Anmälda till Eksjö Stadslopp 26 maj 2023 Avancerad sök

10 km & DM/VDM Östsvenska (män, kvinnor)

Startnummer Namn Klubb Klass Kön Födelseår
775 Märta Wändal Mullsjö SOK Damer Kvinna 1967
1331 Mikael Levinsson IK VIsta Herrar Man 1964
774 Charlotte Claesson1 IF Hallby SOK Damer Kvinna 1971
1329 Benjamin Claesson IKHP HUSKVARNA Herrar Man 2002
1330 Gabriel Claesson IKHP Huskvarna Herrar Man 2004
1328 Richard Östh IFK Österbymo Herrar Man 1975
1327 Emil Öst IFK Österbymo Herrar Man 1996
1324 Jonny Johansson OK Njudung Herrar Man 1966
1325 Matti Johansson OK Njudung Herrar Man 2006
1323 David Siebers Ikhp Huskvarna Herrar Man 1990
1322 Ulf Svensson Ok Njudung Herrar Man 1953
1320 Djamal Abdelkarim Högby IF Herrar Man 2001
1319 Abakar Abdelkarim Högby IF Herrar Man 2000
1318 Robin Bronow Hässleby SOK Herrar Man 1990
773 Marielle Rickardsson Hässleby Sok Damer Kvinna 1990
1317 Pär Leek Njudungs FDK Herrar Man 1985
1315 Lasse Sand Aneby SOK Herrar Man 1970
1316 Arvid Berglund Herrar Man 1991
772 Lina Jonason Damer Kvinna 1990
1314 Per Hammarström Vetlanda Herrar Man 1959
1313 Jesper Selskog Herrar Man 1997
1312 Samuel Pejrud Herrar Man 1984
1311 Jimmy Axelsson Nässjö Herrar Man 1990
1309 Tobias Berntsson Bäckseda IF Herrar Man 1987
1310 Olle Berntsson Bäckseda IF Herrar Man 2013
1308 Max Lindroth Herrar Man 1998
1307 Erik Tegvall Herrar Man 1989
1305 Levi Schneider Rydsnäs IF Herrar Man 1999
1306 Per Gustavsson Rydsnäs IF Herrar Man 1971
1326 David Gunnarsson IKHP Herrar Man 1997
1303 Weine Gustavsson Rydsnäs IF Herrar Man 1967
771 Jennie Helgesson Landsbro fotboll Damer Kvinna 1973
1302 Janne Hurtig Eksjö Maskin och Truck Herrar Man 1967
1301 Jörgen Wennerberg Talludden Herrar Man 1961
1300 Janne Pettersson Eksjö Löp o Skoj Herrar Man 1971
1299 Robin Hjärtström Lkpg Herrar Man 1985
1298 Alexander Berglund Linköping Herrar Man 1985
770 Lisa Lindgren Damer Kvinna 1988
769 Angelica Rokitowicz ESIK Damer Kvinna 1979
768 Ida Hjalmarsson Eksjö volleyboll IK Damer Kvinna 1992
1297 Joakim Jonsson Eksjö södra Herrar Man 1984
1296 Patrick Huhtimo Herrar Man 1987
1295 Stefan Qwick QwickWork Herrar Man 1968
1294 Axel Bergdahl Herrar Man 1982
1293 Anders Stigsson Herrar Man 1981
1292 Jonas Håkansson Herrar Man 1972
1290 Hugo Jakobsson Ing 2 Herrar Man 2001
1291 Edvin Hillström Ing 2 Herrar Man 1997
767 Karin Södermyr Eksjö garnison Damer Kvinna 1979
766 Magdalena Hájková EQPE Fjällmaraton Sälen Damer Kvinna 1991
1289 Dag Blandkjenn Hälle IF Herrar Man 1996
765 Ida Hilmersson Mölndals AIK Damer Kvinna 1998
1288 Emanuel Bjärkhed Herrar Man 1987
1287 Hjalmar Selskog Ikhp Huskvarna Herrar Man 2000
764 Louise Beech Eksjö SOK Damer Kvinna 1991
1286 Edward Finndahl Eksjö Södra IK Herrar Man 2005
1285 Daniel Windisch Team Fastighetsbyrån Herrar Man 1982
1284 Hans Ydremark Team Fastighetsbyrån Herrar Man 1970
763 Veronica Suneson Damer Kvinna 1990
1283 Tobias Mörnefält Anderstorp Herrar Man 1982
762 Julia Alm Anderstorp Damer Kvinna 2009
1282 Johan Kastensson EKSJÖ SOK Herrar Man 1987
1281 Mattias Hellquist Höglandetstriathlon Herrar Man 1977
761 Jadranka Lanfjord Power Woman Athletic Club Damer Kvinna 1982
760 Anna Karlsson Hvetlanda skidklubb Damer Kvinna 1988
1279 Jan Karlsson Hvetlanda skidklubb Herrar Man 1958
1280 Jonas Tuvner Hvetlanda skidklubb Herrar Man 1988
1278 Simon Nilsson Eksjö SOK Herrar Man 1986
1277 Emil Dahllöf Team Elsa Herrar Man 1990
1276 Axel Svensson Herrar Man 1988
1275 Kai Frieske Herrar Man 1973
1274 Jonas Håkansson Eksjö Garnisons IF Herrar Man 1975
1272 Phillips Ljungkvist Fatmanfille Herrar Man 1982
1273 Erik Fransson Fatman Herrar Man 1988
1271 Martin Nedergaard Vi är bäst Herrar Man 1980
1270 Simon Floer Eksjö Herrar Man 1982
1269 Ruben Bäckström Eksjö Fotboll Herrar Man 2011
1268 Tobias Elmtun Herrar Man 1983
1267 Johan Lindqvist Eksjö garnisons IF Herrar Man 1967
1266 Jonathan Mourtada Herrar Man 1987
759 Fanny Lampert Damer Kvinna 1991
1265 Johan Cardell Ik Sisu Nässjö Herrar Man 1973
1264 Isac Andersson Högsbo AIK Herrar Man 1994
1263 Linus Persson Eksjö Herrar Man 1984
758 Stina Eriksson IK Akele Damer Kvinna 1998
1262 Björn Walldén Klaraberg runners Herrar Man 1988
1261 Patrik Linder Oskarshamn RC Herrar Man 1992
1260 Jacob Cedertun Herrar Man 1982
757 Ida Holmström Damer Kvinna 1992
1259 Petter Svensson Hälle IF Herrar Man 1990
1258 Mattis Persson Eksjö SOK Herrar Man 2001
1257 Thure Persson Raki Herrar Man 1958
1256 Kalle Lorenz Herrar Man 1988
1254 Fredrik Bredberg Herrar Man 1978
1255 Holger Öjebo Bredberg Eksjö Herrar Man 2012
756 Sara Blanc Eksjö Fotboll Damer Kvinna 1990
1251 Jimmy Ekström Aneby SOK Herrar Man 1976
755 Anna Ekström Aneby SOK Damer Kvinna 1982
1252 Vincent Ekström Archer Aneby SOK Herrar Kvinna 2010
1253 Alexander Claesson Borås Löparklubb Herrar Man 1988
1250 Christian Green Ik sisu Herrar Man 1980
1249 Niklas Salsborn IK Vista Herrar Man 1985
1248 Oscar Grändemark Nässjö ski Herrar Man 2009
1247 Drott Oskar Eksjö Herrar Man 1989
1246 Erik Landgren Herrar Man 2000
1245 Kim Forsman @fim_korsman Herrar Man 1970
1244 Tobias Persson Herrar Man 1995
1243 Simon Lindblom Nordic Triathlon & Endurance Club Herrar Man 2001
1242 Emil Nylén Herrar Man 1988
1241 Jonatan Gustafsson Tranås aif friidrott Herrar Man 2001
1239 Andreas Bergander Fysio Funktion Bergander Herrar Man 1992
1238 Mikael Samuelsson Herrar Man 1987
1237 Jonathan Klasson Herrar Man 1989
1236 Mattias Jinnerot Mullsjö SOK Herrar Man 1978
1235 Adam Axelsson Hvetlanda Skidklubb Herrar Man 1998
1233 Niklas Agnesund Habo friidrott Herrar Man 1977
1234 Jonas Carlson Ok njudung Herrar Man 1988
1232 Niklas Wikner Eksjö Södra IK Herrar Man 1964
