Erik Lovekil |
HF center Vetlanda Crossfit |
Klass 2: Herrar 2-timmars |
Man |
1987 |
|
Gustav Svensson |
Fiolens löparklubb |
Klass 2: Herrar 2-timmars |
Man |
1990 |
|
Johannes Axelsson |
Ok Norrvirdarna |
Klass 2: Herrar 2-timmars |
|
1985 |
|
Elsa Axelsson |
Ok Norrvirdarna |
Klass 1: Damer 2-timmars |
Kvinna |
2010 |
|
Albert Axelsson |
Ok Norrvirdarna |
Klass 2: Herrar 2-timmars |
Man |
2011 |
|
Oskar Lindfors |
Vemdalens IF |
Klass 2: Herrar 2-timmars |
Man |
1981 |
|
Oskar Kanterud |
OK norrvirdarna |
Klass 4: Pojkar & Flickor (f11-14) 2-timmars (ej redovisande res.lista) |
Man |
2013 |
|
Jessica Ekholm |
Lammhult |
Klass 3: Promenad 2-timmars |
Kvinna |
|
|
Sara Sjöholm |
Ok Norrvidarna |
Klass 3: Promenad 2-timmars |
Kvinna |
1984 |
|
Simon Bloss |
Ärla IF |
Klass 2: Herrar 2-timmars |
Man |
1989 |
|
Johan Petersson |
Lammhult Tigers TK |
Klass 2: Herrar 2-timmars |
Man |
1984 |
|
Lina Ivarsson-Wahlquist |
|
Klass 1: Damer 2-timmars |
Kvinna |
1983 |
|
Oliver Johansson |
Ok norrvirdarna |
Klass 2: Herrar 2-timmars |
Man |
2010 |
|
Gabriel Johansson |
Ok norrvirdarna |
Klass 4: Pojkar & Flickor (f11-14) 2-timmars (ej redovisande res.lista) |
Man |
2013 |
|
Emma Bankel |
|
Klass 1: Damer 2-timmars |
Kvinna |
1982 |
|
Elin Karlsson |
Växjö löparklubb |
Klass 1: Damer 2-timmars |
Kvinna |
1993 |
|
Birgitta Svärd |
|
Klass 3: Promenad 2-timmars |
Kvinna |
1961 |
|
Carina Olofsson |
|
Klass 1: Damer 2-timmars |
Kvinna |
1979 |
|
Martin Johansson |
Lammhult Tigers TK |
Klass 2: Herrar 2-timmars |
Man |
1990 |
|
Frans Summerson |
Oknorrvirdarna |
Klass 2: Herrar 2-timmars |
Man |
2007 |
|
Ola Kanterud |
OK Norrvirdarna |
Klass 2: Herrar 2-timmars |
Man |
1980 |
|
Lukas Axelsson |
Ifk Stockaryd |
Klass 2: Herrar 2-timmars |
Man |
1983 |
|
Fabian Nordstrand |
Ifk Stockaryd |
Klass 2: Herrar 2-timmars |
Man |
2008 |
|
Stella Sjöholm |
Ok Norrvidarna |
Klass 4: Pojkar & Flickor (f11-14) 2-timmars (ej redovisande res.lista) |
Kvinna |
2013 |
|
Leon Sjöholm |
Ok Norrvidarna |
Klass 2: Herrar 2-timmars |
Man |
2010 |
|
Emil Erelt |
Ok Norrvirdarna |
Klass 4: Pojkar & Flickor (f11-14) 2-timmars (ej redovisande res.lista) |
Man |
2012 |
|
Alma Erelt |
Ok Norrvirdarna |
Klass 1: Damer 2-timmars |
Kvinna |
2009 |
|
Alexandra Rydsten |
|
Klass 1: Damer 2-timmars |
Kvinna |
1983 |
|
Jennie Ekholm |
OK Norrvirdarna |
Klass 1: Damer 2-timmars |
Kvinna |
1984 |
|
Fanny Nilsson |
|
Klass 1: Damer 2-timmars |
Kvinna |
1995 |
|
Pontus Sjöholm |
OK Norrvirdarna |
Klass 2: Herrar 2-timmars |
Man |
1981 |
|
Jan-Åke Karlsson |
OK Norrvirdarna |
Klass 2: Herrar 2-timmars |
Man |
1949 |
|
Mats Korner |
Växjö Löparklubb |
Klass 2: Herrar 2-timmars |
Man |
1962 |
|
Erik Taber |
Löpning tillsammans |
Klass 2: Herrar 2-timmars |
Man |
1993 |
|
Ros-Marie Axelsson |
Sävsjö |
Klass 1: Damer 2-timmars |
Kvinna |
1956 |
|
Sandra liliana Rojas |
|
Klass 1: Damer 2-timmars |
Kvinna |
1990 |
|
Fredrik Erelt |
Ok Norrvirdarna |
Klass 2: Herrar 2-timmars |
Man |
1975 |
|
Josef Larsson |
Ok norrvidarna |
Klass 2: Herrar 2-timmars |
|
1981 |
|
Malin Ekholm Bark |
Gruvan |
Klass 1: Damer 2-timmars |
Kvinna |
1985 |
|
Anders Ahl |
OK Norrvirdarna |
Klass 2: Herrar 2-timmars |
Man |
1971 |
|
Åsa Ahl |
OK Norrvirdarna |
Klass 1: Damer 2-timmars |
Kvinna |
1972 |
|
Frida Ahl |
OK Norrvirdarna |
Klass 1: Damer 2-timmars |
Kvinna |
2008 |
|
Erik Ahl |
OK Norrvirdarna |
Klass 2: Herrar 2-timmars |
Man |
2011 |
|
Moa Axelsson |
|
Klass 1: Damer 2-timmars |
Kvinna |
1977 |
|
Maiken Olofsson |
|
Klass 1: Damer 2-timmars |
Kvinna |
2008 |
|
Freya Skoog |
OK NORRVIRDARNA |
Klass 1: Damer 2-timmars |
Kvinna |
2009 |
|
Henrik Hillström |
Hfc Crossfit Vetlanda |
Klass 2: Herrar 2-timmars |
Man |
1982 |
|
Amanda Nolhage |
HFC Crossfit Vetlanda |
Klass 1: Damer 2-timmars |
Kvinna |
1989 |
|
Oliwer Jonsson |
|
Klass 2: Herrar 2-timmars |
Man |
1996 |
|
Arvid Svensson |
Fiolens Löparklubb |
Klass 2: Herrar 2-timmars |
Man |
1996 |
|
Allis Ekholm |
OK Norrvirdarna |
Klass 4: Pojkar & Flickor (f11-14) 2-timmars (ej redovisande res.lista) |
Kvinna |
2011 |
|