsson Sweden 1978
3201 Lars Fält 1960
2374 Stina Hettema 1976
3200 Carina Welin Plikt- och Prövningsverket 1970
3198 Mari Lindholm 1963
3197 Mikael Sigg Stugtjänst CK Stugtjänst 1980
3195 Stefan Andersson 1967
3196 Marianne Andersson 1972
3194 Sven Andersson 1974
3193 Gösta Edvardsson Vikarbyn 1939
3192 Anders Pilvi 1961
3190 Susanne Sederström 1964
2353 Karin Hansson 1976
3188 Johan Nilsson 1967
3187 Elisabet Frinell Cykelpigorna Eskilstuna 1957
3186 Katarina Einarsdotter Cykelpigorna Eskilstuna 1960
3184 Marianne Holmén Team Ljungskog 1965
3185 Stefan Holmén Hässelby 1967
3183 John Ericsson Team Karlsson 1986
3181 Camilla Sund VCK 1967
3182 Håkan Sund 1970
3179 Alexander Eliasson 1989
3180 Mats Eliasson 1948
3178 Erik Stone 1968
3177 Inge Johansson Heby AIF 1949
3176 Yingying Herrdahl Atlas Copco IF 1982
3175 Gert Johansson Filipstad 1957
3174 Peter Myrenfors 1956
3173 Leif Enlund 1947
3172 Dan Karlsson Team Karlsson 1961
2305 Anders Hansson vinklubben 1976
2303 Sofia Mattsson vinklubben 1974
3170 Maria Levison 1969
3171 Tomas Levison 1970
3168 Peter Stockhaus 1954
3169 Lisbet Stockhaus 1955
3166 Ulf Magnusson 1954
3167 Gerd Magnusson 1954
3164 Stefan Wallin Falun 1967
3165 Helen Wallin Falun 1966
3163 Staffan Granerfeldt sälens if 1951
3162 Dorris Johnson Team Canackas 1953
3161 Lina Holmberg 1994
3160 Roger Larsson OKQ8 Filipstad 1974
3159 Anders Sundström Speedy Snails 1958
3157 Sten Berglund 1947
3158 Marianne Berglund 1949
3156 Stefan Träff 1964
3155 Robert Frisk 1963
3153 Per Brask 1952
3152 Per Fornander 1944
3151 Jane Fornander 1945
3150 Marie Mellhorn Team Mellhorn 1957
3149 Johan Lundell Stugtjänst CK Stugtjänst CK 1980
3148 Henrik Kasesalu Stugtjänst CK Stugtjänst CK 1980
3145 Maria Johansson 1973
3144 yecid Corzo 1981
3143 rolf abrahamsson fredrikshof 1949
3142 Annika Flognfelt Åmotfors IF 1960
3139 Kari Katainen Norberg CK 1961
3140 Lars-Olof Borking Norberg CK 1942
3141 Anders Olofsson 1976
3138 Eva Kjellin 1959
3137 lennart falk ok/q8 filipstad 1949
3135 Klas Carlbaum 1960
3134 Tuva Elvén Team Hansarna Team Hansarna 2007
3133 Lisa Andersson LPL Racer 1973
3132 Karin Eriksson Rolf IK 1965
3130 Per Andersson 1958
3131 Maja Andersson 1966
3128 Ann-Catrin Jansson 1964
3129 Jonas Magnusson 1963
3127 Mats Larsson 1961
3126 Hans Darlöf SweDala Bikers 1955
3125 Anders Lindström Papperslappens MBK 1953
3124 Roger Thomasson axa sc 1975
3123 Ann-Christin Persson Vemhåns IK 1961
3122 Marie Eldh Knivsta ck 1960
3121 Maria Ernlund 1966
3120 Torbjörn Johnson 1950
3119 Johnny Wigström Bålsta CK 1965
3117 Thomas Hernberg Sandvikens cykelklubb 1964
3118 Ulrika Persson 1964