1231 Tony Frid Vimmerby IBK Herrar Man 1973
1230 Henrick Johansson Hässleby SOK Herrar Man 1972
754 Linn Vannemyr Höglandets Triathlon Damer Kvinna 2000
1229 Mats Alldén Friskis & Svettis IF Vetlanda Herrar Man 1969
753 Ylva Thorn-Andersen Damer Kvinna 1981
1228 Axel Henrysson Stensjöns if Herrar Man 1991
1227 Alexander Thudeen Sya SK Herrar Man 2002
752 Jenny Johannesson Mullsjö SOK Damer Kvinna 1976
1226 Henrik Blom Kvarnstrandsverktyg AB Herrar Man 1978
1225 Jonas Andersson Herrar Man 1988
1224 Albin Wigstrand Herrar Man 1996
1223 Anders Nilsson Vimmerby OK Herrar Man 1969
751 Elin Stjernlöf Linköpings Löparklubb Damer Kvinna 1993
750 Jenny Bolander Tjalve FIF Damer Kvinna 1980
1222 Mikael Bäcklund Högby IF Herrar Man 1984
1221 Marcus Birgersson Herrar Man 1978
1220 Jimmy Kjellstrand IK Akele Herrar Man 1971
1219 Martin Danielsson Vimmerby Herrar Man 1976
1217 Andreas Davidsson Högby IF Herrar Man 1995
1218 Mikael Davidsson Högby IF Herrar Man 1962
749 Frida Össmar Högby IF Damer Kvinna 1977
1216 Sören Persson OK Njudung Herrar Man 1975
1215 Mats Fransson Räddningstjänsten Sävsjö Kommun Herrar Man 1971
748 Margaretha Nicklasson Damer Kvinna 1965
1214 Jonas Paulsson Bruna bönan Herrar Man 1975
745 Hanna Lundqvist IK Sisu Nässjö Damer Kvinna 1978
1210 Fredrik Lundqvist IK Sisu Nässjö Herrar Man 1977
1211 Jonas Assarsson IK Sisu Nässjö Herrar Man 1985
1212 Dan Zakrisson IK Sisu Nässjö Herrar Man 1954
2436 Malin Lundqvist IK Sisu Nässjö Damer Kvinna 1980
747 Lova Kallhed IK Sisu Nässjö Damer Kvinna 1996
1213 Lars Lundqvist IK Sisu Nässjö Herrar Man 1955
1209 Tobias Herbertsson Herrar Man 1988
1208 Ulf Larsson Tae yang Herrar Man 1972
744 Towa Nilsson Högby IF Damer Kvinna 2005
743 Nelly Össmar Högby IF Damer Kvinna 2003
742 Terese Friman Glasrikets RC Nybro Damer Kvinna 1984
741 Ann-Louise Svensson Damer Kvinna 1964
1207 Joel Jonsson IFK Växjö Herrar Man 1984
1206 Magnus Sandström Tjalve FIF Herrar Man 1973
1205 Adam Johansson Herrar Man 1989
1204 Super Mario Esok Herrar Man 1987
1203 Fredrik Kronvall Wästers Herrar Man 1971
740 Filippa Andersson Högby IF Damer Kvinna 2004
1202 Conny Hedengren Motionär Herrar Man 1959
739 Erika Lindeblad Högby IF Damer Kvinna 1993
1200 Sebastian Ekström Agram Herrar Man 2003
1201 Peter Ekström Kingriver Toughest Herrar Man 1978
1199 matthias Israelsson Stensjön if Herrar Man 1978
737 Maja Forssell Damer Kvinna 1992
738 Hanna Berg Damer Kvinna 1985
1198 Nicklas Habbe Herrar Man 1985
1197 Andreas Nilsson Alvesta Friidrott Herrar Man 1979
1196 Mikael Åberg IFK Växjö Herrar Man 1970
1195 Malte Lax Herrar Man 2008
1194 Tobias Bredhammar Eksjö garnisons IF Herrar Man 1981
1193 Dejan Gajic Ing2 Herrar Man 1988
1192 Andreas Skogfält Ing2 Herrar Man 1977
1191 Anders Lind Ing2 Herrar Man 1966
736 Matilda Grahn IKHP Friidrott Damer Kvinna 2007
735 Madeleine Larsson IKHP Friidrott Damer Kvinna 1981
1190 Nils Ross IKHP Friidrott Herrar Man 1996
1189 Robin Andersson OK Njudung Herrar Man 1987
1188 Joel Runesson Herrar Man 1993
1187 Patrik Dahlberg Jönköpings Orienteringsklubb Herrar Man 1975
1186 Åke Palmqvist IK Akele Herrar Man 1946
734 Julia Edman Damer Kvinna 1996
1185 Kjell Bergström Herrar Man 1957
733 Emma Swahnberg Damer Kvinna 1987
732 Sofia Adolfsson Fme Damer Kvinna 1994
1184 Simon Vittgård Herrar Man 1982
731 Camilla Tinglöf OK Gränsen Damer Kvinna 1971
1183 Sebastian Idefjärd El & Projektering Vetlanda Herrar Man 1985
1182 Christian Samuelsson Landsbro If SK Herrar Man 1979
1181 Torbjörn Westman Oskarshamn RC Herrar Man 1961
730 Marika Thörewik Hovslätts IK Damer Kvinna 1982
1180 Linus Fritz Nässjö Ski Herrar Man 2008
1179 Anton Samuelsson Hvetlanda skidklubb Herrar Man 1997
1178 Erik Nero Mullsjö SOK Herrar Man 1990
729 Jana Rifa Bernardino OK Njudung Damer Kvinna 2007
728 Malin Ahnell Glatta Livet Damer Kvinna 1975
1177 Pontus Brander Tjalve OK Herrar Man 1981
1115 Anton Ottosson Herrar Man 1986
727 Anna Fabisch Ik SISU Nässjö Damer Kvinna 1980
1174 Viktor Fabisch Ik SISU NÄSSJÖ Herrar Man 2008
1175 Melvin Fabisch Ik SISU Nässjö Herrar Man 2008
1173 Markus Rydenståhl Eksjö Herrar Man 1990
1172 Karl Kristensson Eksjö Herrar Man 1983
725 Emma Eriksson Eksjö Sok Damer Kvinna 2002
726 Carina Rosén Eriksson Annebergs gif Damer Kvinna 1963
1171 Pär Sevén Linköpings Skidklubb Herrar Man 1974
1170 Robert Karlsson IF Friskis&Svettis Jönköping Herrar Man 1973
724 Ida Karlsson Ok Gränsen Damer Kvinna 2005
723 Özgecan Özdogan Damer Kvinna 1992
1169 Vedat Senol Herrar Man 1991
1168 Jonas Andersson Herrar Man 1985
722 Emma Gustafsson Damer Kvinna 1988
1166 Lukas Gunnarsson Herrar Man 2009
1167 Rasmus Gunnarsson Herrar Man 2007
721 Anita Jönsson Högby IF Damer Kvinna 1963
1165 David Persson Herrar Man 1963
1164 Joar Andersson IFK Växjö Herrar Man 2009
1161 Anders Nilseryd IK Akele Herrar Man 1964
1162 Niall O'hanlon IK Akele Herrar Man 1969
720 Linda Westerlund IK Akele Damer Kvinna 1986
1321 Mikael Knutsson IK Akele Herrar Man 1963
1160 Emil Strandberg Herrar Man 1986
1158 Ludwig Lönnberg Malmbäck IF Herrar Man 2002
1159 Felix Lönnberg Malmbäck IF Herrar Man 1998
1157 Mikael Grip Tjalve Friidrottsförening Norrköping Herrar Man 1967
719 Linnéa Edvardsson Pansell Eksjö SOK Damer Kvinna 2007
1156 Anders Edvardsson Eksjö SOK Herrar Man 1971
718 Ariana Carlén Vetlanda Damer Kvinna 1988
1155 Daniel Hugosson Herrar Man 1990
1153 Erik Hagman Boda IF Herrar Man 2007
1154 Nils Hagman Boda IK Herrar Man 2007
1152 Nils-Allan Torstensson Hultsfreds LK Herrar Man 1957
1151 David Rehn Eksjö Södra IK Herrar Man 2005
1150 Robert Serra Herrar Man 1991
1149 Rickard Nordin Riksdagens idrottsklubb Herrar Man 1983
