Anmälda till Atea TrailÖvik 2024 Avancerad sök

Atea TrailÖvik 22 km

Namn Klubb Klass Kön Födelseår
Olle Kalered Tjalve FIF Herrar Man 1990
Ante Fahlén Wilhelmina OK Herrar Man 1968
Jonathan Kandelin Tisdagsklubben Örebro Herrar Man 1990
Lars Gavelin Dalasjö IK Framåt Herrar Man 1963
Pontus Davidson Umeå Herrar Man 1995
David Holmberg Team Norrland - Fueled by Umara Herrar Man 1983
Jesper Pettersson Pite Runners LDK Herrar Man 1996
Mårten Vänn Frösö IF/Team Norrland fueled by Umara Herrar Man 1995
Anna Grön Ok Nolaskogsarna Damer Kvinna 1981
Johan Sandberg Ttgu IF Herrar Man 1968
Boel Sandström Umeå OK Damer Kvinna 1972
Anders Johansson Eickhoff Team Bergspring by Byggbröderna/Borås Löparklubb Herrar Man 1961
Magnus Pilelöv Östersund Herrar Man 1986
David Sundström Trångsvikens IF Herrar Man 1986
Anders Sundin Skogslöparna Herrar Man 1982
Ella Högberg IF Vingarna/Team Norrland - fuel Damer Kvinna 2004
Martin Nilsson IFK Umeå / Team Norrland - Fueled by Umara Herrar Man 1995
Anton Johansson Team Billingen X-trail Herrar Man 1983
Josefine Thoms Junsele IF Damer Kvinna 1985
Fred Wahlberg Hägglunds Ski Team Herrar Man 1988
Peder Strid Utters on the run Herrar Man 1975
Henrik Utter Utters on the run Herrar Man 1974
Isac Andersson Svedjeholmen Herrar Man 2003
Mattias Lundmark ttgu Herrar Man 1976
Alexander Dillman Umeå Herrar Man 1981
Fredrik Nordfeldth Team Nordic Trail Umeå Herrar Man 1983
Adam Marklund Kågedalen Herrar Man 1987
Adrian Liden Kaif Herrar Man 1986
Maria Dovåker-Liss Östersunds OK Damer Kvinna 1987
Pia Richardsson BeAktiv Damer Kvinna 1974
Nils Alm Uppsala Herrar Man 1994
Sandra Malmgren Luleå Damer Kvinna 1986
Viktor Ek Lulekamraternas M O LK Herrar Man 1983
Henrik Brøvig Vårby IK Herrar Man 1988
Emilia Eriksson Brusemark Boxen Umeå Damer Kvinna 1995
Sara Edlund Boxen Umeå Damer Kvinna 1996
Tommaso De Rosa RRCM RoadRunnersClubMilano | Skögslöparna Herrar Man 1964
Simon Bäckman Hypno Sauna Skiing Club Herrar Man 1998
Zara Lundgren Sundsvalls Friidrott / Team Norrland - Fueled by Umara Damer Kvinna 1987
Sebastian Forslund Umara sports club Herrar Man 1988
Liam Hälldal Skogslöparna / Moälvens IBK Herrar Man 2006
Linus Viberg Västansjö Herrar Man 1990
Anna Björkqvist Norrvåge Damer Kvinna 1989
Martin Larsson Björna IF Herrar Man 1997
Linus Blomberg Köpmanholmen Herrar Man 1992
Morgan Norlander Nordingrå SK Herrar Man 1983
Malin Norlander Nordingrå SK Damer Kvinna 1984
Emma Edstrand 1life Damer Kvinna 2003
Jimmie Näslund TTGU IF Herrar Man 1979
Daniel Hallin Sävar IK Herrar Man 1981
Hieke Visser Mjällom Damer Kvinna 1967
Jonatan Björnler Höga kusten cykel Herrar Man 1974
Natanael Björnler Höga kusten cykel Herrar Man 2001
Patrik Längert HSK Herrar Man 1981
Miguel Mouzinho HSK Herrar Man 1988
Kristoffer Peterson Farsta Herrar Man 1971
Mattias Sjödin Team Gelgo Herrar Man 1984
Jimmy Holmgren Själevads IK Herrar Man 1989
Barbro Fjällstedt Oljans Team Outnorth Damer Kvinna 1989
Daniel Granberg Mellansel IF Herrar Man 1980
Stefan Burlin Mjällom Herrar Man 1979
Annie Svensson Örgryte IS Damer Kvinna 1990
Fredrik Lindström Anundsjö IF Herrar Man 1989
Glenn Alverus IS Göta Herrar Man 1966
Daniel Wiklund Team Bergspring By Byggbröderna Herrar Man 1974
Daniel Johansson Umara SC / Dark Trail Runners Herrar Man 1974
Tim Hofmeester Vännäs OK Herrar Man 1987
Tobias Nordgren NCC IF Herrar Man 1997
Nadine Veltjens Köpmanholmen Damer Kvinna 1975
Nils Bäcklund Täfteå Herrar Man 1987
Malin Nygård Täfteå Damer Kvinna 1986
Viktor Westerlind Umeå Herrar Man 1999
Linda Westerlind Umeå Damer Kvinna 1991
Alf Westerlind Örnsköldsvik Herrar Man 1962
Linda Karlsson Stjärnhovs IK Damer Kvinna 1976
Kenneth Ceder Stjärnhovs IK Herrar Man 1966
Kristoffer Peterson Farsta Herrar Man 1971
Helena Magnusson Örnsköldsvik Damer Kvinna 1973
Hanna Björk Umeå Damer Kvinna 1993
Johan Witzansky Själevad Herrar Man 1990
Hampus Bockholt Team Nordic Trail SC Herrar Man 1994
Joakim Berlin Sundsvall Runners Herrar Man 1985
Jimmy Berlin Triathlon Väst Herrar Man 1984

