Anmälda till Bocksten Vineyard Backyard Ultra 2021 Avancerad sök

Bocksten Vineyard Backyard Ultra

Namn Klubb Kön Ort Födelseår
Björn Pettersson Team Nordin Trail Man Varberg 1984
youssef alkhous IFK Halmstad Man Halmstad 1991
Keith Boman Runacademy IF Man Västerhaninge 1978
Anders Ebeling Spurs Man Kållered 1973
Per Lidetun Simlångsdalens IF Man Halmstad 1973
Emil Lidetun Simlångsdalens IF Man Halmstad 2007
Christian Nordin Simlångsdalens IF Man Halmstad 1983
Louise Davidsson Simlångsdalens IF Kvinna Halmstad 1987
Daniel Melin Team Peo Thyrén Man Göteborg 1976
Sven-Åke Bengtsson Falkenbergs OK Man Falkenberg 1972
Anna Thornberg Kvinna Halmstad 1977
Niklas Tandrup Simlångsdalens IF Man Gullbrandstorp 1980
Lars-Uno Kroon Simlångsdalens IF Man Eldsberga 1960
Jocke Andersson Kungsbacka Man Kungsbacka 1977
Anders Granelli Man Kungsbacka 1965
Paulina Fridlund Härlövs if Kvinna Sösdala 1977
Maria Mangfors Hallberg Kvinna Halmstad 1977
Ann Willbrink Fbg training academy Kvinna Falkenberg 1980
Tina Johansson Lonesome Runners Kvinna Kungsbacka 1965
Henrik Bernhardsson Falkenbergs RR Man Falkenberg 1979
Lars Häggström Friskis o Svettis Varberg Man Varberg 1960
Sara Läkk Team Nordic Trail Kvinna Varberg 1987
Susanna Isegran Lindome ultras Kvinna Lindome 1970
Rasmus Stenemo Axa Sports Club Man Varberg 1981
Lisa Werdin Lätta steg Varberg Kvinna Varberg 1981
Jonas Rosin Götenehus fk Man Götene 1976
Tobias Lövgren Man Bollebygd 1979
Olle Ingemarsson Man Halmstad 1995
Gustav Josefinsson Man Göteborg 1996
Hanna Arnell Lätta steg Varberg Kvinna Varberg 1983
Pernilla Nilsson Årstad skog & trädgård Kvinna Falkenberg 1969
Patrik Ström Runacademy IF Man Lund 1985
Linda Lund Pihl Kvinna Ramlösa 1975
Alexander Waldemarsson Man Ramlösa 1975
Jonas Thomander Man Falkenberg 1980
Linda Thomander Kvinna FALKENBERG 1984
Mikael Nilsson RIF Man Frillesås 1971
Stefan Karlsson Burseryds IF Man Smålandsstenar 1968
Daniel Wijk Los Selvaticos Man Varberg 1981
Henrik Källsmyr Sevensport.se Man Alingsås 1970
Erika Frick OK Nackhe Kvinna Tvååker 1975
Marika Olsson Lätta Steg Varberg Kvinna Varberg 1980
Rosmarie Segerqvist Kvinna Västra Frölunda 1966
Nicklas Johansson Fastarpz Runners Man Tvååker 1972
Richard Dimwik Man Ätran 1984
Michael Karlsson Man Skummeslövsstrand 1987
Camilla Nordin SOK knallen Kvinna Borås 1978
Per Camén SOK knallen Man Brämhult 1965
Anette Larson SOK Knallen Kvinna Aplared 1968
Camilla Lundberg SOK Knallen Kvinna Borås 1973
Karin Apelqvist Kvinna Aplared 1970
Patrik Apelqvist SOK Knallen Man Aplared 1968
Friedrich Heger Axa SC Man Göteborg 1982
Cecilia Thorsson Warberg Running Club Kvinna Varberg 1968
Kit Carlsson Bockeboda Trail Runners Kvinna Kristianstad 1971
Stina Johannesson Rosa Kåsorna Kvinna Frillesås 1972
Cecilia Talla Rosa Kåsorna Kvinna Västerås 1974
