Anmälda till Halmstad Nyårslopp 2021 Avancerad sök

10K

Startnummer Namn Klubb Klass Ort Födelseår
46 Erik Nilsson Mariestad Aif Herrar Mariestad 1988
45 Nelly Karlsson Damer Göteborg 1996
44 Veddy Hägerström Damer Halmstad 1986
42 Malin Magnusson Damer Halmstad 1986
41 Elin Neuwirth Damer Halmstad 1987
40 Ewa Pressfeldt Halmstad triathlon och multisport Damer Halmstad 1987
39 Håkan Larsson Halmstad Triathlon & Multisport Herrar Halmstad 1961
38 Katrin Mills Halmstad Triathlon och Multisport Damer Halmstad 1965
37 roger johansson halmstad triathlon och multisport Herrar halmstad 1964
36 Magnus Eriksson Halmstad Triathlon & Multisport Herrar Gullbrandstorp 1975
35 Tomas Sjöstedt Halmstad Triathlon & Multisport Herrar Halmstad 1962
34 Ursula Klang Element Training Damer Skummeslövsstrand 1963
33 Anette Martinsson Elements training Skottorp Damer Laholm 1967
32 Veronica Klang Malmsjö Damer Mellbystrand 1969
43 Mats Bengtsson Halmstads Skidklubb Herrar Halmstad 1966
31 Madelein Kelada-Syrehn Damer Halmstad 1981
30 Emy Thorén Hälle IF Damer Göteborg 1995
28 Alexander Solnør Trondheim Golfklubb Herrar Trondheim Norge 1987
29 Vilde Solnør Trondheim Damer Trondheim Norge 1993
27 Mattias Söderholm Team Fika Running Club Herrar Halmstad 1978
26 Jonas Bergman Team Fika Herrar Halmstad 1973
24 Matilda Kimström Damer Halmstad 1977
25 Jason Kimström Herrar Halmstad 1975
23 Karin Ylander Damer Halmstad 1982
21 Alexandra Erlandsson - Damer Halmstad 1977
22 Stefan Erlandsson - Herrar Halmstad 1972
20 Linnea Andersson Damer Eldsberga 1986
19 Jasmine Andersson Damer Halmstad 1990
18 Tony Pettersson CK Bure Herrar Halmstad 1966
17 Per Carnbrandt Halmstad triathlon & multisportklubb Herrar Halmstad 1965
16 Ulf Fogelström Herrar Eldsberga 1987
15 Johan Hallén-Heidenberg Herrar halmstad 1984
14 Evelina Enggren Damer Halmstad 1991
13 Jarno Aspbäck Halmstad Triathlon & Multisport Herrar Halmstad 1976
12 Anders Thorbjörnsson Herrar Halmstad 1989
11 Niklas Wiberg Hälle IF Herrar Göteborg 1994
10 Joachim Enggren Ingen Herrar Laholm 1989
9 Michael Svedberg Herrar Halmstad 1971
8 Kristian Holmgren Halmstad Triathlon och Multisport Herrar Halmstad 1988
7 Marcus Ynner Halmstad Triathlon & Multisport Herrar Halmstad 1974
6 Dag Söderlund Simlångsdalens IF Herrar Halmstad 1981
5 Dick Beide Herrar Halmstad 1984
3 Jimmie Ahlgren Ahlgrens Herrar Gullbrandstorp 1980
4 Lina Ahlgren Ahlgrens Damer Gullbrandstorp 1979
2 Elisabeth Bjarneborg Damer Halmstad 1980
1 Christian Edgren Herrar Mölndal 1981

5K

Startnummer Namn Klubb Klass Ort Födelseår
137 Amelie von Schwerin Damer Halmstad 1963
136 Carl Bremström Herrar Borås 2001
134 Eva Ljunggren Damer Halmstad 1959
135 Esbjörn Ljunggren Herrar Halmstad 1962
133 Jennie Larsson Runacademy if Damer Holm 1986
131 Josephine Ahlqvist Damer Halmstad 1983
132 Erik Westerberg Herrar Halmstad 1984
130 Lina Thorsson Damer Halmstad 1981
129 Conny Sellergren Herrar Halmstad 1985
128 Marika Ribbås Damer Halmstad 1979
127 Markus Svensson ELJ-Bordet AB Herrar Hyltebruk 1979
126 göran kytöharju Herrar RYDÖBRUK 1971