Anmälda till Siljan Runt – 16 mil - Orsasjön & Siljan Runt Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Lag Födelseår
1709 Ingela Althén Heby AIF 1974
1708 Tony Karlsen Tullinge SK 1971
1707 Michal Paczkowski 1982
1706 Måns Bylund Team Canacas 1960
1704 lars Lindqvist 1968
1705 Anders Hägg 1968
1703 Pär Jonsson Team Smestan 1980
1702 Camilla Lindström Norbergs cykelklubb 1986
1699 Kajsa Larsjörs Nåsgänget 1995
1700 Linnea Ericsson Nåsgänget 1995
1701 Anders Ericsson Nåsgänget 1965
1698 Johan Björlin Malungs CK 2000
1697 Carl-Eric Ryberg CK Bundet 1982
1696 Stefhan Markström STCC 1972
1695 Tom Thryselius 1993
1694 Olle Lindeberg CK Bundet 1981
1693 Olle Sundin Djurgårdens IF 1997
1692 thorbjørn lyseggen Trysil SK 1969
1691 Emil Jansson Fredrikshof CK SUB11 GT Norr Fredrikshof 1989
1690 Pontus Larsson Perbellum SS 1992
1689 Roger Kjeverud Trysil sk 1966
1688 Ulrika Forstén 1988
1687 Axel Olén Malungs Cykelklubb 2002
1686 Daniel Nilsson 1995
1685 Carl Hedblom 1984
1684 Jimmy Nyberg Norbergs CK 1984
1683 Jim Johansson Bjursås IK Dönerz World Tour Cycling Team 1989
1682 Mickael Jansson Vainionpää Norbergs CK 1975
1681 Erik Helander Team Helander 1997
1680 Simon Lind Ransta 1975
1679 P-O Eriksson Nasdaq / Team Santander 1975
1678 Kjell Larsson 1948
1677 Håkan Olander Team Utesport 1969
1676 Niklas van der Schoot Sigge CK 1964
1675 Pierre Winberg Sandviken CK 1972
1674 Erik Lundén Hudik Triathlon 1977
1673 Calle Palm Team .ering 1965
1672 Niklas Ekman IFK Dannemora Österby 1980
1671 Lars Mattiasson Alnö race team 1960
1670 Pie Blume Team Nässja 1945
1669 Björn Nordgren SMACK 1969
1668 robert Zakhar Ck naten 1989
1667 Magdalena Enges Brudpiga RK 1970
1665 Susanne Öhling Västerås CK 1977
1666 Magnus Öhling Västerås CK 1973
1664 Per Larsson IK Hinden 1976
1663 Lars Söderquist CK UNI 1969
1662 Cajsa Weinemo A3 Träningscenter Team A3 Träningscenter 1997
1660 Rickard Jonsson Norpan Media Norpan Media 1982
1661 Isaac Sylvander Norpan Media Norpan Media 1973
1659 Therese Walkendorff IMFC 1979
1657 Håkan Wildemo 1985
1658 Ola Ivarsson 1981
1656 Simon Rosenholm MOVE Wellness & WE 1990
1655 Erik Andersson Lindecyklisterna 1978
1654 Casper Nilson Wrede OGK Elite 1992
1653 Lars Ericson Malungs Cykelklubb 1956
1652 Eric Björlin Malungs CK 1997
1649 Thomas Hegefors Lindecyklisterna 1971
1650 Måns Hammarlind Lindecyklisterna 1992
1651 Martin Eriksson Lindecyklisterna 1993
1648 Erik Edin 1988
1647 Erik Larsson Malungs CK 1995
1646 Magnus Knuts Brudpiga 1967
1644 Håkan Söderman HUSBILSRESOR & ÄVENTYR 1964
1645 Carina Ekroos HUSBILSRESOR & ÄVENTYR 1963
1643 Erik Häggberg Brudpiga RK 1980
1642 Melwin Reuterwall Malungs CK 1994
1641 Magnus Olsson 1974
1640 staffan Torsten Gustav Callert smol 1955
1639 mattias Johansson Rävduns SK 1980
1637 Mårten Dalmans Malungs CK 1996
1638 Jan Willman 1965
1636 Pontus Persson Team AVRG 1985
1635 Jesper Erlingson Team AVRG 1985
1634 Christopher Lantz Team AVRG Team AVRG 1980
1633 Robert Saarela Team AVRG AC 1989
1632 Magnus Sterner Brudpiga RK 1979
1631 Radovan Skero 1969
1630 Andreas Smedh Brudpiga RK 1976
1629 Anders Ersson Dalarnas Försäkringsbolag IF 1968
1628 Johan Huss Garphyttans 1994
1627 Lukas Karlberg 1999
1626 Toni Kivi Team Rynkeby Dalarna 1964
1625 Felix Wulff Falun 1994
1624 Martin Ekman Norbergs CK 1977
1623 Kristian Fell VCK 1972
1622 Emma Nordström 1991
1621 Niclas Viltelund Team Halti 1984
1619 Anette Nygren 1971
1620 Henrik Nygren 1996
1618 Mats Eriksson Hela Sverige Cyklar 1958
1617 Johan Falk 1975