Helene Widjedal Rosa Kåsorna Kvinna Bandhagen 1971
Matthew Stiller Man Trollhättan 1993
Michael Stiller Team Nordic Trail Man Göteborg 1987
Mattias Svensson Hk Varberg Man Skällinge 1971
Anette Ottosson Falkenbergs RR Kvinna Heberg 1968
Andreas Andersson Varbergs MTB Man Varberg 1981
Johan Andersson Falkenbergs RR Man Falkenberg 1976
Erik Gustafsson Team Nordic Trail Man Onsala 1971
Nicholas Allgurin Göta UndKompani Man Göteborg 1973
Daniel Wallman Man Falkenberg 1973
Pia Lindholm Fun to Run Kvinna Vallåkra 1971
Ola Brandt Man Halmstad 1983
Pär Nyberg SOK Knallen Man Borås 1961
Sanna Larsson Rydö ASK Kvinna Hyltebruk 1986
Lena Larsson Kvinna Hyltebruk 1963
Birgitta Johansson Kvinna Hyltebruk 1963
Peter Janosi SOK Knallen Man Sjömarken 1968
Beatrice Taavo Falkenbergs RR Kvinna Bromma 1979
Jimmy Voxek Falkenbergs Roadrunners Man Falkenberg 1976
Yvonne Hansson Sweden Runners Kvinna Partille 1970
Anders Petersson Växjö löparklubb Man VÄXJÖ 1968
Per Salgård Man Lidköping 1956
Nadja Krook Kvinna Lidköping 1984
Jens Berggren Göinge Trail / Varberg Man Tvååker 1972
Mariett Persson Kvinna Örkelljunga 1972
Ann-Charlotte Sjöstrand Kvinna Skånes Fagerhult 1967
Henrik Gustavsson Man Torslanda 1975
Magnus Boström Band of Brothers Man Torslanda 1976
Ola Aldensjö Örserums IK Man Torslanda 1974
Johan Ruben Vallda Vikings Man Vallda 1976
Jon Börjesson Knutsböke Man Varberg 1979
LG Börjesson Knutsböke Man Varberg 1951
Mia Henriksson Kvinna Göteborg 1981
Jonas Henriksson Man Göteborg 1980
Amanda Bengtsson Braun Klubb Solaris Kvinna Falkenberg 1992
Eric Holmström Atelier Running Club Man Frillesås 1981
Alfred Park Varberg Man Varberg 1988
David Landén Jönköpingspolisens skytte och idrottsförening Man Jönköping 1987
Ante Baric Falkenberg RR Man Göteborg 1966
Jake Kulle Man stockholm 1984
Jonas Lindahl Man Träslövsläge 1966
Greger Hammarin Man Varberg 1981
Oscar Grönborg Man Ängelholm 2002
Helen Eriksson Aktivitus sports club Kvinna Västra Frölunda 1968
CarlHeinz Barthel Warberg Running Club Man Varberg 1970
Mats Nilsson Falkenbergs RR Man Falkenberg 1959
Thanos Pinakas Man Göteborg 1979
Eva Gustafsson Kvinna Växjö 1979
René Olsson Söderåsens FK Man Kågeröd 1964
Mari Mohede Bergh Söderåsens FK Kvinna Saxtorp 1965
Nathalie Östman Colting Borssén Kvinna Falkenberg 1994
Peter Svensson Man Falkenberg 1968
Fredrik Gabrielsson Man Falkenberg 1981
Carina Hinn Coltingborssen triathlonklubb Kvinna Furulund 1979
Anders Hinn Colting Borsen Triathlonklubb Man Furulund 1979
Jörgen Andersson Team W Man Träslövsläge 1973
Matteus Andersson Man Falkenberg 1991
Ida Johnsson Kvinna Falkenberg 1986
Louise Olow Kvinna Askim 1979
Patrick Andersson Falkenbergs RR Man Slöinge 1974
Peter Carrefors Falkenbergs RR Man Falkenberg 1973
David Bodiroza Falkenbergs RR Man Falkenberg 1971
