Anmälda till Eksjö Stadslopp 31 maj 2024 Avancerad sök

Eksjö Stadslopp 10 km

Namn Klubb Klass Kön Födelseår
Simon Nilsson Eksjö SOK Herrar Man 1986
Lucas Sundblad Eksjö SOK Herrar Man 1997
Victor Bergqvist Eksjö Södra IK Herrar Man 2012
Leopoldo Leiva Nykjær Herrar Man 1978
Hallgrímur Leiva Nykjær Herrar Man 2007
Maja Turesson Damer Kvinna 1993
Kilian Schlierf Herrar Man 1997
Mats Alldén Friskis & Svettis Herrar Man 1969
Philip Lund Tjalve Friidrott Herrar Man 1994
Mille Forsman Herrar Man 2007
Jonas Eriksson Eksjö Herrar Man 1975
Ludvig Eriksson Eksjö Herrar Man 2009
Joel Runesson Herrar Man 1993
Wolfgang Ahrens LC Aichach Herrar Man 1946
Angelica Rokitowicz ESIK Damer Kvinna 1979
Erik Ahlner Herrar Man 1986
Robert Karlsson Friskis & Svettis Herrar Man 1973
Jonas Mika Zabardast Herrar Man 1983
Annette Mika Zabardast Damer Kvinna 1984
Thomas Björklund Nordic Triathlon & Endurance Club Herrar Man 1989
Alexander Thudeen Ski Team Göhlins Herrar Man 2002
Björn Suneson Vallentuna FK Herrar Man 1948
Linus Persson Eksjö Herrar Man 1984
Ola Øra Myren Herrar Man 1991
Jonas Persson Eksjö SOK Herrar Man 1979
David Rehn Eksjö södra ik Herrar Man 2005
Axel Scholander Herrar Man 2000
Thomas Virdesved Glasrikets rc nybro Herrar Man 1960
Erik Ljunggren Eksjö Herrar Man 1989
Anders Nilseryd IK Akele Herrar Man 1964
Niall O'Hanlon IK Akele Herrar Man 1969
Vedran Bencek Herrar Man 1991
Rickard Magnusson Hvetlanda Gymnastikförening Herrar Man 1991
Kurt Löwnertz Herrar Man 1953
Arvid Claesson IKHP Huskvarna Herrar Man 1998
David Lennevi Röstedal Jönköping Herrar Man 1986
Rasmus Axelsson Herrar Man 1998
Oskar Karlsson Herrar Man 1997
Emma Karlsson Damer Kvinna 1992
Maria Gustafsson Damer Kvinna 1993
Louise Beech Eksjö SOK Damer Kvinna 1991
Emil Strandberg Herrar Man 1986
Daniel Henriksson Eksjö BK Herrar Man 1990
Sebastian Karlsson Herrar Man 1992
Patrik Dahlberg Jönköpings OK Herrar Man 1975
Thim Atzmannstorfer Herrar Man 1995
Wilhelm Laska Herrar Man 1986
Samuel Fri Herrar Man 1986
Stefan Frejd Hässelby sok Herrar Man 1974
Linda Lindlyck Damer Kvinna 1988

Eksjö Stadslopp 5 km

Namn Klubb Klass Kön Födelseår
Harry Frisk Motion Man 2012
Sanja Leiva Nykjær Motion Kvinna 1976
Elinbjörg Leiva Nykjær Motion Kvinna 2009
Milo Stattin Stattins Bygg Motion Man 2012
Josse Hallberg Stattins Bygg Motion Kvinna 1980
Mårten Skog Motion Man 1982
Bianca Skog Motion Kvinna 2008
Stella Skog Motion Kvinna 2013
Anders Pähn Eksjö Revyn Motion Man 1959
Kjell Bergström Pensionärerna Motion Man 1957
Viggo Mika Zabardast Motion Man 2009
Charlie Mika Zabardast Motion Man 2010
Olle Prim If Eksjö Fotboll Motion Man 2013
Per Lundgren Team tipsextra Motion Man 1960
Simon Sandberg Eksjö SOK Motion Man 2012
Lisa Fagerström Bankeryd Motion Kvinna 1971
Theo Zaninotti IK Akele Motion Man 2010
Anne Svensson Nacka Motion Kvinna 1986
Patrick Virtanen Nacka Motion Man 1982
Kalle Lagerman Internationella Vänner Motion Man 2009
Emil Lagerman Internationella Vänner Motion Man 2009
Andreas Brunell Motion Man 1986
Denes Varga Motion Man 1966

