Anmälda till Siljan Runt – 12 mil - Siljan Runt Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Lag Födelseår
0 Carrie Tran 1975
0 Eva Plars 1951
0 Johan Hagblom Team Hagblom 1965
0 Gustav Hammarhagen 1985
0 Gunilla Melin Fredrikshof CK 1963
0 Ulf Johansson Fredrikshof CK 1963
0 Rickard Vikberg Vikberg 1955
0 Eva Vikberg Vikberg 1954
0 Eva Eriksson 1973
0 Simon Ståhl 1990
0 Ola Bengtsson Åmåls CA 1964
0 Maria von Beetzen Offerdals SK 1956
0 Ann-Sofie Törnros Team Törnros 1974
0 Patrik Törnros Team Törnros 1969
0 Bengt Bäckström Team Bäckström Rajders 1967
0 Sigrid Ljungstedt 2000
0 Carina Åsberg 1968
0 Jan-Olof Karlsson 1963
0 Tomas Carlsäng 1964
0 Peter Berglöf Jämtkraft IF 1967
0 Bo Östh Företagsutveckling och Ekonomistyrning i Kungälv AB 1958
0 Olle Levein Lungsnäset IF 1975
0 Johan Jansson 1987
0 Sven-Inge Eriksson 1964
0 THOREN ANDERS Easy Riders Easy Raiders 1978
0 Marcus Olsson Lidingö Elcykelförening 1984
0 Robert Nordström 1970
0 Pia Nordström 1965
0 Gabriel Nordström 2001
0 Claudia Andreini MIF 1966
0 Joakim Andreini MIF 1966
0 Hanna Nilsson MHS 1991
0 Gunilla Ottosson Fredrikshof 1967
0 Göran Wigert Leksand 1958
0 Erik Kangeryd 1958
0 Sita Jern Fredrikshof 1973
0 Bengt Ahlgren Uppsala Mastersimklubb 1964
0 Håkan Bäckström Team Bäckström Rajders 1972
0 Ulf Lundström Olsnäs 1958
0 Ingela Lispers Olsnäs 1958
0 Robin Ahlberg 1990
0 Ove Jansson Norbergs CK 1959
0 Annica Jansson Norbergs CK 1964
0 Niklas Skoog Skoghalls CK 1968
0 Sibylle Baatz Mariakliniken 1967
0 Karin Bildt Leijonhufvud 1981
0 Nils Leijonhufvud 1965
0 Anders Fyrberg 1980
0 Sami Wiktorin 1991
0 Pelle Lundahl Dimmornas Bror 1952
0 Jostein Brose Versland 1983
0 Kerstin Svensk Kjellberg 1950
0 Matti Duvaldt SMOL 1950
0 Anette Mimer Sjöblom 1963
0 Markus Mimer 1970
0 Karin Inghe Team Ljungskog 1967
0 Linnea Andersson 1994
0 Catharina Andersson IK Rex 1967
0 Lena Claesson 1970
0 Michael Lembke 1962
0 christer ohlsson Fredrikshof 1952
0 Björn Levin Rendezvouz CC 1986
0 Felice Andersson 1989
0 Maria Persson Sollerö IF 1968
0 Anders Persson Sollerö IF 1964
0 Tommy Neuman storvik if 1950
0 bodil johansson 1990
0 Mikael Skantz Åmåls CA 1962
0 Anders Thunberg Degerfors IF 1950
0 Jan Selin Team Aron CK 1965
0 Katarina Tuisku Selin Team Aron CK 1973
0 Göran Ahlberg 1960
0 Daniel Spolén IGOB MHS 1972
0 Göran Bjurelid 1952
0 Mats Lindh Öja CK 1967
0 per Pändel Öja CK 1975
0 Fredrik Jernberg Öja CK 1974
0 Sara Ekblom Falu CK Tofta Brunn 1978
0 Per Andersson Hedlunds Cykelentusiaster 1966
0 Jonas von Euler-Chelpin Uppsala Hoberna 1992
0 Hanna von Euler-Chelpin Uppsala Hoberna 1992
0 Hanna Fredholm 1971
0 Alice Ljungstedt 2002
0 Svante Tedborn 2002
0 Leif Berglund Borlänge 1960
0 Tomas Hagström Mockfjärds Atletklubb 1980
0 Jonas Davidsson 1960
0 Jacek Kleban Nobina 1978
0 Peter Lundgren Friskis & Svettis 1960
0 Christoffer Tyrefors 1 1989
0 Stefan Söderman Team Öhris 1966
0 Jeanette Söderman Team Öhris 1973
0 Jan Svensson 1962
0 Sofia Grudemo 1994
0 Kent Sjölinder 1943
0 Håkan Pehrsson 1959