1616 Anders Lernerud Trosabygdens Cyklister 1967
1615 David Akner 1993
1614 Stine Grønland Storsveen Trysil sykkelklubb 1980
1613 Gunnar Persson 1953
1611 Teodor Lindell Födelsedagstrampet 1997
1612 Andreas Johansson Brudpiga 1975
1610 Annika Lindell AXA 1957
1609 Mikael Hartikainen Sundborns GoIF 1959
1608 Tomas Norman Dalasvetssmide 1970
1606 Joakim Langner AXA sportklubb 1962
1605 Ernst Runge Vallentuna CK 1972
1604 Magnus Wedholm Peab IF 1973
1603 Andreas Åkerlind 1977
1602 Henric Arnoldsson Fredrikshof 1984
1600 Jan-Olov Karlsson TfG familjen 1956
1599 Salim Karadja 1983
1597 Mattias Hahne Fredrikshof CK 1980
1596 Anders Wahl 1980
1595 Dean Keany ACSL 1975
1594 Julie Gabrielsson 1990
1593 Arthur Prost 1991
1591 Göran Norrby FM Mattsson / Mora 1967
1590 Bert Droh STOCKHOLMCYKELKLUBB 1965
1589 Mattias Rapp Brudpiga RK 1974
1588 Michael Schönning Brudpiga RK 1972
1587 Gayle Kupenberg 1980
1586 Julia Weijola Fredrikshof SUB11 GT Norr Fredrikshof 1989
1584 Ilkka Mansikkamäki Team Finska Makrillen 1990
1585 Simon Westergren Team Finska Makrillen 1990
1583 Marcus Modin 1974
1582 Peter Öhman NA 1994
1581 Jonas Åström 1974
1580 Anders Bengts Borlänge CK 1967
1579 Mikael Sjölin SEALINE AK 1985
1578 Pavel Caris Brudpiga RK 1970
1577 Johan Zetterström Borlänge CK 1977
1576 Magnus Olsson Hudik Triathlon 1995
1574 Daniel Ericsson Miedelhof 1987
1573 Kjell Johansson Gävle CA 1965
1572 joakim aronsson bck 1987
1571 Claes Bärjegård Brudpiga RK 1963
1570 Hans Lodin Brudpiga 1966
1569 Emilie Jersild 1998
1567 Anders Nordström IMFC 1987
1566 Pål Keusch 1968
1565 André Van de Meulebrouck Fredrikshof 1968
1564 Leiv-Rune Sjåstad Tranemo CS 1956
1563 Stefan Sjögren Borlänge CK 1975
1562 Hans Eriksson Höga Kusten Cyklisterna 1963
1561 Daniel Hammarstrand Borlänge ck 1977
1560 Martin Blomster Fredrikshof 1975
1559 Nils-Kei Tanaka 1959
1558 Johan Nyberg Brudpiga RK 1981
1557 Peter Mattsson Brudpiga RK 1976
1556 Patrik Claesson Team Sportia Uppsala 1964
1555 Filip Österlund 1991
1554 David Bäckman Spårvägen 1970
1553 Kristian Nordgren Colting Borssén Triathlonklubb 1970
1552 Åke Lindroth Bollnäs CK 1959
1550 Lars Svensson Kungsör 1949
1549 Elin Sjödin Team Sportia Uppsala Team Sportia Uppsala 1995
1548 Steinar Solheim 1982
1547 Joel Hagert Dahlgren Spinning boys 1984
1546 Mathias Hellgren Hitachi Energy IF 1995
1545 Ulf Nordlund 1969
1544 Lars-Erik Ljungdahl Hudik Triathlon 1976
1543 Reinhold Huber 1973
1542 Mackan Göransson Västerås ck 1968
1541 Angelica Sundberg 1991
1540 jean-francois martin 1994
1539 Maarit Kaskela 1972
1538 Johanna Eriksson Team Santander 1993
1537 Albin Öhrn Sitevision AB 1986
1536 Ulf Skytt Kia Merida Racing Team/ Bålsta ck 1971
1534 William Larsson Dödsrytt CK Lupus 1994
1535 Johannes Tonelid CK Lupus 1994
1533 Hanna Holmström 1977
1531 Billy Greisen Fredrikshof 1991
1530 Patric Stenberg 1964
1529 Anna Pers Sollerö if 1976
1528 Petter Hagberg Rembo IK Folkärna CK 2001
1527 Anna-Karin Henriksson Högakustencyklisterna 1973
1526 Erik Voss-Schrader 2000
1525 Tobias Molin Siljan boyz 1975
1524 Ola Kling Rembo IK 1969
1523 Robert Andersson Siljan boyz 1975
1522 Stefan Åkerlund Siljan Boys 1977
1521 Mathias Pettersson Siljan boyz 1975
1520 Peter Samuelsson CK Uni 1968
1519 Torbjörn Murars Ck naten 1981
1518 Erik Nordenas Tre Drev Fram 1994
1517 Brita Nordell Tyre Drev Fram Tre Drev Fram 1997
1516 Mats Olsson Örebro Cyklisterna Team .ering 1967
1515 Patrik Stenman Falun Tre Drev Fram 1963
1514 Mats Schröder Fredrikshof SUB11 STHLM Fredrikshof 1957
1513 Jens Sjölin Sealine 1984
