Anmälda till Fitnessfestivalen 6-8 Dec 2019
Avancerad sök
Fitnessfestivalen Stockholm Lördag 7 dec
Startnummer
Namn
Lag
Startgrupp
Klass
Kön
Födelseår
5124
Oskar Örn
11:11
Herrklass
Man
1994
5122
Oskar Mörlund
11:56
Herrklass
Man
1985
5123
Lina Klasson
11:56
Damklass
Kvinna
1991
5121
Thomas Lindeborg
OCR Stockholm IF
11:01
Herrklass
Man
1972
5119
Rasmus Carlsson
klimpen och segmuppen
11:30
Herrklass
Man
1988
5120
Joakim Gustafsson
klimpen och segmuppen
11:30
Herrklass
Man
1990
5117
Elin Härkönen
11:01
Damklass
Kvinna
1994
5118
Enzo Roberto
11:01
Herrklass
Man
2004
5116
Robin Järnsson
11:58
Herrklass
Man
1984
5115
William Boström
Team Enkelt
11:31
Herrklass
Man
1991
5112
André Mineus
11:58
Herrklass
Man
1985
5113
Lukas Österberg
11:58
Herrklass
Man
1989
5114
Ida Hemming
11:58
Damklass
Kvinna
1991
5110
Robin Järnhäll
11:11
Herrklass
Man
1984
5111
Andréa Hansson
11:11
Damklass
Kvinna
1994
5107
Amanda Mikaelsson
11:12
Damklass
Kvinna
1991
5108
John Segerman
11:23
Herrklass
Man
1977
5104
Paula Abelt
11:23
Damklass
Kvinna
1974
5105
Viktor Larsson
11:23
Herrklass
Man
1993
5106
Mulle Gustavsson
11:23
Herrklass
Man
1969
5103
Alicia amritzer
Team Tough Viking
11:12
Damklass
Kvinna
1999
5102
Philip Thudén
Team Tough Viking
11:18
Herrklass
Man
1991
5101
Sanna Nilsson
11:08
Damklass
Kvinna
1993
5100
Lina Halvarsson
11:04
Damklass
Kvinna
1992
5109
Sebastian Lindroos
Team Enkelt
11:31
Herrklass
Man
1992
5099
Sofia Fagerlund
Team Valstjärt
11:24
Damklass
Kvinna
1975
5098
Martin Jangdal
Meep Meep Wroom
11:54
Herrklass
Man
1989
5095
Daniel Schillberger
11:18
Herrklass
Man
1987
5094
Sebastian Nemeth
Hungary
11:54
Herrklass
Man
1988
5092
Jonathan Liu
ASIAN FUSION
11:22
Herrklass
Man
1988
5093
David Liu
ASIAN FUSION
11:22
Herrklass
Man
1992
5091
Emil Granberg
11:06
Herrklass
Man
1991
5090
Dennis Persson
Bästa dagen någonsin
11:06
Herrklass
Man
1992
5089
Mattias steger
Team Tough Race Sweden
11:44
Herrklass
Man
1989
5087
Sofie Altgård
11:04
Damklass
Kvinna
1992
5088
Peter Olsson
11:14
Herrklass
Man
1990
5086
Alexander Hernelind
11:52
Herrklass
Man
1988
5085
juan maluenda
OCR ELITE APPAREL
11:42
Herrklass
Man
1969
5084
John Ravelius
11:52
Herrklass
Man
1986
5083
Peter Johansson
11:46
Herrklass
Man
1988
5082
Andreas Frännlid
11:26
Herrklass
Man
1991
5081
Felicia Yllenius
OCR Stockholm IF
11:12
Damklass
Kvinna
1990
5080
Jozef Silfverberg
OCR Stockholm IF
11:38
Herrklass
Man
1984
5079
Erik Osterman
11:52
Herrklass
Man
2005
5078
Malin Nordin
11:20
Damklass
Kvinna
1976
5077
Madelen Hägerström
11:16
Damklass
Kvinna
1991
5076
Dalibor Alisanovic
11:26
Herrklass
Man
1982
5075
Elin Arshi
11:00
Damklass
Kvinna
1993
5074
Simon Sjörén
Lonesome Runners
11:54
Herrklass
Man
1989
5073
Laura Trespioli
11:08
Damklass
Kvinna
1980
5072
Magnus Karnefors
HKV
11:10
Herrklass
Man
1974
5071
Magnus Björk
11:42
Herrklass
Man
1991
5066
Maria Hovelius
Cobra Tae
11:32
Damklass
Kvinna
1983
5068
Filippa Lundin
Cobra Tae
11:32
Damklass
Kvinna
2000
5069
Emma Wyon