Eksjö Stadslopp 1000 m

Namn Klubb Klass Kön Födelseår
Cornelia Brengdahl Eksjö Södra IK Flickor 13 (född 2011–2012) Kvinna 2012
Wille Törnvall Pojkar 9 (född 2015–2016) Man 2016
Rut Frisk Flickor 9 (född 2015–2016) Kvinna 2016
Stella Wahlberg Eksjö Södra IK Flickor 11 (född 2013–2014) Kvinna 2014
Daniel Abrahaley IF Eksjö fotboll Pojkar 11 (född 2013–2014) Man 2013
Freja Fogelberg Eksjö Flickor 9 (född 2015–2016) Kvinna 2016
Ellen Kisell Forserums FK Flickor 11 (född 2013–2014) Kvinna 2014
Astrid Nyberg Eksjö brukshundsklubb Flickor 11 (född 2013–2014) Kvinna 2014
Lily Rudolfsson Eksjö Södra IK Flickor 9 (född 2015–2016) Kvinna 2015
Jonathan Dahl Eksjö Södra Pojkar 9 (född 2015–2016) Man 2015
Razmus Dahl Eksjö Fotboll Pojkar 11 (född 2013–2014) Man 2013
Lilly Johansson Eksjö Södra IK Flickor 9 (född 2015–2016) Kvinna 2015
Vilhelm Persbeck HAIF Pojkar 9 (född 2015–2016) Man 2015
Hugo Lundström Eksjö södra Pojkar 11 (född 2013–2014) Man 2014
Sixten Stenbeck Eksjö sok Pojkar 9 (född 2015–2016) Man 2015
Wilma Rydell IF Eksjö fotboll Flickor 11 (född 2013–2014) Kvinna 2013
Malva Rydell Eksjö Flickor 9 (född 2015–2016) Kvinna 2016
Mitzie Lövalli Flickor 11 (född 2013–2014) Kvinna 2014
Lowa Saarensalo Eksjö Södra IK Flickor 11 (född 2013–2014) Kvinna 2013
Minna Saarensalo Eksjö Södra IK Flickor 9 (född 2015–2016) Kvinna 2015
Elvin Saarensalo Eksjö Södra IK Pojkar 9 (född 2015–2016) Man 2016
Oscar Bergqvist Eksjö södra ik Pojkar 9 (född 2015–2016) Man 2015
Victor Bergqvist Eksjö södra ik Pojkar 13 (född 2011–2012) Man 2012
Vera Engborg Eksjö Flickor 9 (född 2015–2016) Kvinna 2015
August Kyhlberg Eksjö Pojkar 9 (född 2015–2016) Man 2016

Eksjö Stadslopp 600 m

Namn Klubb Klass Kön Födelseår
Ruben Selldén Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2018
Majken Selldén Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2020
Nathalie Nilsson Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2017
Lexie Törnvall Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2018
Lo Törnvall Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2020
Bosse Frisk Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2020
Thure Kastensson Eksjö SOK Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2017
Alfred Kastensson Eksjö SOK Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2019
Doris Larsson IK Tord Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2017
Gry Larsson HV 71 Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2020
Harry Helander Eksjö Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2021
Freja Mossberg Höreda Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2020
Alicia Schüllerqvist Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2022
Rut Mörtsell Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2017
Amandus Eriksson Eksjö Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2017
Alvar Eriksson Eksjö Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2019
Ture Kjellberg Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2019
Lykke Rudolfsson Eksjö Södra IK Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2017
Gottfrid Dahl Eksjö Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2019
Vera Lingmerth Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2019
Knut Silvärn Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2021
Tilde Johansson Eksjö Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2018
Freja Tingvall Kulturskolan Dans Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2017
Måns Lundström Eksjö södra Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2017
Max Lundström Eksjö södra Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2019
Anton Stenbeck Eksjö sok Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2017
Melwin Blomander Eksjö Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2019
Leon Lövalli Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2017
Lovelia Brolin Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2019
Maja Creutz Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2020
William Karlsson Eksjö Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2019
Harry Beech Eksjö SOK Pojkar 7 (född 2017 och senare) Man 2020
Stina Karlsson Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2020
Agnes Rydholm Höreda Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2017
Alma Rydholm Höreda Flickor 7 (född 2017 och senare) Kvinna 2019