1512 Johan Hagberg 1999
1511 Per Schullström 1980
1551 Fredrik Köhlberg Ericsson Stockholm IK 1971
1510 Victor Svensk 2003
1508 Patrik Olsson Malungs IF 1988
1509 Kristina Lycke Malungs IF 1990
1507 Per-Olov Breimark 1968
1506 Bengt HILDEBRAND Stockholm City Triathlon 1969
1505 Pierre Ahlström Rembo Sub 8.30 1975
1504 Sara Thyselius Dexner Eskilstuna IK 1985
1503 Erik Nygård Brudpiga 1980
1502 Robert Risberg Rembo Ik 1985
1501 Emma Kaur Andare in bici 1984
1500 Urban Johansson Väsby 1965
1499 Edvin Palm 1990
1498 Björn Eriksson Höga Kusten Cyklisterna 1954
1497 Jens Olsson 1969
1496 Ida Ivarsson 2002
1495 Björn Hagland ODCK ODCK 2003
1494 Pär Wikström Mora CK Mora CK 1965
1493 Pontus Myckelberg Rembo 1993
1492 Erika Sundin Mora CK 1983
1491 Erik Holmén Gävle CA 1986
1490 Robin Andersson SÅH SS 1989
1489 Jonas Kjellmert Miedelhof 1971
1488 Vasilije Beznja Skoghall CK Hammarö cykel klubb 1962
1487 Jonas Bjenning TEAM KBK BIKES 1990
1486 Peter Askebro Knivsta CK 1969
1485 Andreas Lennartsson Team A3 Träningscenter 1974
1484 Peter Andersson Höga kusten cyklisterna 1965
1483 Ivar Hallin Höga Kustencyklisterna 1952
1481 Emile Mworoha Ghif GHIF 1986
1480 Ulf Wilnerzon 1967
1479 Magnus Bergström FMTIS 1968
1477 Gustav Larsson 1993
1478 Mona Brorrson 1990
1476 Mikael Hultgren Älta OCD 1960
1475 Christer Öhman Föreningen Rocket Racing Sweden 1963
1470 Patrik Tengdelius Zlatans Cycling Team 1986
1471 Oscar Engström Pedersen Zlatans Cycling Team 1997
1472 Sebastian Engström Dysted Zlatans Cycling Team 1994
1473 Troels Engström Nielsen Zlatans Cycling Team 1975
1474 Rune Bro Engström Pedersen Zlatans Cycling Team 2004
1469 Göran Stenfelt MIF (Mörbyfjärdens idrotts förening) 1968
1467 Gunilla Eriksson Mora 1964
1468 Katarina Hallvars-Jonsson Mora 1969
1466 Christer Walderik SMACK 1964
1465 Anders Abelsson A3 Träningcenter Team A3 Träningscenter 1978
1464 Tilde Otterstål Team Utan Gränser Team utan gränser 2002
1463 Fredrik Norman Örebrocyklisterna 1987
1462 Oddbjørn Løberg Trysil SK 1957
1461 Jonas Fisk Heden Wasps 1993
1460 Robert Moldén Coopah Ape OGK Elite 1991
1459 per Berglund Länkarna Grums 1954
1458 Teres sten Axa sportklubb 1993
1457 Dennis Andersson Södertörns Cykelklubb 1988
1456 Fredrik Hahne FMTIS IF 1980
1455 Christer Hernstigen FMTIS IF 1969
1453 Sara Waerme Träningsverket Motala Träningsverket Motala 1977
1454 Didrik Karlsson Träningsverket Motala Träningsverket Motala 1991
1451 Anders Lindell Axa Sc Team A3-Träningscenter 1973
1449 Erik Lönnberg 1988
1450 Dennis Wallén 1992
1448 Martin Földhazy 1992
1447 Birgitta Nilsen 1955
1445 Jessica Andersson EAI, Enköpings allmänna idrottsförening Team A3 Träningscenter 1976
1446 Lars-Göran Andersson Team A3 Träningscenter 1971
1444 Benny Back Mora CK 1959
1442 Theodor Frid 2002
1443 Per Karlsson 1972
1439 Jonas Björk FMTIS 1968
1438 Jorge Lara MDFCK 1980
1437 Alexandra Hägg Fredrikshof SUB11 GT Norr Fredrikshof 1995
1436 Johan Pietilä Holmner Edelweiss CK 1991
1435 Daniel sjöblom 1975
1434 Paul Danielsson Mora CK 1955
1433 Fredrik Jansson ELU IF 1993
1431 Leif Tjäder Sollentuna 1964
1430 Martin Börjesson Team Kungälv Team Russin 1968
1432 Peter Grafström Tyresö CK 1972
1429 Love Hardeberg Lidingö SLK 1998
1428 Albin Sjölén 2000
1427 Mattias Ek Rembo Sub 8:30 1974
1425 Joakim Nilsson 1989
1426 Peter Samuelsson 1970
1424 Kim Lipponen 1979
1423 Catti Proos 1966
1422 Gunnar Rova 1961
1421 Mårten Kloo Norbergs CK 1966
1420 Staffan Hagström Imoveforcancer 1962
1419 Per Angerud DTCG DTCG 1976
