Anmälda till Skövde 6-Timmars 2020 Avancerad sök

6-Timmars

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Bjørnar Tyberg Smultringgjengen M45
Erik Andersson AXA sportsclub M35
Mikael Persson IFK nora M50
Carola Carlsson Träningskonsulten sports club K motion
Mirza Nalic BURT - Bosnia Hercegovina M35
Therese Falk Romerike Ultraløperklubb K motion
Kristian Waalen Spiridon LLL M70
Maria Liabäck Hjo Runners K senior
Carolina Höij Kristinehamn Multisportklubb K40
Eric Harrby Borgö Vreta SoMK M motion
Ida Borgö Vreta SoMK K motion
Petra Eriksson Kristinehamn K motion
Omed Ahmed Kristinehamn Multisport M40
Mikael Laposa M35
Ragnar Nygård Romerike Ultraløperklubb M50
Kent Johansson Lekstorps IF M45
Jimmy Malm M motion
Simon Gustavsson Simon Gustavsson M senior
Isabella Rens Team Snigel K motion
Mats Nordmark IF Göta Karlstad M45
Ann Hallqvist SOK Knallen K55
Niklas Wennberg Randonneur Stockholm M45
Maria Gustafsson Sok knallen M40
Niclas Westerberg Team LS Trail M35
Maj-Britt Pansar K60
Annelie Pansar K35
Christian Strömberg IKHP Huskvarna M60
Johan Molin LK TV88 M40
Anette Ahl IS Göta K55
Lars Christensson IS Göta M55
Helena Ståhl Nordling IFK Skövde Friidrott K45
Tabea Dierker IFK Skövde FIK K35
Martin Andersson IFK Skövde FIK M35
Simon Axelsson Umara Sports Club M senior
Tomas Hörnqvist LK TV88 M50
Sören Remar Ulricehamns FK M70
Lennart Skoog Stenungsunds OK M70
Annika Askengren Berg LK TV88 K60
Magnus Kristiansson LK TV88 M45
Sofia Kay LK TV88 K40
Sandra Lundqvist Hälle IF K40
Andreas Ahlin Svensktträningsfolk if M40
Niklas Lundgren Växjö Löparklubb M35
David Hjälmarlycka Götlunda IF M40
Svein-Erik Bakke SK Rye M50
Torunn Brandt SK Rye K55
Mollie Nohave Team Nohave K50
Jonas Wängberg Västerås LK M45
Madelene Wängberg K motion
Rickard Persson IFK Skövde FIK M45
Henrik Aasbø Rindal IL M motion
Patrik Verme Oscars Stjernor M motion
Andreas Leifsson OK norrvirdarna M senior
Robert Karlsson OK Norrvirdarna M35
Anton Wilson IK Ymer M35
Marcus Ringbrant M35
Jesper Åström Västerås LK M50
Maria Forsberg Välja K motion
Josefina Persson Runacademy IF K35
Elin Hartelius K40
Zlatan Basic Nobina M45
Björn PORSERUD Solna M70
Eva Porserud Solna K65
Lowe Östman M motion
Karin Apelqvist SOK Knallen K50
Hans-Inge Lindeskov Team Ultrasweden LK M70
Jonas Lindahl Träslövsläge M50
Rakel Erla Sævarsdottir Romerike Ultraløperklubb K35
Carina Wahlström Östansjö SK K55
Lars Lindblom Team Nordic Trail M motion
Anna-Maria Herbertsson Team Nordic Trail K motion
Jan Mogren Rydöbruk M45
Tony Gren M motion
Bengt Lindgren Vallentuna FK M70
Leif Karlsson Solvikingarna M55
Lars Almqvist IFK Helsingborg M65
Håkan Nyman Team Nordic Trail M45
Matilda Stenberg - K40
Camilla Söderberg K40
Britt Sulonen Team Ultrasweden K60
Kari Sulonen Team Ultrasweden M60
Suwanna Sornyiam Lonesome Runners K45
Matthias Köhler Lonesome Runners M45
Filip Flink Lynes M35
David Erenger Lynes M35
Anton Olofsson Lynes M35
Kristoffer Alp Lonesome runners M motion
Kent Olsson Lifetime runners M motion
Johanna Gren Friskis och Svettis Helsingborg K senior
Sofia Frostelid K motion
Einar Modahl M50
Annika Johanson Sweden Runners K50
Maria Jansson Kvarnsveden Friidrott K35
Lars-Eric Andersson M50
Tobias Ljunggren M motion
Anna Lindström K motion
Leif Johansson IFK Skövde FIK M75
Amanda Nolhage Team Hybrid Fitness K motion
Lars-Göran Olausson Team Blekinge M65
Eddy Hultgren Team Blekinge M60
Marita Björk SOK Knallen K60
Linus Söderlund IF Åland M40
Krisztina Fogarasiné Veres K35
László Fogarasi M35
Anna Ahlvin IK NocOut K40
Kurt Gustavsson Hultsfreds LK M70
Anders Ågren M50
Mats Liljegren Team Skavsåret IF M40
Fredrika Karlsson Huddinge K45
Anna Malmborg Huddinge K40
Jonas Brantvall UT Kolmården M45
Thérese Eriksson Enhörna IF K senior
Carolina Pansar SOK Knallen K35
Malin Olsson K50
Karolina Petersen Umara Sports Club K40
Kjell Englund Lonesome Runners M60
Daniel Ohlin IS Göta M45
Henrik Roos Scania Road Runners M40
Tommy Carlsson LK TV88 M50
Mikael Nordström Lidköping M motion
Mathias Johansson Solvikingarna M50
Johan Lindhult M motion
Cina Lindhult K motion
Peter Svensson IFK Skövde M60
Ann-Sofie Åhman K50
cecilia flodqvist Skövde triahlon K40
Sigvard Koplimäe Team Ultrasweden LK M70
Anders Götmark Umara SC M40
Anne-Lie Nielsen IK Akele K45
Anders Krok SOK Knallen M55
Niclas Dia SOK Knallen M55
Catharina Henriksson Söderåsens fk K50
Anders Jelander Söderåsens fk M55

