Anmälda till Lammhult 2-timmars Avancerad sök

2-timmars kl 11.00-13:00

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Erik Lovekil HF center Vetlanda Crossfit Klass 2: Herrar 2-timmars Man Ekenässjön 1987
Gustav Svensson Fiolens löparklubb Klass 2: Herrar 2-timmars Man Sävedalen 1990
Johannes Axelsson Ok Norrvirdarna Klass 2: Herrar 2-timmars Rörvik 1985
Elsa Axelsson Ok Norrvirdarna Klass 1: Damer 2-timmars Kvinna Rörvik 2010
Albert Axelsson Ok Norrvirdarna Klass 2: Herrar 2-timmars Man Rörvik 2011
Oskar Lindfors Vemdalens IF Klass 2: Herrar 2-timmars Man Lammhult 1981
Oskar Kanterud OK norrvirdarna Klass 4: Pojkar & Flickor (f11-14) 2-timmars (ej redovisande res.lista) Man Tjureda 2013
Jessica Ekholm Lammhult Klass 3: Promenad 2-timmars Kvinna Lammhult
Sara Sjöholm Ok Norrvidarna Klass 3: Promenad 2-timmars Kvinna Lammhult 1984
Simon Bloss Ärla IF Klass 2: Herrar 2-timmars Man VÄXJÖ 1989
Johan Petersson Lammhult Tigers TK Klass 2: Herrar 2-timmars Man Lammhult 1984
Lina Ivarsson-Wahlquist Klass 1: Damer 2-timmars Kvinna Växjö 1983
Oliver Johansson Ok norrvirdarna Klass 2: Herrar 2-timmars Man Lammhult 2010
Gabriel Johansson Ok norrvirdarna Klass 4: Pojkar & Flickor (f11-14) 2-timmars (ej redovisande res.lista) Man Lammhult 2013
Emma Bankel Klass 1: Damer 2-timmars Kvinna Lammhult 1982
Elin Karlsson Växjö löparklubb Klass 1: Damer 2-timmars Kvinna Växjö 1993
Birgitta Svärd Klass 3: Promenad 2-timmars Kvinna Stockaryd 1961
Carina Olofsson Klass 1: Damer 2-timmars Kvinna Ör 1979
Martin Johansson Lammhult Tigers TK Klass 2: Herrar 2-timmars Man Lammhult 1990
Frans Summerson Oknorrvirdarna Klass 2: Herrar 2-timmars Man Lammhult 2007
Ola Kanterud OK Norrvirdarna Klass 2: Herrar 2-timmars Man Tjureda 1980
Lukas Axelsson Ifk Stockaryd Klass 2: Herrar 2-timmars Man Vrigstad 1983
Fabian Nordstrand Ifk Stockaryd Klass 2: Herrar 2-timmars Man Vrigstad 2008
Stella Sjöholm Ok Norrvidarna Klass 4: Pojkar & Flickor (f11-14) 2-timmars (ej redovisande res.lista) Kvinna Lammhult 2013
Leon Sjöholm Ok Norrvidarna Klass 2: Herrar 2-timmars Man Lammhult 2010
Emil Erelt Ok Norrvirdarna Klass 4: Pojkar & Flickor (f11-14) 2-timmars (ej redovisande res.lista) Man Lammhult 2012
Alma Erelt Ok Norrvirdarna Klass 1: Damer 2-timmars Kvinna Lammhult 2009
Alexandra Rydsten Klass 1: Damer 2-timmars Kvinna Växjö 1983
Jennie Ekholm OK Norrvirdarna Klass 1: Damer 2-timmars Kvinna Lammhult 1984
Fanny Nilsson Klass 1: Damer 2-timmars Kvinna Växjö 1995
Pontus Sjöholm OK Norrvirdarna Klass 2: Herrar 2-timmars Man Lammhult 1981
Jan-Åke Karlsson OK Norrvirdarna Klass 2: Herrar 2-timmars Man Lammhult 1949
Mats Korner Växjö Löparklubb Klass 2: Herrar 2-timmars Man Växjö 1962
Erik Taber Löpning tillsammans Klass 2: Herrar 2-timmars Man Växjö 1993
Ros-Marie Axelsson Sävsjö Klass 1: Damer 2-timmars Kvinna Sävsjö 1956
Sandra liliana Rojas Klass 1: Damer 2-timmars Kvinna Rörvik 1990
Fredrik Erelt Ok Norrvirdarna Klass 2: Herrar 2-timmars Man Lammhult 1975
Josef Larsson Ok norrvidarna Klass 2: Herrar 2-timmars Lammhult 1981
Malin Ekholm Bark Gruvan Klass 1: Damer 2-timmars Kvinna Lammhult 1985
Anders Ahl OK Norrvirdarna Klass 2: Herrar 2-timmars Man Tjureda 1971
Åsa Ahl OK Norrvirdarna Klass 1: Damer 2-timmars Kvinna Tjureda 1972
Frida Ahl OK Norrvirdarna Klass 1: Damer 2-timmars Kvinna Tjureda 2008
Erik Ahl OK Norrvirdarna Klass 2: Herrar 2-timmars Man Tjureda 2011
Moa Axelsson Klass 1: Damer 2-timmars Kvinna Ör 1977
Maiken Olofsson Klass 1: Damer 2-timmars Kvinna Ör 2008
Freya Skoog OK NORRVIRDARNA Klass 1: Damer 2-timmars Kvinna Lammhult 2009
Henrik Hillström Hfc Crossfit Vetlanda Klass 2: Herrar 2-timmars Man Vetlanda 1982
Amanda Nolhage HFC Crossfit Vetlanda Klass 1: Damer 2-timmars Kvinna VETLANDA 1989
Oliwer Jonsson Klass 2: Herrar 2-timmars Man Gemla 1996
Arvid Svensson Fiolens Löparklubb Klass 2: Herrar 2-timmars Man Växjö 1996
Allis Ekholm OK Norrvirdarna Klass 4: Pojkar & Flickor (f11-14) 2-timmars (ej redovisande res.lista) Kvinna Lammhult 2011

Miniruset kl 10.00

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Nils Kanterud OK Norrvirdarna Klass 5: Miniruset för barn upp till f.15- senare (ingen tidtagning). Tjureda 2016
Sigge Ekholm OK Norrvirdarna Klass 5: Miniruset för barn upp till f.15- senare (ingen tidtagning). Man Lammhult 2015