Anmälda till Skövde 6-Timmars 2020 Avancerad sök

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Magnus Kristiansson LK TV88 M45 1972
Sofia Kay LK TV88 K40 1976
Sandra Lundqvist Hälle IF K40 1977
Andreas Ahlin Svensktträningsfolk if M40 1980
Niklas Lundgren Växjö Löparklubb M35 1985
David Hjälmarlycka Götlunda IF M40 1979
Svein-Erik Bakke SK Rye M50 1967
Torunn Brandt SK Rye K55 1962
Mollie Nohave Team Nohave K50 1967
Jonas Wängberg Västerås LK M45 1972
Madelene Wängberg K motion 1973
Rickard Persson IFK Skövde FIK M45 1975
Henrik Aasbø Rindal IL M motion 1957
Patrik Verme Oscars Stjernor M motion 1974
Andreas Leifsson OK norrvirdarna M senior 1991
Robert Karlsson OK Norrvirdarna M35 1981
Anton Wilson IK Ymer M35 1983
Marcus Ringbrant M35 1991
Jesper Åström Västerås LK M50 1969
Maria Forsberg Välja K motion 1964
Josefina Persson Runacademy IF K35 1989
Elin Hartelius K40 1982
Zlatan Basic Nobina M45 1971
Björn PORSERUD Solna M70 1947
Eva Porserud Solna K65 1954
Lowe Östman M motion 1994
Karin Apelqvist SOK Knallen K50 1970
Hans-Inge Lindeskov Team Ultrasweden LK M70 1949
Jonas Lindahl Träslövsläge M50 1966
Rakel Erla Sævarsdottir Romerike Ultraløperklubb K35 1988
Carina Wahlström Östansjö SK K55 1961
Lars Lindblom Team Nordic Trail M motion 1961
Anna-Maria Herbertsson Team Nordic Trail K motion 1966
Jan Mogren Rydöbruk M45 1973
Tony Gren M motion 1961
Bengt Lindgren Vallentuna FK M70 1947
Leif Karlsson Solvikingarna M55 1963
Lars Almqvist IFK Helsingborg M65 1951
Håkan Nyman Team Nordic Trail M45 1973
Matilda Stenberg - K40 1980
Camilla Söderberg K40 1977
Britt Sulonen Team Ultrasweden K60 1958
Kari Sulonen Team Ultrasweden M60 1957
Filip Flink Lynes M35 1992
David Erenger Lynes M35 1982
Anton Olofsson Lynes M35 1993
Kristoffer Alp Lonesome runners M motion 1988
Kent Olsson Lifetime runners M motion 1966
Johanna Gren Friskis och Svettis Helsingborg K senior 1992
Sofia Frostelid K motion 1989
Einar Modahl M50 1969
Annika Johanson Sweden Runners K50 1969
Maria Jansson Kvarnsveden Friidrott K35 1985
Lars-Eric Andersson M50 1966
Tobias Ljunggren M motion 1971
Anna Lindström K motion 1981
Leif Johansson IFK Skövde FIK M75 1942
Amanda Nolhage Team Hybrid Fitness K motion 1989
Lars-Göran Olausson Team Blekinge M65 1952
Eddy Hultgren Team Blekinge M60 1959
Marita Björk SOK Knallen K60 1959
Linus Söderlund IF Åland M40 1977
Krisztina Fogarasiné Veres K35 1983
László Fogarasi M35 1982
Anna Ahlvin IK NocOut K40 1980
Kurt Gustavsson Hultsfreds LK M70 1901
Anders Ågren M50 1970
Mats Liljegren Team Skavsåret IF M40 1976
Fredrika Karlsson Huddinge K45 1971
Anna Malmborg Huddinge K40 1979
Jonas Brantvall UT Kolmården M45 1972
Thérese Eriksson Enhörna IF K senior 1990
Carolina Pansar SOK Knallen K35 1984
Malin Olsson K50 1968
Karolina Petersen Umara Sports Club K40 1979
Kjell Englund Lonesome Runners M60 1960
Daniel Ohlin IS Göta M45 1973
Henrik Roos Scania Road Runners M40 1979
Tommy Carlsson LK TV88 M50 1967
Mikael Nordström Lidköping M motion 1985
Mathias Johansson Solvikingarna M50 1967
Johan Lindhult M motion 1967
Cina Lindhult K motion 1969
Peter Svensson IFK Skövde M60 1957
Ann-Sofie Åhman K50 1968
cecilia flodqvist Skövde triahlon K40 1978
Sigvard Koplimäe Team Ultrasweden LK M70 1950
Anders Götmark Umara SC M40 1979
Anne-Lie Nielsen IK Akele K45 1970
Anders Krok SOK Knallen M55 1963
Niclas Dia SOK Knallen M55 1964
Catharina Henriksson Söderåsens fk K50 1969
Anders Jelander Söderåsens fk M55 1964
Till anmälan för 6-Timmars