Anmälda till Laponia Triathlon 67°N – Long distance Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
50 Lisa Lantto Gällivare Endurance Club Women Kvinna Stockholm 1980
49 Emelie Sigelind Gällivare Endurance Club Women Kvinna Gällivare 1987
38 Peter Jönsson Karlshamns SK Men Man Karlshamn 1979
37 Robert Haglund AXA Sports Club Men Man Södertälje 1977
36 Pontus Nyman Stockholm Långdistansklubb Men Man Solna 1987
35 Tim Miettinen AXA Sports Club Men Man Arvidsjaur 1992
34 Rickard Hagström AXA Sports Club Men Man Täby 1976
33 Erik Holmgren Norra Stockholm Endurance Men Man Stockholm 1968
32 Magnus Jonsson Dayana Men Man Stockholm 1966
31 Martin Andersson Umara Sports Club Men Man Järfälla 1980
30 Thomas Ljungberg Järfälla Triathlonförening Men Man Järfälla 1968
29 Bart Vannueten Hetric Men Man Lille 1979
28 Mikael Collin Stockholm City Triathlon Men Man Enskede 1970
27 Jahn Schrör 1. Triathlon Club Paderborn 1986 e.V. Men Man Delbrück 1979
26 Lennart Svensson 3City Triathlon Men Man Trollhättan 1967
25 Allan Gade IK Granit Men Man Slagelse 1970
24 Rune Bergqvist Norra Stockholm Endurance Men Man Vaxholm 1959
23 Angus Kruse Colting Borssén Triathlonklubb Men Man Umeå 1992
48 Elin Sterner Terrible Tuesdays Athletic Club Women Kvinna Enebyberg 1976
22 Joel Barrhäll Rooster Club Varberg IF Men Man Åsa 1972
21 Erik Oskarsson CK Sävast Men Man Boden 1987
20 Niklas Packendorff Järfälla Triathlonförening Men Man Vällingby 1976
19 Kalle Wickström Midnight Warriors Triathlon Club Men Man Vårgårda 1984
47 Mariana Edvinsson Skövde Triathlonklubb Women Kvinna Skövde 1978
18 Carl-Otto Brahm Skövde Triathlonklubb Men Man Skövde 1974
17 Martin Jakobsson Lindecyklisterna Men Man Lindesberg 1975
16 Erik Berggren Terrible Tuesdays Athletic Club Men Man Stockholm 1992
15 Marcus Arvidsson Väsby SS Triathlon Men Man Sollentuna 1978
46 Anneli Ossiander AXA Sports Club Women Kvinna Stockholm 1987
14 Andreas Forsberg Valbo AIF Men Man Gävle 1975
45 Britta Alstad Järfälla Triathlon Women Kvinna Solna 1969
13 Erik Wahlström Norrköping Triathlon Men Man Skärblacka 1980
12 Przemyslaw Rzepecki Ericsson Stockholm IK Men Man Stockholm 1982
44 Sofie Lantto Gällivare Endurance Club Women Kvinna Österskär 1974
11 Andreas Hedin Umara Sports Club Men Man Lycksele 1989
43 Amanda Persson Team Power Woman Women Kvinna Sundbyberg 1993
10 Terje Sandness Tverrlandet IL - Team Sandness Men Man Engeløya 1964
42 Hanna Törnlöv Väsby SS Triathlon Women Kvinna Upplands Väsby 1977
1 Odd Larson Väsby SS Triathlon Men Man Täby 1970
41 Anna Rosberg Stöcke TS Järnet Women Kvinna Umeå 1973
8 Paul Carroll Belpark Men Man Irland 1970
7 Herman Nockmar Motala Triathlon Club Men Man Motala 1984
6 Nicolas Lindgren Axa Sports club Men Man Kiruna 1994
40 Anna-Karin Ahlflood Spårvägen CK Women Kvinna Älvsjö 1978
5 Emil Ahlflood Spårvägen CK Men Man Älvsjö 1975
4 Andreas Ramström Luleå cykelklubb Men Man Luleå 1978
3 Bernhard Hirschauer Gällivare Endurance Club Men Man Sollentuna 1962
2 Ludvig Wendelius 3City Triatlon Men Man Trollhättan 1986
9 Lee Shiel Kungälv Triathletes Men Man Grästorp 1974
39 Sara Elfving Karlshamns SK triathlon Women Kvinna Ronneby 1970
Till anmälan för Long distance