Anmälda till Åre Trail Forza Mullfjället Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Startgrupp Klass Kön Ort Födelseår
148 Anton Holm Långsjö-löpers Motion Motion Herr Man Älvsjö 1998
102 Rebecka Winberg Motion Motion Dam Kvinna Frösön 1997
147 rickard wrangel Tiny4k Runningclub Motion Motion Herr Frösön 1986
146 Axel Moll Ingen Motion Motion Herr Man Malmö 1987
101 Josefin Martinsson Motion Motion Dam Kvinna Åre 1992
60 Jonas Lindahl Dunderklungan Elit Herr Elit Herr Man Östersund 1993
59 Karl Olofsson Dunderklungan Elit Herr Elit Herr Man Östersund 1997
145 Mattias Wardell Motion Motion Herr Man Östersund 1973
58 Jonatan Ydén Dunderklungan Elit Herr Elit Herr Man Östersund 1992
57 André Jonsson Salming Running Elit Herr Elit Herr Man Storlien 1985
56 Håkan Emilsson Sockertoppen Elit Herr Elit Herr Man Offerdal 1993
7 Josefin Rakos FK Åsen Elit Dam Elit Dam Kvinna Duved 1901
55 Rémi Français Ski-Club Les Diablerets Elit Herr Elit Herr Man Åre 1989
144 Artur Poznanski KS TECZA Motion Motion Herr Man Östersund 1977
54 Jerker Aspgård Aktivitus SC Elit Herr Elit Herr Man Åre 1982
100 Maja Lindvall Motion Motion Dam Kvinna Umeå 1997
53 Viktor Henriksson Elit Herr Elit Herr Man Frösön 1993
99 Isa Aspgård GFSK Motion Motion Dam Kvinna Åre 1986
143 Gustav Ydén Motion Motion Herr Man Östersund 1984
52 Erik Ottosson Hängmattan Elit Herr Elit Herr Man Frösön 1982
142 Magnus Borg Strängnäs Löparklubb Motion Motion Herr Man Strängnäs 1970
51 Jonathan Modin Sollefteå Skidor IF Elit Herr Elit Herr Man Östersund 1998
6 Erika Kontio Runacademy IF Elit Dam Elit Dam Kvinna Östersund 1992
141 Lars Frank Trillevallens SK Motion Motion Herr Kvinna Frösön 1980
140 Martin Öhlin Åre Vatten&Värme Motion Motion Herr Man Undersåker 1982
139 Carl-Fredrik Bernmar Tullinge SK Motion Motion Herr Man Tullinge 1976
5 Marie Krysander TNT östersund Elit Dam Elit Dam Kvinna Östersund 1985
50 Hector Haines Merrell Elit Herr Elit Herr Man Åre 1989
49 Sonny Bolin wallins åkeri Elit Herr Elit Herr Man Duved 1982
98 Louise Wallin Outdoor Buddies Motion Motion Dam Kvinna Åre 1991
4 Marielle Sinclair Elit Dam Elit Dam Kvinna Östersund 1986
138 Niclas Åkerström Team Nordic Trail Motion Motion Herr Man Östersund 1992
97 Johanna Oskarsson Östersunds SK Elit Dam Elit Dam Kvinna Östersund 1991
137 Tomas Olsson Run Forrest run Motion Motion Herr Man Frösön 1970
96 Ann Rosengren Motion Motion Dam Kvinna Dvärsätt 1972
136 Kent Stjärnström Krokom Motion Motion Herr Man Krokom 1973
135 Olle Larsson Demonbjörnarna Motion Motion Herr Man Åre 1987
134 Petter Tideström Alnö race team Motion Motion Herr Man Sundsvall 1971
95 Magdalena Holmner Motion Motion Dam Kvinna Åre 1989
47 David Nordqvist Elit Herr Elit Herr Man Johanneshov 1986
3 Hanna Smedstad Elit Dam Elit Dam Kvinna Fåker 1976
94 Linnéa Sandberg Lättja IF Motion Motion Dam Kvinna Ås 1986
133 Mattias Forsberg TSM Running Motion Motion Herr Man Sollentuna 1973
93 Frida Hedlund Motion Motion Dam Kvinna Vänge 1986
46 Kenneth Edlund Nordik Distribution Elit Herr Elit Herr Man Lycksele 1964
2 Stina Edejern Elit Dam Elit Dam
92 Maria Kling Team B3 Motion Motion Dam Kvinna Sundsvall 1975
132 Håkan Nilsson Motion Motion Herr
91 Minna Bäckman Motion Motion Dam Kvinna Sundsvall 1971
131 Per Björklund Motion Motion Herr
130 Peter Mustel Väsby Skidklubb Motion Motion Herr Man Stockholm 1966
129 Kent-Ove Lindh STC Åre Motion Motion Herr Man Frösön 1971
90 Lina Sundberg Matfors Motion Motion Dam Kvinna Matfors 1985
89 Hanna Rolinder Motion Motion Dam Kvinna Sundsvall 1986
88 Elin Olovsson OK Linné Motion Motion Dam Kvinna Uppsala 1983
1 Emma Alzén Elit Dam Elit Dam Kvinna Åre 1985
128 Johan Elfström Motion Motion Herr Man Östersund 1984
87 Lotta Bergström Motion Motion Dam Kvinna Frösön 1978
Till anmälan för Åre Trail Forza Mullfjället