1148 Boyne Brännström Herrar Man 1980
1146 Hallgrímur Leiva Nykjær Tempel Academy Herrar Man 2007
1147 Leopoldo Leiva Nykjær Tempel Academy Herrar Man 1978
1145 Anders Hallgren El & Projektering Vetlanda Herrar Man 1979
1144 Andresa Sköld El & Projektering Vetlanda Herrar Man 1986
1143 Fredrik Wallander El & Projektering Vetlanda Herrar Man 1992
1142 Mattias Palmgren El & Projektering Vetlanda Herrar Man 1985
1141 Magnus Axelsson Sparf Herrar Man 1973
1140 Bill Hellström Eksjö Herrar Man 1983
1139 Hans Eriksson Eksjö Södra IK Herrar Man 1948
717 Nadja Vahid Stickgäris Damer Kvinna 1995
1138 Daniel Östh Herrar Man 1990
1137 Tobias den Braver OK Gränsen Herrar Man 1969
716 Gunilla Ott OK Gränsen Damer Kvinna 1964
1136 Vedran Bencek Herrar Man 1991
1135 Baback Vahid Hvetlanda skyttegille Herrar Man 1962
1134 Michael Edgren Habo FIF-04 Herrar Man 1985
715 Sara Nilsson Damer Kvinna 2002
714 Kajsa Den Braver Ok Gränsen Damer Kvinna 2000
1133 Viktor Helander Eksjö Södra IK Herrar Man 1990
1132 Håkan Asp IK NocOut.se Herrar Man 1963
713 Emilie Salsborn IK Vista Damer Kvinna 1984
1131 Johan Venström Vetlanda Herrar Man 1990
712 Sofie Adolfsson Damer Kvinna 1975
1130 Noa Forsman Herrar Man 2003
1129 Erik Berglund Gammalkils IF Herrar Man 1997
1128 Urban Östh IFK Österbymo Herrar Man 1964
1127 Emil Abrahamsson Crossfit Hässleholm Herrar Man 1975
1126 Erik Laag SOL Tranås Herrar Man 1990
1125 David Lagerstrand Vrigstad IF Herrar Man 1986
711 Julia Karlsson Damer Kvinna 1999
1124 Anders Sjögren Linköping Herrar Man 1984
710 Andrea Schneider Jönköping University Runners Damer Kvinna 1983
709 Olivia Stålebrink Damer Kvinna 1996
1122 Albin Palmedal Herrar Man 2001
708 Fredrika Norin Tranås Damer Kvinna 1970
1121 Samuel Norin GBK Herrar Man 1995
1120 Ludwig Stålebrink Herrar Man 2006
707 Lovisa Stålebrink Damer Kvinna 1998
706 Jessica Nordling Damer Kvinna 1990
1119 Rickard Magnusson Herrar Man 1991
705 Julia Persson Eksjö Damer Kvinna 1989
1117 Tobias Frid Herrar Man 1979
1118 Daniel Severin Herrar Man 1979
1112 Tomi Hagström Herrar Man 1983
1113 Jari Keränen Herrar Man 1973
1111 PJ Fredén IF Sikhult Herrar Man 1978
1110 Iver Santos Studio Falaschi Herrar Man 1978
1109 Daniel Lundqvist Jönköping University Runners Herrar Man 1973
704 Ellen Karlsson Damer Kvinna 1988
1108 Villiam Johansson Jönköping Herrar Man 1996
703 Linda Lindlyck Damer Kvinna 1988
1107 Daniel Avre Lams Södra Vedbod Löpargille Herrar Man 1972
1106 Andreas Nors Eksjö Södra IK Herrar Man 1981
702 Kristina Ponting IF UDD Damer Kvinna 1961
1105 Michael Lind Katrineholm Herrar Man 1990
1104 Alexander Wimmer Ekenässjön Herrar Man 1990
701 Nora Liedbergius Mosell Damer Kvinna 1993
1103 Johan Engdahl Eksjö Herrar Man 1988
1102 Andreas Lundgren Herrar Man 1992
1101 Daniel Henriksson Eksjö BK Herrar Man 1990
1100 Robert Söderberg Herrar Man 1973

5 km (motion)

Startnummer Namn Klubb Klass Kön Födelseår
2443 Peter Logård Eksjö SOK Motion Man 1991
2442 Patrik Jonsson Eksjö SOK Motion Man 1987
2440 Teo Axelsson Motion Man 2007
2441 Joachim Skarhed Motion Man 1972
2439 Ulrika Ribbholm OK Njudung Motion Kvinna 1969
2438 Agnes Djurstedt Eksjö SOK Motion Kvinna 2003
2437 Carl-Johan Hermansson Högby IF Motion Man 1979
2435 Andreas Pettersson SOK Aneby Motion Man 1978
2433 Oscar Ljungström Motion Man 1985
2434 Emelie Brorsson Motion Kvinna 1989
2432 Aggie Bergdahl González Motion Kvinna 1982
2430 christer Fyhr VSSFOS Motion Man 1957
2431 Elin Andersson VSSFOS Motion Kvinna 1995
2428 Mia Einarsson Eksjö BK Motion Kvinna 1979
2429 Alvar Landén Eksjö BK Motion Man 2011
2427 Niklas Hurtig Puben Motion Man 1972
2426 Måns Persson Eksjö HC Motion Man 2008
2424 Josefine Oskarsson Ingatorps IF Motion Kvinna 1993
2425 Camilla Johansson Ingatorps If Motion Kvinna 1973
2423 Max Olsson Linköping Motion Man 2010
2422 Alex Lövdahl Eksjö fotboll Motion Man 2011
2421 Noah Jonsson Smk eksjö Motion Man 2013
2420 Charlie Ekenmo Motion Man 2009
2417 Milton Qwick QwickWork Motion Man 2009
2418 Molly Qwick QwickWork Motion Kvinna 2012
2419 Magdalena Gornicka QwickWork Motion Kvinna 1975
2416 Per Lundgren Motion Man 1960
2414 Anna Classon Landsbro IF Motion Kvinna 1975
2415 Dick Eriksson Landsbro IF Motion Man 1972
2413 Lovisa Heinz Västerviks OK Motion Kvinna 2006
2412 Anders Almerheim Team Fastighetsbyrån Motion Man 2008
2411 Milo Stattin Team Fastighetsbyrån Motion Man 2012
2410 Robert Stattin Team Fastighetsbyrån Motion Man 1979
2409 Peter Lagervall IK Stern Motion Man 1991
2408 Linus Nordborg Ok Gränsen, Habo Motion Man 2009
2407 Love Göth Eksjö SOK Motion Man 2011
2406 Chanelle Toorell Motion Kvinna 2009
2405 Vidar Turesson Vi är bäst Motion Man 2012
2404 Krister Rehn Motion Man 1970
2403 Theo Zaninotti Västervik OK Motion Man 2010
2402 Erika Käll Motion Kvinna 1999
2400 Linda Cleveson Motion Kvinna 1987
2401 Jonas Cleveson Motion Man 1977
2398 Anders Salminen Motion Man 1968
2397 Cecilia Lundgren Motion Kvinna 1987
2396 Johan Klafver Attendo Duvan Motion Man 1980
2395 Tove Börjesson Motion Kvinna 2009
2394 Mathilda Carlsson Eksjö Volleybollklubb Motion Kvinna 1991
2393 Linnea Blom Motion Kvinna 1994
2390 Ismail Bazali Kvar i Eksjö Motion Man 1999
2387 Kristofer Fungbrant Motion Man 1986
2388 Valdemar Fungbrant Motion Man 2009
2389 Valter Fungbrant Motion Man 2009
2386 Pelle Jakobsson Eksjö SOK Motion Man 2008
2385 Jakob Vilhelmsson DHL Titans Motion Man 1996
2384 Erik Martinsson Hässleby sok Motion Man 1992
2382 Hugo Engström Motion Man 2000
2383 Asadullah Nowrozi Kvar i Eksjö Motion Man 2000
2381 Arvid Rofors Eksjö fotboll Motion Man 2009
2379 Mikael Martinsson Hässelby sok Motion Man 1985
