Anmälda till Skövde 6-timmars 2024 Avancerad sök

6-Timmars

Namn Klubb Klass Födelseår
Alexander Levin Team Ultrasweden LK M45 1974
Daniel Krussgård Mariestads aif M40 1983
Andreas Gustafsson HYSS Hyltebruk simsällskap Msen 1995
Simon Jansson HYSS Hyltebruk Simsällskap Msen 1992
Sofia Frostelid Vasa-besättning Kmot 1989
Tim Borin M35 2003
Inge Assarsson Lidköpings VSK M55 1967
Simon Klemets M35 1985
Hans Ackerot Kvarnbyns Löparsällskap M60 1963
Maria Ackerot Kvarnbyns Löparsällskap K50 1971
Caroline Falck K40 1982
Erica Bjärmark Askersund K50 1970
Åsa Rott Skövde triathlon K35 1989
Mattias Rydin Mariestads AIF M35 1985
Filip Lindälv M40 1983
Mohammed Alaoui Mmot 1989
Tony Grunander Trollhättans IF friidrott M45 1974
Per Camén Borås Löparklubb M55 1965
Viktor Björklund Örnsberg Runners M50 1973
Lennart Skoog Borås Löparklubb M75 1946
Sofia Johansson Trollhättans if friidrott Ksen 1998
dan-åke Johansson Trollhättans if friidrott M55 1966
Martin Brandqvist Madäng runners Mmot 1971
Ann-Sofie Åhman Rånäs 4H K55 1968
David Ragnarsson Skövde Triathlon Msen 1992
Daniel Jalker Vänersborgs AIK M35 1987
Kajsa Holmberg Storfors K40 1981
Kristoffer Pettersson Msen 1994
Stephan Höfer TV Wenigumstadt 1902 M50 1970
Cecilia Flodqvist Skövde triathlon K45 1978
Mats Liljegren Team Skavsåret IF M45 1976
Wibecke Wik Team Snigel K40 1983
Anneli Hellström IF Hagen K45 1976
Simon Ingblad Msen 1990
Maria Pettersson K55 1967
Robert Frödin Vänersborgs AIK M40 1980
Christoffer Andersson Msen 1993
Julius Wiklund Mmot 2001
Maria Kumpula Hallstahammar K45 1978
Daniel Forslund M45 1978
Timmy Lorinius IK NocOut.se M40 1980
Erik Nyenger Mmot 1983
Ann-Charlotte Aghamn Sweden Runners K65 1958
Matthias Köhler LK TV88/Hell Ultraløperklubb M50 1972
Malin Eklund Friskis & Svettis Vänersborg K50 1970
Stina Kjellström Friskis och Svettis Vänersborg K45 1974
Leif Johansson IFK Skövde FIK M80 1942
Per Audun Heskestad FIL AKS M65 1955
Robert Blomdalen IFK Skövde M35 1985
Maria Torinsson M50 1973
Hampus Frid Crossfit Skövde Mmot 1991
Fredrik Bernhardsson Vänersborgs AIK M35 1988
Kent Olsson Lifetime runners Mmot 1966
Taina Berntsson Lifetime runners Kmot 1966
Johan Lindhult IFK Sala Mmot 1967
Amanda Nolhage Kmot 1989
Carolina Pansar Borås Löparklubb K40 1984
Marita Björk Borås Löparklubb K65 1959
Carina Wahlström Östansjö Sk K60 1961
John Jensen Borås Löparklubb M60 1960
Lukas Ljungcrantz Msen 1992
Nanne Backman Team Ultrasweden M55 1965
Hampus Otterborg Team Ultrasweden Msen 2007
Josefine Bonde IF Linnea K45 1978
Christian Ritella Team Ultrasweden LK M50 1972
Monica Larsson K60 1964
Eddy Hultgren Team Blekinge M65 1959
Magnus Kristiansson LK TV88 M50 1972
Karolina Petersen Umara K40 1979
Karin Nilsson Sweden runners if K55 1965
Jörgen Brynne IK Jogg M60 1960
Peter Svensson IFK Skövfe M65 1957
mathias johansson Umara SC M55 1967
Lasse Jutemar Borås Löparklubb M65 1956
Tommy Carlsson LK TV88 M55 1967
Katarina Arveklev Uddevalla SK K45 1976
Jonas Erixon M55 1966

3-Timmars

Namn Klubb Klass Födelseår
Bengt-Åke Svensson Team Blekinge M75 1945
Oskar Åstrand Borås Löparklubb Msen 1997
Anders Frick Åhus FIK M55 1966
Gustaf Svensson Mmot 1951
Marie Blomster Petersson K35 1986
Lars-Göran Olausson Team Blekinge M70 1952

1-Timmars

Namn Klubb Klass Födelseår
Kent Eriksson M40 1980
Jesper Henriksson Mmot 2000
Vincent Lantz IF-Hagen Mmot 2013
Julia Caroline Spindler Sliwa K40 1984
Irina Ericson K40 1981
Eva-Lena Nolhage Kmot 1956
Robin Svensson Mmot 1986
Felicia Otterborg Team Ultrasweden Kmot 2005
Jennifer Otterborg Team Ultrasweden Kmot 2014