1418 Lisa Ekstrand 1979
1417 Karolina Thid A3 Träningscenter Team A3 Träningscenter 1989
1416 Anthon Cassman Östersund-Frösö SLK 1993
1415 Jacob Persson IFK Lidingö Slalomklubb 1998
1414 Melker Netinder Oklart 2000
1413 Mauritz Sandå 1997
1412 Tommie Lindkvist 1985
1411 Mats Nordin Alnö race team 1958
1410 Jens Danielsson 1965
1409 Carina Dahlberg 1970
1408 Björn Törnblom Axa sc Team A3 Träningscenter 1971
1407 Jonas Rickeborn Enköpings polisens IF 1966
1406 Kenneth Petersson Axa sc Team A3-Träningscenter 1969
1405 Saga Otterstål Team utan gränser Team utan gränser 2004
1404 Robert Otterstål Athletic Club Salt Lake Team utan gränser 1979
1402 Peter Dahlberg Nybro ski 1967
1403 Martin Bzdusek Breakbeat Cyclist 1981
1401 Lennart Holmer Lima IF 1978
1400 Petter Kvarnbäck Ängby CC 1973
1399 Jan Bergman Västerås cykelklubb 1951
1398 Tomas Jansson Gävle CA 1973
1397 Arne Wallenbert Västerås Cykelklubb 1950
1396 Julius Kinnunen Team Harmoni Team Harmoni 1995
1395 Janne Höijer Jakobson Borlänge CK 1968
1394 Jonas Holmberg Fredrikshof CK 1962
1391 Rebecka Senior 1977
1392 Gavin Senior 1978
1390 Ingrid Larsson Bollnäs CK 1964
1388 Peter Elofsson Delagott CK Delagott Bäst på Brf! 1963
1387 Anders Markoff 1988
1386 Olaf van der Meer Boliden 1996
1383 Mats Frosteman Delagott CK Delagott Bäst på Brf! 1966
1384 Johannes Frosteman Delagott Bäst på Brf! 1997
1385 Kristian Gajdos Delagott CK Delagott Bäst på Brf! 1998
1382 Gustav Hellqvist Ck uni 1988
1381 Per Ekman Team Rynkeby Team Rynkeby Täby 1962
1380 Håkan Nyström Idrottsmottagningen Sport Club 1963
1379 Tomas Ersson Ovansjö rehab 1960
1378 Björn Kullin 1968
1376 Benny Thörn Team Eker 1975
1377 Lars Nordvall Team Eker 1975
1375 Per-Ove Näs Fredrikshof IF CK SUB11 STHLM Fredrikshof 1972
1374 Mogens Lauridsen Broby GoIF 1964
1373 Magnus Lund 1968
1372 Jose Marin Västerås Triathlonklubb 1971
1370 Jonas Kårelid Hosjöstrandarna 1968
1371 Annika Berbres Hosjöstrandarna 1964
1369 Magnus Byström SCK Team Z2 - Strängnäs CK 1964
1368 Magnus Kruså Mörbyfjärdens IF 1967
1367 Pontus Johansson Biketown Cycling Club Dönerz World Tour Cycling Team 1994
1366 Nicklas Hessel BikeTown CC Dönerz World Tour Cycling Team 1984
1365 Wilhelm Tovi 1998
1364 Roger Rosenberg Vålberg 1970
1363 Sven Tägtsten Dönerz World Tour Cycling Team 1981
1362 Kjell-Hugo Eilertsen Team Sportia Uppsala 1969
1361 Lars-Åke Åberg Rembo ck 1965
1359 Gustav Andersson 1992
1360 Felicia Frisk 1994
1358 Maura Dewey 1992
1356 Louise Laising Norström Team Ljungskog 1966
1357 Jerker Norström Team Ljungskog 1965
1355 Eric Karlshammar Spinning Boy 1984
1354 Johan Karlsson Börje sk 1976
1353 Patrik Moris Borlänge CK 1972
1352 Jörgen Hellberg Vallentuna CK 1950
1351 Marcus Hallberg SUB11 GT Norr Fredrikshof. SUB11 GT Norr Fredrikshof 1989
1350 Johan Andersson Team Harmoni Team Harmoni 1972
1349 Hampus Persson CK Lupus CK Lupus 1990
1348 Joachim Brischewski Team Russin 1962
1347 Ulrika Wernståhl 3City Triathlon 1966
1346 Pelle Lönn Sua Södermalms Unga Atleter 1969
1345 Bengt-Åke Fagerman 1954
1344 John Raymond Dominguez Pinoy Road Bikers Sweden Pinoy Road Bikers Sweden 1985
1343 Daniel Åberg Team Harmoni Team Harmoni 1984
1342 Björn Ersson Team Harmoni 1976
1341 Jordi Viana FK Studenterna 1964
1340 Johan Hökås 1962
1339 Joel Quintino Dönerz World Tour Cycling Team 1983
1337 Stefan Nilsson 1964
1338 Nils Nilsson 1993
1336 Martin Fagerfjäll 1979
1334 Markus Barth Dönerz World Tour Cycling Team 1979
1333 Thomas Nyberger CK Falken 1965
1332 Pär Vedin Fredrikshof CK SUB11 GT Norr Fredrikshof 1965