2380 Liam Ekenmo Oxie Motion Man 2006
2378 Enok Lindh Motion Man 1994
2377 Sebastian Nordh Sabel Motion Man 1993
2375 Oscar Rydholm Motion Man 1986
2376 Lisa Rydholm Motion Kvinna 1990
2374 Erik Björklund Eksjö Motion Man 2009
2373 Lars Åke Claeson Vetlanda Motion Man 1950
2372 Alfred Sander Eksjö CK Motion Man 2010
2371 Emma Blom Ängs Sportklubb Motion Kvinna 1986
2370 Karin Dahlberg LC126 Eksjö Motion Kvinna 1985
2369 Sara Fredriksson IK SIsu Nässjö Motion Kvinna 2011
2368 Axel Jonsson Växjö Motion Man 2011
2367 Karin Henning LC126 Eksjö Motion Kvinna 1984
2366 Erik Karlström Ing2 Motion Man 1993
2365 Teodor Karlsson Ing2 Motion Man 1994
2364 Simon Wilander Ing2 Motion Man 1986
2363 Kadir Ylmaz Ing2 Motion Man 1988
2362 Martin Österman Ing2 Motion Man 1983
2361 Robin Larsson IKHP Friidrott Motion Man 2005
2360 Eddie Larsson IKHP Friidrott Motion Man 2011
2359 Sofia Persson Tingvall Motion Kvinna 1987
2357 Susanna Andersson Motion Kvinna 2009
2358 Nova Nordh Motion Kvinna 2009
2355 Lukas Sedov OK Gränsen Motion Man 2009
2356 Maria Sjöberg Sedov OK Gränsen Motion Kvinna 1982
2354 Minna Alvarsson Vetlanda Racketklubb Motion Kvinna 2011
2351 Rebecka Jälmestedt Målilla-Mörlunda Ski Motion Kvinna 1992
2352 lukas Jälmestedt Målilla-Mörlunda SKI Motion Man 1984
2350 Paulina Johansson Motion Kvinna 1997
2348 Melker Sundbom ESIK Motion Man 2009
2346 Mårten Skog Team S2Medical Motion Man 1982
2347 Bianca Skog Team S2Medical Motion Kvinna 2008
2345 Eva Gustafsson Motion Kvinna 1979
2344 David Hallberg Tux Tux Hintertux IF Motion Man 1991
2343 Emil Gustavsson Motion Man 1991
2342 Alma Sjöbrink Motion Kvinna 2003
2341 Åsa Johansson Eksjö Motion Kvinna 1991
2340 Elin Andersson Sävsjö Motion 1994
2339 Malin Norling Tranås Motion Kvinna 1991
2338 Eddie Norén Motion Man 2002
2336 Elinbjörg Leiva Nykjær Tempel Academy Motion Kvinna 2009
2337 Sanja Leiva Nykjær Tempel Academy Motion Kvinna 1976
2335 Anders Pähn Eksjö Revyn Motion Man 1959
2334 Andrea Lorentzon Motion Kvinna 1991
2332 Joachim Felix Eksjö Motion Man 1972
2333 Alicia Felix Eksjö Motion Kvinna 2008
2330 Anne Svensson Nacka Motion Kvinna 1986
2331 Patrick Virtanen Nacka Motion Man 1982
2328 Axel Geijer Motion Man 2008
2329 Björn Geijer Motion Man 1964
2327 Otto Dahlesson Eksjö södra Motion Man 2009
2326 Annie Malm Gnosjö Motion Kvinna 1990
2325 Nadja Wagnefors Gnosjö Motion Kvinna 1991
2324 Denes Varga Motion Man 1966
2399 Jesper Isacsson Motion Man 1996
2323 Susanne Andersson Motion Kvinna 1983
2322 Christer Johansson Motion Man 1961
2392 William Karlsson Ekholms Rekond Motion Man 2003
2391 Melvin Starby KBK Motion Man 2003
2353 Tim Scheibling 100kg-Klubben Motion Man 2003
2321 Alice Rosendahl Motion Kvinna 2008
2320 Johan Veinfors Mariannelund Motion Man 1982
2319 Andreas Brunell Ekerö Motion Man 1986
2318 Anna-Karin Gustavsson Motion Kvinna 1981
2317 Catarina Nors Motion Kvinna 1983
2316 Henrik Johansson Eksjö Södra IK Motion Man 1984
2315 Calvin Kan Couchpotatoes' IK Motion Man 1987

1000m Pojkar & Flickor 13-år, 11-år, 9-år

Startnummer Namn Klubb Klass Kön Födelseår
2038 Juline Hansson Nässjö Flickor13 (född 2010 -2011) Kvinna 2010
1074 Arash Masoumifar Pojkar9 (född 2014 -2015) 2015
684 khadija aljawish Flickor11 (född 2012 -2013) Kvinna 2012
2184 Hugo Haraldsson Pojkar11 (född 2012 -2013) Man 2012
2183 Joel Isaksson Pojkar11 (född 2012 -2013) Man 2012
682 Edit Isaksson Flickor11 (född 2012 -2013) Kvinna 2013
683 Elvira Isaksson Flickor11 (född 2012 -2013) Kvinna 2013
681 Milla Hesselgård EGS Flickor11 (född 2012 -2013) Kvinna 2013
1440 Tilda Pejrud Flickor9 (född 2014 -2015) Kvinna 2015
1476 Anton Johansson Pojkar13 (född 2010 -2011) Man 2011
2182 Hugo Sverker Pojkar11 (född 2012 -2013) Man 2013
2181 Thure Qwick Pojkar11 (född 2012 -2013) Man 2012
1439 Penny Hall EBK Flickor9 (född 2014 -2015) Kvinna 2015
1073 Isak Borefors Eksjö Fotboll Pojkar9 (född 2014 -2015) Man 2015
2180 Filip Johansson Eksjö Pojkar11 (född 2012 -2013) Man 2013
2037 Aliciah Stridh Flickor13 (född 2010 -2011) Kvinna 2011
1438 Signe Säfström Esok Flickor9 (född 2014 -2015) Kvinna 2014
680 Liv Brorsson Flickor11 (född 2012 -2013) Kvinna 2013
679 Maja Alkner von Bothmer Eksjö Flickor11 (född 2012 -2013) Kvinna 2012
2179 Noah Jonsson Smk eksjö Pojkar11 (född 2012 -2013) Man 2013
1437 Livia Huhtimo Flickor9 (född 2014 -2015) Kvinna 2014
678 Elsa Stridh Flickor11 (född 2012 -2013) Kvinna 2013
1436 Tove Stridh Flickor9 (född 2014 -2015) Kvinna 2015
2178 Olle Lovin Hult Pojkar11 (född 2012 -2013) Man 2012
1435 Carla Bergdahl González Flickor9 (född 2014 -2015) Kvinna 2014
2177 Sven Petersson Eksjö Pojkar11 (född 2012 -2013) Man 2012
1072 Svante Rydberg Pojkar9 (född 2014 -2015) Man 2014
1434 Emelie Södermyr EKSJÖ Flickor9 (född 2014 -2015) Kvinna 2014
677 Iris Danielsson Vimmerby Flickor11 (född 2012 -2013) Kvinna 2012
1433 Liv Carlo Nässjö GK Flickor9 (född 2014 -2015) Kvinna 2015
1071 Melker Lindqvist Pojkar9 (född 2014 -2015) Man 2014
1432 Elma Omerovic Flickor9 (född 2014 -2015) Kvinna 2015
2176 Abbe Bardh VETLANDA IB Pojkar11 (född 2012 -2013) Man 2012
1475 Stig Simonsen Eksjö Södra IK Pojkar13 (född 2010 -2011) Man 2011
676 Ragna Simonsen Eksjö SOK Flickor11 (född 2012 -2013) Kvinna 2012
675 Stina Classon Landsbro IF Flickor11 (född 2012 -2013) Kvinna 2013
1431 Lowa Stattin Team Fastighetsbyrån Flickor9 (född 2014 -2015) Kvinna 2015
1474 Nicolas Gibson Jönköping Pojkar13 (född 2010 -2011) Man 2011
1070 Alexander Gibson Jönköping Pojkar9 (född 2014 -2015) Man 2014
1069 Theo Suneson Pojkar9 (född 2014 -2015) Man 2014
1068 Oliver Gustavsson Eksjö CK Pojkar9 (född 2014 -2015) Man 2014