3116 Camilla Kjellin 1970
3115 annika pettersson karbenning giof 1968
3114 Siwert Jansson Knivsta CK 1949
3113 Marie Johansson Gylletäppans IF 1969
3111 Torbjörn Olofsson Team Vilse 1979
3112 Annie Olofsson Team Vilse 1983
3110 Katrin Karnatz BomhusTrainingGroup 1964
3109 Tony Övringe Kungälv 1968
3108 Britt Hermansson 1961
3107 Kaj Lehtovaara 1963
3105 Karin Lassegård CK Sukinerna 1982
3106 Patrik Lassegård CK Sukinerna 1965
3104 Owe Olsson 1964
3103 Karin Hagblom Team Hagblom 1966
3102 Tomas Matsson 1992
3101 Rune Thomsson Stockholm 1946
3100 Jessica Morén Lungsnäset IF 1970
3099 Lena Hjelmtorp Edsviks 1957
3098 Olle Knihs 1952
3097 Metin Tovi Sigtuna IF 1952
3096 Fabienne Gaugaz Uppsala Mastersimklubb 1984
3095 Mikael Falkeström Norbergs CK 1957
3093 Susanne Norén 1972
3094 Peter Svensson 1967
3092 Christina Gohde VCK 1948
3090 Carina Svanberg 1963
3091 Iréne Simonson 1962
3088 Joachim Evhammar 1978
3089 David Fuchslin 1974
3087 Inger Lethagen 1950
3086 Christina Vendel CK Bundet 1962
3084 Lars Karlsson NCK 1953
3085 Fred Eriksson NCK 1946
3082 Birgitta Djusberg Schwarz 1951
3083 Monica Djusberg 1949
3080 Lisa Andersson Matisse 1973
3081 Lanya Kabir Matisse 2005
3079 Tore Pettersson DGON Falun 1953
3078 Johanna Ahtiainen 1966
3077 Kerstin Andersson 1957
3076 Tim Carlsson Cyklits 2002
3075 Ulrika Kvartoft Kruså Mörbyfjärdens IF 1971
3073 Pernilla Wahlquist 1975
3074 Peter Wahlquist 1971
3072 Kristina Östergren 1955
3071 Roland Westergren Nostalgiska Cyklisterna 1960
3070 Michael Johansson Nostalgiska Cyklisterna 1973
3069 Rolf Lindroth Mångberg CK 1949
3068 Bertil Mizser Grangärde 1957
3065 Lennart Westergren Nostalgiska Cyklisterna 1955
3066 Björn Westergren Nostalgiska Cyklisterna 1982
3067 Ulf Westergren Nostalgiska Cyklisterna 1985
3063 Mona Larsson 1957
3064 Per Andersson 1956
3062 Anita Mattsson 1961
3060 Ulrika Hellman Oxevik 1983
3061 Stefan Lundqvist Oxevik 1955
3059 Ing-Britt Zetterberg 1949
3058 Michael Sultan 1957
3057 Lena Johansson Heby AIF 1953
3056 Katarina Forsberg Team Snålskjuts 1964
3055 Lars Bonnedahl 1950
3054 Krister Källbäck Mora ck 1960
3051 Magnus Eklind Nostalgiska Cyklisterna Nostalgiska Cyklisterna 1979
3052 Linda Eklind Nostalgiska Cyklisterna Nostalgiska Cyklisterna 1980
3053 Bengt Christensen Nostalgiska Cyklisterna Nostalgiska Cyklisterna 1955
3050 Sofia Ekman Norbergs ck 1974
3049 Mikael Zackrisson Filipstad 1969
3047 Carina Karlsson 1959
3048 Mari Isacson 1959
3046 Annika Holmström 1963
3045 Anne Rasmussen Bålsta CK 1965
3044 Monica Granström Bålsta CK 1967
3043 Sussie Eriksson CSK Ludvika 1977
3042 Anders Rosén 1963
3041 Lars Wallin 1953
3040 Bosse Ekman Norbergs ck 1949
