Anmälda till Jättelångt 2021 Avancerad sök

Jättelångt Terrängultramaraton 70k

Namn Klubb Klass Kön Ort
Magnus Brisman Team Synskärpan Man Åkersberga
Joachim Johansson Team Synskärpan Man Åkersberga
Per Nystedt Team Synskärpan Man Åkersberga
Maria Harning MH40 Kvinna Norrtälje
Kristofer Södergren MH40 Man Norrtälje
Andreas Danielsson Uppsala Man Uppsala
Markus Smed Fredrikshof IF Man STOCKHOLM
Mathias Johansen OK Motala Man Örebro
Alexandra Karlsson Kvinna
Adam Stenman Terrible Tuesdays Triathlon Man Solna
Martin Isaksson Sundbyberg Man Sundbyberg
Mikael Öhman Wisby Ultralöparförening Man Visby
Anders Ekström Colligio AB Man STOCKHOLM
Per Olofsson Stockholm Gerillalöpare Man JÄRFÄLLA
Camilla Rosell Stockholm Gerillalöpare Kvinna Farsta
Deri Thomas parkrun IF Man Kungsängen
Kristin Åberg Nilsson Bromma-Vällingby SOK Kvinna Bromma
Kim Rörvik Gudö SK Man Tyresö
MICHAEL LINDQUIST Gudö SK Man Vendelsö
Patrik Hanning Gudö SK Man Trångsund
Fredrik Nilzen Gudö SK Man Älvsjö
Robert Hanning Gudö SK Man Vega
Patrik Hillerström GUDÖ SK Man Vendelsö
Nicklas Bardh Stockholm Långdistansklubb Man Solna
Johanna Gelfgren Göteborg Kvinna Göteborg
Oscar Borgenstam Järfälla Man Järfälla
Jesper Åström Västerås LK Man Västerås
Karolina Biwall Hellman Västerås LK Kvinna Skultuna
Guido Flott Millas hurtbullar Man Vällingby
Baptiste Lescop Stade Brestois 29 Man Staffanstorp
Jeremy Meteyer Les petits pedestres Man Staffanstorp
Robert Edsman Väst-Gribby Man Hallstavik
David Sundblad Spring David spring Man Storvreta
Mats Liljegren Team Skavsåret IF Man FARSTA
Danny Stacey Rörelseglädje Norrtälje Man Norrtälje
Andrew Tutt-Wixner Mora Man Mora
Daniel Svenson Åkersberga Man Åkersberga
Rebecka Lindberg LK Roslagen Kvinna Norrtälje
Patrik Kindlund Bromma Man Bromma
Anna-Karin Sjöholm Local goats Kvinna Solna
Björn Stavre LK Roslagen Man Rimbo
Camilla Rundqvist Knivsta Kvinna Knivsta
Johanna Thyselius Nilsson Knivsta Kvinna Knivsta
Peter Lindgren Stockholm Man Stockholm
Per Linder Norrtälje Man Norrtälje
René Koller Swedbank Man Saltsjö-Boo
Kristin Holmberg Nacka Kvinna Nacka
Peter Selting Ängby Runners Man Bromma
mattias gunnarsson Uppåt/framåt Man Eskilstuna
Mika Johansson Linered Eskilstuna Man Eskilstuna
Filip Söderling Team PAF Man Nacka
Annika Ritzman Skå Kvinna SKÅ
Petter Lind Skogsluffarnas Ok Man Bagarmossen
Magnus Abrahamsson Vättershaga Man Bergshamra
Anton Hägg Ohlsson Länna Man Länna
Martin Vesterlund Hejåhå! Man Uppsala
Stephen Day Manchester, UK Man Stockholm
Emeli Grafström Attunda OK Kvinna Sollentuna
Per Jämtelid Gotham Track Club Man Stockholm
Erik Calmfors Södermalm Man STOCKHOLM
Bertrand Giorgi Ghisoni Man Bromma
Niclas Damsgaard Ängby Runners Man Stockholm
Johan Sydvander Ängby Runners Man Bromma
Carl Lidblad Uppsala multisport Man SALTSJÖ-BOO
Massimiliano Franzé LIDINGÖ Man LIDINGÖ
Thomas Tengheden Norrtälje Man Norrtälje
Björn Kjellgren Uppsala LK Man Uppsala
Helena Öhrvik Ultra uppsala Kvinna Uppsala
Oskar Brännfors Team Nordic Trail Man Solna
Svensson Tommy Norrtälje musikkår Man Norrtälje
Bengt Wallner Uppsala LK Man Uppsala
Ludvig Dickman Åkersberga Spring Man Åkersberga
Michael Pettersson Uppskedika Adventure Racing Man ÖSTHAMMAR
Karin Frimodt IF Linnéa Kvinna IF Linnéa
Johan Svahn Sommarvägens LL Man Tullinge
Jürgen Smolle IFK Mora Man Sollerön
Peter Fansjö Nästa gång ska jag vara förberedd Hjärup
Tomas Lindell Tullinge Friidrott Man TULLINGE
Christopher Doxryd Varbergs Ultralöpare Man Tvååker
Johan Karlbom Ängby runners Man Bromma
Leonard Sandin Farsta Man Farsta
Helena Englund TEAM QUEEN HELENA - Med hybris som bränsle Kvinna Norrtälje
Joakim Eriksson TEAM QUEEN HELENA - Med hybris som bränsle Kvinna Norrtälje
Carl Kördel Skogsängens förskola Man Huddinge
Fredrik Jakobsson Åkersberga Triathlonförening Man Åkersberga
Nicklas Grandin Runacademy IF Man Norrtälje
Linus Österholm Orminge Man Saltsjö-Boo
Mattias Jansson Åkersberga Man Åkersberga
Anna Ifvarsson Åkersberga Kvinna Åkersberga
Johan Engvall Kramp i benen? Man Järfälla
Robert Lindberg Team Impolin Man Täby
Tony Brejke Team Impolin Man Täby
Kristofer Söderholm Järfälla Man Järfälla
Carl Lidefelt COIF Man Stockholm
Anders Brohäll Stockholm Multisport Man Stockholm
Ann-Sofie Åhman Söderby-Karls IF Kvinna Norrtälje
Malin Berg Norrtälje Kvinna Norrtälje
Paula Olsson Norrtälje Kvinna Norrtälje
Johanna Näyhä Norrtälje Kvinna Norrtälje

