Anmälda till MaxFastigheter Power Trail Avancerad sök

MaxFastigheter Power Trail

Namn Klubb Lag Startgrupp Klass Ort
Therese karlsson 1234 Motionsklass Damer 10km Damer 10 km
Julia Forslin Västerås LK Tävlingsklass Damer 10km Damer 10 km
Camilla van Tol Motionsklass Damer 10km Damer 10 km
Marie Hedar OK Tor Motionsklass Damer 5km Damer 5 km
Rasmus Hedar OK Tor Motionsklass Herrar 5km Herrar 5 km
Ritva Danielsson Motionsklass Damer 5km Damer 5 km
Eva Björk Motionsklass Damer 5km Damer 5 km
Andreas Wallstedt Tävlingsklass Herrar 5km Herrar 5 km
Lotta Ottosson Uppsala LK Motionsklass Damer 5km Damer 5 km
ewa wahlberg uppsala lk Motionsklass Damer 5km Damer 5 km
Susanne Wilson Motionsklass Damer 10km Damer 10 km
Mikaela Hagman Motionsklass Damer 5km Damer 5 km
Agneta Emmoth Tävlingsklass Damer 5km Damer 5 km
Carl-Johan Dömstedt Herrar 10 km
Fredrik Lyckedal Herrar 5 km
Kristina Lindgren Västerås SOK Damer 5 km
Jacob Hedqvist GIF p07 Herrar 5 km
Gustav Karlén GIF p07 Herrar 5 km
Malte Nilsson GIF p07 Herrar 5 km
William Rosberg GIF p07 Herrar 5 km
Filip Stigeberg GIF p07 Herrar 5 km
Melvin Ekström GIF p07 Herrar 5 km
Oliver Böhn GIF p07 Herrar 5 km
John Thyr GIF p07 Herrar 5 km
Oscar Westerlund GIF p07 Herrar 5 km
Albin Olofsson GIF p07 Herrar 5 km
Emil Haapaoja Johansson GIF p07 Herrar 5 km
Noa Ivarsson Täljedal GIF p07 Herrar 5 km
Axel Wikmans GIF p07 Herrar 5 km
Anna Nilsson GIF p07 Damer 5 km
David Karlén GIF p07 Herrar 5 km
Oskar Böhn GIF p07 Herrar 5 km
Erik Westerlund GIF p07 Herrar 5 km
Bo Thyr GIF p07 Herrar 5 km
Linus Andersson GIF p07 Herrar 5 km
Samuel Wiklund Västerås FK Herrar 5 km
Johan Gustafsson Götlunda IF Herrar 10 km
Astrid Nyquist Västerås FK Damer 5 km
Ida Söderlund Damer 10 km
Lisa Caverin Jernstedt Damer 5 km
Kristina Berntsson Hallstahammars SK HK Damer 10 km
Mats Beskow RIF hangaround Herrar 10 km
David Movitz Gäddeholms SK Herrar 10 km
Roger Carlsson Västerås LK Herrar 10 km
Susanne Andersson Avesta Damer 10 km
Robin Persson Herrar 10 km
Robert Messing WTRS Herrar 10 km
Oskar Löfbom Arjeplogs Sportklubb Herrar 5 km
Stefan Löfgren Herrar 5 km
Jonas Ljung OP Rörteknik Herrar 10 km
Tobias Eriksson Herrar 10 km
Sakiko Shimizu Damer 10 km
Kalle Skog WTRS Herrar 10 km
Tamás Szüts Västerås SOK Herrar 5 km
Åza Solomon Damer 5 km
Kofi Solomon Herrar 5 km
Elis Wiklund VSOK Herrar 5 km
David Movitz Herrar 10 km
Oscar Noring VSOK Herrar 5 km
Jennie Käck Rehabtruppen Damer 10 km
Malin Vikman Rehabtruppen Damer 10 km
Cecilia Claesson Rehabtruppen Damer 5 km
Sofia Nilsson Rehabtruppen Damer 5 km
Frida Arvidsson Rehabtruppen Damer 10 km
Maria Lundberg Damer 10 km
Jessica Wilskier Damer 10 km
Veronica Johansson Damer 10 km
Petter Runberg PR Skidcoach Herrar 5 km
Diana Aguilar Damer 10 km
Linda Vannfält Damer 5 km
Åss Kahelin Olsson Damer 5 km
Eva-Maria Asplund Ärla IF Damer 10 km
Lizzi Inersjö Haegermarck Enköpings Klätterklubb Damer 10 km
Oliver Emerson Enköpings Klätterklubb Herrar 10 km
Maja Krstic Södra Dalarnas DHK Damer 10 km
Filip Krstic Herrar 10 km
Fredrik Magnusson - Herrar 10 km
Glenn Furunäs WTRS Herrar 10 km
Karin Arvelius Västerås Skidklubb Damer 10 km
Björn Larsson D.nät Herrar 10 km
Sofia Vall D.nät Damer 10 km
Anton Angeling D.nät Herrar 10 km
Niklas Bergman D.nät Herrar 10 km
Kim södergren D.nät Herrar 5 km
Magnus folkjern D.nät Herrar 10 km
David Werme X OCR X OCR Herrar 10 km
Suzan Amin X OCR X OCR Damer 10 km
Maria Folkesson Damer 5 km
Jenny Kerr Damer 10 km
Mattias Carlsson Västerås CK Herrar 10 km
Olov Gohde Dalaporten Running Team Herrar 5 km
Anna-Lena Nilsson Svenskt träningsfolk Damer 5 km
Marcus Carlheim Herrar 5 km
Patrik Bergman Herrar 10 km
Emma Lundin Damer 10 km
Jan Noring Trimble Trimble Herrar 10 km
Anders Ågren Herrar 10 km
Lizette By Damer 5 km
Lee Morgan Herrar 5 km
Janne Aho Herrar 10 km
Sonja Korhonen Gustavsson - Damer 5 km
Petra Lundgren Damer 5 km
Hugo Lundgren Herrar 5 km
Mathias Vesterlund Herrar 10 km
Susanna Dahlberg Lonesome Runners Damer 5 km
Jenny Aho Damer 5 km
Alexander Bertilsson Westeros Trail Running Society Herrar 10 km
Johan Bertilsson Herrar 10 km
Miranda Can Damer 5 km
Sarah Can Damer 5 km
Naima Can Damer 5 km
Lucas Ahlström Västerås SOK Herrar 10 km
Anna Noring VSOK Damer 5 km

MaxFastigheter Mini Power Trail

Namn Klubb Startgrupp Klass Kön Ort
Joel Strandberg Västerås friidrottsklubb Mini Power Trail 1 km Man
Thea Strandberg Mini Power Trail 1 km