1331 Anders Sandstrom Team Sportia Uppsala Team Sportia Uppsala 1958
1330 PAOLA ISRADE BURROLA SHe Rides 1993
1328 Maria Gran Västerås 1970
1329 Christer Gran Västerås 1968
1327 jännu Utterström Team Sportia uppsala Team Sportia Uppsala 1974
1326 Mattias Lundblad OD CK ODCK 1968
1324 Klas Turdell CK Lupus 1990
1323 Mikael Karlsson Smack Pedro's Ciclistas 1979
1322 Anders Holmberg Fredrikshof 1957
1321 Patrik Hallman Mörbyfjärdens IF 1966
1320 Jonas Sjölund Alnö Race Team 1994
1319 Johan Pettersson Team Sportia Uppsala 1971
1317 Torbjörn Dimling Fredrikshof Dimlingarna 1966
1318 Julia Dimling Fredrikshof Dimlingarna 1996
1316 Mats Björkman Mora CK 1971
1315 Fredrik Pettersson Ängby CC 1970
1314 Ulrika Möller CK Distans 1963
1313 Christian Örnevik Biketown Cycling Club Dönerz World Tour Cycling Team 1982
1312 Per Edvall Mora ck 1963
1311 Martin Fritzson Russin Russin 1969
1310 Jonas Hagvåg 1976
1309 Pär Pellas Gagnef 1976
1308 Ola Hallberg Fredrikshof IF SUB11 GT Norr Fredrikshof 1968
1307 Katarina Strömberg ESIK 1971
1306 Jesper Sehl 1971
1304 Kenneth Broman Särimner 1968
1303 Anders Lundin Ekshärads CK Team SZ 1979
1302 Sara Lundin Ekshärads CK Team SZ 1976
1300 Nichlas Aldén Fredrikshof Team SZ 1969
1301 Anna Svärdström Fredrikshof Team SZ 1967
1299 Anders Hvittfeldt Mora CK 1971
1298 Ulf Jansson Särimner 1969
1296 Joakim Gredemyr Smack 1969
1297 Maria Gistgård Smack 1975
1295 Pierre Lundh 1972
1294 Fredrik Gunnarsson Team Sportia Uppsala 1970
1292 Joel Olesch 1977
1293 Johanna Holster 1980
1291 Sven-Olof Hansson 1945
1290 Niklas Tunmo Team Harmoni Team Harmoni 1990
1289 Jan Molén Östervåla IF 1952
1288 Joakim Nordqvist CSK Ludvika 1990
1287 Jakob Junker Eskilstuna IK Eskilstuna IK 1990
1286 Jonatan Junker Eskilstuna IK Eskilstuna IK 1990
1285 René Eriksson Borlänge CK 1979
1284 Fredrik Olsson CSK Ludvika 1991
1283 Fredrik Sjöberg Csk ludvika 1983
1282 Mats Örtegren 1971
1281 Jon Henriksson Hudik Triathlon 1977
1280 Maria Silfwerin CSK Ludvika 1992
1279 Niclas Boberg Borlänge CK 1969
1278 Mattias Widenbrant SMACK 1972
1276 Oskar Johnsson Andare in bici 1973
1277 Anna Jönsson Andare in bici 1976
1275 Claes Nord T.A.C.K Team Aron CK 1963
1274 Daniel Nises CSK Ludvika 1987
1273 Martin Pettersson Södertälje CK 1989
1272 Mathias Heimonen 1991
1271 William Odevik Mips AB 1992
1270 Tomas Nordin ART - Alnö Race Team 1979
1269 Daniel Brännström 1978
1268 Robert Lycksell SMACK 1971
1267 Jens Nasholm PÄRRAS OpenWater Boys 1972
1266 André Odda Fredrikshofs CK 1997
1262 Mattias Lindberg Husåcyklisterna Husåcyklisterna 1970
1263 Amos Lindberg Husåcyklisterna Husåcyklisterna 2006
1264 Anders Ekbäck Husåcyklisterna Husåcyklisterna 1970
1265 Malte Ekbäck Husåcyklisterna Husåcyklisterna 2006
1261 Jan Palm Team Berretto 1976
1260 Pär Sandberg ODCK ODCK 1964
1259 Patrik Ekblad Smack 1974
1257 Lina Ohlérs 1978
1258 Patrik Ohlérs 1970
1256 Johan Paulsson Fredrikshof IF 1988
1305 Michael Larsson Team Sméstan Team Sméstan 1972
1255 Oskar Björk Team Hasse 1997
1254 Rolf Harju I2 IF Karlstad 1967
1253 Theres Ericsson Runacademy 1971
1252 Tomas Sjöborg 1973
1251 James Pratt 1970
1249 Alexander Solorzano Osterman Fredrikshof 1973
1247 Simon Israelsson SÅH SS 1989
1248 Martin Lloyd Sjöblom 1990
1246 Tove Werner Team Hasse 1997
1245 Per Flock mdfck 1967
1244 Ludvig Svedin Team Hasse 1997
1243 Ragnar Hyllengren Mudfucker CK 1966
1242 Björn Reiland MDFCK 1968
1241 Kristofer Roslund GCA 1976
1240 Göran Östling Gävle Ca 1974
1239 Stefan Silver Fredrikshof 1986