1067 Carl-Alfred Bogren Slättefall Pojkar9 (född 2014 -2015) Man 2015
1430 Nathalie Lanfjord Flickor9 (född 2014 -2015) Kvinna 2015
674 Nelina Zekici Flickor11 (född 2012 -2013) Kvinna 2012
673 Tintin Midbeck Flickor11 (född 2012 -2013) Kvinna 2012
1066 Theodor Lindh Eksjö SOK Pojkar9 (född 2014 -2015) Man 2015
2175 Hugo Galvani GRÄNNA Pojkar11 (född 2012 -2013) Man 2013
2174 Alvin Creutz Pojkar11 (född 2012 -2013) Man 2013
1429 My Creutz Eksjö Flickor9 (född 2014 -2015) Kvinna 2015
2173 Ebbe Gresell IK Sisu Nässjö Pojkar11 (född 2012 -2013) Man 2013
1428 Edith Gresell IK Sisu Nässjö Flickor9 (född 2014 -2015) Kvinna 2015
2172 Mileo Westergaard-Nielsen Pojkar11 (född 2012 -2013) Man 2013
1065 Knut Sommarnatt Eksjö Pojkar9 (född 2014 -2015) Man 2014
2171 Oliver Eliasson Eksjö Södra Pojkar11 (född 2012 -2013) Man 2012
672 Emma Eliasson Eksjö Södra Flickor11 (född 2012 -2013) Kvinna 2013
2170 Alfred Sturesson Eksjö fotboll Pojkar11 (född 2012 -2013) Man 2013
671 Filippa Liljegren Flickor11 (född 2012 -2013) Kvinna 2012
1427 Alice Carlo Eksjö Södra IK Flickor9 (född 2014 -2015) Kvinna 2015
1426 Sigrid Floer Eksjö Flickor9 (född 2014 -2015) Kvinna 2015
1425 Lydia Bäckström EBK Flickor9 (född 2014 -2015) Kvinna 2015
2169 August Jacobson Pojkar11 (född 2012 -2013) Man 2012
1064 Alfred Jacobson Pojkar9 (född 2014 -2015) Man 2015
1423 Ellie Rostedt Flickor9 (född 2014 -2015) Kvinna 2015
1063 Gillis Johansson Highland Cycling club Pojkar9 (född 2014 -2015) Man 2015
1062 Casper Francke Pojkar9 (född 2014 -2015) Man 2014
1422 Alva Geidenmark Flickor9 (född 2014 -2015) Kvinna 2014
670 Siri Anveden Lundgren Flickor11 (född 2012 -2013) Kvinna 2012
1061 Zander Rosfors Pojkar9 (född 2014 -2015) Man 2014
1060 Joshua Fawcett Caen primary school Pojkar9 (född 2014 -2015) Man 2014
2168 Emil Nimmermark Pojkar11 (född 2012 -2013) Man 2013
2036 Tilde Lingmerth Eksjö CK Flickor13 (född 2010 -2011) Kvinna 2011
2167 Collin Åkerlund Pojkar11 (född 2012 -2013) Man 2013
1421 Lily Weiderberg Torslanda HK Flickor9 (född 2014 -2015) Kvinna 2014
1473 Conrad Rickardsson Eksjö Pojkar13 (född 2010 -2011) 2010
2166 Wilhelm Rickardsson Eksjö Pojkar11 (född 2012 -2013) 2012
2165 Adrian Creutz Pojkar11 (född 2012 -2013) Man 2013
669 Ronja Färg IF Eksjö Fotboll Flickor11 (född 2012 -2013) Kvinna 2012
668 Dorka Tarcsi-Veres Flickor11 (född 2012 -2013) Kvinna 2012
2164 Axel Hoff Pojkar11 (född 2012 -2013) Man 2013
667 Elsa Hillerdal Eksjö Flickor11 (född 2012 -2013) Kvinna 2013
2163 Albin Hillerdal Eksjö Pojkar11 (född 2012 -2013) Man 2012
1059 Harry Folkesson Pojkar9 (född 2014 -2015) Man 2014
665 Angela Gustavsson Hässleby sok Flickor11 (född 2012 -2013) Kvinna 2012
666 Thea Hermansson Hässleby sok Flickor11 (född 2012 -2013) Kvinna 2012
1420 Olivia Jonsson Eksjö Södra IK Flickor9 (född 2014 -2015) Kvinna 2014
1058 Alfred Fungbrant Hässelby sok Pojkar9 (född 2014 -2015) Man 2015
1057 Vilhelm Persbeck HAIF Pojkar9 (född 2014 -2015) Man 2015
664 Ellen Persbeck Växjö Flickor11 (född 2012 -2013) Kvinna 2012
2162 Alfred Jansson Eksjö SOK Pojkar11 (född 2012 -2013) Man 2013
1419 Alva Tingvall Lampinen Eksjö Flickor9 (född 2014 -2015) Kvinna 2015
1472 Arvid Larsson IF Eksjö fotboll Pojkar13 (född 2010 -2011) Man 2011
2161 Max Bredhammar BTK Final Pojkar11 (född 2012 -2013) Man 2012
1418 Filippa Melkersson Eksjö Flickor9 (född 2014 -2015) Kvinna 2015
2035 Ruth Thorn-Andersen Flickor13 (född 2010 -2011) Kvinna 2011
1056 John Thorn-Andersen Pojkar9 (född 2014 -2015) Man 2014
2160 Ebbe Sander Eksjö CK Pojkar11 (född 2012 -2013) Man 2013
2159 Hjalmar Svegard Pojkar11 (född 2012 -2013) Man 2013
662 Saga Wremp Skillingaryds FK Flickor11 (född 2012 -2013) Kvinna 2012
1417 Alva Wremp Skillingaryds FK Flickor9 (född 2014 -2015) Kvinna 2014
1055 Alex Rokäll Höreda GIF Pojkar9 (född 2014 -2015) Man 2015
1054 Sixten Karlsson Flisby Pojkar9 (född 2014 -2015) Man 2014
1053 Jonathan Kilebrand IFK Österbymo Pojkar9 (född 2014 -2015) Man 2014
2034 Ellie Åberg Nässjö Ski Flickor13 (född 2010 -2011) Kvinna 2011
1052 Malte Åberg Nässjö Ski Pojkar9 (född 2014 -2015) Man 2014
2033 Nellie Brånn Skillingaryds fk Flickor13 (född 2010 -2011) Kvinna 2010
2158 Axel Brånn Skillingaryds fk Pojkar11 (född 2012 -2013) Man 2013
1051 Arvid Lundqvist Pojkar9 (född 2014 -2015) Man 2014
661 Tilda Paulsson Bruna bönan Flickor11 (född 2012 -2013) Kvinna 2012
2030 Tilde Adolfsson IK Sisu Nässjö Flickor13 (född 2010 -2011) Kvinna 2011
1050 Emil Lundqvist IK Sisu Nässjö Pojkar9 (född 2014 -2015) Man 2014
2031 Alma Lundqvist IK Sisu Nässjö Flickor13 (född 2010 -2011) Kvinna 2011
2155 Simon Lundqvist IK Sisu Nässjö Pojkar11 (född 2012 -2013) Man 2012
2156 Mattis Assarsson IK Sisu Nässjö Pojkar11 (född 2012 -2013) Man 2012
2157 Kid Lundqvist IK Sisu Nässjö Pojkar11 (född 2012 -2013) Man 2013
660 Penny Lundqvist IK Sisu Nässjö Flickor11 (född 2012 -2013) Kvinna 2012
2032 Tuva Lundqvist IK Sisu Nässjö Flickor13 (född 2010 -2011) Kvinna 2010
2029 Elise Lindqvist Eksjö SOK Flickor13 (född 2010 -2011) Kvinna 2011
1049 William Johansson Pojkar9 (född 2014 -2015) Man 2015
1416 Thea Jonsson Eksjö CK Flickor9 (född 2014 -2015) Kvinna 2014
1048 Wilhelm Berg Pojkar9 (född 2014 -2015) Man 2014
1415 Jamie Windisch Höglandets Triathlon Flickor9 (född 2014 -2015) Kvinna 2014
1414 Tilde Larsson IKHP Friidrott Flickor9 (född 2014 -2015) Kvinna 2015
1413 Rut Jörnevi Flickor9 (född 2014 -2015) Kvinna 2014
1047 Tage Jörnevi Pojkar9 (född 2014 -2015) Man 2015
1471 Otto Henning Lerums BK Pojkar13 (född 2010 -2011) Man 2010
2154 Lucas Kyhlberg Eksjö HC Pojkar11 (född 2012 -2013) Man 2012
1046 Edwin Kyhlberg Eksjö HC Pojkar9 (född 2014 -2015) Man 2014