Atea TrailÖvik 12 km

Namn Klubb Klass Kön Födelseår
Gabriella Sandström Damer Kvinna 1990
Daniel Öman Herrar Man 1991
Elsa Woxlin Skogslöparna Damer Kvinna 2010
Annica Sollén Damer Kvinna 1965
Helena Nyberg Damer Kvinna 1982
Annika Nordin Damer Kvinna 1973
Emily Töyrä Damer Kvinna 1990
Tomas Töyrä Herrar Man 1967
Jonathan Westin Herrar Man 1988
Dan Dalemalm Öbacka LK Herrar Man 1978
Åsa Pauler Själevad Damer Kvinna 1978
Henrik Lundström ÖMK Motocross och Enduro Herrar Man 1978
John Sjögren TTGU IF Herrar Man 1984
Camilla Sjöberg IFK Umeå Damer Kvinna 1977
Kim Ericsson Damer Kvinna 1992
Wilmer Svensson Moälvens IBK Herrar Man 2006
Ville Nordlund Moälvens IBK Herrar Man 2006
Viktor Jonth Moälvens IBK Herrar Man 2006
Valter Hydling Moälvens IBK Herrar Man 2006
Valter Holma Moälvens IBK Herrar Man 2007
Theodor Malmström Moälvens IBK Herrar Man 2006
Olle Westling Moälvens IBK Herrar Man 2006
Lukas Eskelind Moälvens IBK Herrar Man 2006
Linus Schelin Moälvens IBK Herrar Man 2006
Lean Sundkvist Garnelis Moälvens IBK Herrar Man 2005
Karl Lundgren Moälvens IBK Herrar Man 2007
Jonathan Nordin Moälvens IBK Herrar Man 2006
Isac Hallén Moälvens IBK Herrar Man 2006
Felix Johannsson Moälvens IBK Herrar Man 2005
Edward Cunningham Moälvens IBK Herrar Man 2006
Casper Nordin Moälvens IBK Herrar Man 2006
Bedrihan Kaya Moälvens IBK Herrar Man 2007
Alve Engelbrektsson Moälvens IBK Herrar Man 2005
Axel Sahlman Moälvens IBK Herrar Man 2006
Alex Öberg Moälvens IBK Herrar Man 2005
Marta Franzén AK Vännäs Damer Kvinna 1985
Josefine Gidlund BB-klubben Damer Kvinna 1995
Fia Stenberg BB klubben Damer Kvinna 1984
Jens Bylund Jalles TC Herrar Man 1955
Sara Strömberg Damer Kvinna 1992
Robin Strömberg Herrar Man 1989
Christian Strömberg Åsele Herrar Man 1994
David Engman Mullsjö IK Herrar Man 1989
Erik Orrell Herrar Man 1999
Alexander Loo Kalmar Simsällskap Herrar Man 2001
Marcel Nähring Domsjö Herrar Man 1986
Therese Bäckström Spöland Vännäs IF Damer Kvinna 1981
Mikael Jonsson Herrar Man 1976
Rasmus Helgersson Ölands SK Herrar Man 1989
Oskar Strömberg Hägglunds ski team Herrar Man 1994
Anna Huss Skidstahus Damer Kvinna 1980