0 Märtha Pehrsson 1999
0 Henrik Ivarsson KGK IF 1969
0 cecilia berlin IGOB MHS 1976
0 Jannicke Horgen IGOB MHS 1979
0 Örjan Gustad Nobina 1981
0 Henrik Sjögren Henkes Härliga Pojkar 1989
0 Hans Höglund Sweco CK Sweco CK 12 1962
0 Thomas Hellman 1965
0 Therese Hellman 1971
0 Thomas Nauckhoff Ingarö IF 1967
0 Lotta Nauckhoff 1967
0 Jonathan Johansson Silver Wheels 1966
0 Klas Wennström Silver Wheels 1965
0 Thomas Eriksson Silver Wheels 1964
0 Mats Forsberg Forsbergs CK 1965
0 Sara Forsberg Forsbergs CK 1997
0 Wolfgang Peshel Tursyklistene Trondheim 1945
0 Toril Bruun Vaage Tursyklistene Trondheim 1949
0 Linda Fråhn Team #79 1986
0 Jörgen Ivarsson Team #79 1959
0 Lisa Sööder Forma 1963
0 Luc Verdruye 1965
0 Ann Ljungberg Östervåla IF 1971
0 Jenny Lindh 1972
0 Catrin Sundgren 1963
0 Anders Backlund Team Hufs 1982
0 Johan Linde Team Hufs 1982
0 Jimmy Friebe 1973
0 Håkan Arvidson DGON Falun 1945
0 Marie Forsström Håsjön-Bergön 1968
0 Klas Forsström Håsjön-Bergön 1967
0 Elizabeth Geijer 1959
0 Sven Gunnarsson Östevåla IF 1965
0 Pär Dilot Åsarna CK 1961
0 Jonas Kennerhed SouthBay 1971
0 Maria Berglind Håsjön-Bergön 1968
0 Rune Berglind Håsjön-Bergön 1966
0 Anna Berglind Håsjön-Bergön 2002
0 Linda Jutterstöm Cykelskoj 1976
0 Pål Mases Cykelskoj 1968
0 Claes-Johan Geijer 1957
0 Maria Hall HPP 1968
0 Björn Hall HPP 1961
0 Lena Kulling 1968
0 Patric Kulling 1967
0 Maria Aronsson 1973
0 Per Aronsson 1969
0 Niklas Weise Team Weiland 1964
0 Maria Landeblad Team Weiland 1971
0 Christoffer Henningsson 1978
0 Christian Blomster ESIK Easy Raiders 1971
0 Therese Högberg Kga cyklisterna 1967
0 Pernilla Karlsson Karlskoga cyklisterna 1975
0 Örjan Eriksson 1970
0 Malin Eriksson 1972
0 Sussie Eriksson CSK Ludvika 1977
0 Sandra Lindmark Team Jenny 50 1977
0 Jenny Blomqvist Team Team Jenny 50 1973
0 Fredrik Öhrling Skoghall CK 1975
0 Jonas Peterson Fredrikshov Team Powerking 1970
0 Kimmo Torvinen Skoghalls ck 1969
0 Lotta Wallin 1983
0 Christer Falk DGON 1945
0 Henrik Söderblom Team HeJo 1973
0 Edvin Söderblom Team HeJo 2006
0 Kenneth Sand Team Formsvacka 1958
0 Robert Furelid Grand Cycling 1980
0 Kenny Långström Skoghalls CK Hammarö 1973
0 Claes Aronsson 1955
0 Daina Lezdins 1958
0 Otto Öberg 1945
0 Gunnar Bruhn Kvarnsvedens GoIF Kvarnsvedens GoIF 1944
0 Stefan Tärnell 1979
0 Kerstin Norman 1968
0 Bjarne Gabrielsson Borgå Cykel Team 1952
0 Mikael Moreira DLA Piper Djurgårdsfamiljen 1976
0 Kristina Lindgren Teamljungskog 1962
0 Robert Forsén Friskis & Svettis Nyköping Friskis o Svettis Giro Nyköping 1967
0 Bo Larsson Team Bonik 1952
0 Niklas Larsson Team Bonik 1977
0 Per Milling Tofta Brunn 1960
0 Sören Törnberg 1962
0 Bengt Pettersson ”Pettsson” 1956
0 Niklas Pettersson ”Pettsson” 1986
0 Anna Larson 1965
0 Magnus Wallin 1962
0 Pierre Bolmefalk 1967
0 Ella Mattsmyr Disk CK 1994
0 Martin Zetterberg Disk CK 1992
0 Isabelle Holloway 2002
0 Louise Wenne Säters Advokatbyrå 1990
0 Anders Hagstedt 1952
0 Stefan-Steffo Norman 1973
0 Anna Skoog Skoghalls CK 1978
0 Jerker Holmgren HACK 1960
0 Karl Blad 1976