3039 Marie Öhman Team Broa 1961
3038 Åsa Sternbrink Uppsala Masterssimklubb 1949
3036 Göran Wall Uppsala Mastersimklubb 1953
3037 Sonja Ritter Wall Uppsala Mastersimklubb 1954
3029 Eric Rohdén Team Rohdén 1992
3030 Felice Rylander Team Rohdén 1994
3031 Helena Rohdén Team Rohdén 1968
3032 Jan-Olof Rohdén Team Rohdén 1967
3033 Johan Rohdén Team Rohdén 1997
3034 Lise-Lotte Rohdén Team Rohdén 1964
3035 Peter Wibring Team Rohdén 1960
3028 Björn Andersson Nytorps vänner 1945
3027 Håkan Ståby Nytorps vänner 1971
3025 Marianne Bedoire 1967
3026 Sofia Bedoire 1996
3024 Gunnar Bomberg Borgå Cykel Team 1946
3023 Laszlo Tarodi 1953
3021 Christine Hummelgård Bottna Velocipedryttare 1981
3022 Mikael Ceder Bottna Velocipedryttare 1982
3020 Torbjörn Busk Team Pyspunka 1959
3018 Ann-Sofi Göransson Grangärde 1962
3019 Kjell Göransson Grangärde 1955
3017 Ewa Andersson 1957
3015 Ylva Gustin Norberg Berthåga Bikings Berthåga Bikings 1975
3014 Johanna Ekekrantz 1981
3013 Sofia Wilson 1975
3012 Anders Haegerstrand Anders & Jonas Elitsatsning CK Cyklits 1961
3011 Jonas Carlsson Anders & Jonas Elitsatsning CK Cyklits 1969
3010 Mats Eriksson Ck Rondör 1955
3009 Marie Zethelius CK Rondör 1959
3007 Charlotte Winell Team Vélociraptor 1982
3008 William Tassel Team Vélociraptor 1985
3006 torgny hellqvist 1956
3005 Thomas Olsson 1951
3004 Christina Wigren Järbo If 1967
3003 AnnCatrin Hugosson 1962
3002 Anette Wigren coif 1962
3000 Per Leopold CK Sukinerna 1970
3001 Kristina Leopold CK Sukinerna 1972
2999 Jan Nordström 1985
2997 Mats Eriksson CK CERES 1956
2996 Marie Levin 1962
2994 Anna Granström CK Sukinerna 1968
2995 Tobbe Granström CK Sukinerna 1965
2993 Peter Boström CK Bundet 1957
2991 Lars Carlsson 1966
2992 Mari Thunberg 1967
2990 Lars Törnblom 1976
2989 Joakim Ivarsson Filipstad 1982
2987 Linda Stridh Gustavsson 1973
2988 Conny Gustavsson 1970
2986 Lena Nordwinger 1957
2985 Björn Nordwinger 1953
2984 Soren Moussavian Team Moussavian 1991
2983 Homayoon Moussavian 1956
2980 Benny Vestlund Filipstad 1960
2979 Lenita Rytky 1963
2978 Anders Bogghed Lantmäteriets fritidsförening Gävle 1970
2977 Staffan Andersson Nytorps vänner 1952
2975 Lotta Karlsson 1970
2976 Mats Karlsson 1964
2973 eva jalking 1969
2974 maria laggar 1968
2972 Ann-Charlotte Ahlsén 1968
2971 Ylva Carlsbratt Bålsta CK 1959
2970 Anette Jensen 1966
2969 Peder Olsson ART 1964
2968 Yngve Lundberg 1957
2967 Claes Olerud Länna IF 1955
2966 Johanna Nordwinger 1987
211 Clara Eneqvist 1994
2965 Karin Klint Alnö race team 1967
2964 Monica Nyberg Alnö Race team 1957
2963 Monika Axelsson 1969
2961 Göran Hägglund Team Ytterhälla 1956
