Anmälda till Jätten Bule-löpet 2019 - 2.4 km, födda -07 och senare Avancerad sök

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Alexander Karlsson RK:s kondition och styrka Pojkar födda 2007 till 2010 Linghem 2007
Thea Hermansson Flickor födda 2011 och senare 2012
Alfred Fungbrant Pojkar födda 2011 och senare 2015
Tim Larsson Lekeryds-Svarttorps SK Pojkar födda 2007 till 2010 Man Huskvarna 2008
Eddie Larsson Lekeryds-Svarttorps SK Pojkar födda 2011 och senare Man Huskvarna 2011
Lukas Clasén IKHP Pojkar födda 2007 till 2010 Man Jönköping 2009
Ella Edgren Lekeryd-Svarttorps SK Flickor födda 2007 till 2010 Kvinna Lekeryd 2009
Marcus Malmgren BK Häcken Pojkar födda 2007 till 2010 Man Göteborg 2010
Maja Martini Motala AIF Flickor födda 2007 till 2010 Kvinna Mjölby 2010
Lucas Blom Hindås Pojkar födda 2007 till 2010 Man Hindås 2009
Wilma Blom Hindås Flickor födda 2011 och senare Kvinna Hindås 2011
Folke Jones Spårvägens FK Pojkar födda 2011 och senare Man Stockholm 2014
Lucia Jones Spårvägens FK Pojkar födda 2011 och senare Kvinna Stockholm 2014
Stina Classon Flickor födda 2011 och senare Kvinna Bodafors 2013
Emilia Nyström IFK Österbymo Flickor födda 2011 och senare Kvinna Tranås 2012
William Lindh Brittatorp TK Pojkar födda 2011 och senare Man Rottne 2011
Axel Nygårdhs Pojkar födda 2007 till 2010 2008
Tilda Nygårdhs Flickor födda 2011 och senare 2011
Stephan Andersson Kisa SK Pojkar födda 2007 till 2010 Man Kisa SK 2008
Ida Karlsson Team Springvante Flickor födda 2007 till 2010 Kvinna Tranås 2009
Noel Lilja Ifk Pojkar födda 2007 till 2010 Man Ydre 2010
Mio Lilja Ifk Pojkar födda 2011 och senare Man Ydre 2012
Elias Skillermark Eksjö SOK Pojkar födda 2007 till 2010 Man Ydre 2009
Torun Björklund Kisa Flickor födda 2011 och senare Kvinna Kisa 2013
Birger Björklund Kisa Pojkar födda 2011 och senare Man Kisa 2011
Sigrid Björklund Kisa Flickor födda 2007 till 2010 Kvinna Kisa 2009
Rasmus af Ekenstam FBSK Pojkar födda 2007 till 2010 Man Vimmerby 2010
Arvid Hägg Hägersten Pojkar födda 2007 till 2010 Man Hägersten 2007
Greta Hägg Hägersten Flickor födda 2007 till 2010 Kvinna Hägersten 2010
Edvin Nilsson Fadai Pojkar födda 2007 till 2010 Man Ydre 2007
Amanda Sandhammar Delavaux Blixtorparna Flickor födda 2007 till 2010 Kvinna Ydre 2010
Ramua Sandhammar Delavaux Blixtorparna Pojkar födda 2011 och senare Man Ydre 2013
Mattis Assarsson Pojkar födda 2011 och senare 2012
Vincent Henriksson Pojkar födda 2011 och senare 2012
Freddy Lidebjer Brolund Pojkar födda 2007 till 2010 2010
Millis Hermansson Flickor födda 2011 och senare Kvinna Tranås 2014
Carl Hermansson Pojkar födda 2011 och senare Man Tranås 2014
Nicholas Hermansson Pojkar födda 2007 till 2010 Man Tranås 2010
Noah Liljeblad Pojkar födda 2007 till 2010 Man Ydre 2009
Ludvig Liljeblad Pojkar födda 2011 och senare Man Ydre 2012
Moltas Bäckström Pojkar födda 2007 till 2010 2008
Mollet Bäckström Flickor födda 2007 till 2010 2010
Axel Ahlberg IFK Österbymo Pojkar födda 2007 till 2010 Man Ydre 2009
Siri Dufva Sol Tranås Flickor födda 2011 och senare Kvinna Tranås 2013
Fanny Archibald Kisa SK Flickor födda 2007 till 2010 2007
Isac Archibald Kisa SK Pojkar födda 2007 till 2010 2010
Daniel Svensson Pojkar födda 2011 och senare Man Alingsås 2011
Teodor Sjöstrand Åkarps if Pojkar födda 2007 till 2010 Man Lund 2007
Otto Svahn Ifk Österbymo Pojkar födda 2007 till 2010 Man Ydre 2010
Karla Svahn Flickor födda 2011 och senare Kvinna Ydre 2014
Rasmus Gunnarsson Tranås Pojkar födda 2007 till 2010 Man TRANÅS 2007
Alma Ottosson Tranås FF Flickor födda 2007 till 2010 Kvinna Tranås 2009
Algot Ottosson Tranås BoIS Pojkar födda 2011 och senare Man Tranås 2011
Edward Nordqvist Eksjö Man Eksjö 2013
Christian Scharff Torpa AIS Pojkar födda 2007 till 2010 Man Ydre 2009
Marcus Scharff Torpa AIS Pojkar födda 2007 till 2010 Man Ydre 2007
Alma Andersson IF Thor, Uppsala Kvinna Uppsala 2008
Daniel Karlsson OK Njudung Man Landsbro 2009
Joel Karlsson OK Njudung Pojkar födda 2011 och senare Man Landsbro 2011
Anton Wahrby Tranås Simsällskap Pojkar födda 2007 till 2010 Man Tranås 2008
Till anmälan för 2.4 km, födda -07 och senare