Anmälda till Hallsta Triathlon 2021 (STC 3:e deltävling) - Olympisk Masters 35-69 år / Tävlingsklass Avancerad sök

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Lars-Erik Smedberg CSK Ludvika Triathlon Herrar Master 35-39 Man Ludvika 1984
Tina Lilja Frosta Multisport Damer Master 45-49 Kvinna Höör 1974
Björn Lilja Frosta Multisport Herrar Master 45-49 Man Höör 1976
Marcus Brandt IF Mantra Sport Herrar Master 40-44 Man Tyresö 1980
Marie Cederberg Västerås Triathlonklubb Damer Master 55-59 Kvinna Västerås 1964
Lisa Johansson IK Fyris Uppsala Triathlon Damer Master 45-49 Kvinna Hargshamn 1975
Martin Törnqvist Väsby SS Triathlon Herrar Master 50-54 Man UPPLANDS VÄSBY 1971
Annika Hagen Väsby SS Triathlon Damer Master 45-49 Kvinna Sollentuna 1976
Leif Björkman Qwarnsveden triathlon klubb Herrar Master 60-64 Man INSJÖN 1958
Andreas Forsberg Valbo AIF Herrar Master 45-49 Man GÄVLE 1975
Mattias Folkesson Örebro AIK Herrar Master 45-49 Man KUMLA 1972
Charlotta Nilsson Vélo Performance Racing Team Damer Master 55-59 Kvinna Nora 1965
Anna Foghammar Åkersberga Triathlonförening Damer Master 50-54 Kvinna Täby 1968
Kenneth Gysing Åkersberga Triathlonförening Herrar Master 60-64 Man Lidingö 1957
Magnus Malmgren Stockholm City Triathlon Herrar Master 55-59 Man Älvsjö 1966
Darren Stephenson Stockholm City Triathlon Herrar Master 50-54 Man Hägersten 1970
Erica Gjälby IF Mantra Sport Damer Master 40-44 Kvinna Enköping 1978
Martin Widlund Örebro AIK Herrar Master 45-49 Man Örebro 1975
Hanna Törnqvist Åkersberga Triathlonförening Damer Master 40-44 Kvinna Österskär 1980
Erik Wahlström Norrköping Triathlon Herrar Master 40-44 Man Skärblacka 1980
Jonas Andersson Umara Sports Club Herrar Master 35-39 Man Hölö 1986
Anders Granlund Åkersberga Triathlonförening Herrar Master 45-49 Man Åkersberga 1974
Sandra Almer Carlson Vélo Performance Racing Team Damer Master 40-44 Kvinna Nora 1981
Christer Olsson Västerås Cykelklubb Herrar Master 60-64 Man Västerås 1961
Mikael Karlsson Väsby SS Triathlon Herrar Master 40-44 Man Upplandsväsby 1979
Henrik Eketjäll Eskilstuna IK Triathlon Herrar Master 40-44 Man Eskilstuna 1977
Ola Thored Race & Shine Sports Club Herrar Master 45-49 Man Knivsta 1975
Göran Hansson Eskilstuna IK Triathlon Herrar Master 55-59 Man Eskilstuna 1966
Malin Annebäck Väsby SS Triathlon Damer Master 45-49 Kvinna Sollentuna 1973
Silvana Balcanovic Stockholm City Triathlon Damer Master 40-44 Kvinna SOLNA 1977
Veronica Hammarstedt IFK Sala Damer Master 45-49 Kvinna RANSTA 1975
Åsa Jönsson Terrible Tuesdays Athletic Club Damer Master 45-49 Kvinna Stockholm 1973
Till anmälan för Olympisk Masters 35-69 år / Tävlingsklass