Anmälda till Laponia Triathlon 67°N 2022 - Long distance Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
91 Åsa Nilsson Colting Borssén Triathlonklubb Women Kvinna Luleå 1968
90 Joakim Börjesson Örebro AIK Men Man Örebro 1969
89 Ingemar Wikman AXA Sports Club Men Man Johanneshov 1970
88 Eva Lidman Luleå Triathlon Women Kvinna Luleå 1967
87 Pontus Suorra Gällivare Endurance Club Men Man Gällivare 1990
86 Joonas Lämsä Luleå triathlon/VaistoKondition Men Man Luleå 1994
85 Jakob Sandström Gällivare Endurance Club Men Man Umeå 1999
84 Ulf Bohman Östersunds Triathlon Men Man Undersåker 1962
83 Vilhelmiina Gyllenberg KeUi Women Kvinna Tuusula 1982
82 Samuel Karlsson Luleå Triathlon Men Man Luleå 1994
81 Herman Niva Gällivare Endurance Club Men Man Umeå 1999
80 Sofie Lantto Terrible Tuesdays Athletic Club Women Kvinna Österskär 1974
79 Pierre-Yves PASCO no Men Man Saint-Erblon 1968
78 Markus Bergman Luleå Triathlon Men Man Luleå 1993
77 Jesper Andersson AXA Sports Club Men Man Trångsund 1982
76 Thomas Lindström Knivsta CK Men Man Märsta 1970
75 Elias Jannok Gällivare Endurance Club Men Man Gällivare 2004
74 Anneli Ossiander AXA Sports Club Women Kvinna Stockholm 1987
73 Denise Kottwitz Sisu Berlin Women Kvinna Spremberg 1978
72 Jonas Sigvardson Gnosjö FK Men Man Åsenhöga 1970
71 Carl Jivenius Heleneholms IF Tri Team Men Man Malmö 1997
70 Andreas Siegers Gällivare Endurance Club Men Man Älvsjö 1975
69 Odd Larson Norra Stockholm Endurance Men Man Täby 1970
68 Morten Avnsø Skovshoved Triathlon Klub, DK Men Man Gentofte 1971
67 Kent Rensvik Roslagen Triathlon Men Man Norrtälje 1965
66 Daniel Flöttmann MC Pirate e.V. Men Man Bielefeld 1963
65 Erik Wahlström Norrköping Triathlon Men Man Skärblacka 1980
64 Jonas Andersen Slagelse Triathlon Klub, DK Men Man Haderslev 1995
63 Kent Åberg Halmstad Men Man Halmstad 1965
62 Przemyslaw Rzepecki ESIK Men Man Stockholm 1982
61 Bernhard Hirschauer Gällivare Endurance Club Men Man Sollentuna 1962
60 Joakim Ståhl Idrottsmottagningen Sports Club Men Man Sandviken 1997
59 Sara Elfving Karlshamns SK Triathlon Women Kvinna Ronneby 1970
58 Jana Riedmann NLC Women Kvinna London 1976
57 Martin Kirwan Focus on Fitness Men Man Waterford 1973
56 Paul Carroll Belpark Men Man Dublin 1970
55 Hans Ekstam Umara Sports Club Men Man Larv 1983
54 Sara Wahlberg Umara Sports Club Women Kvinna Larv 1983
Till anmälan för Long distance