1238 Henrik Sandström Sandgatan Cykel 1978
1237 Hans Johansson Vännäs CK 1966
1235 Tobias Sundqvist VCK 1966
1236 Annika Sundqvist VCK 1967
1234 Wilma Falk 3X Bikers 1995
1233 Ingemar Berglund Mångberg CK 1957
1232 Per Holmer Fredrikshof IF CK 1962
1231 Thorbjörn Johnsson Hudik Triathlon 1983
1230 Karl Fredholm Trollbäcken Runners Guild 1976
1229 Ulf Edsfors Nilsson Mora ck 1967
1226 Carin Neanro Team gladare 1969
1227 Christer Neanro Team gladare 1970
1228 Susanna Boström Samuelsson Team gladare 1975
1225 Johan Eliasson GHIF 1981
1223 Johan Norin CK Falken 1965
1224 Beatrice Fröling CK Falken 1971
1222 Mårten Johannesson Team Sméstan Team Sméstan 1964
1221 John Graaf Sälens IF 1956
1220 Roger Andersson Spårvägen CK 1964
1219 Nicklas Närkling 1991
1217 Adam Karlsson Novus elektriska 1999
1215 MILOS RADULOVIC Team Radulovic 1982
1216 Dragan Radulovic Team Radulovic 1961
1214 Daniel Kinnunen AXA Sportsclub 1966
1213 Johan Hallberg Fredrikshof SUB11 STHLM Fredrikshof 1962
1212 Daniel Eriksson 1979
1211 Göran Lindqvist Brudpiga 1957
1209 Axel Söderberg 1996
1210 Rolf Söderberg 1960
1208 Olle Back Alnö Race Team 1993
1207 Rickard Skarin 1990
1205 Erik Lundqvist Sellnäs IF Bråmobuder 1994
1206 Lars Svarf CK Soldi Bråmobuder 1968
1204 Anders Hobbe Holmberg Mora CK 1966
1203 Fredrik Orestedt 1983
1202 Anna Karin Werner Andare in Bici 1972
1199 Stefan Mattsson Team Mattsson 1959
1200 Sofia Mattsson Team Mattsson 1990
1201 Kajsa Mattsson Team Mattsson 1992
1198 Per Söderberg Sveaskogs IF 1965
1197 Johan Thorhard 1981
1196 Veronica Agnoletto 1982
1195 Marie Åkerlind 1974
1194 Anders Berglund ÅJA CK 1964
1193 Christian Stahnke Fredrikshof 1964
1192 Jacques Ebert Team Overschenkel 1989
1191 Jeannot Ebert Team Overschenkel 1991
1190 Alexander Ericsson Overschenkel 1990
1189 Peter Ferngren Fredrikshof CK Team SZ 1970
1188 Stefan Sernefors 1974
1187 Tomas Frändén OLD GUYS RULE Team Bäckström Club36 1969
1186 Tilda Lindell Funkön Fitness Club Födelsedagstrampet 1990
1185 Tobbe Eriksson 1992
1184 Karin Sundh Kustbevakningens friskvårdsförening Kustbevakningens Friskvårdsförening 1978
1183 Bobo Olsson Non Plus Ultra Hammarby CK 1970
1182 Kjell Backlund Mjällom/Högakusten cyklisterna 1961
1180 Isa Lindell Födelsedagstrampet 1994
1181 Cecilia Lindell Födelsedagstrampet 1962
1179 Dan Norrbo 1973
1178 Henrik Karlsson Non Plus Ultra Hammarby CK 1982
1177 Hanna Sandberg Uman Puls 1980
1176 Daniel Karlsson Kustbevakningens Friskvårdsförening Kustbevakningens Friskvårdsförening 1976
1175 Martin Lindström Eskilstuna IK 1962
1174 Åke Lantz IFK Sala 1955
1173 Niclas Nyman Vännäs CK 1971
1172 Johan Engerberg Kustbevakningens Friskvårdsförening Kustbevakningens Friskvårdsförening 1979
1171 Philip Johansson Team Lovisa 1993
1170 Anna Orestedt A-team 1983
1169 Åke Wressel Enerco 1993
1168 Linnea Lindgren 2001
1167 Ola Jansson TQ Vets 1955
1166 Christian Östh 1985
1165 Lars-Erik Gustafson 1964
1163 Göran Eriksson 1968
1162 Caroline Boman CK Falken 1981
1161 Mikael Frick TQ Vets 1957
1159 Ted Mannerstål Hästängsudds Cykel Sällskap Cyclopaths 1972
1160 Sara Björlin Lidén HCS Cyclopaths 1973
1158 Carl Borg Corona Cycling Club 1974
1157 Anders Stöt Mora CK 1965
1156 Sonja Lundqvist 1993
1155 Jonas Stener Fredrikshof IF 1995
1154 Jan Lindkvist Mora CK 1968
1153 Thomas Olingsberg Athletic Club Salt Lake 1965
1152 Kent Kjelltoft Team Kungälv Team Russin 1963
1151 Leif Hansson OK Alehof Team Russin 1969
1150 Kristoffer Kronhamn Corona Cycling Club Corona Cycling Club 1974
1149 Johan Törnqvist 1961
