Anmälda till Tensta Runt 2019 Avancerad sök

Tensta Runt

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Elin Sund Det långa loppet (fem km för alla oss som kan springa en halvmil) Kvinna Lidingö 1989
Sadiq Jama Tensta Run Det korta loppet (en kilometer för de som hellre vill springa kort). Spånga 2008
Yahya Abdi Tensta Run Det korta loppet (en kilometer för de som hellre vill springa kort). Man Spånga 2013
Rahma Ali Tensta Run Det långa loppet (fem km för alla oss som kan springa en halvmil) Spånga 2013
Abukar Ali Tensta Run Det korta loppet (en kilometer för de som hellre vill springa kort). Man Spånga 2014
Daniel Barra Oliveros Det långa loppet (fem km för alla oss som kan springa en halvmil) Man Västerhaninge 1989
Erik Jurdell Det långa loppet (fem km för alla oss som kan springa en halvmil) Man Spånga 2004
Christopher Johansson Fastpartner Det långa loppet (fem km för alla oss som kan springa en halvmil) Man Stockholm 1977
Katarina Grubek 1977 Det korta loppet (en kilometer för de som hellre vill springa kort). Kvinna Spånga 1977
Miriam Lindeskog Det korta loppet (en kilometer för de som hellre vill springa kort). Kvinna Spånga 2011
Erika Fyrvall Det långa loppet (fem km för alla oss som kan springa en halvmil) Kvinna Bandhagen 1987
Yusra Imam Enbackskolan Det korta loppet (en kilometer för de som hellre vill springa kort). Kvinna spånga 2010
Somaya Aydid Det korta loppet (en kilometer för de som hellre vill springa kort). Kvinna Spånga 1999
Yassin Abdi Hässelby SK Friidrott Det långa loppet (fem km för alla oss som kan springa en halvmil) Man Kungsängen 1999
Stefan Godin Det långa loppet (fem km för alla oss som kan springa en halvmil) Man Stockholm 1964
Oscar Hernandez Akalla run Det långa loppet (fem km för alla oss som kan springa en halvmil) Man Spånga 1976
Anders Unosson Hem Det långa loppet (fem km för alla oss som kan springa en halvmil) Man STOCKHOLM 1965
Mohamed Alyasso Det långa loppet (fem km för alla oss som kan springa en halvmil) Man Spånga 1994
Emmanouil Eisa Det långa loppet (fem km för alla oss som kan springa en halvmil) Man Spånga 1993
Vasiliki tsouga Det långa loppet (fem km för alla oss som kan springa en halvmil) Kvinna Spånga 1999
Mats Liljegren Team Skavsåret IF Det långa loppet (fem km för alla oss som kan springa en halvmil) Man FARSTA 1976
Viktor Forsberg Det långa loppet (fem km för alla oss som kan springa en halvmil) Man Sundbyberg 1991
Gustav Bodin Råcksta and roll Det långa loppet (fem km för alla oss som kan springa en halvmil) Man Välligby 1991
Edward Lunqe Huddinge Det långa loppet (fem km för alla oss som kan springa en halvmil) Man Huddinge 1991
Marina Ninic Eriksson&Runske Arkitekter Det långa loppet (fem km för alla oss som kan springa en halvmil) Kvinna Lidingö 1987
Mia Lagerström Attunda OK Det långa loppet (fem km för alla oss som kan springa en halvmil) Kvinna Sollentuna 2011
Ola Lagerström Attunda OK Det långa loppet (fem km för alla oss som kan springa en halvmil) Man Sollentuna 1967
Noah Örtegren Rinkeby Run Det långa loppet (fem km för alla oss som kan springa en halvmil) Man Spånga 1983
yahan faarax akalla run Det korta loppet (en kilometer för de som hellre vill springa kort). Man hässelby 1995
Amer Mejric Det långa loppet (fem km för alla oss som kan springa en halvmil) Man Solna 1995
Oscar Held - Det långa loppet (fem km för alla oss som kan springa en halvmil) Man Nacka 1997
Mika Troell Det långa loppet (fem km för alla oss som kan springa en halvmil) Kvinna ekerö 2000
Elin Sundqvist AB Familjebostäder Det långa loppet (fem km för alla oss som kan springa en halvmil) Kvinna Bagarmossen 1981
Göran Husén Det långa loppet (fem km för alla oss som kan springa en halvmil) Man Kista 1952
Fredrik Jurdell Spånga-Tensta SDF Spånga 1971
Aron Tesfaghebriel Hässelby Man Hässelby 1971
Tesfaalem Mebazen Akalla run Man Kista 1978
Lucas Tesfaalem Kista SC Man Kista 2008
Mikaela Tesfaalem Kungsholm grundskola Kvinna Kista 2009
Fredril Grimborg IF Linden Man Enskededalen 1990
Therése Wistedt Team Vretbo Kvinna Bandhagen 1979
Adam Mbaraki Akalla Run Man Stockholm 2005
Mohamed Alisare Rinkeby Run Man Stockholm 2003
Safwan Mohammad Rinkeby Run Man Spånga 1901
Elena Canovas Niemelä TSM Running Det långa loppet (fem km för alla oss som kan springa en halvmil) Kvinna Sundbyberg 1964
Ali Hussein Tensta Run Det korta loppet (en kilometer för de som hellre vill springa kort). Stockholm 1999
Elena Osokina Det långa loppet (fem km för alla oss som kan springa en halvmil) 1980
Oscar Hernandez Det långa loppet (fem km för alla oss som kan springa en halvmil) 1976
Islam Muhamed Ahmed Det långa loppet (fem km för alla oss som kan springa en halvmil) 2000
Aisha Shaibu Det korta loppet (en kilometer för de som hellre vill springa kort). 2000
Kendal Bacak Det korta loppet (en kilometer för de som hellre vill springa kort). 2000
Nigiba Amareh Det korta loppet (en kilometer för de som hellre vill springa kort). 2000
SamSam Abdulqaadir Mahamed Det korta loppet (en kilometer för de som hellre vill springa kort). 2000
Yasin Mohamedi Det korta loppet (en kilometer för de som hellre vill springa kort). 2001
Samatar Ibrahim Ciise Rinkeby Run Man STOCKHOLM 1990
Khalil Ahmed Akalla Run Man Stockholm 2000
Anders Enberg Man Stockholm 1967
Sebastian Enberg Man Stockholm 1988
Isabel Enberg Kvinna Stockhilm 1966
Johanna Wistedt Team vretbo Det långa loppet (fem km för alla oss som kan springa en halvmil) Bandhagen 1976
Magnus Hedman Det långa loppet (fem km för alla oss som kan springa en halvmil) Man Järfälla 1977
Janis Constantin Rinkebyrun Det långa loppet (fem km för alla oss som kan springa en halvmil) Man Spånga 2002
Mårten Westberg Akalla Run Det långa loppet (fem km för alla oss som kan springa en halvmil) Kvinna Stockholm 1970
Geoffrey Auffin EIBA Det långa loppet (fem km för alla oss som kan springa en halvmil) Man Stockholm 1968
Daniel Ramsköld Man Stockholm 1985
Claire Ward-Passey Kvinna Stockholm 1978
Jonas Serry Rinkebyrun Man Spånga 2004
Nubia Ramos Kvinna Kista 1985
Sokrates Petalidis Man Stockholm 1957
Bilal Cadimi Akalla Run Man Kungsängen 1994
Mårten Westberg Rinkeby Run Man Stockholm 1961