Anmälda till MAXI Linköping Triathlon 2020 (SM/STC) - INSTÄLLT - Sprint Master / Tävlingsklass (RM) Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
0 Tommy Eriksson Team LeWa Sport Herrar Master 50-54 Man Motala 1966
0 Kenneth Gysing Åkersberga Triathlonförening Herrar Master 60-64 Man Lidingö 1957
0 Anna Foghammar Åkersberga triathlonförening Damer Master 50-54 Kvinna Stockholm 1968
0 Endre Barat Väsby SS Triathlon Herrar Master 45-49 Man Uppl. Väsby 1973
0 Henrik Jansson Väsby SS Triathlon Herrar Master 40-44 Man JARFALLA 1979
0 Karolina Silfverberg Team Trelleborg Triathlon Damer Master 45-49 Kvinna Skurup 1974
0 Charlotta Nilsson Velo Performance Racing Team Damer Master 55-59 Kvinna Nora 1965
0 Lovisa Tobieson IK NocOut.se Damer Master 40-44 Kvinna Linköping 1979
0 Pia Selin Väsby SS Triathlon Damer Master 35-39 Kvinna Järfälla 1984
0 Stefan Kimming Mölndal Outdoor IF Herrar Master 55-59 Man Göteborg 1965
0 Marie Wiman Väsby triathlon Damer Master 55-59 Kvinna Uppllands Väsby 1964
0 Kerstin Mogull Karlskrona SS Damer Master 55-59 Kvinna London 1961
0 Mattias Bylerius Triathlon Väst Herrar Master 45-49 Man Mölnlycke 1971
0 Liselott Håkansson Kristianstads Triathlon Damer Master 45-49 Kvinna Degeberga 1971
0 Tobias Marklund Väsby SS Triathlon Herrar Master 45-49 Man Hortlax 1975
0 Andreas Kandre Triathlon Väst Herrar Master 50-54 Man Onsala 1968
0 Fredrik Lindblom Fredrikshof IF CK Herrar Master 45-49 Man GUSTAVSBERG 1971
0 Cecilia Johansson Stöcke TS Järnet Damer Master 40-44 Kvinna Umeå 1980
0 Carina Rasmusson AXA Sports Club Damer Master 45-49 Kvinna Bara 1971
0 Svante Grävare Umara Sport Club Herrar Master 60-64 Man GÖTEBORG 1956
0 Carl Magnus Helin Lidingö triathlon Herrar Master 40-44 Man Stockholm 1976
0 Göran Ancker IK NocOut.se Herrar Master 55-59 Man Linköping 1963
0 Andreas Voss Herrar Master 35-39 Man Södra Sandby 1984
0 Olov Berg Stockholmspolisens IF Triathlon Herrar Master 50-54 Man Stockholm 1970
0 Mikael Jälefors Åkersberga Triathlonförening Herrar Master 55-59 Man Åkersberga 1963
0 Linus Sjöberg Finspångs Cykelamatörer Herrar Master 35-39 Man Finspång 1982
0 Sven Hammarström Stockholmspolisens IF Triathlon Herrar Master 40-44 Man Uppsala 1978
0 Christer Holmqvist Eskilstuna IK Triathlon Herrar Master 55-59 Man Eskilstuna 1965
0 Andreas Viborg IK NocOut.se Herrar Master 40-44 Man Sturefors 1976
0 Anders Granlund Åkersberga Triathlonförening Herrar Master 45-49 Man Åkersberga 1974
0 Erik Wahlström Norrköping Triathlon Herrar Master 40-44 Man Skärblacka 1980
0 Malin Annebäck Väsby SS Triathlon Damer Master 45-49 Kvinna SOLLENTUNA 1973
0 Ulrika Wernstål 3CityTriathlon Damer Master 50-54 Kvinna Trollhättan 1966
0 Nathalie Gilbert 338 Småland Triathlon & MF Damer Master 50-54 Kvinna Rottne 1970
0 Ralf Ståhl Falu SS Triathlon Herrar Master 60-64 Man Falun 1956
0 Henrik Eketjäll Eskilstuna IK Herrar Master 40-44 Man Eskilstuna 1977
0 Gustav Holmberg Eskilstuna IK Herrar Master 40-44 Man Eskilstna 1979
0 Stjepan Siljac Heleneholms IF Tri Team Herrar Master 35-39 Man Limhamn 1983
0 Michael Nabb Åkersberga Triathlonförening Herrar Master 35-39 Man Åkersberga 1982
0 Mattias Klein Norrköping Triathlon Herrar Master 45-49 Man Norrköping 1971
0 Crispin Hetherington Frosta Multisport Herrar Master 60-64 Man Höör 1960
0 Eva Lilliecreutz IK NocOut.se Damer Master 55-59 Kvinna Linköping 1963
0 Magnus Svensson IK NocOut.se Herrar Master 40-44 Man Linköping 1976
0 Cecilia Jertborn SOK Knallen Damer Master 55-59 Kvinna Alingsås 1963
0 Mikael Larsson SLK Oxelösund Herrar Master 50-54 Man STIGTOMTA 1969
0 Krister Skoglund Stockholm City Triathlon Club Herrar Master 70-74 Man Stockholm 1949
0 Mattias Arvidsson Värby SS Triathlon Herrar Master 50-54 Man Djursholm 1969
0 Robert Sunnerberg Umara SC Herrar Master 45-49 Man Uppsala 1973