2962 Bärbel Hägglund Team Ytterhälla 1952
2960 Catharina Ingvarsson 1967
2959 Leif Eriksson 1962
2958 Anneli Gutenberg Team Tasbäck 1967
2957 Viveka Frankendal Team Tasbäck 1967
2956 Mats Naesström Solskenscyklisterna 1962
2955 Anna-Carin Nordanberg Team Tasbäck 1967
2954 orvar johansson Falun 1959
2953 Alexandra Wermelin 1985
2950 Agneta Källström IFK Sala 1946
2951 Leif Källström IFK Sala 1942
2952 Leif Andersson IFK Sala 1944
2949 George Södergren IFK SALA 1945
2947 Karin Mårs 1966
2948 Ulf Siggelin 1960
2946 Anna Wiman 1966
2944 Ellinor Stormwall 1966
2945 Stefan Bjäreklint 1961
2941 Anna Leine COriders 1969
2942 Mats Leine COriders 1966
2940 Roger Malmgren Bottna Velocipedryttare 1951
2939 Ingela Rahm Sk Bore 1957
2937 Sarah Furustedt Bara Björnar Bara Björnar 1963
2938 Christer Furustedt Bara Björnar Bara Björnar 1958
2936 Marie Carlson 1964
2935 Esko Liimatta Team Grappa 1954
2934 jan mårdh Team Grappa 1956
2933 Dan Björkqvist Team Grappa 1949
2932 Cecilia Montelius COriders 1971
2930 Tuula Petrelius Team Petrelius 1960
2931 Pentti Petrelius Team Petrelius 1959
2929 Siri Hansén Stockholm COriders 1972
2928 Peder Johansson Sala ifk 1950
2927 Lars Andersson Björnlunda 1950
2926 Christer Price 1960
2925 Thomas Söderberg TIF 1959
2924 svenolov hellqvist norby ck 1960
2923 Jenny Elvén Team Hansarna 1978
2921 Anna Hahne 1971
2922 Stefan Hahne 1967
2920 Maria Örn 1982
2919 Leif Eriksson Högakustencyklisterna 1942
2918 Marion Larsson Bullarens goif 1950
2917 Carina Andersson Mora 1960
2913 Dan Idestål Häggtuna HK Team IdeWik 1970
2914 Malin Nygren Häggtuna HK Team IdeWik 1969
2916 Anna Wikström Häggtuna HK Team IdeWik 1970
2912 Arto Toikkanen Harnässimskälskap 1960
2911 Auli Toikkanen Harnässimskällskap 1956
2909 Usa Andersson Måns United 1978
2910 David Andersson Måns United 1982
2908 Hans Elven Team Hansarna 1945
2907 Ulrica Hanold Janbo CK 1964
2906 Mats Strömberg 1967
2904 Johan Carlsson Tyresö 1964
2905 Ketty Lundvall Tyresö 1970
2903 Rolf Löfgren Cassergren Svengarden Svengarden 1958
2901 Per Wiman 1961
2902 Ping Liang 1969
Till anmälan för 7 mil - Orsasjön runt

Vill du sälja/överlåta din startplats?

Ange e-postadressen du anmälde dig till loppet med:

Du kan sälja vidare din startplats i 7 mil - Orsasjön runt.
Senaste tid för lägga ut sin startplats till försäljning är 2024-05-31 15:00.
Senaste tid för ta över startplats är 2024-05-31 15:00.

Har du köpt en startplats?

Skriv in din anmälningskod till7 mil - Orsasjön runt.

Tänk på att ange koder med stor resp. liten bokstav.

Letar du en startplats i 7 mil - Orsasjön runt?
Här hittar du alla platser till salu i 7 mil - Orsasjön runt