Cobra Tae
11:32
Damklass
Kvinna
2001
5070
Darina Tollbo
Cobra Tae
11:32
Damklass
Kvinna
2000
5067
Adis Salja
Cobra Tae
11:34
Herrklass
Man
1996
5065
Patrik Carlström
Cobra Tae
11:34
Herrklass
Man
1979
5063
Gustav Weiss
Team Phoenix
11:30
Herrklass
Man
1991
5064
Adam Swaleh
Team Phoenix
11:30
Herrklass
Man
1992
5062
Johannes Oredssob
Meep Meep Wroom
11:50
Herrklass
Man
1973
5061
Jonas Skoogh
Meep Meep Wroom
11:40
Herrklass
Man
1980
5059
Lilia Källström
Team Savages
11:08
Damklass
Kvinna
1985
5060
Andreas Cavallius
Team Savages
11:02
Herrklass
Man
1980
5054
Melina langelotz
Damklass
Kvinna
1990
5057
Belinda Borggren
5 i kläm
11:36
Damklass
Kvinna
1994
5058
Linda Axelsson
5 i kläm
11:36
Damklass
1988
5055
Simon Ramström
5 i kläm
11:56
Herrklass
Man
1990
5056
Bilal Guettou
5 i kläm
11:56
Herrklass
Man
1986
5053
Jonny Wolf
11:42
Herrklass
Man
1982
5051
Linnea Berglund
B-lundarna
11:04
Damklass
Kvinna
1983
5052
Björn Bolund
B-lundarna
11:02
Herrklass
Man
1978
5050
Julia El-hag
Team Clean Drink
11:20
Damklass
Kvinna
2004
5049
Yasmin El-hag
Clean Drink
11:20
Damklass
Kvinna
1973
5048
Kenneth Wikman
11:42
Herrklass
Man
1968
5047
Tindra Axtelius
11:28
Damklass
Kvinna
2002
5046
Anders Wallenqvist
Gulligullan koko
11:02
Herrklass
Man
1991
5044
felix kungberg
Dawn Patrol
11:26
Herrklass
Man
1985
5045
axel hartwig
Dawn Patrol
11:26
Herrklass
Man
1985
5043
Federico Binda
11:10
Herrklass
Man
1987
5042
Christopher Alström
OCR Stockholm IF
11:06
Herrklass
Man
1992
5041
Mattias Lindström
Running brothers
11:14
Herrklass
Man
1990
5040
Markus Delsö
Running brothers
11:14
Herrklass
Man
1985
5039
Marcus Gelotte
OCR ELITE APPAREL
11:10
Herrklass
Man
1993
5036
Jovan Nikodijevic
Deluxe Måleri
11:48
Herrklass
Man
1988
5037
Robert Johansson
Deluxe Måleri
11:48
Herrklass
Man
1987
5038
Miran Kamal
Deluxe Måleri
11:48
Herrklass
Man
1988
5035
Micael Waldenborg
11:44
Herrklass
Man
1981
5034
Oskar Lindgren
Team Solid
11:14
Herrklass
Man
1988
5033
Oliwer Andersson
11:54
Herrklass
Man
1994
5031
Fredrik Severin
FEAR
11:34
Herrklass
Man
1984
5032
Therese Haugen
FEAR
11:28
Damklass
Kvinna
1981
5030
Magnus Hallström
KFUM Linköping Taekwondo
11:18
Herrklass
Man
1974
5029
Libertad Aguilar
KFUM Linköping Taekwondo
11:04
Damklass
Man
1981
5026
Ellen Haavisto
EFI OCR TEAM
11:00
Damklass
Kvinna
2000
5027
Emmy Haavisto
EFI OCR TEAM
11:00
Damklass
Kvinna
2000
5028
Andreas Stjernlöf
EFI OCR TEAM
11:22
Herrklass
Man
1990
5025
Jeff Hagberg
11:38
Herrklass
Man
1972
5024
Markus Johansson
11:44
Herrklass
Man
1993
5023
Åsa Hamming
Team Valstjärt
11:24
Damklass
Kvinna
1980
5021
Claes Miilus-Larsen
11:06
Herrklass
Man
1968
5022
Thea Miilus-Larsen
11:08
Damklass
Kvinna
2005
5020
Fredrik Rosenius
11:46
Herrklass
Man
1986
5019
Louise Blanc
11:16
Damklass
Kvinna
1985
5018
Edgar Wik
11:22
Herrklass
Man
1988
5017
Adam Krigholm
Polska Gora
11:50
Herrklass
Man
1977
5016
Erik Westerlund
11:10
Herrklass
Man
1977
5015
Aadu Nael
Team Phoenix
11:30
Herrklass
Man
1993
5014
Johan Lindholm