1045 Sigge Mellberg Eksjö HC Pojkar9 (född 2014 -2015) Man 2014
1044 August Tingvall Eksjö Södra IK Pojkar9 (född 2014 -2015) Man 2015
658 Bibbi Samuelsson VETLANDA Flickor11 (född 2012 -2013) Kvinna 2012
659 Elsa Fröding VETLANDA Flickor11 (född 2012 -2013) Kvinna 2012
2028 Minna Alvarsson Vetlanda Racketklubb Flickor13 (född 2010 -2011) Kvinna 2011
656 Lowa Saarensalo Flickor11 (född 2012 -2013) Kvinna 2013
1412 Minna Saarensalo Flickor9 (född 2014 -2015) Kvinna 2015
2153 Dylan Mörnefält Pojkar11 (född 2012 -2013) Man 2012
1470 Aran Rifa Bernardino OK Njudung Pojkar13 (född 2010 -2011) Man 2011
2027 Kerstin Egmyr Eksjö Södra Flickor13 (född 2010 -2011) Kvinna 2011
1411 Wilma Anemyr Södra Vi IF Flickor9 (född 2014 -2015) Kvinna 2014
2152 Daniel Abrahaley IF Eksjö fotboll Pojkar11 (född 2012 -2013) Man 2013
1043 Sixten Stenbeck Eksjö SOK Pojkar9 (född 2014 -2015) Man 2015
2349 Måns Ekelöf Russnäs IF Pojkar13 (född 2010 -2011) Man 2010
1410 Alma Mårtensson Eksjö Flickor9 (född 2014 -2015) Kvinna 2014
2151 Alexander Nilsson Pojkar11 (född 2012 -2013) Man 2012
1409 Ellen Bernsand Eksjö Flickor9 (född 2014 -2015) Kvinna 2015
657 Ellen Sundbom ESIK Flickor11 (född 2012 -2013) Kvinna 2012
655 Stella Skog Flickor11 (född 2012 -2013) Kvinna 2013
654 Alicia Nors Flickor11 (född 2012 -2013) Kvinna 2013
1408 Alma Bogren Eksjö Flickor9 (född 2014 -2015) Kvinna 2015
2026 Karin Björlingson Eksjö södra IK Flickor13 (född 2010 -2011) Kvinna 2010
2149 Emil Björlingson Eksjö Södra IK Pojkar11 (född 2012 -2013) Man 2012
1042 Petter Björlingson Eksjö Södra IK Pojkar9 (född 2014 -2015) Man 2015
1407 Astrid Nyberg JoRo Buss Flickor9 (född 2014 -2015) Kvinna 2014
1406 Lily Rudolfsson Eksjö Södra Flickor9 (född 2014 -2015) Kvinna 2015
653 Wilma Rydell Eksjö Flickor11 (född 2012 -2013) Kvinna 2013
1041 Aldor Lagerstrand Vrigstad IF Pojkar9 (född 2014 -2015) Man 2015
2148 Liam Karlsson Pojkar11 (född 2012 -2013) Man 2012
1405 Lilly Johansson Eksjö Södra IK Flickor9 (född 2014 -2015) Kvinna 2015
1040 Sebastian Tingvall Eksjö södra IK Pojkar9 (född 2014 -2015) Man 2014
652 Cornelia Brengdahl Eksjö Södra IK Flickor11 (född 2012 -2013) Kvinna 2012
1039 Alexander Ravelin Pojkar9 (född 2014 -2015) Man 2014
1038 Konrad Lindström Eksjö SOK Pojkar9 (född 2014 -2015) Man 2015
1404 Moa Felix Eksjö Flickor9 (född 2014 -2015) Kvinna 2014
1403 Stella Wahlberg Eksjö Södra IK Flickor9 (född 2014 -2015) Kvinna 2014
1037 Oscar Bergqvist Eksjö södra ik Pojkar9 (född 2014 -2015) Man 2015
651 Cornelia Nykvist Flickor11 (född 2012 -2013) Kvinna 2013
1036 Hannes Creutz Pojkar9 (född 2014 -2015) Man 2014
1402 Tilde Davoust Eksjö Södra IK Flickor9 (född 2014 -2015) Kvinna 2014
2147 Tage Dahlesson Eksjö södra Pojkar11 (född 2012 -2013) Man 2012
1035 Hugo Lundström Eksjö södra ik Pojkar9 (född 2014 -2015) Man 2014
650 Ella Liderfelt Eksjö Södra IK Flickor11 (född 2012 -2013) Kvinna 2012
649 Johanna Karlsson Gnosjö Flickor11 (född 2012 -2013) Kvinna 2013
648 Isabelle Lee Gnosjö Flickor11 (född 2012 -2013) Kvinna 2013
1401 Mitzie Lövalli Flickor9 (född 2014 -2015) Kvinna 2014
1034 Loke Skogfält Pojkar9 (född 2014 -2015) Man 2014
2146 Victor Bergqvist Eksjö Södra IK Pojkar11 (född 2012 -2013) Man 2012
1033 Harry Hovde Pojkar9 (född 2014 -2015) Man 2015
1424 Charlie Klockgärd Eksjö Södra IK Flickor9 (född 2014 -2015) Kvinna 2015
1400 Vera Engborg Eksjö Flickor9 (född 2014 -2015) Kvinna 2015
2024 Ester Nors Eksjö Södra IK Flickor13 (född 2010 -2011) Kvinna 2011
1032 Malte Nors Eksjö Södra IK Pojkar9 (född 2014 -2015) Man 2014
2023 Edda Ekberg Sander Eksjö Södra IK Flickor13 (född 2010 -2011) Kvinna 2011

600m Pojkar & Flickor 7år (född 2016 och senare)

Startnummer Namn Klubb Klass Kön Födelseår
12 Rajana Shovhalva Flickor 7 (född 2016 och senare) Kvinna 2015
11 Uma Abidova Flickor 7 (född 2016 och senare) Kvinna 2015
32 Rufus Bronow Hessleby SOK Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2017
31 Ada Bronow Hessleby SOK Flickor 7 (född 2016 och senare) Kvinna 2019
1031 Eric Svensson OK Njudung Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2017
9 Iris Hagdahl Flickor 7 (född 2016 och senare) Kvinna 2017
10 Signe Pejrud Flickor 7 (född 2016 och senare) Kvinna 2016
8 Tyra Berntsson Bäckseda IF Flickor 7 (född 2016 och senare) Kvinna 2016
6 Ebba Ljungqvist Värne Flickor 7 (född 2016 och senare) Kvinna 2017
1030 Arvid Ljungqvist Värne Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2019
1029 Ebbe Gustavsson Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2016
7 Juni Gustavsson Flickor 7 (född 2016 och senare) Kvinna 2018
1028 Mille Weckfors Ljungsbro Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2018
5 Vilja Bråkenhielm Flickor 7 (född 2016 och senare) Kvinna 2016
4 Julia Svärd Eksjö Flickor 7 (född 2016 och senare) Kvinna 2019
3 Mariamawit Esays Eksjö Cykelklubb Flickor 7 (född 2016 och senare) Kvinna 2020
1027 Leon Soldin Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2018
1 Estrid Hall EBK Flickor 7 (född 2016 och senare) Kvinna 2020
1026 William Johansson Eksjö Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2018
1025 Abbe Wisén Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2018
899 Selma Säfström Esok Flickor 7 (född 2016 och senare) Kvinna 2017
1024 Hedvig Hjalmarsson Pojkar 7 (född 2016 och senare) Kvinna 2019
898 Hilma Hjalmarsson Flickor 7 (född 2016 och senare) Kvinna 2017
1023 Jon Johansson Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2017
896 Vilhelmina Lövgren Flickor 7 (född 2016 och senare) Kvinna 2017
897 Lydia Lövgren Flickor 7 (född 2016 och senare) Kvinna 2017
895 Ellen Johansson Eksjö Flickor 7 (född 2016 och senare) Kvinna 2019
