Anmälda till Gladaracet Biathlon Avancerad sök

3km

Startnummer Namn Startgrupp Kön Ort
70 Elin Karlsson FRÅN KL 12 Kvinna
64 Anette Vretman FRÅN KL 12 Kvinna
39 Marko Kovaliv FRÅN KL 11 Man
68 Frida Ek-Terlecki FRÅN KL 12 Kvinna
45 Andrea Leitzig FRÅN KL 11 Kvinna
67 Annika Mithander FRÅN KL 12 Kvinna
44 Katrin Gustafsson FRÅN KL 11 Kvinna
43 Sofie Kastrup FRÅN KL 11 Kvinna
66 Emma Andersen FRÅN KL 12 Kvinna
65 Tilda Andersson FRÅN KL 12 Kvinna
51 Helena Brottare FRÅN KL 12 Kvinna
42 Richard Werme FRÅN KL 11 Man
46 Lilian Källström FRÅN KL 11 Kvinna
63 Ann-Christin Öberg FRÅN KL 12 Kvinna
40 Sara Karlsson FRÅN KL 11 Kvinna
22 Per Andersson FRÅN KL 11 Man
62 Kristin Bergström FRÅN KL 12 Kvinna
61 Camilla Thunell FRÅN KL 12 Kvinna
38 Therese Gunnars FRÅN KL 11 Kvinna
37 Anna-Carin Bäckebo FRÅN KL 11 Kvinna
36 Amanda Bäckebo FRÅN KL 11 Kvinna
35 Jenny Öberg FRÅN KL 11 Kvinna
34 Camilla Lindberg FRÅN KL 11 Kvinna
60 Katarina Granström FRÅN KL 12 Kvinna
33 Petra Johansson FRÅN KL 11 Kvinna
58 Linda Jonsson FRÅN KL 12 Kvinna
57 Cecilia Burlind FRÅN KL 12 Kvinna
32 Linn Olsson FRÅN KL 11 Kvinna
59 Sofie Östberg FRÅN KL 12 Kvinna
31 Mia Lagerholm FRÅN KL 11 Kvinna
30 Sandra Lysén FRÅN KL 11 Kvinna
29 Emmily Smalsjö FRÅN KL 11 Kvinna
28 Sandra Götesson FRÅN KL 11 Kvinna
27 Danielsson Ewa FRÅN KL 11 Kvinna
26 Carina Karlsson FRÅN KL 11 Kvinna
56 Marina Nääs FRÅN KL 12 Kvinna
25 Maria Edman FRÅN KL 11 Kvinna
55 Ewa Åman FRÅN KL 12 Kvinna
54 Agnes Bondesson FRÅN KL 12 Kvinna
24 Marie-Louise Fredriksson FRÅN KL 11 Kvinna
23 Stina Berglund FRÅN KL 11 Kvinna
52 Anneli Westerlund FRÅN KL 12 Kvinna
41 Marie Bergelin Lundqvist FRÅN KL 11 Kvinna
53 Liza Johansson FRÅN KL 12 Kvinna
21 Madelene Brottare FRÅN KL 11 Kvinna
50 Jessika Törnkvist FRÅN KL 12 Kvinna
20 Knagg Linda Eriksson FRÅN KL 11 Kvinna

6km

Startnummer Namn Startgrupp Kön Ort
17 Tomas Andersson start från kl10 Man
9 Johan Almén start från kl10 Man
16 Sverker Norlander start från kl10 Man
15 Magnus Bernhardson start från kl10 Man
14 Linnea Linder start från kl10 Kvinna
13 Thomas Johansson start från kl10 Man
12 Christian Karlsson start från kl10 Man
11 Pawel Lisowski start från kl10 Man
10 Hanna Norin start från kl10 Kvinna
8 Danielsson Hans start från kl10 Man
7 Malin Mårtensson start från kl10 Kvinna
6 Elin Karlsson start från kl10 Kvinna
5 Towa Lindh start från kl10 Kvinna
4 Andreas Igelström start från kl10 Man
3 Matilda Blom start från kl10 Kvinna
2 Magnus Nyzell start från kl10 Man
1 Marianne Walsh start från kl10 Kvinna