3-Timmars

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Martin Jerkdal M senior
Alexandra Rydsten K motion
Veronica Persson K35
Emil Brunell M motion
Joacim Harrby Vreta SoMK M motion
Arvid Ljung Bögda Runners M motion
Anneli Larsson K motion
Hans Larsson M motion
Peter Ljung Lintlivet i Öm K50
Hanna Petterson Team Ultrasweden LK K motion
Mathias Andersson M motion
Heike Emmrich SLK Oxelösund K55
Fredrik Stenfors M motion
Leon Persson IFK Skövde FIK M motion
Erika Lokander K motion
Tomas Frost IFK Skövde friidrott M60
Josefine Bonde IF Linnéa K40
Lars Gunnarsson Taberg M motion
Johanna Reinholtz K motion
Anna Johansson K motion
Magnus Berg M55
Sara Gunnarsson Storådalens sk K senior
Per Grönqvist OCR ELITE APPAREL M motion
Bengt Wallin Kisa SK M45
sandra Eriksson Axelsson Norrvirdarna K45
Rasmus Andersson M motion
Charlotta Mellgren K35
Ann-Sofie Omarsson K motion
Jan-Erik Backman Svensborg M motion
Felicia Otterborg Svensborg K motion
Hampus Otterborg Svensborg M motion
Judith Jörneskog Södra Vi IF K motion
Ingela Jonsson Södra Vi IF K motion

1-Timmars

Inga anmälda
Namn Klubb Klass Ort Födelseår

Mat efter tävlingen för ej tävlande

Namn Klass Ort
Rickard Persson
Leon Persson
Malin Olsson
Eva-Lena Nolhage
Patrik Hallsten