Anmälda till Skövde Ultrafestival 2022
Avancerad sök
24-timmars
Namn
Klubb
Klass
Födelseår
Therese Fredriksson
Borås Löparklubb
K35
1986
Per Persson
Stockholm
Mmot
1969
Ole Erik Flatin
Kongsberg IF
M50
1972
Emir Halalkic
IF Kville
Msen
1983
Annlill Permats
Dala-Floda IF
K75
1947
Bengt-Åke Permats
Dala-Floda IF
M75
1947
Maria Ackerot
Kvarnbyns Löparsällskap
K50
1971
Fredrik Olsson
Kostfonden
M50
1972
Mikael Jonsson
M55
1966
Anna-Maria Trollsfjord
SOK-Knallen
K50
1972
Måns Lindholm
Dalaportens OL
M50
1968
Mats Liljegren
Team Skavsåret IF
M45
1976
Johan Markusson
Mmot
1997
Mats Bohman
Team Murphy Solution
M45
1975
Teodor Bohman
Teo Allservice
M35
2001
Gunilla Manbré
AXA sports club
K50
1968
Kari Sulonen
Team Ultrasweden
M65
1957
Owe Gustavsson
LK 42195+
Mmot
1956
Marcus Ringstrand
Friskis & Svettis Norrköping
Msen
1991
Karolina Petersen
Umara
K40
1979
Åsa Rott
Kmot
1989
Christoffer Lejon
Team ultra Sweden
Msen
1990
Ivan Bretan
Stockholm LDK
M55
1965
Mattias Rydin
Mmot
1985
12-timmars
Namn
Klubb
Klass
Födelseår
Jonas Wängberg
Västerås Lk
M45
1972
Louise Kjellson
Umara SC
K40
1979
Mikael Maschmann
Åkers if
M40
1979
christer Tinnerholm
Bålsta IK
K50
1968
Staffan Blixt
Team Blixt
M35
1984
Fredrik Sundberg
Kristinehamn multisport
M45
1976
Ioan Marteniuc
Umara
M45
1976
Mattias Gustavsson
Växjö Skate
Mmot
1989
Heidi Kentala
Lonesome runners
K40
1982
Marcus Danielsson
Uppsala LK
M35
1985
Jan Paraniak
Borås LK
M70
1950
Barbro Paraniak
Borås LK
K65
1956
Dan Eriksson
M45
1977
Peter Wiesler
Jalles TC
M65
1955
Niclas Dia
SOK Knallen
M55
1964
Nanne Backman
Mmot
1965
Hampus Otterborg
Mmot
2007
6-Timmars
Namn
Klubb
Klass
Födelseår
Britt Sulonen
Team Ultrasweden
K60
1958
Bengt Dolk
Friskis & Svettis Norrköping
M65
1957
Lennart Johansson
Mariestads AIF
M70
1948
Petteri Rannikko
IF Hagen FIK
M40
1979
Ellen Thomsen
Kmot
2000
Neri Caballero
Stockholm
Kmot
1976
Björn Bylund
IF Hagen
M60
1960
Sara Jönsson
Borås Löparklubb
K45
1976
Johan Larsson
IF Hagen FIK
M45
1974
Loisa Larsson
IF Hagen FIK
Kmot
2003
Amanda Nylén
Degerfors OK
Kmot
1999
Axel Kron
Linköping
Mmot
1997
Johan Davidsson
M40
1984
Anders Jelander
Söderåsens FK
M55
1964
Catharina Henriksson
Söderåsen Fk
K50
1969
Sören Remar
Borås Löparklubb
M70
1948
Ella Arwesved
IF Hagen FIK
Ksen
1996
Bengt Arne Palm
Mmot
1953
Ivan Smith
Mmot
1986
Stig Samuelsson
Tjalve FIF
M75
1947
Tomas Hörnqvist
LK TV88
M50
1969
Leif Karlsson
Solvikingarna
M55
1963
Camilla Berggren
FK Herkulse
K45
1975
Jessica Thun
Kmot
1983
Mats Tolfsson
Borås Löparklubb
M60
1962
Michel Matheussen
Trollhättan FIK
M50
1969
Josefine Bonde
If Linnéa
Kmot
1978
Anna Samuelsson
IFK Skövde FIK
K55
1967
Markus Agebjörn
Aroseniusskolans Skolidrottsförening
M35
1989
Kerstin Lantz
IF Hagen FIK
K55
1967
Anneli Hellström
IF Hagen
K45
1976
per carlsson
Mariestads aif
M50
1970
Janne Rehnberg
TSM
Mmot
1967
Tomas Seger
GPIF
M50
1972
Lars Almqvist
IFK Helsingborg
M70
1951
Amanda Nolhage
HFC Crossfit Vetlanda
Kmot
1989
Ingela Jonsson
Kisa SK
K50
1970
Mattias Seaberg
Borås Löparklubb
M45
1977
Per Camén
Borås Löparklubb
M55
1965
Ulf Carlson
IFK Nora
M55
1967
Jörgen Nilsson
Borås Löparklubb
M70
1950
Sofia Kay
LK TV88
K45
1976
Tommy Carlsson
LK TV88
M55
1967
Leif Johansson
IFK Skövde FIK
M75
1942
Oscar Sjölander
Majornas IK
M50
1969
Peter Svensson
IFK Skövde
M65
1957
Anton Wilson
Borås Löparklubb
M35
1983
Beatrice Taavo
Umara Sports Club
K40
1979
Lasse Jutemar
Borås Löparklubb
M65
1956
Magnus Kristiansson
LK TV88
M50
1972
Niklas Fredlund
Team Ultrasweden
M55
1965