Jättelångt Stafett 2021

Namn Klubb Lag Klass Kön Ort
Håkan Fredriksson Häverödals SK Maskinerna Stafett, herrar (lag om 5 personer) Man VÄDDÖ
Josefine Sjöström Stockholm City Triathlon Team Helt Vilse Stafett, mix(lag om 5 personer) Kvinna Stockholm
sofie videfors Rodengymnasiet Laget före jaget Stafett, mix(lag om 5 personer) Kvinna norrtälje
Sven Losell Norrtälje Team Norrbil Stafett, herrar (lag om 5 personer) Man Norrtälje
Christer Andersson Brölunda Elit Stafett, mix(lag om 5 personer) Man Norrtälje
Jenny Torngren Roslagsbro IF Team Tur Stafett, damer (lag om 5 personer) Kvinna Norrtälje
Amanda Fredriksson Häverödals SK #teamtryhard Stafett, damer (lag om 5 personer) Kvinna Väddö
Jan-Olof Andersson Roslagsbro IF Rospigga gubbar Stafett, herrar (lag om 5 personer) Man Norrtälje
Martin Johansson NGC Norrtälje Grapplingcenter Stafett, herrar (lag om 5 personer) Man Stockholm
Jennie Hurkmans Team Satan Team Satan Stafett, mix(lag om 5 personer) Kvinna Bromma
Anna Åkerlund Estuna IF Estuna IF Runners Stafett, mix(lag om 5 personer) Kvinna Norrtälje
Björn Cronqvist FC Otis Obittra rospiggar Stafett, herrar (lag om 5 personer) Man VÄLLINGBY
Jake Kulle Nacka Hank's mountain runners Stafett, mix(lag om 5 personer) Man Nacka

Jättelångt MTB 130K

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Jerry Landström Järbo IF Herr Järbo 1974
Lasse Dahlund Sandviken CK Herr Forsbacka 1967
Markus Sandvik GCA Herr Sandviken 1969
Mikael Karlsson CK UNI Herr Gävle 1965
Patrick Larsson - Herr Västerhaninge 1988
Joakim Smeds Team Dötramp Herr Märsta 1974