1148 Glenn Johansson Herrljunga CK 1957
1147 Patrik Olsson Team Kungälv Team Russin 1971
1146 STEFAN BURMAN BAUHAUS sportklubb 1969
1145 Hossein Noorinejad 1977
1144 Louie Ryan Mirador Pinoy Roadbikers Sweden Pinoy Road Bikers Sweden 1978
1143 Lisa Latorre 1993
1142 Daniel Otterberg Kustbevakningens Friskvårdsförening Kustbevakningens Friskvårdsförening 1965
1141 Patric Holmer Bauhaus Sportklubb 1972
1140 Harri Vuorela IKJ Haninge IKJ Haninge 1963
1138 Leif Karlsson Bälinge IF 1961
1139 Elisabeth Karlsson Bälinge IF 1963
1137 Stig Johansson 1945
1136 Kenneth Litland BAUHAUS sportclubb 1970
1135 Mikael Hansson Team Kungälv 1965
1134 Anders Johansson Eskilstuna IK Eskilstuna IK 1962
1133 Elisabeth Verboven 1992
1132 Sara Bonetti 1992
1131 Anders Nygårdh Kustbevakningens Friskvårdsförening Kustbevakningens Friskvårdsförening 1982
1130 Patric Elmesten Corona Cycling Club Corona Cycling Club 1974
1129 Magnus Nyberg Spårvägen CF 1972
1128 Anders Leijon Team sportia 1967
1127 Magnus Källén Corona Cycling Club Corona Cycling Club 1971
1126 Jan Österberg Borlänge cykelklubb 1967
1125 Magnus Andersson IKJ Haninge IKJ Haninge 1977
1124 Lasse Hansen IKJ Haninge 1967
1123 Martin Toresson Kustbevakningens Friskvårdsförening Kustbevakningens Friskvårdsförening 1973
1122 Magnus Eriksson Fredrikshov CK 1964
1121 Patrick Elo Corona Cycling Club Corona Cycling Club 1970
1120 Gerhard Hansson Värnamo CK 1959
1119 Siri Bråten Trysil sykkelklubb 1982
1118 Jennie Johansson TeamGT 1975
1117 Fernando Freire Örebrocyklisterna Team .ering 1961
1115 Roger Svensson 1966
1116 Sara Svensson 2001
1114 Johan Solberg Team Rynkeby Täby Team Rynkeby Täby 1966
1113 Jimmy Haglund CK Motvind 1964
1112 Joachim Martinsson SMACK 1969
1111 Charles Bengtsson Övre Månsänn Sportgille 1983
1110 Mattias Rundström Enköping EAI 1973
1108 Erik Thunbom 1986
1109 Sanna Penton 1993
1107 Magnus Karlsson Smack 1972
1106 Håkan Svensson Club 36 1964
1105 Pierre Gatelin Rörfirman 1973
1104 Ulrika Sjögren Bålsta skidklubb 1966
1103 Matthias Borris Rajd 1982
1102 Jocke Sundqvist ART 1972
1101 William Sicat Pinoy Road Bikers Sweden 1986
1100 Jamaldin Jaff Skogsmullorna 1986
1099 Rachid Amara Skogsmullorna 1974
1098 Daniel Söderlund Alnö Race Team 1984
1097 annikki Svedevall Toppnäsets CK Team Grisstrumpan 1983
1096 Mattias Bolander Team Aron CK 1998
1095 Anna Erixon 1970
1094 Mattias Widmark Hudik Triatlon 1970
1093 Magnar Often Tynset idrettsforening Old Man On Bike 1955
1092 Andreas Lundberg Alnö race team 1990
1091 Diana Mickels Bålsta 1964
1090 Mikael Mickels 1961
1089 Kent Asante Wennrström Skogsmullorna 1975
1088 Kjell Fredriksson Randonneur Stockholm 1961
1087 Urban Hallberg Mora ck 1959
1086 Lena von Sydow Team Rynkeby Täby 1959
1085 Daniel Lundberg Team sportia 1972
1084 Jenny Envall Team Sportia Uppsala 1968
1083 Mattias Andersson Rajd 1981
1082 Mikael Envall Teamsportia Infanteriet 1966
1081 Thomas Nordström Bajen 1961
1080 Anders Persson Team Sportia Uppsala 1964
1079 Håkan Nilsson IK Aluminium 1969
1078 Mattias Bornerberg Gimonäs CK 1970
1075 Jonas Pettersson Mora CK 1988
1076 David Pettersson Mora CK 1962
1077 Erik Sundberg Strängnäs CK 1953
1074 Magnus Alvagard Team Berretto Team Berretto 1977
1073 svante lennartsson 1952
1072 Martin Gustafsson Rajd 1982
1071 Lars Aaserud 1967
1070 Patrik Nemeth Fredrikshof 1969
1069 Therése Arnlund Västerås CK Multisport Sweden 1983
1068 Göran Torshage 1961
1067 Ali Omumi Vässmanrunt 1979
1066 Hanna Nelson Friends with bikes Team Lovisa 1992