1021 Ture Bergsten Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2018
1022 John Bergsten Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2016
1020 Oscar Bergdahl González Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2017
893 Flora Sjöberg Barrstigen Running Crew Flickor 7 (född 2016 och senare) Kvinna 2018
894 Bonnie Sjöberg Barrstigen Running Crew Flickor 7 (född 2016 och senare) Kvinna 2016
1018 Oscar Bodenäs Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2016
1019 Ivar Bodenäs Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2019
1017 Sebastian Herbertsson Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2018
892 Freja Mossberg Höreda Flickor 7 (född 2016 och senare) Kvinna 2020
891 Signe Bergander Eksjö SOK Flickor 7 (född 2016 och senare) Kvinna 2016
889 Carolina Ljungström ESOK Flickor 7 (född 2016 och senare) Kvinna 2016
890 Linnea Ljungström Flickor 7 (född 2016 och senare) Kvinna 2018
1016 Brion eldh Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2020
1015 ossian eldh Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2018
1014 Sigge Mattelin Highland Cycling Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2016
888 Filippa Mattelin Highland Cycling Flickor 7 (född 2016 och senare) Kvinna 2018
1013 Axel Rydberg Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2018
1012 Natheo Nikolovski Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2017
1011 Uffe Mikalsen Pojkar 7 (född 2016 och senare) 2019
1010 Max Lundström Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2019
1009 Axel Bolander Bäckaby Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2017
887 Linn Bolander Bäckaby Flickor 7 (född 2016 och senare) Kvinna 2019
886 Freyja Roell Flickor 7 (född 2016 och senare) Kvinna 2016
885 Vilda Abaji Hvetlanda GIF Flickor 7 (född 2016 och senare) Kvinna 2018
1008 Konrad Ax Eksjö Pojkar 7 (född 2016 och senare) 2017
1007 Elia Danielsson Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2017
884 Ester Danielsson Flickor 7 (född 2016 och senare) Kvinna 2019
883 Wilma Lindqvist Flickor 7 (född 2016 och senare) Kvinna 2016
1006 Sigge Engvall Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2018
1005 Elis Höglander Eksjo Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2016
1004 Liam Westerberg N/A Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2019
882 Ally Dowding Äkta IF Flickor 7 (född 2016 och senare) Kvinna 2018
1002 David Cancar Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2018
1003 Ivan Cancar Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2019
1001 Noel Lundborg Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2016
999 Charlie Roos Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2017
1000 Billy Roos Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2020
998 Arvid Tuvner Hvetlanda skidklubb Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2020
880 Edith Bringner Flickor 7 (född 2016 och senare) 2019
881 Lilly Bringner Flickor 7 (född 2016 och senare) 2020
879 Stina Midbeck Flickor 7 (född 2016 och senare) Kvinna 2016
878 Tyra Lindh Eksjö SOK Flickor 7 (född 2016 och senare) Kvinna 2017
877 Rut Mörtsell Eksjö Flickor 7 (född 2016 och senare) Kvinna 2017
997 Valter Lovén Höreda GIF Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2016
996 Henrik Thomason Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2018
875 Juni Westergaard-Nielsen Flickor 7 (född 2016 och senare) Kvinna 2017
876 Märta Sommarnatt Eksjö Flickor 7 (född 2016 och senare) Kvinna 2017
995 Melker Sommarnatt Eksjö Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2017
993 Joar Siwertz Eksjö Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2018
994 Julian Siwertz Eksjö Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2021
874 Alva Sturesson Flickor 7 (född 2016 och senare) Kvinna 2016
873 freja Sundqvist Hult Flickor 7 (född 2016 och senare) Kvinna 2018
992 Dag Turesson Vi är bäst Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2016
991 August Floer Eksjö Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2019
989 Axel Veinfors Nyboda Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2017
990 Emil Veinfors Mariannelund Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2019
988 Vincent Larsson IKHP Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2019
987 Edvard Jacobson Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2017
872 Astrid Johansson Flickor 7 (född 2016 och senare) Kvinna 2019
871 Noomi Francke Flickor 7 (född 2016 och senare) Kvinna 2018
870 Hilda Sundberg Eksjö Flickor 7 (född 2016 och senare) Kvinna 2016
986 Milo Ekenmo Oaklake United Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2019
985 Viggo Samuelsson Nordh Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2020
869 Alli Salminen Flickor 7 (född 2016 och senare) Kvinna 2019
984 Viggo Anveden Lundgren Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2016
868 Maliah Danielsson Flickor 7 (född 2016 och senare) Kvinna 2016
983 Frans Johnsson Optimera Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2016
982 Liaz Rosfors Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2017
981 Ruben Selldén Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2018
867 Minnie Frisk Eksjö Flickor 7 (född 2016 och senare) Kvinna 2017
866 Lovi Jansson Pallar Inte IF Flickor 7 (född 2016 och senare) Kvinna 2018
980 Elis Jansson Pallar Inte IF Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2016
979 Benjamin Fawcett Caen primary school Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2016
978 Love Nimmermark Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2016