0 Mattias Folkesson Örebro AIK Herrar Master 45-49 Man Kumla 1972
0 Christian Bengtsson 3City Triathlon Herrar Master 45-49 Man Trollhättan 1974
0 Mats Gunnarsson Herrar Master 60-64 Man Norrköping 1959
0 Jacob Werner Ringmurens ck Herrar Master 45-49 Man Visby 1975
0 Henrik Malmström Väsby SS Triathlon Herrar Master 45-49 Man Upplands Väsby 1972
0 Alf Bergqvist Umara Sports Club Herrar Master 55-59 Man Lund 1965
0 Linda Linhart Aktivitus Sports Club Damer Master 40-44 Kvinna Skara 1978
0 Tomas Bengtsson Team Kungälv IS Herrar Master 55-59 Man Höviksnäs 1963
0 Dominic Wiltshire Stockholm City Triathlon Herrar Master 40-44 Man Djursholm 1978
0 Lennart Alexander Stockholm City Triathlon Herrar Master 60-64 Man Stockholm 1957
0 Michael Sönnerborg-Wadenhorn Race & Shine Sports Club Herrar Master 35-39 Man Malmö 1983
0 Christer Carlsson Heleneholms IF Tri Team Herrar Master 60-64 Man Malmö 1958
0 Mattias Ossiansson IK Hakarpspojkarna Herrar Master 50-54 Man Huskvarna 1970
0 Fredrik Danell IK NocOut.se Herrar Master 50-54 Man Linköping 1970
0 Lisa Hermansson Terrible Tuesdays Triathlon Club Damer Master 35-39 Kvinna Täby 1984
0 Karin Westhead Fredrikshof CK IF Damer Master 35-39 Kvinna Spånga 1981
0 Silvana Balcanovic Stockholm City Triathlon Damer Master 40-44 Kvinna SOLNA 1977
0 Christer Lindgren 3City Triathlon Herrar Master 50-54 Man Sjuntorp 1969
0 Åsa Danell IK NocOut.se Damer Master 45-49 Kvinna Linköping 1971
0 Tommy Ekdahl Race & Shine Sports Club Herrar Master 40-44 Man Södra Sandby 1980
0 Martin Törnqvist VäsbySS Triathlon Herrar Master 45-49 Man Upplands-Väsby 1971
0 Lars Abrahamson Hjerpe Norrköping Triathlon Herrar Master 50-54 Man Norrköping 1970
0 Jonas Lerneteg Stockholm City Triathlon Herrar Master 35-39 Man Kista 1982
0 Magnus Davour Saltarö Joggers Triathlonklubb Herrar Master 45-49 Man Värmdö 1971
0 Tobias Bohman IFK Österbymo Herrar Master 35-39 Man Tranås 1982
0 Peter Somvall Herrar Master 55-59 Man Ydre 1964
0 Tauno Koskinen Race & Shine Sports Club Herrar Master 65-69 Man Bjärred 1952
0 George Valvis Triathlon Syd Herrar Master 85- Man Triathlon Syd 1935
0 Cecilia Wikander Stockholm City Triathlon Damer Master 55-59 Kvinna Trosa 1964
0 Ulf Gunnarsson Hedemora Endurance Club Herrar Master 70-74 Man Hedemora 1949
0 Joar Palm Joar Palm Herrar Master 40-44 Man Enskede 1979
0 Niclas Jönsson Triathlon Syd Herrar Master 55-59 Man Södra Sandby 1965
0 Claes Ivenborg IK NocOut.se Herrar Master 45-49 Man LINKÖPING 1973
0 Barry Whyte Stöcke TS Järnet Herrar Master 40-44 Man Umeå 1976
0 Nikklas Jorme Väsby SS Triathlon Herrar Master 50-54 Man Sollentuna 1969
0 Conny Lindberg Triathlon Syd Herrar Master 65-69 Man Bjärred 1955
0 Jonas Rylander Väsby SS Triathlon Herrar Master 55-59 Man Sollentuna 1963
0 Matilda Johansson Roslagens Triathlon IF Damer Master 40-44 Kvinna Norrtälje 1980
0 Claes Hägglund TOT Triathlon Club Herrar Master 55-59 Man Bettna 1963
0 Peter Persson Umara Sportsclub Herrar Master 50-54 Man Malmö 1967
0 Mia Eklöw Team LeWa Sport Damer Master 45-49 Kvinna Borensberg 1973
0 Richard Bräckvall Richard Bräckvall Herrar Master 35-39 Man Västerhaninge 1984
0 Gunilla Gard Mora Triathlon Damer Master 60-64 Kvinna Stockholm 1958
0 Marianne Smedmark Roslagens Triathlon Damer Master 45-49 Kvinna Rimbo 1974
0 Alexander Rausch Team Snabbare IF Herrar Master 35-39 Man Rönninge 1981
0 Johan Von Walkendorff Race & Shine Sports Club Herrar Master 50-54 Man Trosa 1967
0 Elisabet Bellander Umara sportsclub Damer Master 45-49 Kvinna Malmö 1972
0 Olof Lindberg Triathlon Syd Herrar Master 35-39 Man Malmö 1981
0 Anders Ellow Eskilstuna IK Herrar Master 35-39 Man Eskilstuna 1982
0 Urban Östh IFK Österbymo Herrar Master 55-59 Man Ydre 1964
0 Sandra Almer Carlson Vélo Performance Racing Team Damer Master 35-39 Kvinna Nora 1981
Till anmälan för Sprint Master / Tävlingsklass (RM)