Anmälda till DXR - Dundret Extreme Running 2023
Avancerad sök
K22
Startnummer
Namn
Klubb
Klass
Födelseår
73
Viktor Majbäck
Kiruna Skidor
Herrar
2002
72
Tünde Marton
Damer
1986
71
Diana Söderberg
Kalix skidklubb
Damer
2005
70
Maria Ridderström
Gällivare Endurance
Damer
1984
69
Anna Hjertberg
Damer
1988
68
Mattias Nilsson
Luleguttene Skid- och Löparklubb
Herrar
1972
67
Kajetan Miernik
Gällivare sk
Herrar
1975
66
Berit Jannok
Gällivare Endurance
Damer
1962
65
Joakim Ågärd
Gällivare Endurance
Herrar
1990
64
Magnus Hultdin
IFK Umeå
Herrar
1975
63
Simon Wallgren
Herrar
1986
62
Anton Murto
Gellivare Skidallians IK
Herrar
1999
61
Tom Johansen
Herrar
1987
60
Nils Rinnefeldt
Herrar
1989
59
Tony Sorsa
Herrar
1967
58
Jennie Jonsson
Runacademy Boden
Damer
1990
57
Micke Hannu
Häggan
Herrar
1986
56
Helena Lundkvist
Kalix SK
Damer
1994
55
Andreas Simons
AXA SC
Herrar
1983
54
Ann-Kristine Semberg
Mársak
Damer
1986
52
Fredrik Söderlind
IFK Kiruna
Herrar
1971
53
Olivia Söderlind
IFK Kiruna
Damer
2004
51
Elen Heatta Kitok
Gällivare sk
Damer
1962
50
Christian Johansson
Herrar
1998
49
Adam Selldén
Herrar
1990
47
Elin Rova
Damer
1992
48
Ester Weinz
Damer
1986
46
Eelis Murto
Gellivare Skidallians IK
Herrar
2001
45
Jacques de Flon
??
Herrar
1995
44
Alexandra Gustafsson
Gällivare Endurance
Damer
1988
43
Kristoffer Olof Hjärtström
AXA SC
Herrar
1989
42
Mats Aho
Gällivare Endurance
Herrar
1984
41
Märtha Lindmark
IFK Kiruna
Damer
1999
40
Simon Rantapää
Herrar
1991
39
Niklas Nyberg
OK Sarven
Herrar
1989
38
Lovisa Isaksson
Kalix SK
Damer
2005
37
Anna Skånbeck
Gällivare
Damer
1992
36
Anders Holma
Herrar
1988
35
Gustav Berggren
Skellefteå SK
Herrar
2004
34
Erik Hillerström
Gällivare Endurance
Herrar
1992
33
Johnny Hatt
Gällivare SK
Herrar
1981
32
Erik Lampa
Narkens IF
Herrar
1982
31
Anton Sternander
Vreta somk
Herrar
2005
30
Madeleine Bengtsson
Söderåsens FK
Damer
1969
29
Helena Forsberg
Damer
1971
28
Rasmus Hedenström
Herrar
1992
27
Kenneth Nilimaa
Ifk Kiruna
Herrar
1979
26
Olle Stålnacke
Herrar
1984
25
Anna Sejnell
Damer
1990
24
Maria Rönnkvist
Damer
1988
23
Rikard Mäkelä
Runacademy If
Herrar
1972
22
Linnea Johansson
Damer
1991
21
Johan Gren
Herrar
1978
20
Johan Lindwall
Herrar
1988
19
Dan Blomqvist
Herrar
1968
18
Umur Oruc
Herrar
1989
17
Jesper Jakobsson
Gellivare Skidallians IK
Herrar
2006
16
Pehr Nilsson
Bergnäsets AIK
Herrar
1988
15
Simon Nordlund
Jokkmokk
Herrar
1992
14
Hugo Andersson
Kalix SK
Herrar
2006
13
Erika Erkstam
Damer
1983
12
Per Juntti
Herrar
1990
11
Ida Hallberg
Damer
1983
10
Carolina Holmbom
Damer
1979
9
Amanda Mannervik
Damer
1990
8
Hannes Axell
MD boys
Herrar
1997
7
Rickard Andersson
Herrar
2001
6
Erik Klintenäs
Styrsignal AB
Herrar
1980
5
Marcus Kindvall
Herrar
1992
4
Lovisa Berglund
Damer
1995
3
Matilda Asplund
Koskivaara IF
Damer
1990
2
Malin Hansson
Damer
1990
1
Agneta Riemann
Gällivare Endurance Club
Damer
1977
K10
Startnummer
Namn
Klubb
Klass
Födelseår
131
Gertrud Engqvist
Malmbergets AIF
Damer
2011
130
Elina Olsson
GSK
Damer
2009
129
Åsa Labba
Jokkmokk
Damer
1970
128
Sandra Lindahl
HK Laponia
Damer
1991
127
Johan Franssen
Skoogs Bränsle
Herrar
1985
126
Joakim Grönberg
Herrar
1989
125
Edvin Johansson
Gällivare Endurance Club
Herrar
1999
123
Reine Sundqvist
Kalix Runners
Herrar
1968
124
Camilla Sundqvist
Kalix Runners
Damer
1981
122
Agnes Isaksson
Sävast skiteam
Damer
2007
121
Jörgen Kurak
Herrar
1972
120
Karl Kylborn
GSA
Herrar
2004
119
Jessika Miernik
Gällivare sk
Damer
2011
118
Johan Utsi häggrud