0 Lars Junhager 1961
0 Åsa Junhager 1961
0 Kajsa Laurell KaosaMella 1983
0 Mauricio Mella Larrondo KaosaMella 1984
0 Krister Lindvall Tofta Brunn 1964
0 Ulrika Samuelsson 1957
0 Christer Samuelsson 1953
0 Ylva Mossberg Tofta Brunn 1964
0 Göran Mossberg Tofta Brunn 1954
0 Gittan Lokgård Mjälgen CK Team Lokgård 1966
0 Lars Wallin 1955
0 Anders Engstrand 1960
0 Anne-Marie Boström 1958
0 Johan Forssblad 1949
0 Johan Nilsson Vallentuna CK 1962
0 Börje Arnfridsson Friskis o Svettis Giro Nyköping Friskis o Svettis Giro Nyköping 1964
0 Marika Henckel Tilling Uppsala Mastersimklubb 1951
0 Tina Lalander Lidingö 1951
0 Rebecca Carlsson Siljan Siblings 1988
0 Lennart Westring Östveda 1957
0 Karin Westring Östveda 1960
0 Hampus Lundin 1988
0 Henrik Jedholm 1980
0 Carl Johan Holmberg Team Holmberg 1967
0 Johanna Holmberg Team Holmberg 1970
0 Björn Mossberg 1956
0 Jan Junell IK Jarl Rättvik 1956
0 Tobias Eriksson 1989
0 Michael Forsberg AB Karl Hedin IF 1970
0 Rickard Dahlberg SouthBay 1973
0 Fredrik Loven 1967
0 Nina Loven 1967
0 Carl Målargården Siljan Siblings 1982
0 Per Kullgren Beer Runners Karlstad 1969
0 Adam Harknäs Skoghalls CK 1969
0 Niclas Ottosson 1965
0 Sebastian Wessung 1994
0 Patric Boström 1991
0 Hans Peter Lindström Skoghalls CK Hammarö 1966
0 Mats Persson Holm 1961
0 Cristian Söderlund 1975
0 Anders Erasmie 1973
0 Göran Haraldsson Västerås 1962
0 Alf Nyström Fredrikshof 1944
0 Ingemar Nordgren 1959
0 Per-Olof Olans 1974
0 Carl Hamsten 1981
0 Jenny Rosqvist 1981
0 Anita Lunden Team Bergsäng 1966
0 Niclas Windahl Team Bergsäng 1966
0 Jan Bungerfeldt Lillsjön Bikers 1968
0 Annika Bungerfeldt Lillsjön Bikers 1966
0 Leif Frimodigs Borlänge CK 1955
0 Jan Österberg Borlänge 1958
0 Peter Magnusson 1964
0 Sören Artursson Finspång 1954
0 Anna-Karin Hökpers 1982
0 Thomas Persson 1958
0 Lars Dolk 1979
0 Niklas Koy 1992
0 Roberth Bläckt Gävle 1957
0 Göran Karlsson 1951
0 Stefan Idzikowski 1949
0 Ralf Sandbacka 1952
0 Björn Zetterlund Sunne SLF 1959
0 Gudrun Olsson Åsens SK 1963
0 Leo Hänninen 1958
0 Davide Leonelli 1986
0 Carl Command 1987
0 Niklas Wikman Easy Riders Easy Raiders 1972
0 Anders Karlsson Team Karlsson 1967
0 Carina Karlsson Team Karlsson 1967
0 Cathrin Ersbjörs 1975
0 Håkan Sundberg Team IBEX 1970
0 Carro Karlsson Storuman ik 1963
0 Magnus Larsson 1978
0 Johan Lidman 1975
0 Håkan Mattsson Lugnetvägens CK 1955
0 Sebastian Mattsson Lugnetvägens CK 1990
0 Fredrik Johansson Reportagebild.se 1973
0 Matilda Karlsson 1992
0 Torbjörn Hult Ellevios fritidsförening 1960
0 Urban Lodin 1966
0 Anders Vallenfjord Tesm KmK 1968
0 Patric Englund Fahrrad CK 1973
0 Torbjörn Leinestrand COMPAX COMPAX 1954
0 Dan Damström 1952
0 Siv-Inger Rådström Skoghalls CK Hammarö 1973
0 Michael Rosendahl 1968
0 Måns Pihl 1982
0 Magnus Karlsson Skoghalls CK 1964
0 Camilla Ottosson KBK bikes 1963
0 johan wallbom Specialfastigheter Easy riders Easy Raiders 1982
0 Markus Henningsson Nobina 1982
0 Hans Rosenberg Easy Raiders Easy Raiders 1965
0 Nicolai Carlsen Easy Raiders Easy Raiders 1964