Thomas Björkegren Falkenbergs RR Man Falkenberg 1968
Christer Petersson Metal Runners Långås Man Långås 1985
Christopher Adler Man Älmestad 1980
Lisa Nelson SevenSports.se Kvinna Borås 1982
Mathias Skoglund Metal Runners Långås Man Långås 1976
David Stjerna SevenSports.se Man Vårgårda 1984
Sara Dahlberg Töringe runners Kvinna Vinberg 1976
Andreas Bengtsson Töringe runners Man Vinberg 1974
Peter Nordenström SevenSports.se Man Göteborg 1977
Mikael Sytniowski Man Falkenberg 1996
Andreas Nelje FK Friskus Man Varberg 1974
Deborah Nelje FK Friskus Kvinna Varberg 1973
Anna Jaenson Dark Trail Runners Kvinna Tvååker 1981
Bo Persson Man Varberg 1963
Anders Skärström Falkenbergs RR Man Falkenberg 1969
Annica Bengtsson Ejdestig Klubb Solaris Kvinna Falkenberg 1969
Peter Ejdestig Klubb Solaris Man Falkenberg 1966
Fredrik Dolff Dark Trail Runners Man Alingsås 1977
Jonas Samuelsson Man Halmstad 1983
Maria Gustafsson Sok knallen Kvinna Dalsjöfors 1977
Hans Gustafsson Sok knallen Man Dalsjöfors 1967
Håkan Sjöberg Stockholm Man Farsta 1969
Fredrik Larsson Träna & Skräna Man Stockholm 1972
Cecilia Boström Lubbklubben Kvinna STOCKHOLM 1981
Peter Rolandsson Träna & Skräna Man STOCKHOLM 1978
Tom Johnson Man Karlskoga 1965
Salomon Johnson Man Karlskoga 2003
Carina Fredriksson Kvinna Västra Frölunda 1961
Kristian Andersson Falkenbergs RR Man Falkenberg 1971
Maria Abrahamsson Kvinna Göteborg 1988
Anders Hermansson Man Kungsbacka 1981
Ola Axheden Falkenbergs RR Man Vessigebro 1977
Anders Krok SOK Knallen Man Bollebygd 1963
Daniel Theander Dark Trail Runners Man Vallda 1975
Cecilia Jertborn SOK KNALLEN Kvinna Alingsås 1963
Jenny Mårtensson Falkenberg Allstars Kvinna Örkelljunga 1981
Daniel Frantzich Falkenberg Allstars Man Varberg 1979
David Bjurvald Gistedt - Man Göteborg 1987
Natalie Ahlvik Half Baked Runners Kvinna Svenljunga 1990
Adam Ahlvik SIK Trail Man Svenljunga 1989
Thomas Gunnarsson Falkenberg RR Man Trelleborg 1970
Lasse Bertilsson SOK Knallen Man Fristad 1973
Marita Björk SOK Knallen Kvinna Målsryd 1959
Jimmy Antonsson Göinge trail / Varberg Man Varberg 1976
Pär Claesson Göinge trail / Varberg Man Varberg 1981
Krister Toplet Fastarpz Runners Man Tvååker 1970
Jan-Anders Ekelund Man Varberg 1962
Lars-Inge Larsson Varbergs sim Man Varberg 1962
Ulrica Holm SOK Knallen Kvinna Borås 1965
Hampus Friberg Man Borås 1986
Edvin Bergman Odenius Man Varberg 1990
Hugo Wickwald Dark Trail Runners Man Göteborg 1985
Åsa Sund SOK Knallen Kvinna Sjömarken 1962
Peter Wall SOK Knallen Man Sjömarken 1960
Joel Blom SOK Knallen Man Sandhult 1967
Roger Pettersson Falkenbergs RR Man FALKENBERG 1962
Eric Nilsson Dark Trail Runners Man Borås 1987
Andreas Claesson Team SKAB Man Varberg 1978
Daniel Assarsjö SOK Knallen Man Borås 1976
Johanna Nilsson Falkenbergs RR Kvinna Falkenberg 1984
