Anmälda till Sparbanken i Karlshamn Triathlon Avancerad sök

Barn & Ungdom upp till 15

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Wera Strand Flickor upp till 11 Kvinna Asarum 2011
Wiktor Strand Pojkar 11-15 år Man Asarum 2008
Zeb Millbourn Skogsfalken/KSK Pojkar upp till 11 Man Trensum 2012
Elin Rooth Kalmar Rc Thriathlon Flickor 11-15 år Kvinna Bergkvara 2006
Loke Ane Pojkar 11-15 år Man ASARUM 2008
Haldo Tärnhuvud Estvik Kss Pojkar upp till 11 Man Karlskrona 1984
Tova Nilsson Karlshamns SK Triathlon Flickor upp till 11 Kvinna KARLSHAMN 2013
Idha Chatila Kalmar RC Trithlon Flickor 11-15 år Kvinna KALMAR 2006
Alfred Chatila Kalmar RC Trithlon Pojkar upp till 11 Man KALMAR 2011
Felix Petterson Ny Team Create Pojkar upp till 11 Man Lund 2012
Alicia Petterson Ny Team Create Flickor 11-15 år Kvinna Lund 2008
Nelly Carlsson ksk triathlon Flickor 11-15 år asarum 2009
Alice Carlsson ksk triathlon Flickor upp till 11 Kvinna asarum 2012
Algot Larsson Pojkar upp till 11 Man Nättraby 2010
Signe Larsson Flickor upp till 11 Kvinna Nättraby 2013

Sprint Motion - Från 15 år

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Alexander Turkowitch Kalmar RC Herrar Man Kalmar 2005
Joakim Celion RSS Forza Herrar Man Ronneby 1982
Isak Barkstedt Kalmar RC Herrar Man Nybro 2005
Maria Idosdotter-Nilsson Glasfiber RC Nybro Damer Kvinna Gullaskruv 1968
Joakim Roubert Team Roubert Herrar Man Lund 1979
Alexander Chatila Kalmar RC Triathlon Herrar Man KALMAR 2003
Noah Petersson Kalmar RC Triathlon Herrar Man KALMAR 2005
Simon Lindblom Kalmar RC Herrar Man Läckeby 2001
Oscar Lilja Frostamultisport Herrar Man Höör 2004
Björn Kullberg SCSK Herrar Man Sölvesborg 1973
Krister Hansson Åhus Swimrunners Herrar Man Åhus 1964
Fredrik Schriever-Abeln Umara Sports Club Herrar Man Halmstad 1971
Ola Holmström Karlshamns SK Triathlon Herrar Man Sölvesborg 1976
Magnus Karlsson Hasslö Herrar Man Hasslö 1972
Per Nord Herrar Man Malmö 1967
Elisabet Janner RSS-FORZA Damer Kvinna Ronneby 1965
Daniel Johansson Karlshamns SK Triathlon Herrar Man Mörrum 1981

Sprint Tävlingsklass

Inga anmälda
Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår

Olympisk Motion

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Rickard Carlsson Terrible Tuesday Herr Man Båstad 1990
Pär Möllmark Lönashults goif Herr Man Lönashult 1988
Oskar Wijk 338 Småland Herr Man Växjö 1984
Roger Rosberg 338 Småland Herr Man Växjö 1983
Patrik Axelsson Glasrikets RC Nybro Herr Man Nybro 1971
Christoffer Olkvist Triathlon Syd Herr Man Dalby 1977
Johan Tärnhuvud Estvik Karlskrona simsällskap Herr Man Karlskrona 1984
Håkan Forsman Lönashults GoIF Herr Man Asarum 1954
Katharina Pöhlmann Triathlon Syd Damer Kvinna Bjärred 1982
André Månsson Herr Ystad 1986
Tomas Sjöstedt Halmstad Triathleterna Herr Man Halmstad 1962
Malin Rentner Lödde Tri Damer Kvinna Bjärred 1974
Johanna Lundqvist Triathlon syd Damer Kvinna Staffanstorp 1980
Klaes Erixon Triathlon Syd Herr Man Lund 1984
Joakim Erlandsson BMF Communications Herr Man Lund 1976
Katharina Christoforo Triathlon Syd Damer Kvinna Lund 1981
Lars Åkerman Triathlon Syd Herr Man Lund 1964
Andreas Voss Triathlon Syd Herr Man Södra Sandby 1984
Ola Åkesson Umara Herr Man Södra Sandby 1976
Fredrik Ekström MIND Triathlon Sportsclub Herr Man Bjärnum 1977
Maria Ekström MIND Triathlon Sportsclub Damer Kvinna Bjärnum 1975
Mattias Andersson Kalmar Herr Man Kalmar 1973
Tina Lilja Frostamultisport Damer Kvinna Höör 1974
Matthew Archer OK Pan Kristianstad Herr Man Kristianstad 1975
Mollie Nohave KSS Damer Kvinna Nättraby 1967
Ebba Ståhl Damer Kvinna Ängelholm 1988
Anders Larsson Karlskrona SS Herr Man Karlskrona 1975
Fredrik Nordgren Axa sportsklubb Herr Man Kalmar 1985
Christian Sandberg Herr Man Skurup 1973
David Turesson Glasriket RC Herr Man NYBRO 1973
Johannes Winger-Lang Herr Man Vinslöv 1991
Carina Rasmusson Axa Sports Club Damer Kvinna Bara 1971
Bill Öster Karlshamns SK Herr Man Näsum 1995
Herman Gustafsson Heleneholms IF Tri Team Herr Man Malmö 1989

Olympisk Tävlingsklass

Inga anmälda
Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår