Anmälda till Kristianstads Triathlon i Balsby 2022 Avancerad sök

Tävlingsklass

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Jan Hansson Terrible Tuesdays Athletic Club Tävlingsklass herrar Man Stockholm 1970
Arvid Axelsson AXA Sports Club Tävlingsklass herrar Man Malmö 2003
Carina Rasmusson Axa Sports club Tävlingsklass damer Kvinna Bara 1971
Jannice Persson Frosta Multisport Tävlingsklass damer Kvinna Hässleholm 1969
SABINA NILSSON Frosta multisport Tävlingsklass damer Kvinna Höör 1983

Motionsklass

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Colette Coumans Härlövs if Motionsklass damer Kvinna Önnestad 1982
Karl Orling Motionsklass herrar Man Kristianstad 1987
Eni Begotaraj Motionsklass herrar Man Arlöv 1991
Christian Ozimek Palm Motionsklass herrar Man kristianstad 1985
Jonathan Nordström Motionsklass herrar Man Kristianstad 1987
Oscar Book Motionsklass herrar Man Staffanstorp 1997
Thomas Novin TIF Malmö Motionsklass herrar Man HELSINGBORG 1980
Mikael Yllner Motionsklass herrar Man Lund 1967
Peter Bohm Motionsklass herrar Man Hässleholm 1954
Louise Johansson Motionsklass damer Kvinna Villands Vånga 1982
Björn Östenson Motionsklass herrar Man Lund 1993
Sten Östenson Motionsklass herrar Man Kristianstad 1964
Martina Östenson Motionsklass damer Kvinna Kristianstad 1999
Olof Arvidsson Motionsklass herrar Man Älmhult 1990
Tina Wessfeldt Tetra Pak IF Motionsklass damer Kvinna Hörr 1979
Jessica Nilsson Motionsklass damer Kvinna Fjälkinge 1981
Gustav Nilsson Härlövs IF Motionsklass herrar Man Härlövs IF 2003
Joakim Lindholm Motionsklass herrar Man Råå 1977
André Lönnqvist Motionsklass herrar Man Kristianstad 1995
Olle Olsson Motionsklass herrar Man Åhus 1969
Susanne Olofsson Ok oan Motionsklass damer Kvinna Åhus 1969
Elin Nyberg OK Pan-Kristianstad Motionsklass damer Kvinna Kristianstad 1992
Per Fagerström Vegan runners Ik Motionsklass herrar Man Mörrum 1987
Nebojsa Grbic Motionsklass herrar Man Malmö 1990
Håkan Lindgren Motionsklass herrar Man Löddeköpinge 1975
Erik Borén Triathlon Syd Motionsklass herrar Man Lund 1994
Joakim Roubert Lomma Vindsurfingklubb Motionsklass herrar Man LUND 1979
Wolfgang Hees Motionsklass herrar Man Lund 1967
Marc Kickulies Motionsklass herrar Man Kristianstad 1972
FREDRIK VILHELMSSON Motionsklass herrar Man KNISLINGE 1982
Dennis Nyman Motionsklass herrar Man Kristianstad 1980
Viktoria Eberhardt MPGI Motionsklass damer Kvinna Vinslöv 1995
Hanna Möllersten Motionsklass damer Kvinna Arkelstorp 1982
Giorgio Giammanco Motionsklass herrar Man Helsingborg 1992
Timmy Wideheim Motionsklass herrar Man Helsingborg 1989
Kristofer Persson Motionsklass herrar Man Helsingborg 1992
Malcolm Fraser Tetra Pak IF Motionsklass herrar Man Dalby 1971
Mats Svensson Tetra Pak IF Motionsklass herrar Man Staffanstorp 1969
Henrik Boberg Tetra Pak IF Motionsklass herrar Man Saxtorp 1973
Adam Tyszecki Motionsklass herrar Man Åhus 1981
Per Nord Motionsklass herrar Man Lomma 1967
Edvin Olbers Team Atos Motionsklass herrar Man Malmö 1992
Johanna Gustafsson Team Atos Motionsklass damer Kvinna Malmö 1994
Jesper Svensson Motionsklass herrar Man Malmö 1991
Mikael Wall Motionsklass herrar Man Kristianstad 1977
Niclas Jönsson Triathlon Syd Motionsklass herrar Man Södra Sandby 1965
Hampus Wetterstrand Heleneholms if triteam Motionsklass herrar Man Malmö 1989
Magnus Johansson Motionsklass herrar Man Svängsta 1973
Henrik Månsson Motionsklass herrar Man Göteborg 1989
Marcus Kinnberg Motionsklass herrar Man Malmö 1991
Mattias Olsson Motionsklass herrar Man Malmö 1991
Cai Remitz Triathlon Syd Motionsklass herrar Man Lund 1969

Barn och ungdom

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Nicole Novin IS Göta Kvinna HELSINGBORG 2009
Noah Nordström Man Kristianstad 2015
Thea Ozimek Karström Kvinna Kristianstad 2009
Matheus Palm Man Kristianstad 2014
Lukas Anderberg Huaröd IF Man Huaröd 2013
Björn Anderberg Huaröd IF Man Huaröd 2014
Liam Anderberg Huaröd IF Man Huaröd 2011
Emma Wessfeldt Frosta Multisport Kvinna Höör 2009
Elias Wessfeldt Frosta Multisport Man Höör 2013
Katarina Lindholm Råå 2012
Alexander Lindholm Man Råå 2014
Vidar Strömberg Man STAFFANSTORP 2010
William Körkkö Man Ödåkra 2013
Fabian Körkkö Man Vinslöv 2012
Ludwig Ljungberg Man Kristianstad 2011
Matilda Ljungberg Kvinna Kristianstad 2013
Elsa Wall Balsby Kvinna Kristianstad 2008
Alma Wall Balsby Kvinna Kristianstad 2011