Samuel Hagenlöv Jar-Ka IF Herrar Man 1986
Ronnie Olofsson BYSKE Herrar Man 1982
Peder Gustavsson Herrar Man 1983
Gustav Nestander Umeå Herrar Man 1996
Oskar Ölmhagen Herrar Man 1991
Emma Bergström Damer Kvinna 1986
David Bergström Herrar Man 1986
Joel Backa ÖBIK, Örnsköldsviks räddningstjänst Herrar Man 1990
Isak Nilsson Skorpeds sk Herrar Man 2008
Emil Ullsten Electrolux Home Herrar Man 1989
Krister Elander TTGU IF Herrar Man 1968
Alexander Lindgren Herrar Man 1990
Peter Woxlin Skogslöparna Herrar Man 1974
Thomas Didriksson Team nordic trail Herrar Man 1982
Malin Kling Damer Kvinna 1988
Ann-Louise Karlsson Damer Kvinna 1990
Fanny Palmgren Damer Kvinna 1987
Jonathan Granath Herrar Man 1993
Malin Karlsson Damer Kvinna 1993
Katarina Själin Mellansels IF Damer Kvinna 1971
Lisbeth Strandberg Mellansels IF Damer Kvinna 1969
Joel Karlsson Herrar Man 1987
Anneli Bartholdsson Damer Kvinna 1991
Marcus Norberg Herrar Man 1989
Henrik Westman Wide Village Runners Herrar Man 1979
Eric Kossatz Herrar Man 1982
Victor Andersson Herrar Man 1991
emil fridh Herrar Man 1992
Kevin Rowa Herrar Man 1992
Sara Berglund Damer Kvinna 1986
Lisa söderlund Damer Kvinna 1991
Sara Yngvesson Damer Kvinna 1978
Oskar Lindmark Herrar Man 1993
Anders Yngvesson Herrar Man 1975
Fredrik Nilsson Skorpeds sk Herrar Man 1981
Jakob Fjellner Herrar Man 1988
Astrid Elander Fröberg Sundsvall Funktionell Fitness Damer Kvinna 1994
Madeleine Sellin Damer Kvinna 1992
Alexandra Perman Undroms if Damer Kvinna 1985
Anja Larsson Damer Kvinna 1981
pär Fahlgren Herrar Man 1981
Danique Karlsson Damer Kvinna 1989
Susanne Wikner Damer Kvinna 1971
Fredrik Widmark Herrar Man 1971
Marina Rönnfjord Örnsköldsvik Damer Kvinna 1988
Emelie Hellström Damer Kvinna 1991
Alva Wigren Damer Kvinna 2000
Johan Olsson Nätra SK Herrar Man 1972
Kateryna Semonenko Damer Kvinna 1983
Anna Norberg Damer Kvinna 1986
Anna Söderström Damer Kvinna 1986
Ida Berglund Arnäsvall Damer Kvinna 1988
Sara Westerlind Malmö Damer Kvinna 1993
Anette Backund Kroksta Damer Kvinna 1983
Carl-Alfred Nordquist Herrar Man 1997
Eleni Orfanopoulou Damer Kvinna 1987