0 Markus Svärd 1994
0 Christopher Guldbrandsen 1990
0 Tomas Elg Backebo Riders 1958
0 Lotta de Mander Backebo Riders 1959
0 Kjell Hensman Sweco CK 12 1967
0 Jan Hedberg Livskraft&Hälsa 1956
0 Lisa Lindberg Livskraft&Hälsa 1971
0 Johnny Örneholm 1948
0 Per Nordin 1955
0 Kenneth Forslund 1961
0 Per Andersson 1965
0 Titti Johansson 1964
0 Anders Hult 1965
0 Carl Jacob Heimir Waage Norrby Fikaklubben Fikaklubben CK 1993
0 Agnes soderqvist Fikaklubben Fikaklubben CK 1993
0 Sofie Burcher Fikaklubben Fikaklubben CK 1994
0 Corey Burcher Fikaklubben Fikaklubben CK 1992
0 Pia Sarheim Olsson Kvillebyns SK 1970
0 Liisa Wilhelmsson Karlskoga cyklisterna 1964
0 Mikael Johansson Karlskoga cyklisterna 1962
0 Jimmy Hamari Arvika 1979
0 Rita Hamari Arvika 1977
0 Jari Harju 1957
0 Rolf Pettersson 1958
0 Helene Pellas Rembo IK 1970
0 Monica Pellas Rembo ik 1968
0 Rickard Östman 1977
0 Helena Pechan Cyclic 1973
0 Hans Pechan Cyclic 1970
0 Hugo Pechan Cyclic 2008
0 Elsa Pechan Cyclic 2004
0 Isa Fuhrmann-Breitholtz Vaxholms CC SouthBay 1981
0 Lena Eriksson 1958
0 Maj-Britt Neandhers 1957
0 Jan-Olof Neandhers 1957
0 Hans Elvén Team Hansarna 1976
0 Fredrik Elvén Team Hansarna 1973
0 Jussi Hyvönen Björknäsbussarnas IF 1967
0 Mats Eldebrant Charlottendalsgaraget 1957
0 Carola Garrido Leiva Björknäsbussarnas IF 1973
0 Kerstin Wahlund Hansson Ingarö IF 1962
0 Anders Hansson Ingarö IF 1963
0 Pär Rosengren 1960
0 Mats Thomasen Karlskogacyklisterna 1956
0 Thomas Schinke Schwedenfreunde 1964
0 Mikael Stenelund Stockholms RK 1968
0 Sophie Ström 1987
0 Christina Lärfars 1983
0 Jonas Sjöberg Djurgårdsfamiljen Djurgårdsfamiljen 1968
0 Peer Weding Friskis&Svettis Täby Friskis Täby 1958
0 Annalena Hörbing Cykla&Njut 1967
0 Mats Pettersson Cykla & Njut 1963
0 Joakim Högberg 1964
0 Linda Zeller 1978
0 Ulla Ericson 1964
0 Per Bjälevik 1961
0 Stig Johansson 1979
0 Max Metelius Gigasun 1969
0 Alf Metelius Gigasun 1979
0 Anders Martin Löf Gigasun 1972
0 Patrick Fredriksson 1972
0 Håkan Andersson Sälens IF 1962
0 Lotta Bardun Anderson Sälens IF 1962
0 Eva Mari Bergshjorth Team Ljungskog 1960
0 Anette Olsson Harbo if 1971
0 Anders Olsson Harbo if 1968
0 lisa skoglund kangasniemi Lugna gruppen Team Ljungskog 1966
0 Angelique Girhammar Lugna Gruppen Team Ljungskog 1972
0 Jeanette Dierks Team Ljungskog-lugna gruppen 1967
0 Jeanette Berg Team Ljungskog, lugna gruppen 1973
0 Kent Thulin IFK Bergvik 1964
0 Sebastian Settergren Dala Gummi CK 1968
Till anmälan för 12 mil - Siljan Runt

Vill du sälja/överlåta din startplats?

Ange e-postadressen du anmälde dig till loppet med:

Du kan sälja vidare din startplats i 12 mil - Siljan Runt.
Senaste tid för lägga ut sin startplats till försäljning är 2024-05-31 15:00.
Senaste tid för ta över startplats är 2024-05-31 15:00.

Har du köpt en startplats?

Skriv in din anmälningskod till12 mil - Siljan Runt.

Tänk på att ange koder med stor resp. liten bokstav.

Letar du en startplats i 12 mil - Siljan Runt?
Här hittar du alla platser till salu i 12 mil - Siljan Runt