Fast MF
11:40
Herrklass
Man
1990
5013
Betty Sörensson
11:36
Damklass
Kvinna
1998
5012
Mathias Mårtensson
11:44
Herrklass
Man
1979
5011
Sandra Johansson
Team Phoenix
11:24
Damklass
Kvinna
1991
5010
Marielle Jansson
Team Phoenix
11:24
Damklass
Kvinna
1979
5009
Gustav Eksvärd
Eksvärd
11:52
Herrklass
Man
1976
5008
Elaine Eksvärd
Eksvärd
11:36
Damklass
Kvinna
1981
5007
Carl Lark
Frisk i praktiken
11:02
Herrklass
Man
1999
5006
Janne Ronkainen
OCR Stockholm IF
11:38
Herrklass
Man
1971
5005
ida Lundén
11:16
Damklass
Kvinna
1991
5004
Jesper Wahlund
TeamBarekohuddinge.se
11:38
Herrklass
Man
1975
5003
Alexandra Lundin
11:12
Damklass
Kvinna
1988
5002
Ronnie Kilman
I AM
11:48
Herrklass
Man
1973
5001
Katrine Haaland Leveraas
Team Tough Race Sweden
11:00
Damklass
Kvinna
1990
5097
Janina Korhonen
Team Toughrace Sweden
11:59
Damklass
Kvinna
1993
Fitnessfestivalen Stockholm Söndag 8 Dec
Startnummer
Namn
Lag
Startgrupp
Klass
Kön
Födelseår
5434
Jonas Nyquist
Granit
Medel löpare
Herrklass
Man
1975
5433
Benny Johansson
Medel löpare
Herrklass
Man
1971
5430
Emil Lundberg
KFUM Uppsala Survival
Medel löpare
Herrklass
Man
1971
5431
Alice Landberg
KFUM Uppsala Survival
Medel löpare
Damklass
Kvinna
2000
5432
Jakob Henningsson
KFUM Uppsala Survival
Medel löpare
Herrklass
Man
2000
5429
Olle Nyberg
Medel löpare
Herrklass
Man
1988
5428
Johan Nilsson
Beginner
Herrklass
Man
1978
5427
Tomas Nilsson
Beginner
Herrklass
Man
1977
5426
Greger Hellman
Medel löpare
Herrklass
Man
1978
5425
Alexander Hernelind
Beginner
Herrklass
Man
1988
5424
Juan Maluenda
OCR ELITE APPAREL
Medel löpare
Herrklass
Man
1969
5423
Andreas Öhlund
Medel löpare
Herrklass
Man
1979
5422
Samuel Engström
Medel löpare
Herrklass
Man
2003
5421
Hampus Engström
Medel löpare
Herrklass
Man
1979
5419
Karine Glapiak
På hal is
Medel löpare
Damklass
Kvinna
1980
5420
Xavier Dreux
På hal is
Medel löpare
Herrklass
Man
1980
5418
Ronnie Kilman
I AM
Medel löpare
Herrklass
Man
1973
5417
Gustav Eksvärd
Eksvärd
Beginner
Herrklass
Man
1976
5416
Elaine Eksvärd
Beginner
Damklass
Kvinna
1981
5415
Betty Sörensson
Beginner
Damklass
Kvinna
1998
5414
Marcus Gelotte
OCR ELITE APPAREL
Snabb löpare
Herrklass
Man
1993
5413
Rickard Cronelöv
Kronans
Snabb löpare
Herrklass
Man
1985
5412
Eric Ekberg
Den är inte lång men den är smal
Medel löpare
Herrklass
Man
1993
5411
Jessica Thiel
Snabb löpare
Damklass
Kvinna
1991
5410
Sofia Österberg
Snabb löpare
Damklass
Kvinna
1989
5409
Adrian Windestål
T3ToughTeam
Snabb löpare
Herrklass
Man
1986
5408
Linus Karlsson
T3ToughTeam
Snabb löpare
Herrklass
Man
1998
5407
Kevin Isgren
T3ToughTeam
Snabb löpare
Herrklass
Man
1993
5405
Ellen Haavisto
EFI OCR TEAM
Snabb löpare
Damklass
Kvinna
2000
5406
Emmy Haavisto
EFI OCR TEAM
Snabb löpare
Damklass
Kvinna
2000
5404
Andreas Stjernlöf
EFI OCR TEAM
Medel löpare
Herrklass
Man
1990
5403
Edgar Wik
Medel löpare
Herrklass
Man
1988
5402
Carl Lark
Frisk i praktiken
Snabb löpare
Herrklass
Man
1999
5401
ida Lundén
Medel löpare
Damklass
Kvinna
1991