Atea TrailÖvik 6 km

Namn Klubb Klass Kön Födelseår
Emma Täljeblad Damer Kvinna 1986
Ann-Marie Långström Öredalens IK Damer Kvinna 1990
Lotta Vestman Damer Kvinna 1975
Alma Vestman Damer Kvinna 2001
Mikael Storeide Telia IF Herrar Man 1971
Sara Nordlund Långviksmons Idrott & Intresseförening Damer Kvinna 1991
Nils Sandström Umeå OK Killar Född -06 eller senare Man 2010
Patrik Olsson Atea Sverige AB Herrar Man 1981
Krister Persson Atea Sverige AB Herrar Man 1976
Jennie Dahllund Damer Kvinna 1977
Mikael Dahllund Herrar Man 1967
BRITH EDIN Sidensjö IK Damer Kvinna 1984
Elias Edin Sidensjö IK Killar Född -06 eller senare Man 2008
Lisa Edin Sidensjö IK Tjejer Född -06 eller senare Kvinna 2007
Martin EDIN Sidensjö IK Killar Född -06 eller senare Kvinna 2012
Michaela Blom Damer Kvinna 1987
Linda Nordin Damer Kvinna 1973
Julia Cederström Slussfors Tjejer Född -06 eller senare Kvinna 2014
Jakob Cederström Slussfors Killar Född -06 eller senare Man 2010
Camilla Karlsson Slussfors Damer Kvinna 1978
Alice Söderström Husum orientering Tjejer Född -06 eller senare Kvinna 2009
Therese Lundsten Umeå Damer Kvinna 1993
Alva Bäck Damer Kvinna 1999
Ellen Eriksson Damer Kvinna 1993
Patricia Bergman Damer Kvinna 1992
Josefina Granberg Mellansel IF Tjejer Född -06 eller senare Kvinna 2013
Joar Burlin Mjällom Killar Född -06 eller senare Man 2009
Majken Burlin Mjällom Tjejer Född -06 eller senare Kvinna 2012
Johanna Ekman Damer Kvinna 1992
Linnéa Lindström Damer Kvinna 1991
Bengt "Ludde" Lindholm Älvsjö Herrar Man 1959
Jonas Näslund Herrar Man 1973
Lisa Lageren Damer Kvinna 1970
Thomas Berggren Herrar Man 1980

Atea TrailÖvik Mini 2 km

Namn Klubb Klass Kön Födelseår
Maya Chennoufi Ifk Umeå Flickor Kvinna 2015
Lilly Pauler Själevad Flickor Kvinna 2016
Benjamin Rosenblom ÖBIK Pojkar Man 2017
Zander Holmlund Umeå Pojkar Man 2015
Gordon Holmlund Umeå Pojkar Man 2017
Petrus EDIN Sidensjö IK Pojkar Man 2020
Jonathan Cederström Slussfors Pojkar Man 2017
Elin Bäckström Spöland Vännäs IF Flickor Kvinna 2015
Namejs Mednis Lugnvik Pojkar Man 2016
Adam Huss BK Örnen Pojkar Man 2015
Nellie Huss BK Örnen Flickor Kvinna 2017
Ted Huss Pojkar 2020
Thilde Ullsten Hägglunds IoFK Flickor Kvinna 2014
Doris Burlin Mjällom Flickor Kvinna 2019
Ylva Dackmo Umeå Flickor Kvinna 2016