Ok sarven
Herrar
2008
117
Angelica Aira
Damer
1990
116
Cecilia Rantatalo
Gällivare Endurance Club
Damer
1988
115
Juni Andersson
Gällivare SK
Damer
2011
114
Edit Söderlind
IFK Kiruna
Damer
2007
113
Otto Kellerth
malmberget
Herrar
1987
112
Örjan Edman
Gellivare Endurance
Herrar
1967
111
Evelina Gunillasson-Påve
Jukkasjärvi IF
Damer
2009
110
Hannes Mickelsson
Gellivare Skidallians
Herrar
2002
109
Lina Lantto
Gellivare Skidallians IK
Damer
2005
108
Ines Häggroth
Jukkasjärvi IF
Damer
2006
107
Ailo Påve
Gällivare skidklubb
Herrar
2011
106
Matti Linna
Herrar
1970
105
Birk Waara
GSK
Herrar
2011
104
Emil Porret
Matfors SK
Herrar
2003
103
Mathea Eriksson
Luleå Gjutarens IF
Damer
2007
102
Andreas Johansson
Herrar
1989
101
Emmy Johansson
Gällivare Skidallians
Damer
2006
100
Julia Kielatis
Jokkmokks SK
Damer
1992
99
Samantha Shryack
Damer
1986
97
Mikael Wennström
Gällivare
Herrar
1967
98
Miciel Wennström
Damer
2000
96
Klara Granljung
Kalix skidklubb
Damer
2004
95
Göte Josefsson
Nilivaara IS
Herrar
1949
94
Ronny Strande
Vettasjärvi IF
Herrar
1950
93
Malte Kempe
Luleå Gjutarens IF
Herrar
2009
92
Julia Kogström
Damer
2002
91
Arto Pulkkinen
Team otraharju
Herrar
1969
90
Tim Uddgren
Herrar
2010
89
Vimbainashe Lorraine Dzimbanhete
Damer
1994
88
Nova Wennerstén
Skellefteå Skidklubb
Damer
2007
87
Mariana Tavares de Oliveira
Kiruna
Damer
1989
86
Saaga Sassi
Gällivare skidgymnasium
Damer
2007
85
Vidar Holmbom
Jokkmokks SK
Herrar
2008
84
Marie Tyrbro
PITEÅ
Damer
1975
83
Annika Stävenborg
Saknas
Damer
1975
82
Liv Brännström
Crossfit Boden
Damer
1995
81
Evelina Mikko
Damer
1988
K2
Startnummer
Namn
Klubb
Klass
Födelseår
173
Greta Engqvist
Malmbergets AIF
Damer
2015
172
Hailey Bergqvist
Damer
2013
171
Ture Landström
GSK
Herrar
2015
170
Noah Grönberg
Gsk
Herrar
2012
168
Elin Andersson
Damer
2014
169
Oskar Andersson
Herrar
2016
165
Charlie Franssen
Gällivare
Herrar
2015
166
Frankie Franssen
Gällivare
Herrar
2016
167
Louie Franssen
Gällivare
Herrar
2012
164
Colin Grönberg
Herrar
2016
162
Majken Esseryd
Gällivare sportklubb
Damer
2014
163
Siri Esseryd
Gällivare sportklubb
Damer
2016
160
Liv Eriksson
Gällivare SK Friidrott
Damer
2013
161
Ebbe Eriksson
Gällivare SK Friidrott
Herrar
2015
159
Theo Landström
GSK
Herrar
2012
157
Casper Grimborg
Gällivare
Herrar
2012
158
Konrad Grimborg
Gällivare
Herrar
2012
155
Nils Nyström
Gällivare
Herrar
2017
156
Malin Nyström
Gällivare
Damer
1990
154
Erik Mattsby
Gällivare SK
Herrar
2015
152
Lily Leone Willerslev
GSK Friidrott
Damer
2014
153
Saga Simone Willerslev
GSK Friidrott
Damer
2011
150
Julia Gunillasson-Påve
Jukkasjärvi IF
Damer
2012
151
Sofia Gunillasson-Påve
Jukkasjärvi IF
Damer
2012
148
Gustav Lindmark
Gällivare SK FRIIDROTT
Herrar
2010
149
Anton Lindmark
Gällivare SK FRIIDROTT
Herrar
2013
146
Alma Johansson Granevald
GSK längd
Damer
2009
147
Maria Granevald
GSK längd
Damer
1979
145
Elma Andersson
Gällivare SK
Damer
2014
144
Alve Eriksson
Sunderby SK
Herrar
2014
143
Nadia Sandström
Malmfältens draghundsklubb
Damer
1989
142
Rikard Henriksson
Luleå
Herrar
1987
141
Axel Lindahl
Gällivare SK Friidrott
Herrar
2017
140
Malin Eliasson
Luleå
Damer
1984
139
Julia Lindahl
Gällivare SK friidrott
Damer
2014
137
Clava Holmbom
Jokkmokks SK
Damer
2011
138
Alve Holmbom
Jokkmokks SK
Herrar
2012
136
Charlie Segerlund
GSK friidrott
Herrar
2016
132
Leila Farsi
LLL
Damer
1987
133
Elina Farsi
Casperi Friends
Damer
1990
134
Farzaneh Farsi
FaFa IK
Damer
1997
135
Lars Leopold Weingarten
LLL
Herrar
1984