Anmälda till Laponia Triathlon 67°N 2022 - Sprint Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
196 Daniel Dyrander Gällivare Endurance Club Men Man Gällivare 1972
247 Christer Köhler Abisko IoIK Men Man Luleå 1971
246 Hanna Törnlöv Väsby SS Triathlon Women Kvinna Upplands Väsby 1977
245 Ann-Christin Andersson Gällivare Endurance Women Kvinna Malmberget 1975
244 Emelie Sigelind Gällivare Endurance Club Women Kvinna Gällivare 1987
242 Annemari Johansson Gällivare Endurace Women Kvinna Gällivare 1964
243 Stefan Larsson Gällivare Endurance Men Man Gällivare 1962
241 Bo Vesterlund Men Man Gällivare 1961
240 Rickard Andersson Men Man Piteå 2001
239 Martin Widlund Örebro AIK Men Man Örebro 1975
238 Åsa Nilsson Colting Borssén Triathlonklubb Women Kvinna Luleå 1968
237 Lars Ek Gällivare Endurance Men Man Gällivare 1951
236 Anders Johnsson Gällivare Endurace Men Man Malmberget 1965
235 Nicolas Lindgren IFK Kiruna Men Man Kiruna 1994
234 Kim Sandström Men Man Malmberget 1987
233 Sara Elfving Karlshamns SK triathlon Women Kvinna Ronneby 1970
232 Mathias Lyngmark Gällivare Endurance Men Man Gällivare 1977
231 Erik Nilsson Men Man Gällivare 1992
230 Gustav Nilsson Men Man Gällivare 1988
229 Lucas Peixoto REPSOL TRIATLO Men Man Skellefteå 1996
228 Hanna Kursula Alatornion Ahjo Women Kvinna Tornio 1984
227 Lars-Eric Sandvärn Gällivare Endurance Men Man Gällivare 1964
226 Karin Lindholm Luleå triathlon Women Kvinna Luleå 1963
225 Ida Lindfors Women Kvinna Gällivare 1992
224 Jennifer Larsson Women Kvinna Gällivare 1994
223 Ronja Helin Women Kvinna Gällivare 1991
222 Alexander Cooke Men Man Gällivare 1988
221 Micael Andersson Gällivare Endurance Club Men Man Gällivare 1977
220 Hanna Westergaard Luleå Simsällskap Women Kvinna Gammelstad 1978
219 Aila Jaako-Hallqvist Arctic Triathlon (Rovaniemi) Women Kvinna Hedenäset 1957
218 Martin Norberg Men Man Luleå 1986
216 Johanna Skottheim Women Kvinna Mora 1993
217 Johan Lindell Men Man Upplands Väsby 1983
215 Andreas Edström Ifk Kiruna Men Man Kiruna 1982
214 Tim Miettinen K4 Äventyrssport Men Man Arvidsjaur 1992
213 Urban Pettersson DK Järven Men Man Norsjö 1970
212 Camilla Pettersson Sk järven Women Kvinna Norsjö 1973
211 Alexander Thulin Men Man Rosvik 1980
210 Josefin Grelsson Gällivare Endurance Women Kvinna Gällivare 1995
208 Edward Bergh Baebacus Maximus Men Man Bromma 1987
209 Sofia Thomasson Baebacus Maximus Women Kvinna Stockholm 1990
207 Daniel Wiklund Men Man Åsele 1974
206 Claudia Arenas Women Kvinna Bromma 1977
204 Jörgen Wettainen Men Man Kiruna 1972
205 Mikael Storeide Men Man Luleå 1971
202 Rebecka Mosquera Jalvemyr Women Kvinna Nykvarn 1978
203 Diego Mosquera Men Man Nykvarn 2003
201 Martin Andersson Men Man Nora 1981
200 Håkan Johansson Jänkänpää Gällivare Endurance Men Man Gällivare 1971
198 Marcus Vintén Men Man Västerås 1982
199 Henrik Vintén Men Man Luleå 1977
197 Henrik Vintén Men Man Luleå 1977
Till anmälan för Sprint