977 John Cedertun Värtans IK Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2016
865 Ebba Cedertun Värtan IK Flickor 7 (född 2016 och senare) Kvinna 2018
863 Ellie Sigfridsson Flickor 7 (född 2016 och senare) Kvinna 2016
864 Milia Sigfridsson Flickor 7 (född 2016 och senare) Kvinna 2018
976 Malte Sigfridsson Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2021
975 Axel Widfeldt Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2018
974 Viggo Jansson Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2019
862 Natalie Åkerlund Flickor 7 (född 2016 och senare) Kvinna 2017
973 Elton Sadiku Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2016
972 Henry Kaller von Schantz Hultsfred Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2017
971 Leon Blanc Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2017
861 Elicia Blanc Flickor 7 (född 2016 och senare) Kvinna 2019
860 Stina Strand Flickor 7 (född 2016 och senare) Kvinna 2018
970 Pontus Strand Eksjö ck Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2017
969 Vidar Lööf Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2021
968 Noel Capetillo Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2018
859 Zoe Weiderberg Hjuviks AIK Flickor 7 (född 2016 och senare) Kvinna 2017
967 Charlie Hammarlund Kaukua Eksjö Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2017
857 Freja Silverå Flickor 7 (född 2016 och senare) Kvinna 2016
858 Felicia Källgren Flickor 7 (född 2016 och senare) Kvinna 2015
856 Alicia Säfström Flickor 7 (född 2016 och senare) Kvinna 2016
966 Charlie Rubin Team Stubin Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2020
965 William Rubin Team Stubin Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2016
855 Ester Sandström Eksjö Motorcentrum Flickor 7 (född 2016 och senare) Kvinna 2016
964 Gustav Sandström Eksjö Motorcentrum Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2016
963 Lias Larsson Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2018
962 Noel Waerme Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2017
960 Amandus Eriksson Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2017
961 Alvar Eriksson Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2019
959 Ludvig Hillerdal Eksjö SOK Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2017
958 Vidar Lagerstrand Vrigstad IF Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2017
957 Melwin Blomander Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2019
854 Ebba Göransson Team Barrstigen Flickor 7 (född 2016 och senare) Kvinna 2018
853 Alva Jonsson Eksjö Södra IK Flickor 7 (född 2016 och senare) Kvinna 2016
956 August Stenbäck Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2016
852 Freja Fogelberg Flickor 7 (född 2016 och senare) Kvinna 2016
851 Alice Andersson Flickor 7 (född 2016 och senare) Kvinna 2019
955 Noah Svensson Eksjö BK Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2016
849 Alva Fungbrant Hässleby sok Flickor 7 (född 2016 och senare) Kvinna 2016
850 Vilma Fungbrant Hässelby sok Flickor 7 (född 2016 och senare) Kvinna 2020
848 Ines Hörlén Flickor 7 (född 2016 och senare) Kvinna 2016
847 Lovis Törnvall Flickor 7 (född 2016 och senare) Kvinna 2016
2 Sigrid Lindenmo Flickor 7 (född 2016 och senare) Kvinna 2016
954 August Kyhlberg Eksjö Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2016
952 Thure Kastensson Eksjö SOK Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2017
953 Alfred Kastensson Eksjö SOK Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2019
951 Ture Kjellberg Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2019
950 Valdemar Gleisner Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2017
846 Hedda Gleisner Flickor 7 (född 2016 och senare) Kvinna 2019
845 Stina Freij Eksjö Flickor 7 (född 2016 och senare) Kvinna 2016
949 Olle Freij Eksjö Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2018
948 Anton Tingvall Lampinen Eksjö Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2017
947 TINO Alm Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2016
844 Klara Thorn-Andersen Flickor 7 (född 2016 och senare) Kvinna 2017
946 August Livh Stensjöns if Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2018
944 William Ringagård Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2016
945 Axel Ringagård Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2018
843 Rosali Svegard Flickor 7 (född 2016 och senare) Kvinna 2016
943 Viggo Blom Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2016
942 Victor Olausson Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2017
941 Helmer Karlsson Flisby Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2017
842 Lilly Blom Ängs Sportklubb Flickor 7 (född 2016 och senare) Kvinna 2018
841 Alicia Kilrbrand IFK Österbymo Flickor 7 (född 2016 och senare) Kvinna 2016
940 Olle Hurtig Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2019
840 Alva Åberg IK Sisu Flickor 7 (född 2016 och senare) Kvinna 2017
938 Noel Persson Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2016
939 Hannes Persson Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2018
839 Märta Nordh Eksjö Södra IK Flickor 7 (född 2016 och senare) Kvinna 2016
937 Vidar Lundqvist Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2017
936 Matheo Axelsson Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2019
935 Henry Lindqvist Eksjö SOK Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2016
934 Hampus Johansson Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2018
933 Atheus Gustafsson Pojkar 7 (född 2016 och senare) Man 2017
838 Felicia Windisch Höglandets Triathlon Flickor 7 (född 2016 och senare) Kvinna