1065 Robert Lundkvist GHIF GHIF 1983
1064 Therese Andersson 1987
1063 Jan Sarnet Andare in bici 1971
1062 Gabriel Bassula 1986
1061 Tomas Pleiborn Spårvägen CF 1962
1059 Anette Moore Eskilstuna IK 1967
1060 Ulf Andersson Eskilstuna IK Eskilstuna IK 1969
1057 Peter Bengtsson Eskilstuna IK Cykel & Triathlon 1969
1058 Susanna Bengtsson Eskilstuna IK Cykel & Triathlon 1971
1056 Rickard Larsson 1989
1055 Johanna Jirlén UmanPuls 1974
1054 Anneli Gustafsson Eskilstuna IK Cykel & Triathlon 1969
1053 Hans Holmberg Spårvägen CF 1952
1052 Fredrik Segerlund Fredrikshof IF 1975
1050 Emma Spetz Karlström CK Thorax 1985
1051 Henrik Arthursson CK Thorax 1978
1049 Andreas Regnell 1966
1048 Marcos Dias 1976
1047 Göran Dahlgren Mjällom/Högakusten cyklisterna 1961
1046 AnnSofi Johansson Eskilstuna IK cykel och triathlon 1970
1045 Kent Gerdstigen 1966
1044 Anna Gerdstigen 1966
1043 Håkan Spång SpKl Ceres 1959
1042 Bjørn Burås Trysil Sykkelklubb 1970
1041 Lars Eriksson Mora Cykelklubb 1978
1040 Joakim Gustafsson 1976
1039 Emanuel Löfström Borlänge CK Team Fästing 1968
1037 Fredrik Nilsson Bollnäs CK Team Överviktor 1975
1038 Henrik Eknor Träningskonsulten 1983
1036 Viktor Lind 1988
1035 Peter Eriksson Spårvägen CF 1970
1034 Karin Norr Eriksson Spårvägen CF 1974
1032 Henrik Pettersson 1973
1033 Liv Pettersson-Clarmyr 2008
1030 Petra Jansson 1964
1031 Anders Jansson 1962
1029 Pontus Eriksson Norbergs CK 1968
1028 Martina Nyrén Burseryds IF 1988
1027 Torbjörn Eriksen Lycraboys Lycraboys 1961
1026 Michael Rosén Team Compass Group 1967
1024 Amelia Lembke 1995
1025 Marcus Eriksen 1995
1023 Anders Hellström Väsby SK 1972
1022 Marcel Buder Team Ullna CK Team Ullna CK 1989
1021 Graeme Moore Setra sports club 1981
1020 Michael Sundman Fredirkshof 1980
1018 Stefan Roos Team Tibble 1966
1019 Susanne Wikman Team Tibble 1966
1017 Kent Andersson Sunne 1960
1015 Johan Sävhage Team Sävhage 1967
1016 Karin Sävhage Team Sävhage 1970
1014 Åke Lindsmyr ÅJA CK ÅJA CK 1960
1013 Tomas Granberg Bajen Bikers 1963
1012 Johan Heneryd ÅJA CK ÅJA CK 1967
1011 William Matslova Team Matslova 1995
1010 Elias Willman Pettersson Falu ck 2002
1009 Carl-Erik Matslova Team Matslova 1952
1008 Wiktor Matslova Team Matslova 1993
1007 Anders Eriksson 1972
1006 Kenneth Larsson Strängnäs CK 1954
1005 Magnus Heldin 1987
1004 Svante Algovik Team Lovisa 1993
1003 Christer Karlsson Balingsta Byfåners 1966
1002 Maja Mörth Brudpiga RK 2000
1001 Eric Lindeen Heja Alex Heja! 1984
1000 Håkon Ødegaard Team Ø & S 1984
998 EvaLena Heinered SK Nor 1961
999 Sofie Heinered SK Nor 1991
997 Robert Hulthén Team utan gränser Sill-Jan 1969
995 Rune Midtun CK Elverum 1957
996 Marit Riise Midtun CK Elverum 1953
994 Mauricio Hernandez Sweco CK 1985
993 Leif Karlsson Team FiKa 1967
992 Magnus Pellas Mora CK 1971
991 Jonas Lundgren Team OP 1968
990 Bo Kratz Crilles Killar Crilles Killar 1962
988 Thord Nogerius EIK Vi gör det igen 1957
989 Göran Ström EIK Vi gör det igen 1953
987 Alexander Olsson Axa sport club 1993
986 Liv Hector Plikt- och Prövningsverket 1991
985 Kristoffer Hartman Plikt- och Prövningsverket 1982
984 Daniel Rååd Plikt- och Prövningsverket 1970
983 Elisabet Boijebrink Plikt- och Prövningsverket 1979
982 Jesper Nyberg Plikt- och Prövningsverket 1970
981 Per Andersen Helseth Plikt- och Prövningsverket 1978
980 Björn Petersson 1964
979 Claire Klasér 1965
978 Bill Engman Träningskonsulten Träningskonsulten 1979
974 Johanna Wegar Glåma inte bakåt 1993
975 Kristoffer Wegar Glåma inte bakåt 1992
976 Lisa Johansson Glåma inte bakåt