Anmälda till Hallsta Triathlon 2021 (STC 3:e deltävling) - 2 x Supersprint Senior & Junior / Tävlingsklass Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
154 Marie Carlsson Väsby ss Triathlon Damer Senior 20 år och äldre Kvinna Falun 1995
104 Oskar Djärv Umara Sports Club Herrar Senior 20 år och äldre Man Nacka 1990
103 Niklas Åkerström IK NocOut.se Herrar Senior 20 år och äldre Man LINKÖPING 1992
102 Simon Lindblom Kalmar RC Herrar Senior 20 år och äldre Man Läckeby 2001
153 Louise Olsson Skövde Triathlonklubb Damer Senior 20 år och äldre Kvinna Falun 2001
187 Viktor Åkerberg Team LeWa Sport Pojkar 14-15 år Man Motala 2007
124 Oscar Lilja Frosta Multisport Pojkar Ungdom 16-17 Man Höör 2004
114 Emil Frayon Väsby SS Triathlon Herrar Junior 18-19 år Man Motala 2002
123 Noah Petersson Kalmar RC Triathlon Pojkar Ungdom 16-17 Man Kalmar 2005
122 Paul Frayon Väsby SS Triathlon Pojkar Ungdom 16-17 Man Motala 2004
152 Frida Nöu Race & Shine Damer Senior 20 år och äldre Kvinna Täby 2001
186 melvin rundström Team LeWa Sport Pojkar 14-15 år Man motala 2007
113 Max Rundström Team Lewa Sport Herrar Junior 18-19 år Man Motala 2003
185 August Siverskog Julita Triathlon Pojkar 14-15 år Man KATRINEHOLM 2007
193 Alva Smeds Väsby SS Triathlon Flickor 14-15 år Kvinna UPPLANDS VÄSBY 2007
121 Ludwig Svärdvall Klubb Team LeWa Sport Pojkar Ungdom 16-17 Man Motala 2005
120 Olle Nilsson IFK Sala Pojkar Ungdom 16-17 Man Sala 2004
111 Robin Andersson Umeå Simsällskap Herrar Junior 18-19 år Man Skellefteå 2003
112 Jakob Nyström Umeå Simsällskap Herrar Junior 18-19 år Man Umeå 2003
165 Tyra Östberg Umeå Simsällskap Flickor Ungdom 16-17 år Kvinna Umeå 2004
166 Kristina Vestman Umeå Simsällskap Flickor Ungdom 16-17 år Kvinna Härnösand 2004
167 Agnes Lind Umeå Simsällskap Flickor Ungdom 16-17 år Kvinna Robertsfors 2004
118 Arvid Holmlund Umeå Simsällskap Pojkar Ungdom 16-17 Man Dorotea 2004
119 Vincent Wall Umeå Simsällskap Pojkar Ungdom 16-17 Man Umeå 2004
168 Alice Nyström Umeå Simsällskap Flickor Ungdom 16-17 år Kvinna Umeå 2005
169 Sandra Trigell Umeå Simsällskap Flickor Ungdom 16-17 år Kvinna Umeå 2005
192 Elena Henze Umeå Simsällskap Flickor 14-15 år Kvinna Umeå 2006
156 Ida Wikman Dalregementet IF Damer Junior 18-19 år Kvinna Falun 2002
164 Filippa Bonorden Väsby ss triathlon Flickor Ungdom 16-17 år Kvinna Stocksund 2005
117 Lucas Axelsson Varbergs Sim Pojkar Ungdom 16-17 Man Varberg 2005
151 Klara Hofer Mattsson Stöcke ts Järnet Damer Senior 20 år och äldre Kvinna Umeå 2000
163 Nathalie Stigenberg Gävle Triathlon Klubb Flickor Ungdom 16-17 år Kvinna Gävle 2004
184 Oscar Alenius Hedemora Endurance Club Pojkar 14-15 år Man Hedemora 2007
110 Albin Granström Stöcke TS Järnet Herrar Junior 18-19 år Man Umeå 2003
109 Johan Werkmästar Dalregementet IF Herrar Junior 18-19 år Man Rättvik 2002
162 Hanna Andrén Alingsås Triathlonklubb Flickor Ungdom 16-17 år Kvinna Alingsås 2004
155 Linn Suchomel Team 30K IF Damer Junior 18-19 år Kvinna Skövde 2003
101 Thomas Tollstedt Terrible Tuesdays Athletic Club Herrar Senior 20 år och äldre Man Uppsala 1990
191 Anna Söderqvist Team LeWa Sport Flickor 14-15 år Kvinna Motala 2006
161 Judith Forsberg Valbo AIF Flickor Ungdom 16-17 år Kvinna Gävle 2005
160 Selma Westman Stöcke TS Järnet Flickor Ungdom 16-17 år Kvinna Umeå 2005
108 Hampus Månsson Väsby SS Triathlon Herrar Junior 18-19 år Man Upplands Väsby 2002
159 Tilda Månsson Väsby SS Triathlon Flickor Ungdom 16-17 år Kvinna Upplands Väsby 2004
116 Christoffer Larsson Lidköpings CK Pojkar Ungdom 16-17 Man Falun 2005
183 Linus Fredriksson Skövde Triathlonklubb Pojkar 14-15 år Man Mölltorp 2006
115 Jonathan Toppe IKHP Huskvarna Pojkar Ungdom 16-17 Man HUSKVARNA 2005
107 Oskar Arvidsson Väsby SS Triathlon Herrar Junior 18-19 år Man Djursholm 2002
106 Axel Rosencrantz Triathlon Väst Herrar Junior 18-19 år Man Motala 2002
190 Wilma Danielsson IK Fyris Triathlon Flickor 14-15 år Kvinna Storvretas 2007
158 Mathilda Nilsson Markaryds FK Flickor Ungdom 16-17 år Kvinna Markaryd 2004
157 Alma Bergqvist IFK Sala Flickor Ungdom 16-17 år Kvinna UPPSALA 2005
189 Hanna Månsson Väsby SS Triathlon Flickor 14-15 år Kvinna Upplands Väsby 2008
182 Anton Karlsson Väsby SS Triathlon Pojkar 14-15 år Man Upplandsväsby 2008
181 Leon Dahlin Hedemora Endurance Club Pojkar 14-15 år Man Hedemora 2006
150 Maria Åhr Umara Sports Club Damer Senior 20 år och äldre Kvinna Djursholm 1980
105 Jesper Nordbrandt Halmstad Triathlon & Multisport Herrar Junior 18-19 år Man Mellbystrand 2003
188 Elin Rooth Kalmar RC Triathlon Flickor 14-15 år Kvinna BERGKVARA 2006
180 Linus Jansson IK Fyris Uppsala Triathlon Pojkar 14-15 år Man Storvreta 2006
100 Jonathan Gunnarsson Athletic Club Salt Lake Herrar Senior 20 år och äldre Man Falun 1998
Till anmälan för 2 x Supersprint Senior & Junior / Tävlingsklass