Marcus Henriksson Falkenberg Allstars Man Falkenberg 1977
Henrik Bengtsson Falkenberg Allstars Man Falkenberg 1978
Anna Liljenberg LK Corpo Rigido Kvinna LANDVETTER 1986
Albin Lindbäck Man Göteborg 1987
Daniel Ohlin IS Göta Man Örkelljunga 1973
Kristian Andersson Man Falkenberg 1975
Jerry Dammvik Espevik Man Göteborg 1973
Jan-olof Svensson Falkenbergs RR Man Falkenberg 1966
Ann-Charlotte Bengtsson Falkenberg Allstars Kvinna Falkenberg 1979
Christoffer Sehlstedt Falkenberg Allstars Man Falkenberg 1979
Cissi Meltzer Golden Wellness Kvinna Varberg 1971
Magnus Lövenklev Mikkeller running club Man Varberg 1972
Maja Qvint Kvinna Onsala 1981
Magnus Lund Värnamo Backyard Runners Man Värnamo 1972
Helena Ask Kvinna Onsala 1981
Henrik Ehrenpohl RSM Sweden Man Göteborg 1984
Maria Hidén Gårdsfys i Sibbarp Kvinna Tvååker 1973
Christopher Doxryd Varbergs Ultralöpare Man Tvååker 1975
Christoffer Svensson Dark Trail Runners Man Oskarström 1986
Johan Sävenstrand SevenSports.se Man Vårgårda 1972
Mikael Fagerjord Man Brämhult 1975
Ola Nilsson Team Prinsessan Hilde Linnea Man Varberg 1970
Thomas Cras Man Borås 1978
Andreas Anderberg Sebbens vänner Man Göteborg 1982
Kristina Vannerberg Gårdsfys i Sibbarp Kvinna TVÅÅKER 1965
Peter Halldén Varbergs Ultralöpare Man Varberg 1982
Karl-Henrik Axelsson Falkenbergs RR Man Falkenberg 1960
Johanna Bengtsson Kvinna Annerstad 1980
Patrik Bengtsson Man Lund 1973
Jens Andersson Man Tvååker 1986
Magnus Svensson Vessige runners Man Vessigebro 1970
Regina Johnson Kvinna Karlskoga 1968
Catrine Gunnarsson Falkenbergs RR Kvinna Falkenberg 1986
Andrea Berggren Kvinna Hovås 1988
Monica Månsson Martinsson Warberg Running Club Kvinna Träslövsläge 1971
Mikael Antonsson Trailrunning Sweden Man Veddige 1973
Helge Scharf Wramling Läjet surf’n’run Man Träslövsläge 1974
Jessica Petersson Falkenbergs RR Kvinna Falkenberg 1970
Julia Wramling Läjet surf’n’run Kvinna Träslövsläge 1979
Morten Stig Dagsås Ultra Man Tvååker 1962
Viktoria Bovin Warberg running club Kvinna Träslövsläge 1977
Tobbe Josefsson Falkenbergs RR Man Vessigebro 1969
Anna Jansson Kvinna Sätila 1991
Heidi Hafvervik Team Blekinge Kvinna Karlskrona 1982
Tobias Bengtsson Man Varberg 1973
Lene Borginger Kvinna Svenljunga 1968
Linda Milleding Varbergs Ultralöpare Kvinna Varberg 1971
Stefan Skarman Man Göteborg 1973
Terese Wahrenberg Kvinna Falkenberg 1984
Jeppe Sikker Jensen Trail & Pandelygtesjov Man Allerød 1972
Jessica Andersson Kvinna ONSALA 1980
Martin Johansson Man Kvibille 1975
Ida Johansson Kvinna Kvibille 1983
Henrik Widarsson Ok Nackhe Man Träslövsläge 1973
Karin Lagerblad Pilgrimslöparen Kvinna Falkenberg 1966
Kalle jardstedt Man Borås 1989
Stefan Lagerblad Pilgrimslöparen Man Falkenberg 1963
Andreas Blomberg ColtingBorssén Triathlonklubb Man Borås 1980