Anmälda till Hallsta Triathlon 2021 (STC 3:e deltävling) - Sprint / Motion Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Startgrupp Klass Kön Ort Födelseår
218 Markus Landgren Höglandets Triathlon Sprint Motion Herrar Sprint Motion Man Nässjö 1984
217 Jonas Hagvåg - Sprint Motion Herrar Sprint Motion Man Västerås 1976
216 Christopher Taylor Track & Lead AB Sprint Motion Herrar Sprint Motion Man Västerås 1978
215 Anthony Smith Sprint Motion Herrar Sprint Motion Man Västerås 1975
256 Jessica Högberg Kungsörs sportklubb Sprint Motion Damer Sprint Motion Kvinna Köping 1975
214 James Archer Uppsalapolisens IF Sprint Motion Herrar Sprint Motion Man Vänge 1979
213 Linus Petersson Peking Athletes Sprint Motion Herrar Sprint Motion Man Svärtinge 1984
212 Emil Norberg Qwarnsveden triathlon Sprint Motion Herrar Sprint Motion Man Säter 1989
255 Kerstin Doublet Uppsala Sprint Motion Damer Sprint Motion Kvinna Uppsala 1990
211 Thommy Dicander Qwarnsveden Triathlon Sprint Motion Herrar Sprint Motion Man Ludvika 1967
253 Tyra Forsberg Valbo aif Sprint Motion Damer Sprint Motion Kvinna Gävle 2003
254 Carin Forsberg Valbo aif Sprint Motion Damer Sprint Motion Kvinna Gävle 1973
210 Anders Reisch Stallarholmens SK Sprint Motion Herrar Sprint Motion Man Stallarholmen 1963
209 Lukas Svärd Sprint Motion Herrar Sprint Motion Man Tyresö 1980
251 Vilma Granlund ÅTF Juniorer Sprint Motion Damer Sprint Motion Kvinna Åkersberga 2006
252 Emma Granlund ÅTF Juniorer Sprint Motion Damer Sprint Motion Kvinna Åkersberga 2006
208 Jonas Langman IF Mantra Sport Sprint Motion Herrar Sprint Motion Man Bålsta 1992
207 Andrew Plummer Ärla if Sprint Motion Herrar Sprint Motion Man Eskilstuna 1980
206 Erik Petersson Sprint Motion Herrar Sprint Motion Man Västerås 1985
205 Robert Forsström Höglandets triathlon Sprint Motion Herrar Sprint Motion Man Nässjö 1979
204 Jens Forsström Kristensen Sprint Motion Herrar Sprint Motion Man Västerås 1980
250 Eva Mofalk Sprint Motion Damer Sprint Motion Kvinna Västerås 1964
300 George Valvis Triathlon Syd Sprint Masters 85- Herrar Master 85- Man Staffanstorp 1935
203 Patrik Löwstedt -- Sprint Motion Herrar Sprint Motion Man Västerås 1962
202 Erik Swedlund Billerudkorsnäs frövi Sprint Motion Herrar Sprint Motion Man Arboga 1991
201 Peter Gustavsson Lidman Grillstad Raiders Sprint Motion Herrar Sprint Motion Man Västerås 1965
200 Tomas Almbo Simcoachen Sprint Motion Herrar Sprint Motion Man Nacka 1978
Till anmälan för Sprint / Motion